Téma: Árva angyal

Dina1987 2010 dec. 13. - 18:45:13
(15429/20489)
Viszont azt majd árulja el nekem valaki hogy Brady remek dili dokiként tudván hogy poppins skizó miért hagyta nála az Ivettkénti énének ruhatárát plusz a tõrt?
Dina1987 2010 dec. 13. - 18:44:04
(15428/20489)
Bradynek meg határozottan jól áll hogy nem sír hanem vigyorog!
Dina1987 2010 dec. 13. - 18:43:22
(15427/20489)
Jó kis rész volt a mai! Mayiat kivéve mert õ az agyamra ment a sipákolásával! Komolyan az én keresztfiam fiatlabb nála és százszor értelmesebb. Nem értem miért kell úgy beállítani ezt a gyereket mintha eddig valami burokban lett volna és semmirõl nem tud semmit!
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:40:05 7/10
(15426/20489)
Mindjárt levágtam :P
Dina1987 2010 dec. 13. - 18:39:16
(15425/20489)
Csak most vettem észre hogy ez a régiverzióm is nincs átírva a név de a Léna az Helena...ergó Ceci! :-)
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:37:04 7/10
(15424/20489)
Áhh szia Dina :) már olvasom is :)
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:36:19 7/10
(15423/20489)
Holnap már beszélni fog ha minden igaz :)
Dina1987 2010 dec. 13. - 18:35:09
(15422/20489)
SPOILER

Holnap azzal kezdi hogy elõször senor Cecilia...majd átvált a mamara mert Ceci nem tér egybõl magához!

Itt a holnapi rész tartalmi leírása...bár már ezt régebben feltettem de aki kíváncsi hogy mi lesz...

A nagy békülés! Végre egy eltérés az epdatól! Túl sok volt az eddigi részekben a hasonlat! De most megtört ez a bûvös kör! Na persze a mai részben is volt bõven epda utalás, de az, hogy nem a sori utcsó részében van a megbocsátás, egészen más szemszögbe helyezett mindent!
Kezdõdött a rész azzal, hogy még egyszer megcsodálhattuk mennyi erõ is van Lénában. Igaz ismét hasztalan volt ez az erõfeszítése, mert a skizó csaj dupla személyisége dupla erõvel ruházta fel a nõt és újból földre teríti a szentemet, de hát na…Léna harcol és kiabál és nooozik, ezt nem árt többször megnézni! Aztán megmondom õszintén, én itt le is állítottam a lejátszót, mert megpróbáltam kisilabizálni hol történhetett meg az ominózus sebesítési rész! Hasztalanul, mert akárhogy kockáztam, nem lehetett látni az égadta világon semmit sem! Lehet Léna, önszántából odatartotta a karját, hogy döfjél banyeg, ha már úgyis a földön fekszem, mert megbocsátásra van szükségem! Mindegy…! Mondjuk azt, hogy takarta a megsebzést a kanapé! Aztán ugye síri csend állt be! Tiszta horror feeling! Valakinek kellett volna még telóznia, hogy mi a kedvenc horrorfilmed Marichuy? Ezt a ”békés” és ”idillikus” földön fekszünk, ájultan, képet, az eddig békésen szunyáló benzintartály rontja el! Aki mikor elõször belép, észre sem veszi Marichuyékat! Másodjára már szembetûnik, hogy valószínûleg Lénáék nem jókedvükbõl fekszenek a földön ráadásul mozdulatlanul! Irtózatos rikácsolásba is kezd ijedtében! Que paso????? Que paso??? – ordítja. Egyébként jó alvókája lehet, hogy ha Léna no no no-zására nem ébredt fel!!! A maga kis tempójában lassan, de még mindig sipákolva közelebb merészkedik az ájultakhoz! Egyébként olyan az egész terep mintha gyilkossági helyszínen lennénk! Jó, hogy nincsenek már szegénykéim körberajzolva egy fehér krétával! Candelaria pedig, még mindig csak sikítozik és sikítozik! Mondhatná neki valaki, hogy ezzel az óbégatással rohadtul nem ér el semmit sem! Csoda, hogy Léna nem ült fel, hogy figyelj már ide Candelaria, halkabban ha lehetne kérni, mert ez a hangfrekvencia padló tájt hangosabb és már zsong tõled a fejem!!!
Az eszem megáll!!!!! Na most komolyan, ti ilyen helyzetbe mit csinálnátok??? Én hívnám a mentõket! Ellenben a benzintartály letelepszik a székre és paskolja Marichuy kezét! Léna addig nyugodtan elvérezhet a másik oldalon basszus! De neeeeeeeem! Hurrá!!! Ez aztán a mexikói orvostudomány! A kézpaskolást siker koronázza! Marichuy ébredezik! Jó lenne, ha felgyorsítaná ezt a magamhoz térek projektet, mert szegény Lénának már hullára el lehet zsibbadva minden tagja, ebben a pózban! Fõleg, hogy egyetlen egy darab nyeszlett párnát sem kapott!!! Hála az égnek a kis csaj, ahogy felült, egybõl észrevette a szinte mellette fekvõ Lénát! Azonnal odamegy hozzá és ügyesen megállapítja, hogy Léna karjánál vér van! Hát igen! Ehhez rengeteg logika kell! Nagyon valószínû, hogy okkal nem tért még magához! Epdaban ilyenkor már mondta a doki, hogy rengeteg vért vesztett…de sebaj, itt majd kap egy kis nari levet és csókolom! A benzintartály meg még mindig azt akarja tudni, hogy mi történt! Hát kussolhatna, mert Marichuy most épp nem ér rá! Anyucit kell ráznia, hogy ugyan ne haldokoljon már és térjen magához! Egyébként az, hogy a karjainál fogja meg Lénát és úgy kezdi rázni, az rohadtul használ az állapotának! Direkt elõírják, a lüktetõ, nyílt sebeknek a nyomást! Na de félreteszem a gúnyolódást, mert marichuy a senora Ceciliából átváltott a mamazásra!!! Ahogy kimondja és olyan kétségbeesetten mondja, hogy a szemem egybõl könnybe lábad és ahogy kérleli ajjjjjjjjjjjjj hát nagyon megható az egész!!! Léna ideje magadhoz térni!!! De nem! Léna csak nem akar felébredni!!! Marichuy közben mivel annyira ráér, elmeséli a benzintartálynak, hogy a francia, skizó dadus volt itt döfködni! Az bezzeg fel se tûnik nekik, hogy a pici baba nincs itt, pedig az ájulás elõtt a kis csaj kezében volt! De most ne ezzel foglalkozzunk hanem az ájult, megsebzett, vérzõ Lénával…Na hála az égnek a mamazással egybekötött rázást siker koronázza. A szentem halkan hijazik, hogy azok is akik eddig nem tudták, vagy nem szûrték le Marichuy kétségbeesett mamázásából, rájöjjenek, hogy milyen kapcsolatban állnak is õk egymással! Majd azonnal föl akar ülni, mintha hû de- haj de jól lenne! Egyébként ez a felülés simán elment volna hasizomgyakorlatnak is. Mikor végre félig stabil, dõlöngélõ, ülõ pózba tornázza magát, vérveszteség ide vagy oda, ájulás szélén állás ide vagy oda, Léna egybõl a picit kezdi keresni! Na erre már a másik két zseniálisnak is leesik, hogy a cuki baba sehol sincsen! Hát örülök, hogy ilyenkor is Léna az ész köztük. Még elvérezni se vérezhet el úgy, hogy közben ne kelljen mások helyett gondolkoznia! Ajjjjj Marichuy azonnal el is engedi anyucit és rohangálni kezd a lakásban, mint a mérgezett egér! A szentem meg? Hát õ megpróbálkozik egy felállás-ülés projekttel! Zseniálisan csinálja, mint mindig! Kicsit sziszeg fájdalmában, kicsit erõlködik! Mindent pont megfelelõ arányban! A benzintartály segítségével fel is tornázza magát a kanapéra! Már várnám a kérdést tõle hogy párna nincs? De hát most aggódik! A kényelem, majd ha már meg van a kis nietoja! Csöndben gyötrõdik a fájdalomtól, közben még a lányát is nyugtatgatja jaaaa és el ne felejtsem, hogy egyik kezével fogja a megkéselt karját is, ami ugye véres! A fene, hogy fog ebbõl a jó kis blézerbõl kijönni a vér??? Olyan jól áll neki!!! Marichuy anyuci nyugtatása ellenére ideges és hívja a Bradet, hogy elvitte skizó dadus, de a Brad meg pont õt hívja! Mindketten bosszankodnak, hogy foglalt!!!! Ajjjjjjjjjjjjjjj!!! Mondjam azt hogy jellemzõ??? Hát mi a francokért nem a mobilját hívja a pasinak??? Az nem lenne foglalt! Mindenesetre örülök, hogy aggódik a gyerekért, de az nem tûnik fel neki, hogy anyuci egyre sápadtabb és egyre többet sziszeg, ja és a végén már fújtat is fájdalmában??? Marichuy ezzel nem foglalkozik! Újra tárcsázz inkább, Léna meg vett egy sanda pillantást a sebére, majd inkább gyorsan visszarakja a kezét! Nem tudom mire számított a szentem! Ahogy lelesett a sebre mintha abban reménykedne, hogy nincs is ott semmi! De hát akkor nehezen vérezné össze a kanapét! A vonal persze még mindig foglalt, ezért Marichuy elszalad otthonról! Léna meg már lassan alig van magánál! Mit mártírkodik könyörgöm! Hívjanak már egy orvost!!!!! Végre most hogy Marichuy elhúzott a benzintartály teljesen Lénára figyel, mondja neki, hogy hívjanak orvost, de a szentem nem akarja! Hát már orvosi diplomája is van, vagy azt hiszi majd magától beforr a sebe??? De neeeem neki nem kell orvos! Mi kell neki??? Hogy hívják fel a nagyapót! Hát azzal rohadt sokra mennek! Az se orvos! Bírnám, ha a vér látványától összeesne az öreg! Na jó nem gonoszkodom! A lényeg, hogy a szentem nem szándékozik egy kórházat felkeresni! Inkább félájultan, fájdalomtól elkínzottan, gubbaszt a kanapén és várja hogy mi van Juanitoval! Candelaria közben tárcsázza a nagyapót, ( még jó hogy Léna tudja fejbõl az otthoni számukat ) aki marhára aggódhat amiatt, hogy tök sötét van és Léna még nincs otthon! Megfürödve, pizsiben fekszik és olvasgat! A rész pozitívuma, hogy visszatértünk a Velarde házba! Éljeeeeeeen! Újra vannak szobák, kert, bambik, baglyok és hasonlók! Jön Marterio, hogy Lénát megsebesítették, mire a nagyapó azonnal rohan öltözni! Két ajtó van az ágy mellett! Ami külön gardróbokat takar és nem ám valami kis lyukat! Jó nagy szekrényes gardróbot! ( Lénáét megnézném! ) A vén kecske elkezdi kidobálni a ruháit a sofára és hát nagyon remélem, hogy azt már nem mutatják ahogy átöltözik!
Huuuuuuuuuuh na lehet megnyugodni nem mutatták! Bár, ahogy lerakta a cuccát, igazán benne volt a pakliban, hogy elõkerül a mikulás pelyhes, fehér szõrû mellkasa! Visszakapcsoltak Lénáékra!
Candelaria nekiállt kitisztítani a sebet! De bírom, hogy Lénának amelyik ujján a gyöngyös gyûrû van ott nincs, vér viszont a többin még az ujjak között is van!!! Tuti odatartottak neki egy tálat, hogy na Léna, most merítkezzél meg a mû vérben, aztán szorítsad magadhoz a törcsit! De azt nézem, hogy az elõbbihez képest egész jó színben van most már!!! Votl egy Corte és kaptak enni meg inni vagy mi? Aztán ugye befut a nagyapó! Ez az ember is pont olyan, mint a neje! Semmi kopogás, vagy bejöhetek-e? A francokat! Becsörtet lazán a kék ingjében! Nyakkendõ nuku és fut a feleségéhez!!! Hahahahha fuss nagyapó, fuss…csak inkább az északi sark fel futnál banyeg! Odaér Lénához, a maratoni három méter sprintelés után és kérdezi tõle, hogy mi történt, miért vérzik??? Hát mi történt volna??? Mit lehet abból leszûrni, hogy Léna egy törcsit szorít a karjához és még vér is van bõséggel? A szentem persze mondja, hogy semmiség az egész! Erre kicsit rácáfol, hogy megint kezd elsápadni, de mindegy! Aztán a nagyapót is beavatják a történtekbe! Az öreg persze háborog ,hogy Léna miért volt itt és már állítaná fel, hogy vigye a dokihoz! Végre egy jó ötlet! Azt hittem megvárják, amíg elvérzik! De nem! Léna még mindig sztrájkol! Nem megy orvoshoz! Ajjjjjjjjjjjjj! Cesar már rég ölbe kapta volna és se szó, se beszéd vitte volna a dokihoz! De hát a nagyapótól mit is várhat az ember! Hallgatja inkább, hogy a neje nem mozdul a kanapéról addig, amíg nem kapnak hírt a picirõl! Erre a nagyapó szinte Léna elé fekszik! Na jó csak elé guggol és kéri hogy had vigye orvoshoz! Hogy aggódik! Szánom magam, hogy leírom de tök ari az öreg! Mit írtam az elõbb??? Hogy ariiii??? Hát most meg megcáfolta!!!! Már nem ari! Akaratoskodik!!!! Hagyja már békén Lénát!!! Azt mondta, hogy nem megy és kész! Ismerhetné már annyira, hogy ha õ azt mondja hogy no, akkor abból nem lesz si !!!! Sebaj Léna legalább megtornáztatja a nagyapót! Mert ahányszor a nagyapó azt mondja, hogy menjünk annyiszor feláll, majd Léna közli, hogy nem, na akkor megint leguggol! A mikit ráadásul halkan jegyzem meg az sem érdekli, hogy nincs meg az unokája! Mikor pedig telefonálnak, hogy megkerült a pici, a benzintartály hol van kérdésénél, már megint húzta volna fel Lénát hogy haladjanak! Csak hogy a Brad beszélni akar az öreggel! Elõször is hogy majd õ kezeli a szentem karját másodszor hogy meggyõzze a vaskalapos vén kecskét hogy ne jelentse fel miss psziho dadust! Hát miért ne jelentené??? Hulla elmebeteg a nõ! Jó két énje van! De akkor is egy testben könyörgöm! Na de visszatérve Bradre…aki ellátja Léna karját!!! Úgyis nagy spanok õk ketten! Lesi a kínálkozó alkalmat a kis hamis hogy Lénával lehessen! Ohhh azt azért várom mikor lesz az, amikor a szentem megtudja, hogy a Brad tizenévesen megerõszakolta Marichuyt és a kiscsajnak ezért vannak rémálmai! Ohhhohoho szerintem elmegy és agyonüti a Bradet!
Jelenetváltás volt!
A Brad ellátta Léna karját! Már felkötött kézzel ül a szentem a szépfiú kanapéján! Fontos artériát nem ért a szúrás! Szóval minden rendben van! Vérátömlesztésre se volt szükség, ami kicsit meglepõ, de hát ennél a sorozatnál már nem értem min tudok meglepõdni! Ajjjjjjj na várjunk csak most jutott egyébként az eszembe, hogy ahhoz, hogy a brad eltudja látni, ahhoz le kellett vetkõznie nem??? Azt miért nem mutatták????? Biztos sokáig fertõtlenített a brad fiam! Egy pici pontot sem hagyott ki! Majd az ellátás végeztével Blanca-Ivett-pszihodadusra terelõdik a szó! Brad próbálja rávenni a nagyapót hogy a hulla skizo nõcit, ne jelentse fel! Az eszem megáll ezen az igazságszolgáltatáson! Legalább juttatnák pszihiátriára, de azt sem! Az öreg elõször nem akar engedni, Léna meg csak ül mellette és vágja a pofákat, hogy ajj ez az én uram mekkora egy idióta, meg kb úgy néz fel a Bradre, hogy bocs Brad, nekem ez az ember jutott! Majd megunva az ellenkezést a szentem a kezébe veszi az ügyet, mármint abba az egybe ami nincs felkötve és mondja az öregnek, hogy nem akarja feljelenteni psziho dadust és utána mintha a Brad nem ott állna tõle két lépésnyire, felé fordul és õt is megnyugtatja, hogy Blancat nem fogják dutyiba záratni! ( Hát nem is mert õskizóssága épp mérget szlopált hogy ne legyen vele több gond ) Bradikém erre a nemes gesztusra pedig, csak gracias ceciliazik keresztbe hosszába!
Na és ezek után jön Marichuy! Ahogy belép az öreg olyan feldúltan megy ki a szobából, hogy majd elsodorja az ajtó félfát! Kint meg úgy néz a nyûgös babára, hogy már vártam hogy a gyerek pár hónapos létére, megszólaljon, hogy jó van már nagyapó, én még kicsi vagyok, fáradt és éhes… nem kell gyilkosan és fintorogva rám nézni!
Odabent pedig ajjjjjjjjjjjj békülés.....Marichuy bejön leül és azt mondja mama! Hát lehet ismét elõvenni a papírzsepiket, mert ettõl a jelenettõl egy szem sem maradhatott szárazon! Bár Léna egy kézzel kicsit nehezen tudott könnyeket letörölni, meg simizni és puszit adni, de rettentõ ügyesen megoldotta a dolgot és tényleg nagyon aranyosak voltak Marichuyal!!!! Ezt a jelenetet nem is nagyon ragozom tovább! Érdemes megnézni!!!!
Másnap van!
Végre ismét a régi megszokott bambikkal övezett kertben vagyunk! Léna reggelizik! A szokásos pihizõs tréningruciban van lazán és szexin!!! Jön a zsiráf, aki csak most hallotta a pletykás nagyapótól, hogy mi történt tegnap! Hahhahaha Léna meg ugye épp lenyelné a falatot amikor odaront az exlánya, így akkorát nyel a szentem, hogy csak na! Kis fáziskéséssel is mondja emiatt a buenas diast! Majd azt, hogy a vén kecske rohadtul eltúlozza és nem olyan komoly a sérülése! Tök édesen vigyorog! Mit nem tesz az emberrel, ha megbocsátanak neki és végre nincs az a depressziós feszültség a hangulatán! Hajajaj! Egyébként ki sminkelte ki Lénát??? Értem én hogy jól van, de ugye egy kézzel ezt igazán nehezen tudná megoldani! Mégis tökéletes a sminkje! Na és a gyümit is elõre felvágták neki, amit szépen eszik is falatról faltra! Ahogyan sohasem zavartatja magát jelenet közben! Továbbra is mosolyog, jókedvû! Ki ne értené ezt meg? Csiripelnek a madarak, szép az idõ, megbocsátott neki a lánya....ajjjjjjjjjjjj megbocsátott neki!!! Hurrrááááááá! A zsiráf persze megint próbálja depresszióba dönteni de rossz lóra tett! Léna elõveszi a gúnyos nézését, amit imádok és mondja, hogy ajjjjjjjj hát Patrició ezek szerint nem mondta el??? A zsiráf persze nem érti, hogy mit kellet volna elmondani? Mire Léna kedvesen abbahagyja az evést, tart egy kis jótékony, majd belevágj a zsiráf döbbent pofájába, hogy Marichuy megbocsátott nekem és mamának hívott!!!! Ezzel lett vége! :-)
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:33:22 7/10
(15421/20489)
Huh, nem tudom konkrétan mikor gondolom hamarosan :)
8/10
sorozatkedvelõ 2010 dec. 13. - 18:30:02 8/10
(15420/20489)
Rocio miért nem beszél?J.M. ennyire nem lehet lökött,hogy nem érzi Blanca/Yvett mekkora veszélyt jelent.
Purita igazán kimaradhatott volna a kétségeivel együtt.
Lillith Morgan 2010 dec. 13. - 18:27:16
(15419/20489)
Azt én is tudom, meg azt hogy ezután jön az összeborulás. De engem most az érdekel, mikor hívja majd elõször anyunak ahelyett, hogy asszonyomozná.
Katuska87 2010 dec. 13. - 18:27:05
(15418/20489)
Köszi a gyors választ, így legalább nyugiban alszom :-P
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:26:03 7/10
(15417/20489)
Megbocsájtott már belülrõl Cecinek csak még Ceci ezt nem tudja :P
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:25:21 7/10
(15416/20489)
Ceci kórházba kerül, a pici természetesen majd visszakerül :)
Lillith Morgan 2010 dec. 13. - 18:24:56
(15415/20489)
Na Marichuy még ezek után sem hívja majd anyjának az anyját? Maradt Cecilia asszony?
Katuska87 2010 dec. 13. - 18:23:19
(15414/20489)
Ugye nem lesz senkinek semmi baja? A baba visszakerül?
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:23:02 7/10
(15413/20489)
Hát ez durva volt :( De rühellem ezt a Blancát, Cande persze végigalussza az egészet
Hope7 2010 dec. 13. - 18:22:31
(15412/20489)
Hát ez "dejó"!
Cecit leszúrták Marichuy meg beverte a fejét... :S
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:17:56 7/10
(15411/20489)
Nah, ezt bírom Onélia mindig észreveszi de nem cselekedik semmit :)
7/10
Violeta 2010 dec. 13. - 18:16:37 7/10
(15410/20489)
Nah igen arról nem is beszélve még jó hogy a babának nem lesz semmi baja :)