Téma: Árva angyal

Hope7 2010 dec. 21. - 17:34:13
(15789/20489)
Sziasztok!

Van olyan akinek még ma is volt iskola? (mármint közületek)
7/10
Violeta 2010 dec. 21. - 17:19:21 7/10
(15788/20489)
Sziasztok :-)
picigyongy 2010 dec. 21. - 13:58:21 Előzmény Dina1987
(15787/20489)
SEGÍTSÉG !
Fel sem tûnt , de akkor ez az a darab volt, amit a sráccal próbáltak, amikor féltékeny lett H. M.
Szerintem MArichue nagyon szép - sexi volt az esküvõn : nem igazán értem ,hogy a színdarabokban miért kell így kinéznie ? Az emeletes szõke paróka - iszonyat. Ez a tegnapi - na jó, egyszerû .....
Tehát akkor érthetõ, hogy miért magyarázza olyan hülyén , hogy mi lesz a színdarab vége ,,,Szerintem mindenki arra figyel, hogy mikor lövik fejbe , szóval lelõhették volna ebben a részben is....
picigyongy 2010 dec. 21. - 13:48:01
(15786/20489)
Szia !
Ajánlanak különbözõ elérhetõségeket : nekem nem sikerál . Az alábbin az van : letiltva - persze lehet, hogy jobban utána kellene nézni - de akkor elveszti a varázsát ...Van egy olddal spanyolul, bevallom, én még magyarul sem értem . HA valaki azt mondja, hogy nem ért egy szappanoperát, akkor nem nézhetik IQ bajnoknak : de Blanka személyiségei túl vannak azon a határon, hogy foglalkozzak vele. Nem tudom van -e olyan ismerõsöd, aki elkezdte nézni - de így idõ után abbahagyta, mert idegesítette...Így vagyok a férjemmel és rettentõen tudok szórakozni, ha õ mesél el egy rész tartalmát,,,, A tegnapi rész szokásosan az elõzõ végének ismétlésével - folyamatosan - folytatódott. Templom - H. M. pityog. Tudom, hogy a mexikóiak stb. érzelmes emberek - de azt szokott eszembe jutni, hogy egy ilyen jelenetet meddig vesznek fel , hogy nem röhögik el magukat..-Marichue készül az új darab bemutatójára : bevallom , én azt hittem olvasópróbára ment : szerepe : némát alakít és meg sem szólal az egész darabban . _ Javítsatok ki, de én ezt értettem....- Ennek ellenére a végén plöntyög - azt hittem zúl van a fejlövésen és eszébe jutott, hogy mennyire szereti..Kit Is ? Mind a két fiú ott van - nem egymás mellé szólt az állóhelyük - és a végén éljenzik, tapsolnak - Én hiába vártam , hogy lelövik...majd - Amador nagyon nem szimpi - meg akarja hiúsítani Betric házasságát : ha nem bontja fel az eljegyzést, akkor el akarja venni a fiát - taglalva , hogy múljha miatt nem alkalmas Beatric a gyereknevelésre . Blanca vonal : a pöffeteg Estefánia nagynénye vagy ki megint telefonál - nem igazán értem ezt sem , mert amikor felveszi a telefont , akkor tudja , hogy nem akarja végig hallgatni...a lényeg, most agymosás után ara kapott parancsot, hogy kaparja ki H. M. szemét . Ja, közben a Jancsi és Juliska története folytatódik, de nem mézeskalács házikóval , hanem karamelles valami újdonsággal . - Mellékesen eljutottam odáig, hogy el fogom olvasni a Jancsi és Juliskát ...-Beindult a házasságkötési dömping : Beckyék is elmennek bejelentkezni : õk nem akarnak nagy esküvõt. Piritáék is : nem tehetek róla, de allergiás vagyok rá. Nem tudom, hogy ehhez válogatták : lófejû , - ha meg siránkozik , akkor egy darab száj ...oks, utálatos vagyok : õk el akarnak majd költözni, ahol senki nem ismeri anyja múltját. Tehát akkor együtt mennek hármasban . Cecilia felment Marichuehoz , kivételesen normálisan beszélgettek : M. nem akar odaköltözni, mert nem akarja, hogy miatta kitegyék a Mikulást csomagostól , különben is tervezi, hogy lemegy Omarral a birtokra - ahol bármikor meglátogathatja az unokáját . Ezt a darabot még elvállalta , de utána mennek. Pöffetegzsiráf oltogatja P-t, hogy ne hagyja, hogy Cecilia kirakja a lakásából, amikor noncs neki semmi joga : nem hozott semmit a házasságba . Okos P. helyébe minimum ekkor pofáncsaptam volna , de nem , õ úriember, Ugyanakkor bíró , az igazság példaképe, mégsem bûntette meg a szélhámos - csaló -Estefi nagynénjét...Más nem jut az eszembe.....
kontrola 2010 dec. 21. - 09:47:26
(15785/20489)
Sziasztok!
A tegnapi részrõl lemaradtam. :( Nem tudna esetleg vlki leirni h mi volt benne? Elõre is köszönöm!
Dina1987 2010 dec. 20. - 20:14:51
(15784/20489)
Ja csakhogy húzzák! De sebaj!
7/10
Violeta 2010 dec. 20. - 19:23:00 7/10
(15783/20489)
Hmmm, jó részek jönnek :) Kár hogy az ünnepek közt nem adják :(
Hope7 2010 dec. 20. - 19:03:26
(15782/20489)
Köszi! :)
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:49:48
(15781/20489)
Valószínû dolga van de mivel eddig is feltette, ha lesz ideje biztos fel fogja tenni, csak nem kéne folyamat türelmetlenkedni!
Bubus# 2010 dec. 20. - 18:47:03
(15780/20489)
nem tudja valaki hogy itt: http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=ewe16linkei&id=1278529363 miért nem töltik fel a részeket?:S
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:40:06
(15779/20489)
Jaj ezeket a részeket nagyon szeretem! Nagyapó a 125ös részben mindent visz!
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:30:02
(15778/20489)
Ját itt mivel beszélt szerintem ez még nem az volt, azt csak akkor kezdik majd próbálni. Csak mivel össze vissza dumálnak már megzavarják az embert! :-)
7/10
Violeta 2010 dec. 20. - 18:27:21 7/10
(15777/20489)
Nah olvassunk :P Köszi
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:25:55
(15776/20489)
Az lesz a néma darab a két hajfonata a fején lesz körbefonva és ilyen spanyolos nõ feelingje lesz!
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:24:37
(15775/20489)
A holnapi 120-as rész tartalma....

SPOILER

Hát ez egy szonytinak is nevezhetõ, de ennek ellenére nagyon is humoros jelenetekben gazdag rész volt. Legalábbis meglátásaim szerint.
Kezdõdött a rész ugyebár azzal, hogy Marichuy játszik a színházban és a darab óriási sikert arat. Lemegy a függöny õ pedig kijön, hogy megtapsolhassa a nép éééééééés.....Ott tapsol a fölsõ sor jobb oldalán neki a Brady....itt szerintem mindenki elkezd mosolyogni, hogy ej milyen rendes ez az ember. Napi szinten veszi a színházjegyeket és nézi élete párját. Már annyiszor látta amúgy az elõadást, hogy nagy valószínûséggel már jobban tudja a szöveget Marichuynál is! NA de nincs ám még vége a tapsoló ismerõsök meglátásából, mert ahogy Marichuy tovább futtatja a szemét a Bradyvel egy sorban csak a másik végén Omar tapsol neki ugyanolyan habitussal, mint az egyes számú szõke herceg! Na Marichuy jól kifogta ezt a két idiótát. Még jó hogy nem veszik egymást észre! Bár az vicces lett volna, hogy leül a nép ezek meg ketten továbbra is állva tapsolnak…aztán összenéznek és te itt vagy? Te is?? Na gyere ki a hóra beszéljük meg...szóval ezt megnéztem volna, de ilyen természetesen nincs, mert csak Marichuy veszi észre mindkét szerencsecsomagot!
Ezek után jelenetváltásként rögtön kapcsolnak Velardeek fészkébe. Kezdõdik a jelenet azzal, hogy a Mikulás éjszaka ide vagy oda, kint ül a nappaliban és olvas. Ez már csak azért is meglepõ, mert õ ilyenkor már rég szundizni szokott, na mindegy! Erre jön Ceci, hálóruhában, meg a ködmön bigyójában. Szinte félénken szólítja meg az öreget. Csak tudnám mitõl fél? Attól, hogy ha nem alszanak együtt, akkor reggelre eltûnik kedvenc férje vagy mi??? Bárcsak így lenne! Az lenne csak egy új kezdet! Egy nagyapó mentes kezdet! Szóval félénken megszólítja az urát....Patrició, mire ez a bunkó, tök flegmán válaszolja, hogy mondjad! De most komolyan, miért Cecire haragszik az öreg??? Csak nem azt várta, hogy a szentem a lánya helyett, majd õt választja! Ennyire hülye még a nagyapó se lehet vagy mégis? A férje kedvesnek éppenséggel nem mondható beszólására Ceci kiböki, hogy marhára zavarja ez a csend ami köztük van és hogy alig szólnak egymáshoz! Újabb kérdõjelek halmaza következhetne most, hogy ez vajon miért zavarja? De erre rájöttem! Tulajdonképpen eddig nagyjából csak a nagyapóval beszélt. Ergo, ha lenne más, akivel diskuráljon itthon, rohadtul nem hiányozna neki, hogy morgó rá se bagózik. A vén kecske erre persze egybõl hárít, hogy nem az õ hibájából van a mosolyszünet!!! Hát akkor mégis kinek a hibájából kedves bíró úr? Talán más is egy egoista idióta, aki nem hajlandó megbocsátani a saját lányának??? Ceci kéri szeretett urát, hogy ugyan próbáljon már kedvesebb lenni egy szem gyermekükhöz, de a miki hajthatatlan. Tõle a felesége ilyet ne kérjen! Ismerhetné már ennyire! Erre Ceci levág egy olyan ajjjjjjjjjjjt, ami kb annyit jelent, hogy ajjjjjjjjj persze hogy ismerlek bameg, azért is beszélem neked rongyosra napi szinten a számat! Mint ahogy azt most is teszi! ( ezt csak halkan teszem hozzá ) Mert miután párnát begyûjtve és eligazítva lehuppan a kanapéra, szokás szerint megpróbálja jobb belátásra téríteni a nagyapó! Hogy nem unta még meg, hogy állandóan köröket fusson a semmiért? Hiszen a miki beszélgetésrõl beszélgetésre egyre mogorvább! Jobb lenne, ha Ceci elõvenné a kórházból hazajövetelekor kapott négylábú botját és azzal próbálná meggyõzni! Lehet az hatásosabb lenne! Vagy pofozza meg! Nekem az is megteszi kezdetnek! Na de itt a bõség zavarában, hogy mivel gyõzze meg az öreget eltértem, pedig ajjjjjjjjj most volt a nagyapó 120 rész alatt elhangzott legjobb beszólás. Mondjuk mint mindig, megint Ceci szavába vágott, de hát kivételesen el lehet neki nézni. Mert ez a derék ember, azt kéri, hogy Ceci lesszíves megmondani neki, hogy mikor hagyja el a házat!!! Most komolyan ennyire tesze-tosza, hogy még ezt is Cecinek kell megmondania??? Jó, hogy nem kérdezi meg a nejétõl, hogy mit pakoljon be a távozáshoz! Egyébként én javasolnám a holnapot vagyis hülye vagyok, mit holnapot??? Rögtön mehet! Viszontlátásra neki!!! De sajna nem engem kérdezett a morgó! Ceci meg úgy ledöbbent, hogy a Patrición kívül, már egy perce más sem hagyta el a száját. Szegénykém köpni nyelni nem tud. Itt kéne a nagyapónak belátnia, hogy rohadtul nem éri meg az, ha újra depresszióba dönti a feleségét. Végre nem sír Marichuy miatt? Sebaaaj! Most majd a vén kecske miatt fog bõgni!!! Ceci mint mindig, most is az okosakat képviseli. Ezért kicsi ugyan távolabb, de szembe áll a mikivel és kérdezi tõle, hogy semmit sem jelentett neki az a sok év boldogság amit együtt leéltek idáig? Már Ceci is félre beszél! Miféle boldogság, de õszintén? Valószínû egész idõ alatt az elhagyott lánya miatt kesergett és emésztette magát. Ez aztán a boldogság! A nagyapó természetesen nem válaszol, hanem visszakérdez! És neked Cecilia??? Hát apám, ha nem szeretne ugyan nem lenne melletted, amilyen hülye vagy! Gondolkozzál már por favor! Ceci persze rögtön feleli, hogy neki nagyon sokat jelentettek az elmúlt évek. Ja, számolta a napokat karácsonyig, mert akkor a nagyapó elpályázott egy pár napra és béke volt. Na jó, nem gonoszkodom, mert tényleg édesen mondta Ceci, hogy a miki mennyire fontos neki. Az öreg erre feleli, hogy Ceci miatta ne sírjon, különben sem marad egyedül, mert ha õ elmegy, akkor úgy is jön majd Marichuy! Hát ezt szépen össze tetszett rakni, bíró úr! Sherlock Holmsi gondolatmenet volt! Csak Ceci, ne patricio por favorozzna ilyen kétségbeesetten közben, mert így nem lehet normálisan örülni amiatt, hogy a nagyapó végre ki akar lépni a képbõl! Az öreg meg csak löki a hülyeségét tovább....hát rendben...most már húzom a strigulákat! Ennyi Patriciót, meg por favort! Szerintem Ceci volt az, aki ezt a két szót egy perc leforgása alatt a legtöbbször kimondta! De a nagyapót ez nem hatja meg! Pedig a szentem lassan feltérdel a kanapéra, hogy úgy könyörögjön. Ezt egyébként a morgó élvezi? Mit kell itt szenvedtetni? Fogja meg a gyeplõt, nyergelje - vagy mit tudom én mit csinálnak a rénszarvasokkal – kösse be Rudolfékat a szán elé és menjen! De ne mártírkodjon és nézze, ahogy Ceci sír! Na és véééégre! Úgy tûnik a nagyapó sikeresen felfogta, hogy a neje nem fogja azt mondani: maradj Patrició téged választalak a lányunk helyett, ezért a holnap elmegyek mondatával kivonult a nappaliból! Ezek szerint ma még a rossz aurája betölti a házat!
Másnap Ceci elmegy Marichuyhoz. Ráadásul olyan mellényben van, mintha összefutott volna egy jegesmedvével és természetesen õ gyõzött volna. Egyébként remekül néz ki egymás mellett a szinte nagykabátba öltözött Ceci meg az ujjatlan felsõben háromnegyedes gatyában nyomuló Marichuy. A két véglet! Na de a lényeg, hogy Ceci bejön és azonnal megy a szokásos jaj kibékültünk, de szeretjük egymást ölelés. Marichuy meg, mivel anyuci eszét örökölte és egybõl látja, hogy valami nem stimmel, kérdezi is, hogy mi történt? A szentem meg még friss pletykaként elmeséli, hogy a miki ma elhagyja a házat! Hát na, ezt meg kellene ünnepelni! Nem itt sírni! Elõ a pezsgõvel! Lehet azért nem mutatja még a szentem, hogy örül, mert benne van a félig pesszimista hozzáállás és ugyebár nem iszunk elõre a medve bõrére...Persze azért megnyugtatja a kicsi lányát, hogy nem az õ hibája hogy a nagyapó egy idióta! Hát még szééééép, nem is Ceci hibája! A nagyapó tehet mindenrõl és mégis miatta szenved mindenki! Hát remek! Rohadtul megéri az öreg mártírkodása, hogy majd ha elmegy nyugi lesz! Csak azt nem veszi észre a vén kecske, hogy a boldogsághoz bár egyáltalán nem értem miért, de az õ jelenléte is kell! Ja, végül is december hatodikán is kell a mikulás! Nélküle ugyebár nehezen lenne miki nap!
Vágás volt!
Ceci kicsit kibukott, hogy tök egyedül lesz otthon! Jóóóó, lehet azért szomi, mert elmegy a morgó, de akár az egyedüllét is nyomaszthatja nem de??? Marichuy ezalatt, mivel már nagy spanok, rögvest megy és öleli, hogy nyugodjon meg, mert neki van egy ötlete! Menjenek el együtt a nagyapóhoz! Hát az remek lesz! A kis csaj miatt akar elmenni, szóval repesni fog a morgók morgója örömében, ha együtt állítanak be hozzá!
Közben a zsirás és Isabel bent vannak Amadornál a színházban. Persze nem kell aggódni nem tõrnek õk is MArichuyhoz hasonlóan színészi babérokra, egyszerûen csak infót jöttek begyûjteni és lassan körvonalazódik bennük, a hogyan is szabaduljunk meg végleg Marichuytól projekt!
Jelenetváltás volt!
A nagyapó a bejárati ajtó elé állítatta nagyságrendi sorrendbe a bõröndjeit, hogy ha Ceci hazajön lássa hogy õ menni készül! Szeretném megkérdezni, hogy mi a francra vár az öreg? Ha a nejére, mert el akar búcsúzni...attól még a kocsiba berakathatta volna a bõröndöket!!! Ismét levonhatjuk a konzekvenciákat, hogy a nagyapó nem egy észlény! Na és hogy Ceci tudja, hogy igen ezek a férje bõröndjei a jó és áruló szolga Marterio, õrzi a cuccokat. Nem mintha bárkinek is kellene egy mikulás kabát, meg a puttonya...Szóval anya és lány hazaérnek! Mivel ugyebár a nagyapó menetre készen kirakta a cuccát, Ceci másodpercek alatt leszûri, hogy az ura tényleg nem viccelõdött eddig és el akar menni! Ezért kéri a lányát, hogy várjon egy pillanatot, õ meg besuhan a mikihez. Kecsesen mint mindig, szomorú arccal…mint általában itt mindig. Teljesen tanácstalanul megáll egy pár méterre az öregtõl és csak nézi, mire ez a szerencsétlen egybõl rákezd, hogy elmegy! Hát a bõröndökbõl erre szerintem még az is rájött, aki csak most kezdte el nézni a sorit! Ceci persze próbálja meggyõzni, de a vén kecske jó szokásához híven megint a szavába vág! Közli, hogy egy hotelbe költözik! Ezt meg ki a fene kérdezte? Semmi érzelem nincs az arcán vagy hogy bántaná az, hogy elhagyja a nejét! Ja és kedvesen mondja, hogy elválniuk azért nem kell! Hát nagyon rendes az öreg, szinte könnyekig meghatnak ezek a mély emberei érzések amik belõle áradnak! Ebben a pillanatban, mint a nagyapó mondatára feltéve a pontot Marichuy is a szobában terem. Na most bezzeg kiül a döbbenet a morgó arcára. Nem tudja, hogy most mi a fene van! Ezen mondjuk, nem lepõdöm meg, eddig se volt egy észlény! Marichuy gyorsan el is mondja, hogy azért van itt, mert Ceci mesélte, hogy el akar menni. A nagyapó pedig, mivel nehogy már csalódni kelljen az embernek benne közli, hogy régen is csak azért viselte el a kis csajt, mert a Brad kérte! Ajjj a szemétséget már tanítania kéne! Sebaj! Marichuy közben anyuciba karolt, hogy ezzel is támogassa. Na igen eddig itt Helenanak nem volt szövege. Rengeteg értelme van, hogy itt áll szegénykém a jelenetben! Néha sírósan felsóhajt! Ennyi! A vén kecske el akar menni, de most meg Marichuy állja az útját! Gyerekek hagyjuk elmenni az öreget! Mindenkinek jobb lesz így! Amúgy is hajthatatlan! Elmegy és kész! Ki tartja vissza? Azt se kellett volna megvárnia, hogy Ceci hazaérjen. De nem! Õ akarta játszani a mártírt, hogy ezzel is gyötörhesse tovább a nejét! Marichuy természetesen nem érti, hogy lehet ilyen szívtelen a nagyapó és hogy tudja elhagyni Cecit! Na ja, összetehetné a két kezét a vén kecske, hogy a neje annak idején egyáltalán ránézett! MArichuy viszony nagyon édes, mert nekiáll békítgetni az õsöket és tolja Cecit a nagyapó mellé, hogy szeretik egymást, maradjanak együtt és nyugodjon meg az öreg, õ nem jön ide és csak annyit kér, hogy maradjon itt az édesanyjával! Mert azt nagyon nem akarja, hogy a mami boldogtalan legyen. Ceci meg tiszta kétségbeesett arcot vág és mikor Marichuy elmenne elindul utána, mire a kiscsaj megáll, dob neki egy puszit, majd kimegy. Ajjjjjjjjj erre Cecibõl kibukik a sírás és a nagyapóhoz rohan egy gyors starttal, hogy hívja vissza a lányukat! De a vén kecske csak áll fapofával! Hát rendben, megint sikerült egy rész alatt depresszióba döntenie mindenkit az öregnek! Ez már világcsúcs, de komolyan! Erre csak a nagyapó képes! Örömfakasztásra és depresszióba döntésre van szüksége??? Hívja a nagyapót! Egy pillantás a savanyú, mogorva pofába és már lehet is világvégeérzéssel a sarokban gubbasztani!
7/10
Violeta 2010 dec. 20. - 18:24:00 7/10
(15774/20489)
Nah a két dalia :D
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:18:00
(15773/20489)
Becky és Israel együtt vannak már vagy hármo rész óta és már gházasság két gyereünk legyen! Ezt a rózsaszín felhõs álomvilágot!
Dina1987 2010 dec. 20. - 18:17:03
(15772/20489)
Néma indián! Hihetõ! haha
7/10
Violeta 2010 dec. 20. - 18:16:54 7/10
(15771/20489)
Premier van és Marichuy azt sem tudja mi fog történni a darabba pff haha :D
7/10
Violeta 2010 dec. 20. - 18:16:16 7/10
(15770/20489)
Érdekes rucija van Marichuynak :)