Téma: Árva angyal

Sue16 2010 dec. 14. - 23:05:23
(15549/20489)
folytatása...
Sue16 2010 dec. 14. - 23:04:57
(15548/20489)
második esküvõ forgatási szünetben
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 20:15:03 6/10
(15547/20489)
Én csak a szünet utáni részt láttam, de tényleg jó volt.

Szép estét, jó éjt, csodás álmokat!:-))
Dina1987 2010 dec. 14. - 20:14:24
(15546/20489)
Most már jó részek jönnek nagyon!
7/10
Violeta 2010 dec. 14. - 20:06:19 7/10
(15545/20489)
Mindenképp nagyon jó epizód volt :)
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 20:02:50 6/10
(15544/20489)
Majd visszanézem a spanyol verzióban.
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 20:01:56 6/10
(15543/20489)
Hola Violeta!:-)
7/10
Violeta 2010 dec. 14. - 20:00:28 7/10
(15542/20489)
Szia :-)
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 19:53:17 6/10
(15541/20489)
"Na ez klassz!
Akkor végképpen Omarnak köszönhetjük hogy Blanca itt rontja a levegõt!
Hurrá!"

..és mekkora sikere van ennek az agyalágyultnak még így is zakkantan - ahogy Marichuy mondta - a Brady feleségül akarja venni!:-DD
Ebben még Rocio is támogatja!
Az ilyeneket mindenhol zárt osztályon kezelik, itt meg kiteszik a családot és másokat is a gyilkos ösztöneinek.

Én azt se értem, hogy a bíróság mért nem rendelte el kényszergyógykezelését? Ezt meg csak zárt intézetben tehetik meg!
Dina1987 2010 dec. 14. - 19:52:53
(15540/20489)
NAgyon édesek voltak, pedig féltem hogy magyarul nem fog úgy átjönni a jelenet de mégis megható volt. :-)

puszi neked is
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 19:47:24 6/10
(15539/20489)
Ráadásul az elefántlábúzsiráf mekkorát hazudott a mikinek, hogy Israellel szórakozott...:-D

Cecinek már rég a sarkára kellett volna állnia és kidobni ezt az ingyenélõ sz.arkavarót!..és még mindig mint bennfentes adja a "tanácsokat" a mikinek!
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 19:41:42 6/10
(15538/20489)
Csak 6 óra után értem rá, akkortól láttam a mai részt, azért ezt szívesen megnéztem volna...

Puszi Dina!:-)
6/10
Alicante 2010 dec. 14. - 19:39:18 6/10
(15537/20489)
:-DDD

Sziasztok, szép estét mindenkinek!:-)
juan-ZSU 2010 dec. 14. - 19:00:21
(15536/20489)
sziasztok! nagyon tetszett a mai rész különösen mikor Marichuy anyázott :) a nagypapi már egy mogorva vénember...
Blancának több nyugtató kellett volna és Rocio egybõl azt hitte meghalt
Oni ma nagy volt :)
7/10
Violeta 2010 dec. 14. - 18:40:58 7/10
(15535/20489)
Nah, a holnapi epizód is jó lesz, de mi ez a hülyeség hogy ha a lányom még egyszer idejön én elmegyek haha komolyan mondom ez a nagyapó olyan egy idióta és gyerekes nem örülne hogy végre megbocsájtott jó kedve van Cecinek és nyitna õ is a lánya felé áhh nem miért is hát inkább bevágja a durcást, komolyan mondom ez készen vagy nagyon :D
7/10
Violeta 2010 dec. 14. - 18:23:21 7/10
(15534/20489)
Huh, de jó hosszú ez is már olvasom is :P
7/10
Violeta 2010 dec. 14. - 18:22:49 7/10
(15533/20489)
Ah, de jó volt ez a rész is :)
Dina1987 2010 dec. 14. - 18:22:24
(15532/20489)
A holnapi 116-os rész tartalma tõlem...

SPOILER

Most, hogy Ceci és Marichuy kibékültek és béke van egy újabb aranyos részt nézhetett végig az ember, ha a cuidadora kapcsolt.
Kezdõdött a rész ugyebár azzal, amivel befejezõdött. Vagyis Ceci a zsiráf képébe vágta, hogy Marichuy tegnap megbocsátott neki és mamának szólította. Az ezt követõ perceket nagy öröm volt figyelni. Ahogy Ceci folyamatosan mosolyog, a zsiráf természetes arcszíne viszont, mondatról mondatra egyre sápadtabb és sápadtabb lesz. Mégpedig azért, mert a szentem kedvesen elmesélte neki, a legapróbb pusziig is a nagy békülésüket a lányával és bár még nem a legjobb spanok Marichuyyal, de nagyon bízik benne, hogy lassan elnyeri a lánya teljes bizalmát. Hát Cecim figyi, a bizalmat abban a pillanatban elnyerted amikor a tõr a karodba vágott, de mindegy! Kell egy kis félig üres hozzáállás a dolgokhoz, így késõbb nem éri csalódás! Aztán amikor már a szerencsétlen zsiráf azt hihetné, hogy vége a jaj megbocsátott a lányom és béke van monológnak Ceci folytatja, hogy Marichuy azt mondta neki szereti! Hát cuki ez a nõ nagyon! A zsiráf erre már világrekordokat megdöntõ pofavágás sorozatokba kezd! Ceci meg??? Hát õ nyugodtan kajál, nehogy már a kertben valami repülõ bogárhad ellepje a gyümölcstálát! Azt semmiképp, inkább jelenet közben is villázza a szájába a falatokat. Hát igen, van akinek így is megy! Mindenesetre a nagy falatozás közben elõször nem is reagál a zsiráf azon mondatára, hogy most akkor biztos nagyon boldog vagy! b*sszus zsiráf te figyeltél az elmúlt egy percben vagy arra a magaslati levegõre amin leledzel nem jut el a hang? Még szép, hogy boldog!!! Csak az ilyen nehézfelfogásúak untatják de nagyon! Amúgy zabálnivaló Ceci, ahogy ecseteli, hogy Marichuy elõször megölelte, aztán adott neki egy puszit…nem is kell sok a boldogsághoz. Csak gyõzze az ember ugyebár kivárni. nemes egyszerûséggel Aztááán végre közli a zsiráffal, hogyha a kicsi lánya hazajön a zsiráfnak a soha viszont nem látásra van és lesszíves rohadt gyorsan elhagyni a házat! Végre bekeményített!!!! Már azt hittem soha nem dobja ki ezt a hülye spinét! Õzsiráfsága kissé felháborodik ezen a kemény hangvételen! Egyébként nem tudom mit hitt a csaj? Ceci már az ötvenedik rész környékén kidobta, csak akkor közbejött egy-két ajjjjjjj hol lehet Marichuy és ajjjjjjj meg akarok halni, na meg az ajjjjjjj de nagyon depressziós vagyok rész! Na de most, hogy kitisztult a szentem látása és a depressziót a felhõtlen öröm váltotta fel van ideje gonoszkodni! Amúgy, ha már ennyire nagyon benne van ebbe a kirúgási hadmûveletben, egy füst alatt nyugodtan köthetne a nagyapó talpára is útilapot és feladhatná Lapföldre! No returral persze!
Ezalatt a Brady bent van a kórházban, mert miss psziho dadus öngyi akart lenni és beszlopált egy üvegcsényi mérget. A Rómeó és Júliába képzeli ez a csaj magát vagy mi? Mert Brady aztán nem fog vele koccintani az fix. Na jó mondjuk nem szerelmi bánatból öngyizik a dadus, hanem mert nem bírja elviselni a saját maga kettõs személyiségét. Hát ezzel majd mindenki így van körülötte asszem. Fõleg akikre már rá is támadt. Mindenesetre most a változattosság kedvéért õ nyomja a kórházi ágyat, a Brady meg jó orvos lévén rázza, hoyg Blanac ne aludjál el…ne aludjál el…nyisd ki a szemed…hallgass meg! Jaaaj ez a Brady az orvosi kamara gyöngyszeme!
Jelenetváltás és vissza Ceciékre.
A zsiráf vette a lapot, hogy a távozás idõszerû és cinikusan közli Cecivel, hogy köszöni szépen! Csillagom van is mit köszönni! Aztán hozzáteszi, hogy szerencsére a segítségére már nincs szükség és megy egy olyan helyre ahol királynõként kezelik! Hajaj ha a hülyeséget taníthatnák, a zsiráfnak se kellene már sorba állni! Na de ezzel a mondattal eléri, hogy Ceci félbehagyja a gyümölcsevést és gúnyosan felnézzen rá. Ez az arc, amit a szentem levág...ajjjjjjjjjjjj hulla gúnyos, kb na lökjed mit akarsz még te szerencsétlen, aztán húzzál el a francba és vigyázz, mert átnézzük ám az ezüstöt mielõtt kilépsz a házból! Miss zsiráf beszédének záró pontja pedig: Hogy Ceci ne aggódjon mert ahogy Marichuy megjön, õ elmegy! Akarnám kérdezni, hogy miért csak akkor? Nem talál ki egyedül a kapun??? Ceci félkézzel is szívesen elrugdossa odáig szerintem. Még a kaput is kinyitja neki, de mindegy…ez már megint olyan idõhúzásnak tûnik nekem és van egy olyan sanda gyanúm, hogy senorita zsiráf továbbra is a Velardeek és bambik vendégszeretetét fogja élvezni! Egyébként most nézem, hogy az asztal közepén van egy tál muffin kirakva és konkrétan rá süt a nap! Vajon miért? A házba már visszaköltözhettek Velardeek, de még a gáz nem lett visszakötve, ezért most a természetes nap sugaraival sütnek sütit vagy mi?
Vágás volt!
Ceci kajcsi után továbbra is a friss levegõn maradva áttelepedett a kerti padra a bambik közé. Persze ebbe a békés nyugalomba a miki trappol bele. Mert õ közben hazaért és egyetlen szerelmét indult keresni és lám meg is találta. Közeledik Ceci felé….ráadásul vigyorogva, mint a tejbetök! Jesszusom, hát erre az ötéves gyerek pofára, mint aki épp új biciklit kapott nem voltam felkészülve az öregtõl! Egybõl odaül Ceci mellé és megfogja a kezét. A szentem is közelebb hajol hozzá! Hála a jó égnek, hogy ott az a bambi, mert amúgy tök meghitt lenne ez az egész. Mondhatni azt is, hogy aranyosak! A nagyapó tudakolja, hogy hogy van a neje, válaszul kapja a jólt! Tömören és egyszerûen! Még szép hogy jól van! Megbocsátott neki a lánya! Jaj és Ceci olyan édesen mosolyog a vén idióta meg már megint lelombozza. Komolyan ez az ember csak az örömfakasztáshoz ért! Jókedved van? Életvidám vagy? Hívd az örömfakasztót! Sec perc alatt depresszióba dönt! A szentem is épp belekezdene a Marichuyt pártoló beszédjének századik körébe, amikor öreg szokás szerint félbeszakítja és feláll, hogy elmenjen, de a neje utána kap. Cecim hagyd elmenni! Ezzel a vén emberrel nem mész semmire! Na mondom én! Közli a mikik mikije, hogy ne mondjon neki semmit, mert õ nem szereti Marichuyt, nem tiszteli és nem akar tõle semmit sem! Ajjjjj a marha! Pedig Ceci már hozni akarta volna haza a kicsi lányát! De neeeem, ez az aggastyán látni sem bírja a lányát, nem hogy egy fedél alatt éljen vele! Ezt a kellemesnek nem ígérkezõ csevejt a Brady testvére szakítja félbe, aki az udvarias, hogy van Ceci kérdés után egybõl rátér a friss pletyi elmondására, miszerint psziho dadus végezni akart magával és mérget szlopált! Hát egészségére! Õ sem fog hiányozni az égadta világon senkinek sem! De egyébként méreg ívás ide vagy oda psziho dadus még életben van! Hõs megmentõje, bradi fiam még épp idõben talált rá! Hogy az is inkább menne Ceci kötését kicserélni! A szentem a telefonálást hallgatva mindjárt felvesz egy oldalülõs kagylózó pozíciót, hogy ha az öreg majd megfordul lássa, hogy kedvenc neje piszkos kíváncsi és gyorsan mesélje el mit mondtak a telefonban. Persze a miki lefagy a hírre, ezért Ceci gyorsan feláll szabadidõ felsõt igazít és hosszas que que que pasozásba ( mi történt) kezd. Nagyapónak elmondani ugyebár többször is hogy biztos felfogja a kérdést. Az öreg persze szokás szerint ködösít, hímez hámoz….én mindjárt elalszom tõle…de Ceci se az a türelmes fajta, mert lök is egy heeeeeeeeeeet?...csak úgy finoman és nõiesen, hogy bameg beszéljél már értelmesen! Ez hatni látszik, mert rögvest megossza vele az inside infót a miki, psziho dadust illetõen! Ceci meg persze csupa szív lélek és egybõl megsajnálja a szegény õrültet! Hát jó, hogy nem megy már be ápolni a nagy sajnálkozás közben a szerencsétlent, de komolyan! A nagyapó sem érti, hogy miért sajnálja azt aki megsebesítette? Hát azért te idióta, mert érzõ és melegszívû ember! Ajjjj! Az agyamra megy az öreg!
Jelenetváltás volt!
Megérkezett Marichuy! Bringán és teker a fûben. Hát ezért apuci nem fogja megdicsérni. Tulajdonképpen semmiért sem! Kvázi ezért sem! Cecim meg elmélyülten ül a hintában egy újabb gyümölcsfa közelében. Az azért megnyugtat, hogy ha megint nem tudnák majd fizetni a rezsit, csak le kell szedniük ezt a rengeteg féle gyümölcsöt a fáról és ki kell vinniük a piacra! Na nem Cecinek!!!! A télapónak! Õ a kenyérkeresõ! Húzzon õ a piacra árulni!
Na de eltértem! Szóval Ceci a fa alatt álmodozik, Marichuy pedig lassan anyuci mögé lopózik és a kezébe ad három szál rózsát. Ez egy nagyon aranyos jelenet! Bár ha cinikus lennék felmerülne bennem a gondolat, hogy miért pont három szálat? De most nem leszek cinikus! Tehát elõre nyújtja a szentemnek a virágot, aki totál meglepõdik és egy kis hintás rásegítéssel azonnal feláll, hogy megölelhesse egy szem gyermekét! ( A rózsát gondolom elõre tüskétlenítették, különben nem lenne ez a bátor rózsaszálra ráfogás ) Persze a hinta kötele belelóg a képbe. Miért is könnyítsék meg a jelenetet a szereplõknek. Ajjjj Ülhetett volna Ceci a padon. Azt már mondjuk megvolt az elõbb a vén kecskével, meg nem is lett volna ilyen aranyos, de legalább nem lógott volna be hinta kötél az arcába! Na nem mintha nem oldotta volna meg Helena a helyzetet! A kötelet lazán arrébb löki és közben már öleli is meg Maitet! Ez volt aztán a kettõ az egyben mozdulatsor kérem szépen! Mikroportok ugyan a nagy ölelésnél kicsit berezonálnak, de hát itt ez most azt hiszem megengedett! Marichuy anyuci karja felõl érdeklõdik és õ is kapja a választ hogy már nem fáj annyira! Már hogy is fájna? Ceci azon örvendezik, hogy Marichuy milyen egy cukorfalat, hogy eljött meglátogatni! ( ezen örömében ismét a lánya nyakába borul ) Miután másodszor is megvolt, a jaj de örülök, hogy látlak örömködés, Ceci hellyel kínálja a lányát! A kis csaj le is ül a fûbe, õ pedig visszatelepszik a hintába. Marichuynak hirtelen eszébe jut, hogy Ceci volt az egyedüli, aki mindig gondoskodott róla amíg itt lakott. Ennek is jókor jutnak az eszébe a dolgok! Miután anyuci leszúratta magát! Addig neeeeeem, addig hiába járt unokázni, meg bocsátat kérni el lett felejtve, hogy milyen imádnivaló! Na de most, hogy már ismét érezhette a tõr bizsergetõen ismerõs érzését a bõrén, most már egybõl újra õ a legszentebbek legszentebbike!
Jaj de olyan arik…Marichuy nem akar visszagondolni a sok szenvedésre amit itt át kellett élnie és ebben Ceci is egyetért. Mondja, hogy kezdjenek mindent újra és ismerjék meg egymást. Persze anyuci megint villámhárító és a vén kecskével kapcsolatban is puhítja a kicsi lányát! A lényeg, hogy anya és lánya tök jól elvannak kint a kertben, mire hazaér a nagyapó! Kérdezi hol a neje? Kapja válaszul, hogy kint van a kertben! Hol máshol is lenne egyébként, most hogy visszajöhettek a házukba? Ma még be se jött a levegõrõl, csak a széket, padra, majd hintára cserélte! Marterio a nagyapó kérdésére rögvest válaszolja hol lelhetõ fel a neje és az öreg már megint nem vág savanyú képet! Ohohohohohohoooo na de mégis, mert Marterio még gyorsan hozzáteszi, hogy Marichuy is kint van anyucival a kertben! Na erre szokás szerint elborult az õsz tekintet és megjelent morgó a hét törpébõl!
A lányok ezalatt nagyban pletyiznek a fa alatt. Ceci meséli, hogy megy majd vizsgálatra a karjával, de nem a Bradhez, mert õ el van foglalva Blancaval! Hát remek! A kis pletykás! Marichuynak kérnie se kell a friss infókat élete párjáról, anyuci mindenben képen van! El is meséli, hogy pontosan mi történt psziho dadussal! Jaaaaaaj és ki érkezik meg a kerti ajtóhoz???? Ceci már messzirõl kiszúrja, pedig azért elég messze vannak, a nagyapó is törpe, de hát gondlom fekete aura veszi körül a morgót, amit még Bradyék is látnak a kórházban! Ceci viszont nagyon elvakult lehet, mert mosolyogva hívja oda magukhoz a mikit! Aki komolyan úgy baktat lefele hozzájuk, hogy egy sima járókelõ hanyatt homlok menekülne elõle! Ez a mérges tekintet, meg ez a savanyú pofa ajjjjjjjjjjj! ÉS a tempó amit mellé diktál! Esküszöm a fû is lekonyul körülötte! Szárazság tört ki? Arra járt a nagyapó! Tiszta sor! Úgy tûnik minden mogorva lépését megfontolja, de aztán csak elér Ceciékig! A szentem szerintem a nagy boldogság közben próbálja nem észre venni ezt a világvége van és amúgy is marha pipa vagyok pofát amit az öreg levág. Természetesen rögtön beleköt a lányába, aki gondolom csak Cecire való tekintettel nem szól vissza. Inkább elbúcsúzik és mondja a maminak, hogy bármikor elmehet hozzájuk. Jaj és megint megöleli a mama megszólítás után! Hát most már lassan húzom a strigulákat és még puszit is ad anyucinak! Na nem ám arcra! Az már régimódi! Totál nyakra! Miután a kis csaj távozik, szinte újra lehet látni a fekete felhõket, de most inkább Ceci miatt, mert úgy néz a morgóra, hogy ajajajajajaj, ha szemmel ölni lehetne, a nagyapó már bérelhetné is a temetõbe a parcellát magának! Nagyon dühös rá ,de az öreg okosnak hiszi magát és vissza vág! Azt mondja, hogy ha Marichuy még egyszer idejön, õ elmegy! Óóóóóóó na ne mond miki? Elmész? Mikor indulsz???? Lehetne kérni a most azonnali deportálást????
Hope7 2010 dec. 14. - 18:22:17
(15531/20489)
Estefiii...
Ha most nagyon bunkó lennék azt mondanám: B+!
De mivel nem vagyok az ezért nem mondanék semmi bántót csak megmutatnám az ajtót... :)
Dina1987 2010 dec. 14. - 18:21:40
(15530/20489)
Zsiráf mekkora pofára esésben van most! Ceci szépen az arcába mosolyog!!! :-)