Téma: Árva angyal

picigyongy 2011 ápr. 01. - 12:02:44 Előzmény Alicante
(19569/20489)
Hali !
Nem válaszolt -talán ma....de ezzel a hülyeségét árulja el, azt, hogy nem biztos abban , hogy lefeküd-e vele, vagy sem .,,,De látjuk az alagút végét ! Bevallom, egyre dúlyosabb -tegnap elõtt MAyita sírva búcsúzott el a nagymamájától , erre kirontott a férjem , hogy ezt a sok pszichopatát!! Alaposabban belegondolva: M és H.B két balfék , egymásnak teremtve.
6/10
Alicante 2011 ápr. 01. - 11:00:52 6/10
(19568/20489)
Szép hétvégét lányaim!:-)

Úgy néz ki rendezõdnek a dolgaink, mert a való világ nem olyan rózsaszínû mint egy telenovella, ezért visszatértem hozzátok annak ellenére, hogy két napja nem láttam a sorozatot. A konyhában fõztem, de azért be volt kapcsolva a TV, a hangokat tisztán hallottam...amit leszûrtem az itt olvasottakból és a hangokból, nehéz megítélni Marichuy és a Brady egymáshoz való viszonyát.

Marichuy már újból szerelmes lett egy "másik férfiba", aki gyöngéd, figyelmes volt hozzá, ráadásul megmentette az életét. JM-t már elég régóta elutasította, hisz vele csak kínlódás, nyüglõdés, félreértések sorozata, nem egymással megélt szerelem volt a sorsa, magyarul nem volt vele egy percig sem boldog. (lásd: Viviana visszatért, helyette Blanca/Yvett esete)
Õ most még mindig Pablot szereti, nem tud csak úgy átkapcsolni JM-re.
Abban viszont nincs igaza Marichuynak, hogy az összes testi bajáért a Bradyt okolja, hisz mindannyian tudjuk, hogy a bajok onnan kezdõdtek, hogy a malacképû zsiráf fejen lõtte, ebbõl jöttek elõ a további betegségek, vakság, tumor.
Az is igaz tegyük a szívünkre a kezünket ki engedte volna megmûttetni magát a pszichológus JM-el mégha tudja is, hogy elvégzett egy hathónapos gyorstalpalót...ugyan arról nem volt szó, hogy agysebészetet is tanult, pláne a gyakorlat ezzel kapcsolatban nem volt megemlítve. Kikiálltották "világhírûnek" erre a rövid idõre, de én biztos nem bíztam volna rá az életemet. M. Pabloról feltételezte, hogy rengeteg mûtétet végzett és abból nagyon sokan felgyógyultak, ezért bízott benne, késõbb beleszeretett a simulékony modorába. Hát mekkora csalódás volt neki, hogy egyszercsak szembetalálkozott a régi, megutált Bradyvel. Megjegyzem a Bradynek legalább három szerepet kellett volna adni, hogy mindenhol õ villogjon:-D

Ettõl függetlenül én Marichuy helyében nagyon megköszöntem volna a rengeteg törõdést, élete megmentését és látása visszaadását, de nem kellett volna a felmelegített káposzta!
Még valami, az utolsó mondatot tisztán hallottam a konyhába, amikor Marichuy megkérdezte a Bradyt lefeküdte-e Ana Juliával? A nagyságos úr nem válaszolt!
Ez vagy hatásvadász szünet volt, vagy a mai részben kinyög valamit...
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 20:10:16
(19567/20489)
hát igen.. milyen jó lehetett volna...
majd máskor más :)
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 19:57:55
(19566/20489)
legalább ezt nem húzzák így ha lehet ezt mondani
Dina1987 2011 márc. 31. - 19:51:05
(19565/20489)
Holnap már kibékülnek! Csak a Brady lesz elküldve!
Dina1987 2011 márc. 31. - 19:49:28
(19564/20489)
De miért lenen jogos??? HA nem lát tisztán Marichuy és nem nézi a mi lett volna ha tényezõt?
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 19:46:33
(19563/20489)
Holnap békül ki Marichuy a szüleivel?Vagy még várni kell?
Dina1987 2011 márc. 31. - 19:45:22
(19562/20489)
Nagyon szívesen!
Dina1987 2011 márc. 31. - 19:45:05
(19561/20489)
Dina most nézte vissza mit írt és meglátta hogy írta le a szülõk szót!!! A szülõk hosszú õ! Javította most tehát magát! :-)
7/10
Violeta 2011 márc. 31. - 19:39:44 7/10
(19560/20489)
Teljes mértékben egyetértek Dina-val jól megfogalmaztad és köszi a cikk tartalmát is
Dina1987 2011 márc. 31. - 19:28:14
(19559/20489)
Azért ez így nem teljesen igaz, hogy megtörtént, hiszen a Brady erõszakosan megcsókolta...na de nem erõszakolta meg. Ráadásul Marichuy utána meddig adja a szegény emebr alá a lovat??? Féltékeny rá, elítéli mikor azt hiszi új életet kezdett. Nem hajlandó neki megbocsátani, d elengedni se akarja a végletekig önzõ és igazságtalan. A bradyvel is és a szüleivel is. Ha egy kicsit is reálisan szemlélné a dolgokat, látná hogy Brady nélkül nem gyógyult volna meg. Vakon, tumorral a fejében hónapok alatt vége lett volna az életének, ehelyett lát és gyógyult. Hálátlan! Ha kicsit is felnõttesen gondolkozna és a fia érdekeit nézné...amit persze nem tesz meg nem így cselekedne. Ráadásul a szülei hol ártottak neki? Nem mondták el hogy Brady az orvos! És miért nem mondták el? Mert Marichuy viselkedése olyan ingadozó és teátrális, hogy abból semmi jó nem származott volna. Nem lett volna mûtét és megint csak már réges-régen temethették volna el Marichuyt! A szülök azért szülök hogy ha a helyzet megkívánja döntsenek a gyerekeik helyett, ha úgy látják jónak, hogy ezzel jót tesznek neki. A szülök mögött élettapasztalat van, míg Marichuy mögött? Bizonytalanság és butaság!
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 19:27:44
(19558/20489)
szerintem Marichuyt az bántotta leginkább hogy Viviana "feltámadt" õ meg már megbocsátott volna JM-nek és elmondta volna h gyereket vár de erre azt kapta h Viviana él JM emlékszem gyakorlatilag kirúgta a házból
Marichuy ezt sokszor mondta pl.ma is
amin meg én akadtam ki az az volt h Marichuy azt se tudta hogy rohanjon vissza JM-hez Viviana halála után Omart is elhagyta erre azt a dilinyós dadust találta ott akit JM úgy védelmezett h a gyilkosságot is magára vállalta volna stb.
na de h Marichuyról is írjak õ meg azt hazudta h meghalt a gyerek + Amadoré
amikor megvakult a kórházban akkor kellett volna kibékülniük Omar úgy is elhúzott a dilissel semmi akadály nem volt de ezek akkor is félreértették egymást azt hitték nem törõdnek a másikkal aztán jött ugye Ana Julia stb.
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 18:57:04
(19557/20489)
Én úgy vagyok vele h JM és Marichuy egyformán hibásak.JM tényleg sok szenvedést okozott M-nak de az visszaadta ezzel a hajthatatlan soha nem bocsátok meg magatartásával.JM szerintem helyrehozta a hibákat amit elkövetett most már tényleg megbocsáthatna neki Marichuy....sõt már hamarabb meg kellett volna.
Ha ezek több idõt lettek volna boldogan együtt sokkal jobbat ki lehetett volna hozni ebbõl de így..
Most úgy látom a régi Marichuy "visszatért" megint a saját feje után megy és azt tesz amit akar nem szorul másokra mint vak korában.
Gumikacsa78 2011 márc. 31. - 18:56:23
(19556/20489)
Ti láttátok a sorozatot ma? mert én nekem amikor néztem,kb. a felénél bejött a tv2-n egy ilyen piros kép hogy folytatjuk.. légyszi válaszoljatok,vagy ti hol nézitek?
köszi
Dina1987 2011 márc. 31. - 18:36:09
(19555/20489)
Ez a cikk a mostani színház darabról szól amiben Helena játszik Laura Floressel és Alejandro Camachoval. A cikk azzal kezdõdik, hogy Helena már régóta nem játszott színházban és ezzel a Bajo Cero címû darabbal tért most vissza. Aztán Helena meséli, hogy telenovelakat csinált most egymás után és hogy ez azért stresszes ha sok dolog van egyszerre. De már régóta szeretett volna újra színházban játszani. Majd mesél a darabról, hogy van egysorozatgyilkos Alejadro Camacho, egy anya akinek a lánya a gyilkos áldozatául esett és ott van Helena karakter egy pszichológus aki a sorozatgyilkosról ír egy disszertációt. És hogy, õ mint pszichológus nem áll senkinek az oldalán sem. Látja az anya szenvedését, de nem tud rajta segíteni és a gyilkosnak is csak a tudat alattiját vizsgálja. Aztán kérdezik hogy neki volt-e valaha szüksége pszichológusra? És feleli hogy nem soha, mert az élet maga is egy tanulás. Tapasztalatok szerzése adja meg a tudást, amibõl következik hogy tanulunk a hibáinkból és újra nem fogjuk ugyanazokat a dolgokat elkövetni. Nagyjából errõl szól a cikk.
Zombaby 2011 márc. 31. - 18:04:37
(19554/20489)
úgy behúznék maricsújnak egy jobbegyenest. hogy lehet ekkora tahó köcsög önzõ p*csa? a tököm ki van vele!!!!!!!!!!! én az anyja helyébe úgy elverném hogy attól vakulna meg újra. egy hálátlan szuka. öregem ennek semmi nem jó. hogy lehet ennyire önzõ ennyire hálátlan??? najó tudom hogy ez egy ócska sorozat, de ilyen negatív karaktert. esküszöm az ana júliát jobban csipázom...
7/10
Violeta 2011 márc. 31. - 17:56:16 7/10
(19553/20489)
Na persze mp-re pontosan pont akkor szabadul(t) ki ennek az esélye is nulla :)
7/10
Violeta 2011 márc. 31. - 17:41:24 7/10
(19552/20489)
Mirõl szól ez a cikk nem sokat értek belõle?!
7/10
Violeta 2011 márc. 31. - 17:36:09 7/10
(19551/20489)
Sziasztok
Dina1987 2011 márc. 31. - 11:16:07
(19550/20489)
:-)