Téma: Bae Yong Jun

10/10
szakire 2013 jan. 03. - 12:39:54 10/10
(530/2750)
Sziasztok, szép napot!
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 17:54:03 10/10
(529/2750)
Ez volt a 2. rész.

Bocsánat, hogy a végét nem tudtam kijavítani, de más elfoglaltság jött közbe és be akartam fejezni ezt a részt. Azért remélem valamelyest érthetõ a szabad fordítás.:)))

Remélem lesz idõm hamarosan folytatni.
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 17:51:06 10/10
(528/2750)
Folyt....

Ez a dráma tanított engem egy dolog, könnyezni, mint egy elõadómûvész. Ahogy éltem, én nem sírtam különösen. Azonban ez a dráma tanított a módszer, hogyan kell sírni. Ott volt a jelenet, hogy Mr. Kim In-Moon, aki szerepet játszott, mint az apám, üvöltött: "nincs szükségem rád" felém ahogy letette a betegágy miatt lincselés. Kellett volna tépni, és elfogy a betegszoba. Forgatás elõtt kétségbe vontam, hogy sikerül. Ugyanakkor a pillanatban rohantam ki a betegszobából, a könnyeimet türelmetlenül vártam, és folyt le a szememen. A jelenet befejezése után a helyszínt elhagyva, mikor már pihentünk, a könnyek még mindig folytak. Örültem, hogy sikerült, mosolyogtam, de a szemem még mindig megtelt könnyel. Miután Young-Chan, aki elõzetesen látott engem oly módon, úgy érezte, zavartan, de nem tudott segíteni csak nevetve figyelt. Különben is, nem érdekel. Én még mindig kíváncsi, hogyan kaptam a könnyek.

Ez valószínûleg azért, mert a korábbi tapasztalatok azt lehetne könnyezést szabadon, anélkül, hogy ideges, amikor megláttam Choi Su-Jong, bátyám a dráma, fekve egy egyházközségben miatt közlekedési balesetet szenvedett. Nem értettem, hogy én, aki soha nem volt a Cry Baby, lehet sírni, csak a teljesítmény. Miután sokat gondolkodtam, arra a következtetésre jutottam, hogy hatással voltak a környezõ emberek rám, Mr. Kim In-Moon, Mr. Choi Jong Szu-és Miss Song Che-Hwan, nõvérem a drámában. Úgy bánt velem, mint az egyik a család nem csak a valóságban, hanem a forgatás, amely segített abban, hogy fordítson magam a szerepet zökkenõmentesen.

Abban az idõben, Mr. Kim In-Moon és én mindig az elsõ, aki megérkezik a fényképezés helyszínen minden forgatás nap. Amikor köszöntött Mr. Kim a váróban, miközben senki más nem volt ott, õ mindig ad nekem egy ölelés és a pat én csípõ. Ilyen módon lett a kezdõ üdvözlés a napi feladat elején azóta. Ezen túlmenõen, megváltoztattam a címzés a "Sir", hogy "apa". Számomra, Mr. Kim tényleg apa helyett egy magas beosztású elõadómûvész. Chan-Woo családjának hangolják össze a valósággal. Az étkezés ideje, a többi csapat is eszik önállóan, de a család mindig együtt fogyasztott el. Mr. Kim használják, hogy vegye ki a korábban elkészített gyógyszert a zsebébõl, ha valaki fáradtnak tûnt a forgatás miatt. Mr. Su-Jong adott nekem ruhákat, cipõket, stb, és úgy bánt velem, mint a fiatalabb testvére. Sõt, Miss Chae-Hwan mindig hozott magával számunkra meleg kávét.

Csapat voltak, amelyek az elsõ, étkezõ összejövetelt. Ez normális, hogy sok pirítós, de Mr.Kim, aki nem volt a jó egészség, nehéz volt, hogy megtagadják a fiatalabb férfiak pirítós. Mivel Mr. Su-Jong és leültem mellé Mr. Kim bejelentettük, "Atyám, elfogadja. Fogjuk kezelni", és Mr. Kim megkapta pirítós habozás nélkül. Persze, ez volt számunkra, testvérek, hogy részeg.

Lee Yeung-Jin PD tanított nekem egy nagy leckét, hogy én soha nem felejtem el. Egyszer viselt nadrágot kell kötni fel a bokáját. Annak érdekében, hogy nagyobb dandy, nem köti õket, ahogy kellett volna, és Lee PD szólított név szerint. Rámutatott a boka az én nadrág és szidta "mit mond, és mit viselnek a modellek között tizenévesek. Rajongók többet az elõadók, mint a tanárok. Hogy jelennek meg ilyen módon?". A szidja annyira váratlan. Abban az idõben, annyira szégyellte, hogy az arcom elvörösödött. Én még mindig tartja a leckét a fejemben: "Performer nyilvános személy".
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 17:24:15 10/10
(527/2750)
Folyt....

Hirtelen valaki megragadott a hátamon a kezével. És akkor a testem már gördült át a a lépcsõ mellett lévõ gyepre. Hála a PD a harcmûvészeti tudásának, aki elõre gyanította, hogy az állapotom ezt elõidézheti és nagyon figyelt rám. Ennek eredményeként tudott elkapni és dobott át a pázsitra, látta, hogy estem hátra. Ezt szem elõtt tartva megköszöntem amit õ tett velem és az õ csodálatos képességeit.

Aztán újra támadott. Nem volt szükség az önálló ihletre ezúttal. A büszkeség belül volt, sokkal több, mint elég. A kibírhatatlan érzés a bal csuklómon, lépcsõk és motorkerékpár inspirált. Az ár a siker volt, számos fennmaradó jujuba (koreai jégkrém-ez nem lágy fagylalt, de fagyasztott fagylalt). A legjobb kezelés a csukló rándulására, szalagok sérülésére amit alkalmazni kell az a jeges-pack. Mivel a folyamatos forgatás miatt, nem volt az esély, hogy megkapjam a megfelelõ kezelést, és ami leginkább szükség volt akkoriban az a jég. Azonban, hogyan tudnánk szerezni jeget a forgatás helyszínén? Ezért jött az alternatív megoldás, jujuba. A vezetõk, Young-chan és Dae-ok, megvásárolta a jujuba egy helyi boltban újra és újra. Ismételten, a jujuba megolvadt és senki nem akart enni soha többé és körülbelül 40 ~ 50 vinyl zacskó jujuba maradt.

Kaptam sérülést megint munkám során a forgatás alatt, de túl gyenge összehasonlítani az elõzõ 2 alkalommal. A jelenetre egy raktárban került sor és én találkoztam a lincselõs a bandával. Tulajdonképpen minden akciójelenetet már elõre kialakítanak a forgatókönyv szerint elrendezve. Mindazonáltal egy ököl jött felém váratlanul. "Puck" határozottan nem jó hatással, hanem a robbanás erejével jött ajkamra. A szúrásra megremegtem, egy pillanatra görcs az egész testem. Mint már ismert, a bokszoló érzi ezt, mint a pokol, amikor kapott egy ütést a has, és úgy érzi, mint a mennyország, amikor elütötte az arcon. Én még soha nem értettem ezt addig, amíg kaptam egy ütést az arcomon.

Amikor letöröltem a vért, egy "borzasztóan sajnálom arca" volt elõttem. Tartozott Mr. Yun Jin-ho. Bár én elmagyaráztam Mr. Jinhonak sokszor, hogy nem volt semmi, még mindig nem tudta kiirtani, az egész forgatás alatt sajnálta a dolgot. Mert az ajkam szakadt és duzzadt volt, a tervezett CF fényképezés ideje alatt is. A következõ napon, ez lett a sor, hogy sajnálom. Én visszatartottam szándékát, hogy külön vigyázzon rám, de még mindig megvette nekem ezt-azt, és zavarban voltam és tiszteltem õt. Még rosszabb volt, mikor telefonon nyilatkozott az újságoknak Jinhó és beszámolt a rajongóknak az esetrõl. Nagyon szégyellte magát és én nem tudtam megvigasztalni.

folyt....
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 16:51:48 10/10
(526/2750)
Folyt....

Az elsõ nap forgatás volt, Chun-Chon. Ez volt az a jelenet, hogy én egy motorkerékpárral lehagyok egy dzsipet, de elestem, amikor megpróbáltam elkerülni frontális ütközést egy teherautóval. Közvetlenül a pillanatban jöttem futás után a dzsip, és kész volt esik le, úgy találtam, én túl közel a központi vonal az autópályán. A teherautó jött anélkül, hogy megállt volna. Ha leesett, ahogy kellene, a targonca volna futtatni a fejem fölött nélkül, közvetlenül a szünet.

Minden erõmmel lelassítottam a motorkerékpárt esés közben, ahogy kellene. Úgy éreztem, hogy már csak egy csekély távolságot tettem meg. A jármû kerekeinek hangja, a száguldás, mint egy széllökés dobtak az útra. Mikor felkeltem a lábamban éreztem a fájdalmat, a bal csuklómon és a könyököm is erõsen sérült. Az emberek megijedtek az eszüket vesztve, és szaladt hozzám az ellenkezõ irányba. Is, Lee Yeung-Jin PD kiáltotta "Stop forgatás". Azt gondoltam, biztosan eltaláltak. Szerencsére, felvették a kamerával, elkapták a jelenetet a kritikus pillanatban, mindenki megdöbbent.

A balesetek nem érek véget. Megint megtörtént a következõ napon ..... Miután az elõzõ napon a baleset történt voltam elég nyugodt. Az emberek idegeskedtek miattam, eszembe jutott a helyzetet, és úgy éreztem, semmi, de szédültem. "Mi történt volna, ha én korábban esek le", a gondolatra - éreztem - a hideg kúszik végig a gerincem, és libabõrös lettem. Azonban, nekem a libabõr nem volt probléma. A szalag a bal csuklómon nincs rendben a baleset óta.

Voltak sok motoros jelenetek továbbra is, de a csuklómban nem volt elég erõ a motorkerékpár fogantyúit megtartani. A szorongó érzés továbbra is megmaradt. Ez alkalommal meg kellett lovagolni a motorkerékpárt és egy lépcsõn fölmenni. Bár tudtam kérni kaszkadõr, PD szeretne volna, ha igénybe veszem, de azt is meg akartam valósítani magam. A kötszerrel megerõsítették a bal csuklómat teljesen, majd lovagoltam, a motorkerékpáron. Azt mondogattam magamnak: "meg tudom csinálni", és megkapta a "Cue" megjelölést is. A morajló hang, a motorkerékpár gyorsan felállt ... volt szó a levegõben. Ott volt a lehetõség, hogy a bal csukló nem fog rendesen mûködni, hirtelen lecsúszott a kezem a fogantyúról. Úgy tûnt, a motorkerékpár elsõ kereke fel ment az égbe, és másrészt pedig engem ledobott a földre.

folyt.....
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 16:23:53 10/10
(525/2750)
Folytatom Bae Yong Joon történetét a 2. résszel.

Nagy bûnbánat érzése az Elsõ szerelem (First Love) dráma forgatásakor:

A dráma megjelenésekor az a népszerûség amire szert tettem több volt, mint amit megérdemelnek. Ezt nagyon sajnálom mint színész BYJ.

Ebben az idõszakban (8 hónap forgatás 66 epizód First Love), képességeim hiánya miatt mérhetetlen csalódottságot éreztem. A az egyes epizódok forgatásának befejezése után, mikor a többiek elhagyták a forgatási helyszínét egyedül ülve, szórakozottan, gyakran, a jeleneteken gondolkoztam. "Miért nem teljesítek jól, mint ez az említett jelenetek ..." "Én is jobban teljesítenék, ilyen körülmények között, ha ....."

Egy vagy két órát töltöttem felidézve a jeleneteket, amelyek már készen voltak. Akkor azt érezném, hogy tudnék jobbat teljesíteni és nagyon sajnáltam. Csak magamat hibáztattam, és csak a nagy lelkifurdalás maradt. Emlékszem a jelenetekbe nagy szenvedélyt tettem bele, most nem tudok csak mosolyogni rajta. Mára már lélegzetelállító eseménnyé vált, kellemes emlékeket idéz most.
folyt...
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 15:23:14 10/10
(524/2750)
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 15:14:02 10/10
(523/2750)
10/10
szakire 2013 jan. 02. - 15:02:19 10/10
(522/2750)
Sziasztok!

Ez a videó....!!!!!!!!!!!!!! Ahhhhhhhhhhhhhhh.....
Imádom!

http://www.youtube.com/watch?v=VPUh48oEzPw
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 20:54:28 10/10
(521/2750)
A videó második része:

http://www.youtube.com/watch?v=KBFuA_Jm_CM
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 20:45:58 10/10
(520/2750)
Ezt a videót már láttam párszor, de annyira szeretem. Amikor persze meg szeretném nézni, akkor nem találom. Most véletlenül megláttam és hozom a többi részét is.:))))

http://www.youtube.com/watch?v=GkM3qkIq1eI

Remélem most ugyan itt van és piheni a szilveszteri buli fáradalmait.
Pattika69 2013 jan. 01. - 20:09:24
(519/2750)
Köszönöm Drágám!!!!:)
Imádlaak!!!!:))))

A kép tökéletes, az embernek kedve támad odabújni!!!:)))
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 19:52:12 10/10
(518/2750)
Ez a montázs az én gépemen készült, de ezt kellene megtanulnom rendesen csinálni.
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 19:28:09 10/10
(517/2750)
Új BYJ videók után kutatva találtam a History BYJ sorozatot. Ezek a videók betekintést adnak a forgatási munkálatokba, megismerhetjük azt a hatalmas háttérmunkát, amit a legegyszerûbb reklámfilm is megkövetel.

Lehet, hogy volt már belõle, de akkor is jó ezeket végig nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=dG3bIMU9dWA
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 14:42:21 10/10
(516/2750)
Csak hogy kerek szám legyen!:)))
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 14:41:02 10/10
(515/2750)
Még mindig van a sorozatból:))))
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 14:40:24 10/10
(514/2750)
Most akkor megnézem a Legend utolsó részeit!:)))
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 13:20:40 10/10
(513/2750)
Drága Ani!

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK! Sok puszi!
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 13:19:11 10/10
(512/2750)
Drága Pattika!

Kívánok Neked is és az egész családodnak nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok 2013-as évben (is). Kívánom még, hogy legyen igazad és vissza fog térni valamivel, már én nem bánom mivel, csak halljunk Róla híreket.:)))))

Kerestem Neked aktuálisabb képet, de nem tudom átszerkeszteni.:)))
Puszi.
10/10
szakire 2013 jan. 01. - 12:57:22 10/10
(511/2750)
Köszönöm Boil, Neked is kívánok sok boldogságot, jó egészséget az új évben!