Téma: Árva angyal

Hopegirl 2010 aug. 09. - 22:14:08
(2289/20489)
Jó kis rész volt ma. Többször olvadoztam... Tök aranyosak voltak együtt, fõleg mikor Marichuy az ágyban feküdt, Juan M meg csak mosolygott, és simogatta :) Nagyon édesek voltak. Amúgy vki nem tudja, hogy mi az a szám, ami a jelenet alatt ment? Annyira tetszik :)
Nagyon bírtam a mai részben, h Estefánia sose érte utol Juan Miguelt :D Megszívta :D
A vége a mai epizódnak izgisre sikeredett, holnap lesz gondolom a fõ fõ dolog. Már nagyon kiváncsi vagyok rá, bár gondolom nem egy boldog rész lesz.
Még egy kérdés így a végére:
Sajna én nem az elejétõl nézem a sorit, így nincs fogalmam sincs,h mi volt az elsõ részekben. Marichuy egy csomószor visszaemlékszik a megerõszakolására, de Juan Miguelnél még nem találkoztam ezzel a jelenettel. Szóval az elsõ részekbõl kiderült vmi úton-módon h mit tett Juan M? Utaltak rá? Volt h õ emlékezett vissza a tettére? Vagy majd csak hnap derülne ki mindenki számára?
Elõre is kösy a válaszokat :)
10/10
nuussi 2010 aug. 09. - 22:05:44 10/10
(2288/20489)
Most hogy végre vége a House-os reklámnak bámulhatjuk a Jóban-rosszbanos logót. Hát ez király!!!!!! :@
Cia 2010 aug. 09. - 21:43:13
(2287/20489)
Nelson és Elsa végig együtt maradnak?
Eduardonak lesz barátnõje?
A dadus kb. hanyadik rész körül öli meg Vivianat?
Köszi elõre is!:)
8/10
nusika8 2010 aug. 09. - 21:38:57 8/10
(2286/20489)
Nemtom de most döbbentem rá h nekem tök tetszik Juan M. magyar hangja:D sztem tökjó.. de Marichuy-é nem annyira..:S
10/10
Eduss:) 2010 aug. 09. - 20:47:48 10/10
(2285/20489)
Köszi Dina:)
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 20:43:44 6/10
(2284/20489)
Egy pillanatra visszanéztem...
JM felajánlotta a "kívül tágasabb" távozást Oneliának ha nem békül ki azzal, hogy M. ezentúl ott fog lakni. Azt viszont nem értem miért szabott Onelia feltételeket Marichuynak?

Na tényleg mentem.
10/10
Eduss:) 2010 aug. 09. - 20:34:45 10/10
(2283/20489)
De amúgy egyvalamit nem értek..és ezt az egyik ismerõsöm aki ugyanúgy mint mindenki szokta nézni a filmet kérdezte...de én sem értem...azt hogy Juan Mi miért "tárolja" még mindig a házába Oneliát?mikor ugye úgy tudják hogy Viviana "halott"??Én már rég kidobtam volna a szûréét nekixD
Tudja valaki erre a kérdésre a választ??
Köszi,elõre a választ.:)
Hope7 2010 aug. 09. - 20:34:07
(2282/20489)
Hát igen...
És ráadásul nem olyan olcsó egy tortasütõ! :)
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 20:32:47 6/10
(2281/20489)
Ez így nagyon röhejes!:-))
Hope7 2010 aug. 09. - 20:30:46
(2280/20489)
rosszat linkelt be mert nem a mostanira gondoltam hanem ott van h 1959 én arr céloztam de már megkaptam a válszt... :)

Nem sértésbõl de a webforditás vagy a google forditó nem képes csodákra mert néhol értelmetlen lesz a szöveg ezért nem használom azt...
Hanem inkább itt kérdem mert itt értelmes választ kapok... :)
Még1x mondva nem sértésnek szántam! ;)
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 20:30:04 6/10
(2279/20489)
..és mi van ha Marichuyban egy szakács veszett el? Én elhittem elsõre, hogy szuper sütit süt. Onelia meg egye a bio zõccségeket ha az kell neki.

Jó éjt, szép álmokat, sziasztok!:-)
horse tina 2010 aug. 09. - 20:25:51
(2278/20489)
ez a szövek amit montatok hogy jó lenne ha eltudnátok olvasni magyarul és én megcsináltam
horse tina 2010 aug. 09. - 20:22:57
(2277/20489)
én letodom fordítani magyarra itt a változata
Maria de Jesus, jobb ismerõs az-Marichuy neve (Maite Perroni), van egy fiatal mexikói ki annak a pillanata, hogy megszülessenek, az anyjának az apának, Anselmónak a figyelmének volt szentelve, egy kísérletben, amit arra kényszerítettek, hogy kétségbeessen mert a lánya jólétét keresi, és látott a halál élénél. Nem rátermett hogy vegye át az irányítást a lány fölött, a pap úgy döntött, hogy internálja azt egy árvaházba a felügyelete alatt. Mikor Marichuy számított a kor 14 évével, ami elõl elmenekült, ez az intézmény, és elkezdett rögzített kurzus nélkül csatangolni.Az éveiért ifjúság azt megtámadta egy egyén, ami létrehozta a különbözõ félelmeit az emberek irányába. Mindazonáltal ennek sikerült egy tûzhelyet a Candlemas alatt védelemnek találnia, egy mosónõ Egy napon Marichuyrõl kiderült, hogy eljövetel után csomagolták be egy törvényes problémában egy night clubnak, és õt egy olyan rendõrségi küldöttségbe, ahol ez megkapta Juan Miguel San Románnak, egy orvosi pszichoanalitikusnak, a segítségét, vitték. Juan Miguel (William Levy) meggyõzi a bírót, Patricio Velarde-ot, akit megszabadítottam Marichuynek. Ez az elsõ, ami találkozik Marichuy és Velarde között, ki nem tudja azt ez a lánya. Néhány nappal késõbb Juan Miguel özvegyember marad Viviana az elvesztését okozta a felesége számára egy repülõgép-katasztrófában.De az szemben ahhoz, hogy Juan Miguel mit gondol, Viviana élõ, és a szeretõjével elrejtik Miami városában, egy jamaicai ki lopja az ékszereit és a tõle származó pénzét, és kit gyilkolnak meg késõbb általa 6Megint, Marichuy újra-érzelem megint a börtönben, és annyira annyira ez letartóztatott Juan Miguel nem ígéret, hogy segítsenek a fiatal nõnek, hogy legyõzze a problémái közül mindegyiket, a feltétel alatt van hogy a tûzhelyében való életbe vezesse õt. Mindazonáltal Juan Miguel anyósa ellenzi ezt az ötletet, és az idõvel ez megvalósítja azt Marichuyt mozgatják a családnak, Velarde-nak a tûzhelyébe, ki a valóságban vannak az igazi szülei.A Velarde, egy fiatal hívott Estefaníával, aki becsapta õket és készített szorost az igazi lányának, akit a menhelyben hagytak, élnek. Estefanía Juan Miguellel kezdeményez egy érzelmes kapcsolatot, és mindkettõ megígéri, hogy meg fog házasodni.Hirtelen, a Velarde az érték néhány tárgyának a robó vádolja Marichuyt, és eldönti azt a legjobb dolog az, hogy elhagyja a tûzhelyét. Ezért az indítékért Juan Miguel megint fogad a lakhelyében Marichuy, és minden idõzíti a VA-t miközben felfedezi az igazi szerelmi érzéseit irányába. Ez van tehát Juan Miguel úgy dönt, hogy vizsgálja a traumasök és Marichuy rémálmok okait hogy segítsen neki, hogy legyõzze a félelmeit és komplexumait.Egy pszichológiai találkozó alatt a descubre õ a szenvedés oka, és egyidejûleg megvalósítja azt a fue bûnöse fél és inseguridadesek.6Juan Miguel y Marichuy elkezdenek egy eljegyzést, és megházasodnak. Az esküvõi éjszaka utáni napon Marichuy megint álmodik a támadója és végül ez elképzelheti a támadó arcát, amit az ember kikapcsol hogy Juan Miguel legyen. Úgy dönt, hogy mozog távol defihttp://www.webforditas.hu / # nitivamente tõle.Az idõ múlásával Juan Miguel rájön, hogy a felesége, Viviana valójában nem halt meg a repülõgép-katasztrófában, és ez élõ. Viviana fekszik miközben érvel amellett, hogy az elvesztette a memóriát és úgy dönt, hogy felbérli egy tanárnak a lányának Mayitát. Ugyanakkor, Marichuy felfedez terhesnek lenni Juan Miguel és elrejti ezeket a híreket. Következetesen, elhatározza, hogy Candlemasszel egyetemben menekül a tartományba, és végül hozzászoknak a Leopard farmhoz.Õ, ez menedéket ajánl fel nekik és elkezd Marichuyvel szeretetben esni hogy nyomjon, az visszanyomja azt, mert házas és Juan Miguel egy fia vár. Mindazonáltal az idõvel Marichuy elkezd Leopard iránti bizonyos szeretetet érezni. A szappanopera mentén Leopard és Juan Miguel szembe fognak szállni a Marichuy szeretetért.Miután ez a Marichuy úgy dönt, hogy visszafoglalja a mûvészi karrierét lény visszatér a fõvárosban. Ez kell cselekednie egy olyan munkában, ahol a fõszereplõ megkap egy lövést. Ennek az Estefania entérája és úgy dönt, hogy felfegyverez egy tervet, hogy megszabaduljanak attól, hogy Marichuy igazán változtassa a sortûzgolyókat golyókká, az a fegyver, amivel a munka gyakorolt.Estefania és Isabella úgy döntenek, hogy elmennek botlik meg hogy biztonságos maradj minden acusasionbõl, ha ez eddig ment, történj az ellenségével valamivel kapcsolatban. Marichuy teszteli a munkát és a színész lelövi õt, ez provokálja azt vak nõ marad. Estefaniát és Isabellát felfedezi a bûn és õket bebörtönzik. Kicsivel ezután Estefania elveszti az okot a börtönben és õt egy pszichiátriai klinikára küldik, de ezek megerõsítik, hogy Estefania soha nem lesz képes, hogy magához térjen a betegsége.Hamarosan több esemény fog történni, az új gazemberek csatlakoznak a tervhez mint Ann Julia, okozó az elengedõ az események egy sorozata. Az utóbbi esemény, ez arra készteti Juan Miguelt, hogy specializálódjon szemészetre erre hogy rátermett legyen hogy kezelje Marichuyt. Mindazonáltal, ez a rehúsa ismételten megbocsátani Juan Miguelt.Késõbbi Marichuy találkozik Rafaellel, aki szintén vak személy és felbérli a Velarde, hogy segítsen ennek a vakságával. Rafael beleszeret Marichuybe és vele meg akar alapítani egy érzelmes kapcsolatot.
Ann Julia beleszeret Juan Miguelbe, és megvalósítani a hódításszándékait különféle kellemetlenkedést valósít meg Marichuynek különösen ez becsapja õt és azt mondja neki, hogy Juan Miguel egy fia vár. Marichuy vakságának az idõszakábangazemberek csatlakoznak a tervhez mint Ann Julia, okozó az elengedõ az események egy sorozata. Az utóbbi esemény, ez arra készteti Juan Miguelt, hogy specializálódjon szemészetre erre hogy rátermett legyen hogy kezelje Marichuyt. Mindazonáltal, ez a rehúsa ismételten megbocsátani Juan MigueltJuan Miguel meg akarja operálni Marichuyt, de ez nem akar azóta fél az operáció alatt elveszteni az okot, amíg végül azt meggyõzik ott volt megvalósította a sebészi eljárást az vissza fogja küldeni õt a látvány. Visszanyerõ a látvány Marichuy, rájön, hogy a doktor, Cisneros valójában Juan Miguel, az, hogy ez mit okoz az becsapottnak érzi magát és vágyak nélkül, hogy megbocsássák azt. Mindazonáltal ez változik külsõ és mentségek ez megtudta azt a fiú azért, Ann Julia, vár Lover és nem Juan MiguelnekKésõbbi Marichuy és Juan Miguel úgy döntenek, hogy megházasodnak az egyházért. Mielõtt a szertartást végrehajtották, Ann Julia egy levelet küld annak, hogy Marichuy készít szorost Juan Miguelnek, és idézi õt hogy az esküvõ elõtt az egyház gyóntatószékében legyen. Marichuy jön a feltételezett találkozóra, de a meglepetéséért, amit ez egy kilenc havi tiszta terhességgel talál Ann Juliának.Ann Julia elrabolja azt és amikor a rendõrök felfedezik a helyszínt amiben Marichuy van, ez dönt úgy, hogy tüzet állít be a helyre. A tûz pillanatánál Ann Julia elkezdi az eljárását childbearing és Marichuynek sikerül jönnie kibomlott és megmentésbe próbál az övé a tûz ellensége. Marichuy reménytelenül segít neki az childbearing, bár Ann Julia szenvedett, több ég és elgyöngítik.Ann Julia szül, bocsánatot kér Marichuytõl, és hamarosan meghal. Késõbbi Marichuy kézbesít örökbefogadásban Ann Julia fia, és végül ez összeházasodik Juan Miguellel.
[szerkeszt]
Rész-kint
Hope7 2010 aug. 09. - 20:19:16
(2276/20489)
Micsoda szemét banya!
Hope7 2010 aug. 09. - 20:09:04
(2275/20489)
Ok.. Értem!

És még most belebotlottam egy olyan videóba ami a 172. részbõl van és Ana Julia ott fekszik JuanMi-n...
Mit csiáltak? És hogy került az ágyába a csaj? :-o
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 20:02:21 6/10
(2274/20489)
Tévedés... nem hiszem, hogy itt valaki is utálja, de az ostobaság nagyon fárasztó tud lenni, ráadásul egy csalót továbbra is istápolni és lányának tartani...ez nem tud hahótára gerjeszteni..
A malacképû mivel érdemelte ki, hogy késõbb kerüljön börtönbe mint Isabel?
Õszintén? Én inkább õt szerettem volna elsõre a sitten látni és bablevest kajálni persze kolbász nélkül utána Isabelt..vagy egyszerre mindkettõt, ez lett volna a logikus.

Más: Nem értem Oneliát..megszabta Marichuynak, hogy csak akkor maradhat a házban, ha dolgozik...akkor mért kellett a konyhából süteménykészítés közben kizavarni, ezt mondja meg valaki.. Ez nem munka?
Hope7 2010 aug. 09. - 20:01:17
(2273/20489)
Találtam egy kis olvasnivalót h Cuidado con el angel címmel készült sztem egy telenovella 1959-ben. Spanyolul van én így nem értem...
De ha vki érti esetleg megoszthatná... :)
http://es.wikipedia.org/wiki/Cuidado_con_el_%C3%A1ngel_(telenovela_1959)
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 19:53:23 6/10
(2272/20489)
Nekem a Titkok és szerelmekben jobban tetszett Luciana - Helene, persze fiatalabb volt, de brillírozott a játékában..:-)
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 19:49:48 6/10
(2271/20489)
Tudod most elképzeltem lelki szemeim elõtt az Alkotmány bírókat és rámjött a röhögés:-DD
6/10
Alicante 2010 aug. 09. - 19:46:56 6/10
(2270/20489)
:-)))))
Hát ez jó szöveg volt!:-D