Téma: Árva angyal

Hope7 2010 nov. 11. - 16:59:43
(12949/20489)
Sziasztok!
Bella90 2010 nov. 11. - 16:08:00
(12948/20489)
ezt már egyszer megkérdezted,olvass vissza te haszonlesö!!
10/10
Hajcika 2010 nov. 11. - 16:05:51 10/10
(12947/20489)
Hali ... az uj sorozatukat vajon fogja adni a tv2 ???
v mit tudtok róla
elõre is kösz
8/10
sorozatkedvelõ 2010 nov. 11. - 10:57:54 8/10
(12946/20489)
Ez az elemzés nagyon jó!!!!!!
ludmilla356 2010 nov. 11. - 10:45:45
(12945/20489)
Sziasztok!
Én azt szeretnémmegtudni,hogy amikor Maricsuy azt kérdezte Cecitõl,hogyan választhatná õt,mert Estefi az õ lánya,akkor abbana pillanatban a videókon ésn azt értettem,hogy miondja Maricsuy és a vége az,hogy mama,és Ceci boldogan néz,de itt egy árva szóval sem mondta,hogy mama,csak anniyt kérdezett,hogy miért választaná Ceci õt....
Szóval mi a tényleges fordítása enneka mamás dolgonak,,met magyartul nagyon idétlenül jött kia dolodg?
Esetleg,hogy nem ön az anyám,vagy valami ilyesmire tudokgondolni
Sziasztok!
Dina1987 2010 nov. 11. - 10:07:48
(12944/20489)
Mai 92-es rész tartalma...

SPOILER

De komolyan ez a rééész nagyon állat volt! Az egyik szeme sír az embernek, a másik meg nevet ahogy nézni! Az egész egyszerre komikus és mégis nagyon szomorú! Mármint szegény Ceci! Jól elmaszkírozták! Kezdõdik azzal, hogy a nagyapó berobban a kórházba! Akár egy félresikerült, mikulássá visszaléptetett szuperhõs is lehetne, akkora lendülettel és tettrekészséggel érkezik meg! Na nem egy Batman, de talán egy Robin még lehetne is. Azért jutottam erre a következtetésre mert mikor beérnek a váróba, a nõvér és az ápoló nem akarják beengedni a nejéhez! Annak ellenére, hogy ez a szerencsétlen megállás nélkül ismételgeti, hogy Ceci a neje és neki látni kell, meg mellette kell lennie és semmi ez nem hatja meg az egészségügyben dolgozó értelmiségeket! Ki érti ezt??? :-) Na és aztán már annyira felspanolja magát az öregúr, hogy...........................na most várnátok az infarktus szót ,de neeeeeeeem, nem kap infarktust, ellenben megpróbálja arrébb tolni az útból a nõvért és az ápolót, de hát ugye mint mondtam, õ csak egy Robin, na meg csontritkulása is van…ergo nem jön neki össze! Viszont elõveszi bírói beszédtechnikáját és addig erõsködik, hogy ha már ott lesz az orvos is, akkor bemehet a nejéhez! Aki egyébként nincs is saját kórterembe!!! Van még más beteg is a szobában!!! Hát milyen bánásmód ez kérem szépen??? Neki már csak a külseje miatt kijár a különleges bánásmód! Jaaaa és totál titkok és szerelmek kómában vagyok sérülések vannak a Helena arcára pingálva! Szóval lehetett a dejavu érzés ezeknél a jeleneteknél már megint!
Szóval belép a nagyapó, ott az orvos és meséli mi történt Senora Velardeval A tippem bejött! Ceci falnak csapódott az autóval a színháztól nem messze! Hát biztos leakarta rövidíteni az utat! Van ez így! De kár azért a jó kis Merciért!!!
Az orvos ezek után közli, hogy az állapota válságos és súlyos belsõ sérülései vannak! A többi orvosi szakszót nem értem, de mivel Ceci magánál lesz valószínû, hogy a kómát ki lehet húzni a listáról. A vakságot szintén, mert fog ám nézelõdni is össze-vissza. Az emlékezet kiesést is ki kell lõni, mert sajna emlékszik norris papára, na meg minden másra is. Ja és a változatosság kedvéért Marichuy nevét stagnálja! Az orvos viszont mondja hogy kicsi az esély rá, hogy túléli! Hát abból, ahogy kinéz, erre senki se jött volna rá nem??? A orvos pozitívsága szinte sistereg a levegõben! A vén kecske meg miután az orvos távozik, majdhogy nem rádõl Ceci ágya végén lévõ peremre és ott nyüszít, hogy nem hallhatsz meg és felsír! Jaj kis cukikám! Biztos izgul, hogy ha télanyónak kampec egyedül kell vinni az egész északi sarki üzletet! Na jó azért Cecim tényleg elég rosszul fest így a sok csõ között! Na de nem sírok! Részt elemzek...részt elemzek...próbálok legalábbis! Egyébként a Ccea, szép lassan kezd az eddig látott legtöbbet szenvednek a szereplõk sorozattá válni a számomra! Hát ki tud elviselni ennyi szenvedést? Ennyit az epdaban nem szenvedett Luciana a 155 rész alatt, mint amennyit Cecilia csak az elmúlt 50 rész alatt elszenvedett! Erre most még meg is hal nekem??? Hol itt az igazság??? Na elnyomom magamban a felháborodott kritikust és elemzem tovább a részt!
A nagyapónak meg mindjárt abba kell hogy hagynia a sírást, mert Ceci baleset ide vagy oda, nyakmerevítõ ide vagy oda, oxigénmaszk ide vagy oda rohadtul nem marad csöndben és megállás nélkül jártatja a száját! Ami azért is felesleges, mert az oxigén maszk miatt igen nehezen érthetõ amit mond! Na nem mintha ez õt nagyon zavarná, ráadásul beszéd közben fájdalmában nyöszörög, na meg sír is Marichuy miatt!
A teljesen összetört nagyapó közben leül mellé, Ceci pedig kezd ébredezni! Ja mert megérezte a vén kecske egészségre káros jelenlétét! Ébredezés közben õmikulássága döbbenten tapasztalja, hogy Ceci nem azt nyöszörgi, hogy patricióóóó, hanem azt hogy Marichuy! Akkor lenne csak a döbbenet, h egy férfi nevet suttogna….! A miki mondja neki hogy nyugodjon meg! Hogy nyugodna már meg??? Egy nyakmerevítõ van a nyakán, nem tud mozogni és még a szép fehér mercije is totál káros lett! Én se tudnék nyugodt lenni! Ceci azért már mozgatja a kezeit! Mit kérdez a kerti törpék legkertitörpébbike??? Hogy vagy??? Hát b*sszus most hajtott neki egy falnak, na meg egy éve depresszióval küszködik! Hát hogy lenne??? Ohhh ez a nagyapó most már tényleg eldeportálhatná magát jó messzire! Mindenesetre a szentem mit mond válaszként a hogy vagy kérdésre? Marichuy! Jól beüthette a buksiját, ha mindenre ezt mondja! És b*sszus szegénykém, minden szónál levegõt vesz és bepárásodik az oxigénmaszkja. Rohadtul élvezhette Helena ezt a jelenetet! De komolyan, tiszta dart vader né! És most már sír is beszéd közben vagy is inkább azt mondanám felsír, de tiszta rekedtesen, a maszk miatt meg még szívfacsaróbb ez a hang mert torzít! Elmeséli a nagyapónak, hogy Marichuy nem akarja látni! Na közben a miki arrébb tette kicsit az infúziós zsinórt! Biztos lökték a fülébe, hogy te Ricardó, légyszi tedd már arrébb a zsinórt, mert Helena már két perce pislog nekünk, mivel rohadtul idegesíti, hogy az a sz*r az arcába lóg! Na ezek után a szentem tovább meséli, hogy mi volt a színházban! Mi van ezek nem beszéltek este mikor Ceci hazament? Vagy az öreg akkor már húzta a lóbõrt vagy mi? Mondja Ceci, hogy az az hombre mondta neki, hogy ne mondja el Marichuynak a dolgokat, meg hogy a kis csaj se akarja tudni kik a szülei! Mire a nagyapó rögtön visszakérdez, hogy ki??? Hát ha nem vágna Ceci szavába nem kéne kérdéseket feltennie b*sszus! Ceci be is fejezi a mondatát Amador! Szegénykeeeee elvileg oxigén maszk, egyébként meg fullasztó! Olyan hirtelen vesz nagy levegõt! Gondolom örült, amikor végre mondták, hogy jelenet állj!
Marterio ezalatt felhívja Bradéket, hogy elmesélje mi történt! De csak a szolgálóval tud beszélni, aki persze azonnal továbbadja Brad fiamnak az inside infót, aki épp Renével, aki itt Omar, meg Leopardo, esetleg matyi király, szóval a nem titkok és szerelmek victor manuel szép fiúval beszélget! Braaad azonnal sprintel a kórházba, René meg kérdezi, hogy vele menjen-e, de Braaad mondja, hogy nem kell! Jaaa nem menjen René mi??? Izgul biztos a Bradi, hogy ha René is megjelenik, akkor vele tutira nem fog foglalkozni senki sem!
Hope7 2010 nov. 10. - 20:10:06
(12943/20489)
Szia, Jóéjt és álmodj szépeket! :)
Hope7 2010 nov. 10. - 20:09:20
(12942/20489)
No meg majd a végén a happy end! :)
6/10
Alicante 2010 nov. 10. - 20:04:07 6/10
(12941/20489)
Én is megyek, mert még van dolgom.
Sokszor puszillak benneteket, aztán jók legyetek, anyátoknak ne legyen panasza rátok!:-)

Jó éjt, szép álmokat Gyerekeim!:-)
6/10
Alicante 2010 nov. 10. - 20:02:17 6/10
(12940/20489)
Na pont ez az!...ha tudná, hogy Ceci az anyja még valahol megérteném, de nem tudja mégis ilyen lekezelõleg beszél Cecivel, aki mindig kiállt érte a zsiráfék cselszövéseivel szemben, a nagyapó viszont nem Ceci tartozék, õ már más tészta...ettõl függetlenül, ha õ egy intelligens lány normális hangot üt meg Cecivel szemben mégha kimért is!

"Mondjuk emlékezz vissza epdaban se ment éppen könnyen a megbocsátás és jéé most jut eszembe ott is zárdában nevelkedett a kis csaj még se volt ilyen pókroc! Csak Marichuy kapott ilyen nagyapói géneket!"

Ha a Titkok és szerelmekre gondolsz, ott jogos volt Cristina ridegsége, hisz amilyen ajánlatokat tett neki Luciana és ahogy elõtte viselkedett vele...hát megérdemelte nem úgy mint Ceci!
A két karakter nem hasonlítható össze!
7/10
Violeta 2010 nov. 10. - 19:59:35 7/10
(12939/20489)
Én megyek, holnap találkozunk!
Jó éjszakát sziasztok!
Dina1987 2010 nov. 10. - 19:52:39
(12938/20489)
A lelövõs részek is nézettek lesznek de a keresztelõs is...a Ceci megbocsátás szintén a leszúrással!
Dina1987 2010 nov. 10. - 19:50:57
(12937/20489)
Látod ezt én sem, mert emlékszem itt ezeknél a spancsik se éppen MArichuyt sajnálták. Totál írták hogy milyen genyó amiért így bezsél meg minden. Szóval senki nem állt úgy mellé hogy igen elhagytak. Ez an õ hagyott el jogos hogy így beszélsz. Mert okés elhagyta és a nem bocsátok meg egybõl még valamilyen szinten megpróbálom megérteni...na nem mondom hogy meg is értem....de próbálom. Ez viszont hogy nem is tudja hogy õ az anyja!!! Komolyan a hülye kutyájával szebben beszélt. Ez olyan mintha arra az oldalra akarnák billenteni a nézõk szimpátiáját vagy nem is tudom!

Mondjuk emlékezz vissza epdaban se ment éppen könnyen a megbocsátás és jéé most jut eszembe ott is zárdában nevelkedett a kis csaj még se volt ilyen pókroc! Csak Marichuy kapott ilyen nagyapói géneket!
6/10
Alicante 2010 nov. 10. - 19:45:58 6/10
(12936/20489)
:-DD
Úgy néz ki mint egy gnóm törpe a strandcuccaiban ráadásul még normálisan beszélni sem tud...és belõle lesz világhírû színésznõ.:-DD

Maitenak ezernyi arca van, ez a legrosszabb, mert a leengedett haja miatt nyaka sincs, sõt néha puposnak van beállítva. Elég szemétség ez vele!!!
Egyszerûen nem értem mért adtak neki ennyire negatív töltést???
Hope7 2010 nov. 10. - 19:44:35
(12935/20489)
na én most elmegyek egy kicsit, de még jövök! :)
6/10
Alicante 2010 nov. 10. - 19:42:10 6/10
(12934/20489)
Szia Drágaságom!:-))

Totál igazad van nem kellett volna egyáltalán belenéznem a soriba, mert ez a kis felfuvalkodott hólyag jól kiborított.
Neki alanyi jogon jár a luxus, itt is, ott is ingyen él mint Cande ráadásul még a pofája is nagy!

Érdekes eddig a két fõszereplõrõl még ennyire negatív képet nem alakított ki egyetlen f.könyvíró sem, mért jó ez nekik?
Csak arra tudok gondolni, hogy még ezt is vállalták, hogy jól el tudják húzni a sorozatot.
Hope7 2010 nov. 10. - 19:39:09
(12933/20489)
Szerintetek, hogy így nagyjából tisztában vagyunk az eseményekkel melyik lesz a legnézetteb rész?
Nem kell pontosan csak úgy kb... :)
6/10
Alicante 2010 nov. 10. - 19:36:17 6/10
(12932/20489)
Akit érdekel nézze nyugodtan.
Az én véleményem csak egy vélemény..mindenki azt csinál amit akar.:-))
Dina1987 2010 nov. 10. - 19:31:57
(12931/20489)
Dehogy lesz lelkibeteg...vagyis

SPOILER

Magát hibáztatja és rosszat is álmodik Cecirõl hogy felrobban a kocsija meg ilyenek....de a kórházba bezzeg nem megy be! Érdeklõdik és megtudja hogy már túl van az életveszélyen nem is foglalkozik vele szinte tovább.
Hope7 2010 nov. 10. - 19:25:40
(12930/20489)
Igen, csak kicsit eláztam! :)
Remélem te is jól vagy!