Téma: Bae Yong Jun

10/10
szakire 2012 dec. 27. - 09:47:37 10/10
(470/2750)
Az album tartalmazza fõ témája, "a kezdetektõl Now" by Bae Yong Joon. Ez lesz az elsõ alkalom, énekel. És Ju Ji Hoon fog énekelni három új dalt felvázoló világ Animation "Winter Sonata".

DVD music video "From The Beginning-ig Now / Bae Yong Joon" és a videó bemutatja Bae Yong Joon a felvétel hozzá bónusz.

Irány értékesítésének az album, BYJ hivatalos mobil oldalon osztja zene csengõhangok december 24-tõl. részleteket http://mybyj.jp/ (csak Japánban)

DATV kerül adásba a tv program különleges rész a "History of Bae Yong Joon", hogy szállít legújabb videó Bae Yong Joon azon készítése "From The Beginning mostanáig."
(menetrend szerinti légi dátum: szombat február 9, 2013)

Egy részét a nyereség eladásából származó "Animáció Winter Sonata Memorial Album" és a zene elosztás lesz ajándékozott károsodott területeken az adományozás East Japan földrengés áldozatainak.
Részletek az adományozás tájékoztatni fogják késõbb hivatalos honlapján.
10/10
szakire 2012 dec. 27. - 09:44:27 10/10
(469/2750)
Már a szomszédban beszéltünk egy BYJ-t érintõ hírrõl. Most hozom ezt googl-s szabad fordításban:
Bae Yong Joon fog debütált mint énekes az "Animation Winter Sonata Memorial Album", ami lesz kapható március 20-án 2013. Ez az album tartalmazza 13 dalt. Az egyik dal lesz, hogy "a kezdetektõl Now", a koreai énekelte a Yonsama. Ju Ji Hoon is részt vesz az album.

"Felvétel végeztük õszén Szöulban. DVD Yongjoon-san music video "a kezdetektõl Now", és a felvétel jelenetek hozzá kell adni a bónusz. "(Music kapcsolt fél)

Yonsama mindig azt mondta, hogy "szegény énekel", hanem "változás" következett be 2012-ben.
"2012-es év volt az egyik fõ mérföldkõ Yongjoon-san, ahogy megfordult a negyvenes éveiben járó, és 10. évfordulója a levegõáteresztését dráma" Winter Sonata ". Is, ez a második halál évfordulója Park Yong Ha, színész, aki együtt nézte a" Winter Sonata. Yongjoon-san kell határozni az õ "énekel debütáló" mutatni háláját a családját, akik még mindig szeretik "Winter Sonata". (korábban említett párt)

2005-ben, egy interjú a film "április Snow" beszélt koreai média az õ küldetése. "
"Nem vagyok politikus. Én egy színész, hogy kicseréljék a kultúra és a munka összekapcsolására emberek szív a szívhez. Meg kell teremtenünk "ázsiai hullám."

2012-ben japán-koreai viszony megromlott, mert Takeshima (Dokdo in Korea) kérdés.
"A jelenlegi helyzet, õ szenvedélye, hogy" egyesíteni Asia egy! "És a munka áthidalása között Japán és Dél-Korea. Teljes körû gyere vissza lehet ígéretes 2013-ban. "(Korábban említett párt)
Lehet, hogy a hirdetést a várva várt következõ projekt az új évben!?
10/10
szakire 2012 dec. 25. - 17:39:22 10/10
(468/2750)
Remélem jövõre is itt leszünk és kedvencünkrõl sok hírt hallunk, amit megosztunk egymással.
10/10
szakire 2012 dec. 25. - 17:38:14 10/10
(467/2750)
Jó pihenést, hatalmas családi beszélgetést kívánok a sok fínomság mellett, amivel ilyenkor - karácsonykor - körbe rakjuk magunkat.:)))
10/10
szakire 2012 dec. 25. - 17:35:28 10/10
(466/2750)
Mindenkinek szeretném megköszönni, hogy ide is ellátogatott. Boldog Karácsonyt!

Csodaszép montázsokat találtam.
10/10
szakire 2012 dec. 25. - 17:32:51 10/10
(465/2750)
Drága Kje!
Szeretném Neked megköszönni a szép gondolatokat!

Boldog, békés Karácsonyt, jó pihenést kívánok!
offtopic
kimbin01 2012 dec. 25. - 09:44:12
(464/2750)
Boldog karácsonyt minden Oppa oldalán!
Milida 2012 dec. 25. - 08:59:18
(463/2750)
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
kje 2012 dec. 25. - 08:00:48
(462/2750)
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!



http://www.youtube.com/watch?v=akkbiOb6JPU

Felnõtt karácsonyi kívánságlistám (My grown...)


Emlékszel rám
Valaha a térdeden ültem
Írtam neked
A gyerekkori képzeletemmel

Nos mára felnõttem
És még mindig segítségre van szükségem
Nem vagyok gyerek
De a szívem még mindig tud álmodni

Itt az életen át tartó kívánságom
Felnõtt karácsonyi listám
Nem magamnak
Hanem a világ szükségleteinek

Ne lenne több különélés
Sose kezdõdne több háború
És az idõ megyógyítaná a szíveket
És mindenkinek lenne barátja
És mindenki nyerne
És a szerelem sose érne véget
Ez az én felnõttkori kívánságlistám

Gyerekként hittünk
Hogy nekünk van a legszélesebb látókörünk
Olyan aranyos volt
Csomagok a karácsonyfa alatt

Nos, a Menny biztos tudja
A csomagok és meghajlások
Sosem tudják begyógyítani
A sérült emberi lelket


Mi ez az illúzió
Amit gyermeki naivságnak hívnak
Talán csak a vak hitünkkel
Találhatjuk meg az igazságot
Pattika69 2012 dec. 24. - 23:48:08
(461/2750)
DRÁGA BYJ ÉS MINDENKI, AKI ÉRTE RAJONG!!!!

ÁLDOTT, BÉKÉS, SZERETETBEN GAZDAG KARÁCSONYT KÍVÁNOK

SOK-SOK SZERETETTEL:

PATTIKA!!:)
10/10
szakire 2012 dec. 22. - 18:26:58 10/10
(460/2750)
Mindenkinek meghitt, boldog, békés Karácsonyt!!
Milida 2012 dec. 12. - 18:16:55 Előzmény szakire
(459/2750)
Ezt még olvasni is fájt:( Brrr...
10/10
szakire 2012 dec. 09. - 18:32:17 10/10 Előzmény kje
(458/2750)
Drága Kje!

Köszi a videót, nagyon szeretjük ezt a laza BYJ-t látni.

Vigyázz magadra ebben a zord idõben!
10/10
szakire 2012 dec. 09. - 18:29:00 10/10 Előzmény jelem
(457/2750)
Drága Jelem!

Még nem is köszöntem meg Neked a szép rajzokat. Én már csak tudom milyen nehéz kedvenceinket lerajzolni.:)))))

Ha találsz még ilyen kincseket, akkor hozzad!
10/10
szakire 2012 dec. 06. - 09:44:39 10/10
(456/2750)
Sziasztok, szép napot!

A hideggel megjött a hó is. Öltözzetek melegen.
10/10
szakire 2012 dec. 05. - 17:18:41 10/10
(455/2750)
Én egy ugrás, fordulat a levegõben, és lejött a lábam szépen. Úgy tûnt, minden rendben lesz. Az emberek tapsoltak és mondták, hogy "te elég jó vagy".
A szakemberek dicsérete, akik már 20 éve gyakorolják a harcmûvészeteket csodálatos volt. "Még egyszer?" Young-Chan megpróbálta megállítani a lendületet, de úgy gondoltam, most kell még egyszer megcsinálni. Csináltam egy szép nagy fordulatot, de hallottam egy hangot, "Bak". A fájdalom megütött úgy, hogy én még soha nem tapasztaltam. Mivel a fájdalomtól én ordítottam, Seo Dae-hyun futva jött hozzám. "Mr. YJ, kérem viselje a fájdalmat." Én nem tudom, hogy Dae-hyun mit csinált, de hallottam a csontot helyére rakta kétszer.

Az elsõsegély-kezelés után, kórházba vittek. Mind a röntgen-és CT fényképezés kimutatta, hogy a jobb lábamon nyílt törés van. Az orvos azt kérdezte: "Ki tett helyre téged annyira ügyesen? Ha nem lett volna a kezelés idõben, a lábat mûteni kellett volna. " A lábamról a daganat körülbelül egy hét múlva apadt. A baleset miatt kell most a nyár közepén a legmelegebb idõben a szobámba lenni.

Hmm ~ Késõbb emlékszem volt egy rossz elõérzetem, ami jelezte, hogy balesetem lesz ... Ez egy nagyon baljós álom, és tartott egy hétig. Az álom, senki nem mondta nekem, de én csak tudtam magam, hogy meghaltam. Az elsõ napon, nem figyelem a rémálomra, de felébredtem tõle. A következõ nap, ugyanaz volt a rémálom újra, és éreztem, hogy borzongás fut át ​​a végtagjaimon.

Én a 3. napon nem akartam egyedül tudni, ezért elmondtam a menedzsereimnek Dae-ok és Younk-Chan-nak, a szüleimnek nem szóltam róla, mivel Õk aggódtak volna miattam. Viccként kezeltem az álmomat és õk is viccként kezelték. "Mi van, ha én meghalok, Dae-ok?" "Jun, írja le az utolsó akaratát, és ne feledje, hogy hagyjon rám valamit." Azonban az ugratás és vicces hangulat eltûnt, amikor autót vezettem. "Lassan menjen, és vezessen óvatosan" gyakran mondták. Furcsa volt ugyanaz rémálom egy héten keresztül és eltûnt a baleset után.

Valahányszor eszembe jutott a szörnyû álom, és néztem a jobb lábamon a gipszet, úgy éreztem, pihenni kell. Azt hiszem, talán, hogy a rémálom és a baleset, olyan mint a kinyilatkoztatás, hogy nekem sok volt az erõfeszítés, a test megköveteli a mentális szükség. A közelmúltban, a legfontosabb kérdés, hogy olvassak el sok könyvet, és nézzek videót. Most ami lenyûgöz engem leginkább az, amely leírja Beatles kialakulását, tevékenység és folyamatát. Olvasok egy könyvet, Tae-woo-tól kaptam, aki hozta nekem, amikor meglátogatott a kórházban.

Apropó Tae-Woo, szeretném elmondani neked First Love

folyt.köv.
10/10
szakire 2012 dec. 05. - 16:38:20 10/10
(454/2750)
[1] A lábam gipszbe van.

Nos, én, aki csak 25 éves vagyok, Daily Sports sajtó javaslatára, hogy írjak egy sorozatot "Star Story" címen, az elsõ érzés ami eszembe jutott: "Én vagyok olyan képzett, hogy elmondjam a számos olvasónak életem történetét? Mit tudok én az életrõl? És mennyit tudok mondani nekik az életemrõl?" Én azonban úgy döntöttem, annak ellenére, hogy nagyon szemérmes vagyok, végül megírom ezeket a történeteket. Bár életem története nem hosszú, sok ember kíváncsi rá. Annak érdekében, hogy visszafizetem a túlzott aggodalmat, és eleget tesznek a kíváncsiságnak, a következtetés az, hogy meséljek az életemrõl, ami semmi különös. Bár én felállított fejemben, még mindig nem tudtam elindítani az írást. "Milyen történettel kéne kezdeni?"

Nézek a tükörbe, és nagyon sok gondolat jön hirtelen. A tükörbõl ami visszanéz, a szánalmas megjelenés, a gipsz a jobb lábamon, fárasztó a térd nadrág és trikó. A sóhaj, "Puyu" jön ki. Váratlanul, úgy érzem, viszket a csípõm a hátam. Fenébe a hõ kiütések! Nagyon haragszom magamra a meleg kiütések miatt és hogy nem tudom magam leállítani, mindig megyek a fejem után. Azonban már túl késõ bármit is mondani most.

Kezdjük a történetet, miért kaptam a nehéz gipszet a lábamra. Ez volt július 18-án reggel. Én gyakoroltam a baseball a én menedzseremmel, Choi Young-Chan, a Han folyó partján. Kíváncsi voltam a baseballra és a gondolkodtam, hogy egy amatõr baseball klub tagja legyek, már ez elbûvölt engem, Park Chan-Ho, a csillag Major Leagues. Elõzõ nap elmentem a harcmûvészeti képzési központba, a dráma miatt, amit forgattunk, együtt gyakoroltuk a harcmûvészetet, sokat tanultam tõlük.

A baleset azt követõen történt, én már majdnem befejeztem a gyakorlást. Hirtelen akartam csinálni egy bukfencet, amelyhez még nem voltam elég képzett, "Hé, Mr. Young Chan ~ vess egy pillantást az én szaltó, jó?"

folyt.köv.
10/10
szakire 2012 dec. 05. - 16:05:05 10/10
(453/2750)
A Dailysports Újságban (1997. 8. 20 ~ 9. 20.) megjelent egy 8 részbõl álló cikksorozat, 8 történettel, amit Yong Joon írt saját életérõl.
Nincs idõrendi sor. Ez még a 20-as éveiben történt, de szerintem jobban meg lehet belõlük ismerni nem csak a színészt, hanem az embert is.

Ahogy idõm engedi hozom a történeteket.
10/10
szakire 2012 dec. 05. - 15:54:07 10/10
(452/2750)
Hozok egy frissen föltett videót. BYJ a rajongók körében.
A szerencsések milyen közel lehettek hozzá, a csoportkép sem mellékes.
Bele gondoltam, ha egyszer én lehetnék ilyen kegyben milyen lenne. A könnyeim biztos szabad utat keresne.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8oh4yRqKSLQ
10/10
szakire 2012 dec. 05. - 08:30:00 10/10
(451/2750)
Sziasztok!
Mindenkinek kívánok kellemes, szép napot!