offtopic
ildimix 2016 jan. 08. - 21:20:02
(29/69)
Nati rendes volt, hogy visszavette a 30 dolgozót. Amanda már nem tudja tûrtõztetni magát nagyon utálja a fõnökét. Kíváncsi leszek mikor bukik ki a dolog én már azt várom. Vajon Nati sejti, hogy Pepe az apja?

Várom a hétfõi részt.
Magenta99 2016 jan. 08. - 13:28:12
(28/69)
Iszonyatosan idegesítõ az az idióta vénkisasszony pics@ (a lányok nénikéje).
Folyton mûvihog, repked, mint egy tini, hallgatózik és minden pasival kikezd.
Úgy vágnám pofán, hogy kiesne egy-két foga...
offtopic
ildimix 2016 jan. 06. - 19:56:30
(27/69)
Martin jól tette, hogy behúzott Diégónak. Nata pont jókor ért oda. Ebben a részben Noélia és Martin között dúlt a szerelem de sajnos hazajött Flór, mert kirúgták. Vajon Nata visszaveszi a dolgozókat? Vajon Veronica és a férfi fõszereplõ nem fognak összejönni? Gabi meggygyógyul?

Várom a holnapi részt!
offtopic
ildimix 2016 jan. 06. - 09:32:30
(26/69)
Nata rosszul csinálja, hogy nem megy be a gyárba ennek súlyos következményei lesznek. Félretehetné a sérelmeit mert más emberekért is felelõs nemcsak magáért. Én Noeliát sajnálom õ szerelmes Martinba gondolta a lány Nata esküvõje után rendezõdik kettejük viszonya. Megértem, hogy mérges Martinra mert megint Nata után mászkál.

Sziro is szerelmes a kissebbik toledó lányba szerintem.

Várom a mai részt.
offtopic
ildimix 2016 jan. 04. - 20:36:05
(25/69)
Ez a bomba sztori jól megijesztette az embereket. Jó, hogy végül nem találtak semmit ez is Rodrigó mûve volt. Nem értem mit féltékenykedik Nataliára hiszen õ Amandát szereti. Lehet attól fél ha Martin és aznati összejön akkor fucsba megy a terve? Gabi végre megszólalt még sokat fog kavarni lehet Hulián sajnálatból visszamegy hozzá. Veronica jól tette, hogy elvállalta a filmszerepet. Várom a holnapi részt.
offtopic
ildimix 2015 dec. 31. - 08:48:00
(24/69)
Nati szerintem a legrosszabb helyre ment Rodrigóhoz. Sajnálom, hogy nem ment el Martinnal 1 olyan helyre ahol senki nem ismeri. Gabi magához tért ebbõl még sok konfliktus fog kialakulni. Beto a kisfiú örül, hogy felébredt az anyja. Én annyira nem remélem sokára fog megszólalni. Várom a mai részt.
offtopic
ildimix 2015 dec. 30. - 12:05:31
(23/69)
of téma: Malvin örülök, hogy tetszenek a sorozatok amiket ajánlottam neked.

Én most fejeztem be a mr. selbridge 2 évadát már alig várom, hogy szinkronosan leadják a 3. évadot.

A filmre visszatérve: végre kiderült, hogy Natának nem Oktavio az apja. Én a helyében elutaznék az országból Martinnal de gondolom úgyis visszamegy a házba és a gyárba. Amanda nagyon örült, hogy elmaradt az esküvõ. Gabi magához tért csak még nem tud beszélni kár, hogy nem halt meg nekem a karaktere túl sok.
malvinkicska 2015 dec. 29. - 16:32:21 Előzmény ildimix
(22/69)
Tudod én ebben bele se kezdtem, mert elegem vana sok lehetetlen dologból amiket ajánlottál meg Suxel is amit ajánlott, azt nézem a Félve szeretni nagyon tetszett, a másik a Grand Hotel, most azt nézem, utána a másikat, amit te írtál beosztom. Szeretned kell csak azért fogom elkezdeni, a kedvencem Colunga , annak szerettem a játékát, és most elõször negatív figura lesz. További szép napokat már nem sok van hátra ebbõl az évbõl.
offtopic
ildimix 2015 dec. 28. - 08:01:53
(21/69)
Betót sajnálom, hogy az anyjának balesete lett. Jó, hogy 1 kicsit ugornak a sorozatban 1 2 hónapot ha jól olvasom. Rodrigo csak eléri a célját az esküvõre készülnek Natával. Kíváncsi leszek ha vége lesz a sorozatnak mit fognak adni helyette.
offtopic
ildimix 2015 dec. 23. - 09:02:45
(20/69)
Suxel Viszente ebbe a verzióba nem alkoholista és a nõcsábász életérõl csak beszélnek most nincs barátnõje. Alszideszbe csalódtam Martinék enni adnak neki befogadták a lakásukba õ meg azzal hálálja meg nekik, hogy Rodrigonak kémkedik Martinról. Már alig várom, hogy Rodrigo lebukjon szerintem a végén Amanda fog elmondani mindent Natának. Jól bekavartak Martinnak ezzel a babával remélem hamar kiderül az igazság. 1 kicsit pöröghetne jobban a sorozat.
kikelet54 2015 dec. 19. - 10:24:52
(19/69)
Gabit én már ez elsõ perctõl unszimpatikusnak találom, akkor még csak a külseje miatt, mert egyáltalán nem illik Juliánhoz, Veronicával sokkal jobban néznek ki együtt.
Most már a jelleme miatt is, mert ahogy viselkedik, amiket csinál, az észbontó. A legundorítóbb dolog a gyereket felhasználni az apja ellen, pedig neki kellene csendben maradni, miután eltitkolta, hogy nem Julián a gyerek apja, és mégy így is vállalja a további nevelését.

Natáliát sajnálom, hogy ennyire nem meri vállalni a kapcsolatát Martinnal, mondjuk úgy nehéz is, hogy állandóan ott liheg a nyakában az a szemét Rodrigo és a többiek.
Remélem mihamarabb rájön, hogy Rodrigo csak átvágja.
offtopic
ildimix 2015 dec. 14. - 10:33:39
(18/69)
Gabit a hisztieivel már nagyon unom. Lucas megérdemli a sorsát remélem jól megverik az illegális verekedõk. Nem kellett volna foglalkozni velük remélem a börtönbe köt ki újra csak a nagymamáját sajnálom. Azt hiszi a fia megváltozott de tévedett. Szirot a tanárt nagyon kedvelem Hulianához jobban illene, mint Lucas. Karácsonykor is adni fogják a sorozatot.
kikelet54 2015 dec. 02. - 08:35:33 Előzmény Tomeg Gizella Ágnes
(17/69)
http://rtl.hu/most/rtl2

Itt meg tudod nézni, csak regisztrálni kell.
Tomeg Gizella Ágnes 2015 nov. 30. - 18:48:54
(16/69)
Sziasztok, meglehet nézni végig ezt a sorozatot vhol ? Vki vmilyen linket ?
suxel 2015 nov. 30. - 13:02:15
(15/69)
En ebbol a sorozatbol a mexikoi verziot lattam, vagyis a 2/3at, na az allt meg csak egy helyben: 15-25 részek teltek el igy, hogy semmi sem telt el, es 191 reszes volt az.

Amanda, hogy vetelt el? A mexikoi verzioban a Rodrigo karakter egy bogyot csempeszett a poharaba, amitol elvesztette a babat. Itt is igy volt? Mondjuk ott Amanda, mikor a vegen erre rajott komoly bosszut állt a ferfin.
Martin apja ebben a verzioban is alkoholista, nocsabasz karakter? A mexikoiban nagyon ellenszenves volt, ott meghalt a sorozatban, negativ karakter volt.
Lucasnak is voltak illegalis bokszmeccsei benne, volt, hogy jol megpufoltek, vegul Martin karaktere mentette meg. Kivancsi leszek ebben mi valosul meg belole.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 12:03:38
(14/69)
Tetszett az a rész amikor Martin a vacsorán eljátszotta Rodrigo szerepét. Nagy sikere volt a társaságban. Amandát sajnálom, hogy elvetélt Rodrigo õt is kihasználja. Megértem Martint, hogy az apját nem akarja látni sokszor átverte a családot ha neki úgy tetszett lelépett. Martin volt mindig a család feje. Lucast féltem veszélyes vizeken evez szerintem majd jól szétverik az ellenfelek. Néha 1 kicsit pöröghetne jobban a sorozat nagyon egyhelybe állnak.
kikelet54 2015 nov. 24. - 21:20:19
(13/69)
Rodrigot az elsõ perctõl utálom, nagyon tenyérbevágó képe van.

Azt várom már, hogy Martin összejöjjön Nataliaval, és ketten hátha le tudják buktatni azt a gátlástalan Rodrigót.
offtopic
ildimix 2015 nov. 14. - 19:01:45
(12/69)
Sajnáltam Martint amikor fejbe vágták. Kár, hogy felmondott. Remélem nem lesz esküvõ rodrinak nem jön be a terve. -Várom a folytatást.
10/10
Annapanna69 2015 nov. 11. - 20:18:50 10/10 Előzmény iriszke1
(11/69)
Bocsi Irisz, hogy csak most köszönöm meg a segítségedet. Nagyon klassz, hogy megtudom nézni a sorozatot. Nekem tetszik!!!!
offtopic
ildimix 2015 nov. 04. - 11:11:44
(10/69)
Mostanában keveset voltam fórumon. Továbbrais nézem a sorozatot. Már alig várom, hogy Amanda és Rodrigo lebukjon. Örültem, amikor Veronika elzavarta Fredit. Végre kiderült Betiko Ernesto fia mondjuk Hulián ugyanúgy fogja szeretni ezentúl is hiszen õ nevelte fel. A jövõheti részek tartalmát elolvastam nem sok minden lesz benne 1 kicsit húzzák a sorozatot. Elég lenne belõle 67 70 rész is nem kellene a 126 rész.