Téma: Árva angyal

6/10
Alicante 2011 márc. 09. - 17:12:43 6/10
(18549/20489)
Ez is érdekes. Eddig nem ivott és nem drogozott, de ezzel a kis senkivel kivételt tesz, mert akkora hatással van rá? (Gyönyörû, intelligens, kívánatos nõ AJ ráadásul okos és szemérmes, erre inni kell!)
juan-ZSU 2011 márc. 09. - 17:07:05
(18548/20489)
az mikor Marichuy magához tér de elõtte lesz valami baj és JM megöleli és lenyugszik olyan aranyosak mikor JM öleli :)
6/10
Alicante 2011 márc. 09. - 17:05:32 6/10
(18547/20489)
Ha így lesz na ez az a jelenet, amikor a f.könyvíró/k/ totál hülyének nézte a nézõket!
(Ezt a részt nagy valószínûséggel kihagyom.)
6/10
Alicante 2011 márc. 09. - 17:02:39 6/10
(18546/20489)
Hola!:-)

Azt a hatalmas tumort hogy tudja a Brady Marichuy halántékán keresztül kivenni? Az a ragasztás legalábbis errõl tanuskodik.:-)
Két nap múlva meg kiköt ennek a féregnyulványnak az ágyában? Hát ez nagyon hihetõ, ekkora szerelem láttán és az állandó koncentráltság kellõs közepén:-DD
Ki érti ezt, hogy Ceciéken kívül ezt a kis s.eggdugaszt mindenki utálja, de így is el tudja csábítani a Bradyt, akit a gyönyörû amerikai lányok sem kísértettek meg? Ha-ha-ha!

Jól vagytok lányok?:-)
juan-ZSU 2011 márc. 09. - 16:52:52
(18545/20489)
Sziasztok!!
hát igen ma van Maite szülinapja..Boldog szülinapot!!Feliz cumpleaños! (L)
ma lesz a kedvenc jelenetem :D
Dina1987 2011 márc. 09. - 16:36:52
(18544/20489)
A tumort kiveszik már most asszem és holnap már Pabloként lesz bemutatva Marichuynak!
Dina1987 2011 márc. 09. - 16:16:39
(18543/20489)
Aham nagy telós facebookos a nõ! Én is csípem kár hogy nem nyert!
Dina1987 2011 márc. 09. - 16:10:34
(18542/20489)
ne viccelj facebookozott! hahaha Ismerõsöm facen és ahogy elkezdõdött a díjátadó már töltötte fel az oldalról lekapott Enrique Iglesias képet! hahaha Nem kispályás õ sem!
Dina1987 2011 márc. 09. - 15:52:16
(18541/20489)
Na engem most annyira se érdekelt hogy utána nézzek kik voltak azok akiket nem ismertünk. Az egyetlen amin röhögtünk már az életmûdíj átadáskor volt szégyenszemre, hogy mennyire untaa nép hallgatni is. Pedig minden évben széjjel szoktuk maunkat röhögni most meg tényleg untuk.
Dina1987 2011 márc. 09. - 15:50:42
(18540/20489)
Most megint hosszabbítottak rajta mert aki Chava után jönne sehol nem tart. Most elvileg júni vagy júli arra már pontosan nem emlékszem. De még javában forgatnak. Max két héttel vannak elõrébb azokhoz a részekhez képest amik a tévében mennek. Én nagyon remélem hogy ide nem jön. Felesleges lenne!
r.a.j.o.n.g.o 2011 márc. 09. - 15:47:25
(18539/20489)
sziasztok!:)
olvastam hogy közületek nézik a ETDA-t és azt szeretném megkérdezni, hogy ti tudjátok hogy hány részes vagy még folyamatosan forgatják ezért még nem lehet tudni
remélem majd magyarul is lefogják adni mert sajnos én nem tudok spanyolul ezért én nem tudom nézni mármint nézni nézhetném de nem értenék belõle semmitxd
Dina1987 2011 márc. 09. - 15:23:53
(18538/20489)
Persze máris felveszlek!!! :-)))

Az még hagyján, de ez a sok semmi sztár is aki díjat adott át. Félpercenként kérdezgettük egymástól, hogy ez már megint ki??? Alig volt a díjátadók között olyan szívesen látott személy akinek örülhettünk. Egyáltalán nem tetszett.
Dina1987 2011 márc. 09. - 15:14:52
(18537/20489)
Én még egyik díjátadót nem untam ennyire mint a 2011-est!!!! Eleve két órán keresztül semmi értékelhetõ díjat át nem adtak.

Hát a Dani ezért megérdemelné nem úgy mint tavaly a sortiért. Azért a teljesítményért, Leonarda karakterrel szemben? Nem adtam volna neki.
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:59:48
(18536/20489)
Nagyon meg lennék lepõdve ha bármilyen kategóriában lenne is a sori jelõlve majd jövõre a tvynovelas díjátadón.
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:58:56
(18535/20489)
aham azért is fogja Helena majd jól elpüfölni és elzavarni a birtokról. Többek között Rodrigotól (Rochon) fog Rosenda ( Elizabeth) gyereket várni. Õ járt a szeretõi közül a legjobban a többit LEonarda ( Helena ) ind elintézi. A nagy szerelem Rodrigónak ugyebár Leonarda húga Maria del Rosario ( Laura Flores) õt ugyebár Leonarda katakombáb zárja huszon évekre. Aztán Rodrigo hazaállít az Aracelyk anyjával. Na õt Leonarda megmérgezi. Lesz Rodrigonak egy ribije õt LEonarda lelõvi. :-))) Iszonyat szamaritánusan természetesen! Jaj már várom!
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:44:47
(18534/20489)
A Dani Romo mindent visz. Ruffóékra nem alapoztak kapcsolatot úgy mint epdaban Duvaléknál. Y most változtattak ezzel is hogy Jimenanak is megszületett a babája. PErsze a balesett ugyanaz volt. Kivéve hogy René annó nem vonszolta még a kocsi után méterekig a nejét! hahah Chava az ugye Chava!

Carmen Salinas és a tûzoltó pórnép is az agyamra megy. Az alonso karakter kinek nevét meghagyták olyan semleges, mert tekerem azokat a részeket nincs nekem azért ekkora türelmem nézni.
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:33:42
(18533/20489)
Az elején pusztán kíváncsiságból néztem. Na meg azt a két részt amibe Helena benen volt. Aztán közülünk valaki felhívta a figyelemt rá, hogy tiszta epda szövegileg. Na akkor már kánonba néztem hogy mennyire hasonlít a szöveg és a jelenet és banyeg egy mondat egy vesszõ semmi eltérés nem volt a kettõben. Csak az érzelmi töltet volt más. Duvalék házssága hihetõ volt ezzel a szöveggel míg ugyan a Sandoval családnál nevetséges. Nem érthetõ egyi krekació sem amit levágott a szövegkörnyezetre Victoria de sebaj legalább volt min kötözködni.

Eleve az hogy Andres elmenjen Ana joaquinahoz hogy árulja el a felesége múltját? hahah hát kb soha. Rioz meg ott kávézgatott a Danival és hallgatták Pineda sanyarú sorsú meséjét, hogy õt márpedig kihasználta ruffó mint férfit és hogy õ szerette de Victoria nem viszonozta. Na azon is pusztultam a röhögéstõl. Na meg megint chava hülyesége hogy meghagyja az alapkaraktert. Pl hogy a Dani fél a tûztõl erre banyeg felgyújták desamparadaék házát? Olyan önfeledten locsolta pineda a benzint a lakóházra mintha felmosni akarna vele! Y minek mondják ki folyton hogy elhagyatott maria????????? Megõrülök tõle még így tekerve is! A pórnép és a ribi karakter kiírása botrányos! Ha nem brady és maite lenne a fõhõs még ennél is rosszabb nézettsége lenne a sorinak. Így is bukásra ítélt az elsõ 70 rész miatt!

A pap perszehogy pletykás és megvoltak ugyanazok az epdas jelenet ellenben míg Juan de la Curz ment folyamat Lucianahoz haha itt a szerencsétlen pap lassan menekül. Totál érthetõ persze!
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:21:42
(18532/20489)
en nem is mondtam hogy nem látom be hogy azert sok minden tul van reagálva benne de mégis ha valaki valamit anyirra nem szerett akkor nem ertem miért nezi :-) nem roszbol írtam.......amugy te fogod nezni a Corazon salvajet ,nem tudodd nekem megmondani letszives hogy ott Elizabeth Gutiereznek(Rosenda-nak) milyen a szerepe a sorozatban? koszi

Ohh hát persze hogy fogom! Még a magyar hang se tántorthat el tõle hogy a cs-t nézzem. Hiszen nagy favorit sorim! Elizabeth egy szolgáló lesz kezdetben de majd megzsarolja Helena karakterét és így mellékerül. Úgymond Helena karaktere a szárnyai alá veszi és õ lesz a bizalmasa. Addig a pontig amíg elizabteh össze nem fekszik Enrique Rocha karakterével, mert onnanstól nem lesz pártolva sõõõõt! hahah Elizabeth asszem itt olyan 8 vagy 9 pofont gyüjtött be Helena karakterétõl. Jó lesz!

Viszont Elizabteh a babvárás ellenére is majd a várandóság végéig benne volt. A végén mikor már nagyon látható volt a pocija bele is írták az állapotát is a történetbe.
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:18:24
(18531/20489)
Darálom rendesen! Szégyentelenül röhögve és véleményezve. összehasonlítva epdaval vagyis kezdetben amikor még hajaztak egymásra és ugyanazok a jelenetek voltak. Most épp a 94est tekerem. Mert valami nem volt tiszta Jimena babaszülése körül egyikõnknek és hallgatom hogy mit mondanak a Bradynek. Vagyis egyelrõe banyeg Victoria és az exe...hahahah ez is milyen már hogy ezek itt elválltak! hahahah Na jó nem szidom nem szidom! Vissza fogom magam!
Dani Romo a legjobb! hajajaj ha Lucianahoz költözött volna így be Ana Joaquina anno. Ott kapott volna infarktust a jó asszony a kedvenc majdnem anyósától!
Eddigi kedvenc részem a kádas lebukástól eltekintve ami a botrányos határokat súrolja...szóval BErnarda bevonulása a divatházba mint fõrészvényes. Persze Gregoriánus zenét társítva mellé és ahogy beszól Ruffónak hogy bocsi az az én helyem ahol ülsz odaengednél??? hahahah Aztán meg ahogy leszedette Ruffó össze képt a falról, meg beült az irodájába. Ahol kicsit sem volt felütnõ hogy Helenaról volt kép kint Ruffónak. haha Sebaj. Dani Romo állat! Erre még Pinedat is bekölzötzeti mint másik agytröszt!!!!
Dina1987 2011 márc. 09. - 14:06:48
(18530/20489)
Mindneki másképp néz egy sorozatot, ha van kedvence ha nincs. Elvonatkoztat vagy nem vonatkoztat el. Látod én Helena miatt nézem és mégis képes vagyok még rajta is nevetni nem elvakultan tátott szájjal lesni hogy hûh de jó volt akármennyire is az. Hanem azt nézni, hogy na itt már megint jobba beleélte magát a jelenetbe, vagy hogy huh itt felvétel után vajon mit csináltak stb. De mivel mindenki másképp nézi szerintem feleslege bekeötni bárkibe is hogy ha ennyire megszólod õket minek nézed! Valószínû másképp nézi õ is mint ahogy te nézed. Ennyi!