Téma: Árva angyal

7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:41:03 7/10
(11649/20489)
Hát igen mert mindig közbe jön neki valami, nem tudom miért hagyatkozik állandóan mások véleményére :(
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:38:55 7/10
(11648/20489)
Dina vajon merre van ? :)
10/10
Eduss:) 2010 nov. 02. - 17:38:28 10/10
(11647/20489)
Hát tudod,
azt ki nem lehetne hagyni:D
10/10
Eduss:) 2010 nov. 02. - 17:33:50 10/10
(11646/20489)
Sziasztok:)
Én is itt vagyok.
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:33:19 7/10
(11645/20489)
Kezdõdik is végre :)
10/10
Eduss:) 2010 nov. 02. - 17:32:16 10/10
(11644/20489)
Jó:)
Köszii:)
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:32:03 7/10
(11643/20489)
Éppen akartam kérni, én már be is állítottam háttérképnek mutatós :)
Hope7 2010 nov. 02. - 17:31:57
(11642/20489)
Na asszem megtaláltam a hátteremet!
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:29:00 7/10
(11641/20489)
Sehol senki ?
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 17:04:08 7/10
(11640/20489)
Hamarosan kezdünk :)
10/10
Eduss:) 2010 nov. 02. - 13:41:00 10/10
(11639/20489)
Szia:)
Hát engem csak a Valetinás+José Miguel ha nem túl sok ha túl sok akk meg 2-õt írj ebbõl:)
Köszi elõre is:)
Hope7 2010 nov. 02. - 13:37:57
(11638/20489)
Igen!
Meg néha az RTL-en lévõkre is...
Most nem, meg a Széf sem de már volt olyan...
7/10
Violeta 2010 nov. 02. - 13:08:59 7/10
(11637/20489)
Elvan a celeb ha játszik c. mûsorra gondolsz ?
Hope7 2010 nov. 02. - 12:53:31
(11636/20489)
Ez igaz!
Meg hamár itt tartunk a 19:00 idõsávba betehetnének valami mást is nem ilyen hülye mûsorokat...
Hope7 2010 nov. 02. - 12:29:02
(11635/20489)
Köszi! :)
Az volt a célom, hogy mindenkineek a kedvence benne legyen... :D
Szerintem nem is nagyon van benne olyan akit nem szeretnék...
Bár van olyan akit nem nagyon ismerek.
Hope7 2010 nov. 02. - 11:36:45
(11634/20489)
Igazad van... :D
Annyira belekveredtem már én is, hogy már azt sem tudtam k-kicsoda...
Amúgy Köszi! :)
Dina1987 2010 nov. 02. - 11:31:27
(11633/20489)
Tetszik, hogy ennyifle bontottad és többszálnak tényleg nagyon is érdekelne a története! :-))) hahaaaaa ügyi vagy te is. Jó kis történeteket hoztatok össze.

Jaj egyelírás az elején a történetnél szerintem oda a Cecilia és Ricardo házasok oda az Alfredo kellene nem?
Hope7 2010 nov. 02. - 11:21:12
(11632/20489)
Szereplõk:
Helena Rojo: Cecilia SanDoval (Alfredo felesége, Mariana anyja)
Maite Perroni : Mariana SanDoval de San Román (Juan Carlos felesége, szülei a SanDoval házaspár)
William Levy: Juan Carlos San Román (Felesége Marina, szülei a San Román házaspár)
Fernando Colunga: José Antonio Guerrrero (Felesége Vanessa)
César Evora: Alfredo SanDoval (Felesége Cecilia, akit egyszer megcsalt)
Leticia Calderón: Estella Navarette (Ricardo felesége, Ricardo testvérének feleségét nem szereti)
Lucero: Vanessa Bracho de Guerrero (Férje José Antonio, két testvére van Silvia és Annabella)
Gabriela Spanic: Silvia Bracho de Lombardo (Férje Sebastián, két testvére van Vanessa és Annabella)
Thalia: Annabella Bracho de Villaroel (Férje Luis Miguel, két testvére van Vanessa és Silvia)
Sherlyn: Lola Valencia (Férje Emiliano, jó barátja Paloma)
Jacqueline Bracamontes: Tania Martinez (Férje Victor, jó barátja Silvia)
Daniela Romo: Adriana San Román (Férje Valentino, fia Juan Carlos)
Barbara Mori: Patricia Valverde (Férje Alberto, próbál segíyteni Silviának, de õ nem hagyja)
Sebastián Rulli: Alberto Valverde (Felesége Patricia, van egy közös vállakozása Sebastiánnal)
Sebastián Zurita: Emiliano Valencia (Felesége Lola)
Allisson Lozz: Paloma Valencia (Párja Mauricio, szülei a Valencia házaspár)
Laura Flores: Sandra Valencia (Férje Sergio, lánya Paloma)
Luis Hacha: Mauricio González (Párja Paloma)
Edurado Capetillo: Luis Miguel Villaroel (Felesége Annabella, testvére Luis Fernando)
Fernando Carillo: Luis Fernando Villaroel (Felesége Erika, testvére Luis Miguel)
Jaime Camil: Victor Martinez (Felesége Tania, van egy közös vállakozása Fredericoval)
Jorge De Silva: Sebastián Lombardo (Felesége Silvia, bár nem nagyon szereti, van egy közös vállalkozása Albertoval)
Valentino Lanus: Frederico Ramírez (Felesége Isabela)
Victoria Ruffo: Nora Navarette (Cecilia legjobb barátnõje, Ricardo felesége)
Osvaldo Rios: Eduardo Navarette (Felesége Nora, van egy testvére Ricardo)
Arturo Peniche: Ricardo Navarette (Felesége Estella, van egy testvére Eduardo)
Ariadne Díaz: Isabela Ramírez Férje Frederico, régen gonosz volt és talán még most is az)
Alfredo Adame: Sergio Valencia (Felesége Sandra, van egy lánya, legalábbis úgy gondolja Paloma)
Sergio Goyri: Valentino San Román (Felesége Adriana, fia Juan Carlos, feleségével ellentétben õ örül fia boldogsásgának)
Tania Vázquez: Erika Villaroel (Férje Luis Fernando)

Történet:

A történet a SanDoval családnál kezdõdik akik boldog házasságban élnek legalábbis úgy tûnik. A férj Alfredo megcsalta Ceciliát még régebben, de Cecilia azóta sem tudja neki megbocsájani, hogy legjobb barátnõjével csalta meg Norával. De Nora nem tudta, hogy Cecilia és Ricardo már házasok, mivel titokban házasodtak össze és Cecilia még nem mondott semmit Norának. Vajon Cecilia megbocsát valaha Alfredonak? Ceciliáéknak van egy lányuk Mariana aki boldog házasságban él Juan Carlosszal és nemsokára gyermekük születik. Juan Carlos szülei Adriana és Valentino San Román. Nagyon szeretik a fiukat, bár választottját már annyira nem, ezért a szerelmeseknek sok akadályt kell legyõzniük. Õk vajon meddig bírják ezt? Mariana legjobb barátnõje Lola. Lolának is van férje Emiliano. Mondhatjuk, hogy furcsa, de õk tényeg boldog házasságban élnek, bár sokan ármánykodnak ellenük. Kibírja-e szerelmük ezt a sok harcot? Lola szülei már nem élnek, de Ceciliáékat szinte már a szüleinek tekinti. Emilianonak élnek a szülei, de mivel Emiliano egy utazás alkalmával ismerkedett meg Lolával elköltözött a szüleitõl és Lolával vettek egy házat. Lolának van még egy jó barátnõje Paloma. Palomának még nincs férje de nagyon boldog párjával Mauricióval és már tervezik az esküvõt. Paloma még együtt lakik szüleivel Sandrával és Sergióval. Sandra és Sergio boldog házasok, bár Sergio mit sem tud arról arról, hogy Sandra már terhes volt mikor összeházasodtak. Vajon ki lehet Paloma apja? A Valencia család jóban van még a Navarette családdal. A Navarette csládból most csak a két testvér Ricardo és Edurado van Mexikóban.
Mindkettõjüknek van felesége, bár õk annyira nem szeretik egymást. Mindig rivalizálnak, hogy melyikük a jobb feleség holott a férjeik szeretik õket, bár Nora még nem teljesen elfelejteni Alfredot emiatt Estella sosem hagyja békén és azzal fenyegeti, hogy elmondja a férjének, hogy mi is történt közte és Alfredo között. Kiderül-e valaha a titok? Az õ szomszédságukban laktak régen a Bracho nõvérek, de szüleik halála óta már nem mennek abba a házba. Mindegyiküknek van férje. A legidõsebb közülük Vanessa akinek a férje José Antonio Guerrero, jól megvannak bár José Antonio már szeretne egy gyermeket Vanessa még nem és ezért gyakran veszekednek. A középsõ testvér Annabella akinek a férje Luis Miguel Villaroel.
Luis Miguelnek van egy testvére Luis Fernando, akit Annabella még szeretett, de mivel Luis Fernando egy másik nõt szeretett ezért Annabella azt választotta akit szintén szeret, és úgy gondolja kezdi egyre jobban megszeretni, bár ki tudja mit hoz még a jövõ? A legfiatalabb testvér Silvia, az õ férje Sebastián Lombardo. Sebastián igen gazdag, és sokfelé jár de addig Silviát otthon hagyja arra hivatkozva, hogy nem kötné le ami ott van. Silvia teljes mértékban megbízik a férjében, bár nem mindig kellene. Az õ szomszédjuk a Valverde házaspár. Alberto Sebastián üzlettársa és tudja mit csinál Sebastián és ezt rendszeresen elmeséli feleségének aki csodálkozik, hogy miért nem veszi ezt észre Silvia. Vajon Alberto tényleg annyira szereti Patriciát vagy csak el akar rejteni elõle valamit? Patricia mindig elmeséli Silviának, hogy mit mondott a férje neki de Silvia nem hisz neki, mivel azt hiszi a férjére fáj a foga. Viszont Silviának ez mindig bogarat ültet a fülébe, hogy vajon igaz-e és mindig megkérdezi Sebastiánt de õ letagadja és Silvia ezt mindig el is hiszi. De vajon meddig még? Silvia legjobb barátnõje Tania. Silvia mindig megosztja vele, hogy mit mondott neki Patricia és hogy biztos csak a férje kell neki. Viszont ez már Taniának is gyanús, hogy Silvia szinte mindig ugyanazzal kezdi a beszélgetést és õ próbálja meggyõzni Silviát, hogy derítse ki, hogy vajon ez tényleg igaz bár egyenlõre Silvia hajthatatlan. Taniának is van férje Victor. Van egy gyermekük nemsokára lesz még egy és látszólag nagyon boldogok. Vajon ez csak a látszat és valami sötét titok lapul e mögött vagy tényleg olyan boldogok ahogy mutatják? Victor legjobb barátja Frederico. Van egy közös vállalkozásuk ami rivalizál Sebastián és Alberto vállalkozásával. Vajon melyik vállakozás lesz a nyerõ? Vagy talán egyik sem?
Fredericonak is házas. Az õ felesége Isabela. Régen sok gonoszságot követett el, de azt mondja megváltozott. Vajon tényleg megváltozott vagy csak mutatja?
Dina1987 2010 nov. 02. - 11:19:56
(11631/20489)
tegyed
Hope7 2010 nov. 02. - 11:18:38
(11630/20489)
Kész a sorim! :D
Berakjam?