Téma: Árva angyal

juan-ZSU 2011 febr. 16. - 18:26:44
(17969/20489)
köszi az infokat tényleg a mindörökké szerelemben van olyan falu eszembe jutott :)attól függetlenül nem egy hétköznapi név
Daylle 2011 febr. 16. - 18:25:37
(17968/20489)
Ez az Ana Julia mikor tûnik el végre a sorozatból??? Tenyérbemászóan idegesít:)
juan-ZSU 2011 febr. 16. - 17:48:53
(17967/20489)
Purificasion vagy mi...XD ez lenne Purita ilyen nevet se hallottam még :DDD
juan-ZSU 2011 febr. 16. - 17:37:21
(17966/20489)
Cande:"Szentséges csirkecomb!" Még Oninak is tetszett XD
nikolett09 2011 febr. 16. - 17:11:36
(17965/20489)
szerintem az árva angyal egy jó film sorozat ugyis a végére kibékölnek ezt tudom
6/10
Alicante 2011 febr. 16. - 16:50:42 6/10
(17964/20489)
Hola Dina!:-)

Úgy látszik a San Roman házban luxuscikk a laptop vagy a számítógép pedig jobb lenne ha Mayita inkább ezzel foglalkozna mint a nagyanyó álomvilágával...ugyanis nem olyan kicsi már ez a lány.

"A végére pedig a nagyapó már megint elérte hogy csak vele foglalkozzanak!"

Szerintem nincs hozzászokva az ordibáláshoz itt meg tömören kapta a kétszólamot.
r.a.j.o.n.g.o 2011 febr. 16. - 15:48:10
(17963/20489)
sziasztok!
megtudnátok mondani melyik az a szám ami akkor szólt amikor Juan Miguel és Mrichuy a templomban voltak és J.M. megfogta a kezét a szenteltvíztartóban
elóre is köszi:)
picigyongy 2011 febr. 16. - 12:35:23
(17962/20489)
Daniel - Rafael nem ugyanaz ? Elvesztettem a fonalat...........
Dina1987 2011 febr. 16. - 10:34:11
(17961/20489)
majd holnap jön.
picigyongy 2011 febr. 16. - 10:18:02
(17960/20489)
Okés : nekem mindegy. A tartalom a lényeg , nem vettem sértésnek , kritikának - inkább jogos észrevételnek,
Dina1987 2011 febr. 16. - 10:10:56
(17959/20489)
Hola!!!

Na tegnap kivételesen néztem én is, mert rémlett hogy mennyit szórakoztunk ezen részen annó mikor ment. Hát magyarul is nagyon kész volt.
Kezdve azzal, hogy Rocio hazajön és neki eszébe nem jut a mai világban, iskolát végezten, hogy telefonáljon a bátyjának vagy õ maga üljön a gép elé. Neeeeeeeem ez a gyereknek ugrik be,akinél elértem azt a szintet hogy leveszen a tévén a hangot. Bár így meg fordulgatni kell, hogy lássam ha váltanak. Na de mindegy megéri.
Aztán itt volt Marichuy lépcsõn lezugása. Most a kiscsaj a csizmájával feltörölte a vajat esés közben vagy mi??? Mert ki ne találják hogy õ lezúg erre rohan utána a nagyapó majd a még labilisabb magastalpúban futó Ceci és egyikõjük se zuhan MArichuyra. Pedig az milyen családi közös megmozdulás lett volna ajajajajj! De ilyen nincs! Marichuy ott fekszik. Szülõk átlépik...második kérdésem: Hogy jutott el Marichuy az ágyáig. Nagyapó fogta a kezét, Ceci meg a lábait és becipelték??? Vagy végighúzták a maradék lépcsõfokon hogy már több üté ide vagy oda nem számít? Ennek is mindegy! Mondjuk azt hogy a nagyapó mikulási varázserejét bevetette, csettintett és máris az ágyban voltak. Cande a leglassabb de azért õt küldik alkoholért, meg vízért. De ráérünk gyerekek. Erre hozza a vizet Cande, odaadja Cecinek, aki totál úgy tartotta a poharat hogy sac/kb 99% volt az esély, hogy kiborítja. Majd Marichuy maghézo tért. Hozzáállása félelmetes! Itt hangoztatja, hogy a gyereke milyen fontos aztán tessék. Én nem állok többet fel mert csak a baj van!
Az esti patáliahoz pedig. Nem is tudom a nagyapó melyik mondatán röhögtem jobban. Eleve Ceci úgyn ézett végig rajtuk, hogy vacsora idõ van emberek nem lehetne ezt utána megtárgyalni? Candetól, akármennyire sajnáltam már fájt a fejem és mi a fenének nem hívta Dorat, hogy õ is megerõsítse felmosta a lécpsõt? Akkor már kettõjük szava állna ezzel a kis undormánnyal szemben, aki még vérig van sértõdve! haha Ahogy megszólat Ana Julia: PAtrició úr ha kételkedik bennem vérig sért engem! KI A FRANCOT ÉRDKEL??? Emeleje fel a kezét! És akkor nem a ház gazdái döntenek....vártam volna, hogy Ceci megszólaljon, hogy majd megyek én mert unlak titeket és amúgy is kajás vagyok szóval oldjátok meg nélkülem. Ezalatt Marichuy odalent bõg, hogy jaj nem tud eljutni a fiáig. Vak vagy lányom, nem süket hallani hallod merre sír nem?? A végére pedig a nagyapó már megint elérte hogy csak vele foglalkozzanak!
6/10
Alicante 2011 febr. 16. - 09:42:33 6/10 Előzmény picigyongy
(17958/20489)
"Atr írtad, nem mondok semmi jót a sorozatról."

Semmi ilyet nem írtam! Az más felhasználó volt.
picigyongy 2011 febr. 16. - 08:40:23
(17957/20489)
HAzaérek - paff, kész, jön a sorozatom !- anyu mondta mindig és nem lehetett hozzászólni - szóval õt szoktam utánozni...Férjem a másik szobából õrjöng , szóval családi program és ettõl lehet szórakoztató!!!A rengeteg nyûglõdést könnyebb ûgy elviselni, hogy közben a másik szobából utánozzák õket...
picigyongy 2011 febr. 16. - 08:36:12
(17956/20489)
Atr írtad, nem mondok semmi jót a sorozatról..A történetet aranyos , érdekes , mozgalmas is : el tudnám képzelni, hogy 5 részben összesûrithetnék - ismétlések , emlékezések, Mayita-nagyi meséi nélkül, és pl. Cande siránkozása : 1 perc. MAmám nagy szappanopera nézõ, sorozatfüggõ - de õ abbahagyta , mert idegesíti....Persze, hogy a lényeg , minél tovább tartson , de cselekményeket nem tudnak kitalálni, így meg nyûglõdés....Nekem is , aki nézi! - és ezért mondom, hogy mazoista leszek! Viccbõl....vagy mégsem ?
**Unikornis** 2011 febr. 15. - 22:19:42
(17955/20489)
Ennyit szenvedni............:S Pedig már láttam egy-két szappanoperát, de ez...viszi a pálmát!:D A forgatókönyvírok nem voltak vmi kreatívak-> egyik héten Mari leesik a lépcsõn-fater a kórházban, aztán elüti az autó (pontosabban õ üti el a szinte egy helyben álló autótXD)-Patrício megint produkálja a szívinfarktuéhas tüneteit, most meg...leesik a lépcsõn (ismét, míly meglepõ)-a vén kaporszakállú t meg megint a szívbaj kerülgeti. Hát szép, mit ne mondjak, eredeti:D:D Ezt a "mintát" követik egy ideje, de vajon meddig?!:D
Félreértés ne essék, én nézem, minden áldott nap. Kíváló sorozat, fõleg akkor jó, mikor az ember este fáradtan hazaér és beesik a TV elé, aztán csak úgy néz ki a fejébõl. Hihetetlenül jól kikapcsol,csak néha-néha szisszenek fel, de azt is csak akkor ha már nagyon fáj, amit látok. Bár már napok óta szörnyû fájdalmakat okoz az, amit látok. De ettõl függetlenül...Cande a favorit (egy atomfizikus elméje veszett el benne, de jó mélyen!!):)
6/10
Alicante 2011 febr. 15. - 20:36:18 6/10
(17954/20489)
Arra mindig vigyázott a f.könyvíró, hogy ne derüljenek ki hamar a gonoszságok csak a cselekmény elõrehaladtával csorgatnak valamit...ezért még a pletykafészkek is mélyen hallgatnak ha valamilyen disznóságról tudnak.

Cande felháborodása érthetõ volt, de nem tudta magát hitelesen megvédeni, mert inkább támadt mint védekezett. JM-t viszont nem értem és most nem a szakmájára gondolok hanem arra, hogy érte egy pár rossz tapasztalat a környezetében õ mégsem gyanakszik hanem naívul mindent elhisz amit mondanak neki.
Persze jóhiszemûség még van az emberekben, de azért nem árt résen lenni!

Jó éjt!:-)
picigyongy 2011 febr. 15. - 19:42:34
(17953/20489)
Az életben is elképzelhetõ, hogy van , aki csak jót feltételez másról, mivel magából indul ki..Naívítás -nem kfreverhetõ a hülyeséggel. De jogosan feltételezhetné az ember , hogyha egyszer átvágtak, akkor jobban odafigyelek :bár a történet szerint A.J.feláldozza magát....Onelia sem mesélte még Candénak sem , hogy miért vigyázzanak vele...Elég lenne annyi : H,M -t zaklatja. Más színezetet kapna , hogy miért szidja- miért akarja lebeszélni róla a majdnem testvérét....
6/10
Alicante 2011 febr. 15. - 19:25:38 6/10 Előzmény picigyongy
(17952/20489)
Neked ugyanannyi helyed van itt mint bármelyikünknek. Mi sem váltottunk páholyra bérletet. Egyébként nekem is sok megjegyzésem van a karakterekre és cselekményre is, pláne ha nem történik semmi, de gonosznak mindig helye van pláne úgy, hogy Amador most kiesett, itt van helyette Ana Julia...a többi szereplõ meg vak! Még a nagy pszichiáter is hisz ennek a lotyónak:-D
6/10
Alicante 2011 febr. 15. - 18:51:43 6/10
(17951/20489)
Sziasztok, szép estét!:-)

Azért látszik, hogy Cande mennyire primitív, nem kellett volna ilyen emelt, sírós hangon elõadni a történetet pláne úgy nem, hogy õ is csak egy "vendég" a Velarde házban.
Akkor lett volna hiteles, ha határozottan, tényszerûen elmondta volna mi is történt és nyomatékként a cseléddel igazolta volna az állítását. Ezek után kellett volna elmondania, hogy a takarítás után látta A.J.-át a lépcsõn matatni és megkérdezni, hogy végülis mit ügyködött nagy szorgalmasan a tiszta lépcsõn?!

A kiscsaj köpni-nyelni nem tudott volna...
Dina1987 2011 febr. 15. - 17:42:09
(17950/20489)
Nem!