Téma: Árva angyal

juan-ZSU 2011 márc. 04. - 19:52:07
(18449/20489)
én nem tudom de a szem körül kell operálni és JM a legjobb szemész 6 hónap tanulás után igaz hogy még az egyetemen is tanulta de ennek a Durannak azért jobbnak kéne lenni mert tapasztaltabb és régebb óta csinálja
a gyerekeket már én is figyeltem hogy nem akarnak nõni az idõ elõrehaladtával
6/10
Alicante 2011 márc. 04. - 19:17:04 6/10
(18448/20489)
Akkor mért nem tudott a miki más "világhírû" szemészt leakasztani, ha nem a látásról van szó?
Az is érdekes, hogy a világ legkiválóbb orvosai csak Mexico-ban találhatók:-)
Viszont ha így van ahogy mondod a Bradyben lehet hinni hisz azt állítja, csak õ tudja megmenteni a szerelmét. (Azért ebben hallatlan önbizalma van!)

Más: Cande mért nem ment be a kórházba? Végülis õ volt a nevelõanyja, helyette hülyéskedett a kertésszel és Martirioval..
Még az sem lehet magyarázat, hogy vigyázott a kis Juanitora hisz ott volt mellette AJ!

Az már feltünt nektek milyen pici mindkét gyerek (Juanito és Eduardito) holott már 1 évesek lehetnek kb. most...sõt Eduardito még idõsebb hisz elõbb született M kisfiánál.
Beatrix már nagyon beleélte magát a beteges féltékenységbe, szegény Elza!!
juan-ZSU 2011 márc. 04. - 19:02:54
(18447/20489)
igaz hogy most megmûti JM de nem azért hogy lásson az majd külön lesz :)
6/10
Alicante 2011 márc. 04. - 18:46:35 6/10
(18446/20489)
Ha a sori elsõ felét nézem valahol megértem az öreget, hogy egy 6 hónapos gyorstalpalót végzett "a világon a leghíresebb és legjobb" szemorvos kezébe nem adnám a lányom sorsát aki elõtte mint pszichológus dolgozott...de ha látom az eltökéltséget benne és nincs más reményem feladom az ellenállásomat, hisz nincs más jelentkezõ, aki vállalkozna erre a lehetetlen feladatra. (Mellesleg ez azért hatalmas felelõsség a Brady részérõl, hogy el meri vállalni a mûtétet) Mondjuk ez egy mese, ahogy JM a kristálypalotáról beszélt M-nak.
Szóval legalább a miki felfigyelne arra a mérhetetlen hitre és szeretetre, ami JM-bõl árad, de nem!...az öreg csökönyös mint a szamár, csakhogy most nagy a tét!

Egyébként ha már vita van a szemmûtéttel kapcsolatban, nem lehetne az idegsebésznek elkezdeni a tumor eltávolítását, majd késõbb visszatérnének a szemmel kapcsolatos problémára? Úgy tudom a vérrög a zsiráf fejbelövése után lassan alakult ki M-nál, vagy tévedek?
Nem vagyok orvos, de elõször ezzel kéne foglalkozni, mert ez halálos és nem a látás visszaadása...
8/10
sorozatkedvelõ 2011 márc. 04. - 18:28:02 8/10
(18445/20489)
Patricio mentális állapota hagy maga után kívánnivalót.J.M.-nek vetélytársa akadt! Már csak ez hiányzott az életébõl.
juan-ZSU 2011 márc. 04. - 18:05:09
(18444/20489)
az a fõzõmûsor csak 5 perc ahogy itt olvasom :)
worms123 2011 márc. 04. - 17:59:58
(18443/20489)
Láttátok a Scobert Norbis reklámot az árva angyal szünetében,hogy jövõ héttõl 17 25-kor valami fõzõs mûsora lesz? Akkor mikor fogják vetíteni az árva angyalt?
Maiacska 2011 márc. 04. - 16:05:46
(18442/20489)
igen ez az oldal az enyém:)
picigyongy 2011 márc. 04. - 11:53:08
(18441/20489)
Milyen unalmas életük lehetett! A télapó M miatt örjöng, veszekszik stb. különben mivel telnének napjaik?! Ceci olvasna , ha hagynák - különösebben nem sok közös van bennük: Ceci megcsalhatta volna az öreget!
picigyongy 2011 márc. 03. - 22:20:43
(18440/20489)
Régebben csak sóhajtozott, epekedett - most kemény fiú lett: de ugyanott folytatja...Szóval így már túlzás- Mellékesen -ha nem ismerné az ember a történetet,meg nem tudná, kinek kell drukkolni- akkor jobban el tudtam volna képzelni Omart pasinak ! H.M és A.J kapcsolata felülmûlja a józan észt,nem is normális, akkor nem is várható,hogy másképp viselkedjen!?
Bubus# 2011 márc. 03. - 20:48:18
(18439/20489)
köszi :)
6/10
Alicante 2011 márc. 03. - 19:56:21 6/10
(18438/20489)
:-))))
Elég szemléletesen adtad elõ a történetet.:-D

Sajnos megint a kanyarban találkoztunk, mert mennem kell...

Jó éjt, szép álmokat mindannyiotoknak!:-)
6/10
Alicante 2011 márc. 03. - 19:51:25 6/10
(18437/20489)
Karbantartás volt, még szerencse, hogy elmentettem a mai utolsó észrevételemet.

Még egy felvetés.
Nem tudom megfigyeltétek-e itt az erõszakosabb szereplõk közül mindegyik csak úgy beugrik a másikhoz mintha a szomszédban lakna...persze minden esetben hívás nélkül.
Az is feltünt, hogy a San Roman rezidenciának nincs kertkapuja, vagy a háznak egy zárható bejárata, mert oda csak úgy be lehet rontani...úgyszintén ez a helyzet Elza szüleinél is...talán csak a Velarde ház a kivétel, de ott is csak mostanában van bezárva a kertkapu. (A hivatlan vendégek Marichuy, Cande, a zsiráf, Ana Julia, Amador..és most csak ennyi jutott eszembe) Ezek azt hiszik bérletük van a másikhoz?
Dina1987 2011 márc. 03. - 19:11:50
(18436/20489)
Nagyapó megint überokos volt! Ma is annyira bírtam, hogy Ceci ugye olvasna az állnappalijukban erre jön a a mikulások gyöngye! ELeve miért nem alszik már ez az ember? Miért kell ennek a karácsonyról ezer éve ittragadt tagnak folyton örömet fakasztania? Most se vette észre, hogy a neje abszolút nem kíváncsi rá és bele van merülve a könyvolvasásba! Ez õt nem érdekli inkább megint elkezdi szídni a Bradyt! Más témája sincs! Olyan mint ey régi lemez! Bírtam, ahogy Ceci felállt, kb olyan arccal, hogy banyeg ebbõl már nem lesz olvasás. Eleve az öreg nem szûrte le hogy a neje elõtt a Bradyt nem érdemes szídni? Lehet féltékeny a nagyapó!
Másnap meg már készülõdnek a kórházba és persze az egész brancs menni akart... hogy férnének már be ennyien a miki autójába? Sehogy!
Marichuy meg ahogy próbált poénkodni, amin mintha a hét vicce lenne mindenki nevet, majd bevágta, hogy mi lesz ha meghal? Hát komolyan ez is fatertól tanulta az örömfakasztást!
Aztán a kis család elindult! Ceci és Marichuy baromira örülhetett, hogy ülhetnek hátul! Így, hogy a nagyapó vezetett elindultak kb 10 km/h-val és ez a sebesség nem nagyon nõtt a kapuig sem! Ceci ezalatt már félúton lett volna a kórházba…de mindegy!
Az orvos amikor mondta, hogy a vizsgálatokra nem mehetnek be. Ott is agyamra ment a miki, hogy, de hát õ a lányunk. Na és az hogy lányotok kit érdekel? Vagy talán a lusta bíró beszerzett két infarktus között egy orvosi diplomát is?
A vizsgálatok után Velardeek letelepedtek a padra...szõõõke hercer is befutott erre Marichuy mindjárt rosszul is lesz? Ez kérem szépen a sors! A hetedik érzék! Kicsit sem volt feltûnõ, hogy mid Ceci mind a nagyapó elnémult! Bezzeg most nem jár a nagyapó szája! Ceci intése abszolút megállító tényezõ lehetett volna a Brady számára nem? Még jó, hogy Brad nem egy vén ember, és ilyen messzirõl is látja Léna megállító mozdulatát! Amire má bradi barátja is mondja, hogy héé te, látod, hogy senora Cecilia jelzett, hogy maradjál itt és ne csinálj hülyeséget, de ez nem jut el a brad, szerelemtõl fûtött agyába, olyan szépen lendületet vesz és elindult.
Marichuy pedig szegényke a szobájában van és persze megint rábízza a kisfiát anyucira, ha meghalna! Ez már szokás lett vagy mi van? Fõ az optimizmus!
A Braaady, aki rekordsebességgel kitanult a szemmûtétekrõl mindent, másodkézbõl megkapja marichuy leleteit? Hihetõ!
juan-ZSU 2011 márc. 03. - 19:11:20
(18435/20489)
sziasztok!

azok a részek voltak a legjobbak akkor nagyon de nagyon tetszett ez a sorozat :D
6/10
Alicante 2011 márc. 03. - 19:02:24 6/10
(18434/20489)
:-))
Mennyire igaz!
6/10
Alicante 2011 márc. 03. - 19:00:14 6/10
(18433/20489)
Õszinte legyek? Nem tudom, mert nem néztem elõre a sorit.
Annyit tudok, hogy AJ-nak sikerült másodszor is bepalizni a pszichológus Bradyt. Ez annyira hiteltelen, mert AJ még csak nem is okos, egy teljesen átlagos külsõvel rendelkezik, többen panaszkodnak rá (Oni, Cande, Rocio) a Brady mégsem gyanakszik rá, nemhogy M-val kapcsolatban az infoval a jól bevált Candehoz fordulna...
Neki az új barátnõ referálása többet ér..
Többen írtátok, hogy nagyon irritáló, hangulatromboló ez a 60 rész ami a vakságról, szenvedésrõl, halálfélelemrõl szól. Igazatok van!
Ezt tényleg kajálják a mexicoiak? Hát mi nem!!! JM-nél nem értettem ha már megtudta hol vizsgálják ki M-t mért nem ment oda hozzá? Hisz felnõttek vagyunk vagy mi a csuda? Ott az öreg biztos nem mert volna cirkuszt csinálni, de tényleg nem kellene a Bradynek ennyire megaláznia magát...mindenesetre a határozottság messze áll tõle.
8/10
sorozatkedvelõ 2011 márc. 03. - 18:37:28 8/10
(18432/20489)
Különösen azért lehangoló,mert 60 részen keresztül látjuk ezt a kínlódást,ami mostanra unalmassá is vált.minden részben ugyan az van,Patricio gyûlölködése,A.J. ármánykodása,Brady kétségbeesett tépelõdése.....
picigyongy 2011 márc. 03. - 18:27:46
(18431/20489)
Férjem esélyes lenne !!! Fõleg, amikor beleéli magát, hogy nézhetek ilyen hülyegéget, az agyára megy,........halálra tudom magam röhögni!
Bubus# 2011 márc. 03. - 18:25:48
(18430/20489)
Mi baja van Marichuinak?