offtopic
ildimix 2016 febr. 08. - 08:39:05
(49/69)
Zuzu Veró is hozzájárul a költségekhez jó pénzt kap a filmszerepért és a gyárban is dolgozott. Az anyja csak azt a kártyát tiltotta le amit Nata tudta nélkül fizetett. Aranyosak együtt én szeretem õket örülök, hogy összejöttek. Betó is kezdi elfogadni Veronicát. Várom a mai részt.
offtopic
ildimix 2016 febr. 08. - 08:30:51
(48/69)
Nati õszinte volt Martinnal amikor elmondta nem Oktavió lánya, de Martin nem árulta el neki sejtéseit, hogy Pepe lánya. Ha ezt elmondja akkor sok kavarástól megóvta volna a lányt.

Rosa jól tette, hogy beolvasott Elenának már valaki letörhetné az asszony szarvát. Amandáról nem gondoltam volna, hogy még mindig bosszút akar állni Natalián. Remélem nem jön össze a terv.
zsazsa777 2016 febr. 05. - 13:50:52
(47/69)
Legyetek szívesek megmondani, hol van az az ország, ahol egy szerelõi fizetésbõl fenn lehet tartani és fizetni 2 lakást, azok rezsijét, egész napos betegápolót, gyerek iskoláztatást és öltöztetést, és még a jó Isten tudja, hogy mit!
Mia1234 2016 febr. 05. - 11:18:31
(46/69)
Én csak arra akartam utalni, ha itt elmennél egy ügyvédhez azzal, hogy feljelented az élettársad, mert elhagyott,
megkérdezné, beszedted-e már az aznapi bogyóidat és a combját csapkodná a röhögéstõl. :)
Mia1234 2016 febr. 05. - 10:28:59
(45/69)
Igen, az a bejegyzett élettársi viszony, de közel sem ad annyi jogot és állami hozzájárulást, mint a házasság.
Mia1234 2016 febr. 05. - 08:27:18
(44/69)
Igen, de a fura mexikói törvények szerint mégis házastársaknak számítanak 2 év együttélés után.
kikelet54 2016 febr. 05. - 07:12:49
(43/69)
124 részes a sorozat.

Gabi tényleg egy utálatos perszóna, én kezdettõl fogva nem kedvelem, de, amikor kiderült, hogy eltitkolta nem Julian a gyerek apja, még jobban meggyûlöltem.
Soha nem fogja békén hagyni Juliant és Verót, pedig felfoghatná, hogy itt õ a hunyó. Ha kezdettõl õszinte lett volna, a "férje" még mindig mellette lenne. Nagyon szereti így nevezni, pedig ugyebár soha nem esküdtek meg.

A Toledó mama szerintem is agyvérzést kap, ha megtudja Nati választását is.
offtopic
ildimix 2016 febr. 05. - 06:21:39
(42/69)
Jól gondoltam Gabi elkezdte az áskálódást Hulián ellen. Tetszett ahogy Noélia beolvasott neki és megfenyegette, hogy elválalja ingyen a férfi védelmét. Jó lenne ha belátná nincs egymással jövõjük.
offtopic
ildimix 2016 febr. 04. - 20:52:35
(41/69)
Aranyos volt Beto amikor az apjával beszélgetett és elmondta neki kedveli Veronicát és õ látta szerelmesek egymásba.

Gabi még sok borsot fog törni a férje orra alá a mai részt még nem láttam de hamarosan megfogom nézni.

Végre Veronica elmondta az anyjának, hogy szerelmes Huliánba. Kíváncsi leszek ha megtudja Nati és Martin kapcsolatát nem fog agyvérzést kapni?

Nem tudja valaki hány részes a sorozat?
Mia1234 2016 febr. 03. - 13:18:08
(40/69)
Nem értem, Martin miért nem árulja el Natának, hogy látta csótány Rodrigot összeölelkezve
Amandával bemenni (asszem) Amanda lakásába.
Azt sem értem, miért hiszi még mindig Nata a történtek után, hogy Rodrigo milyen egyenes
és becsületes ember.

Nem kívánom, hogy a végletekig elmenjenek, de Flor nagyon megérdemelné, ha a nagyravágyása
és ostobasága miatt jól pofára esne.
kikelet54 2016 febr. 02. - 21:11:09
(39/69)
Szegény Flor akkorát fog koppanni, ha rájön, hogy kit istenít, Rodrigo úgyis dobja, szerintem csak Martint akarja ezzel idegesíteni.

Natiék nagyon aranyosak, ahogy bujkálva szeretik egymást.
Mia1234 2016 febr. 02. - 15:06:01
(38/69)
Sziasztok! Azon rágott be Lucas és Julia, hogy direkt a nagymamival szolgáltatta fel a vacsit ez a rosszindulatú, gonosz Elena.
Gondolom, direkt azért távolította el a nagynénit is, hogy ezt ne tudja megakadályozni.
Elég ciki lehetett szegény Lucasnak, hogy as nagyija ugrál az asztal körül és Elene fölényesen utasítgatja.
offtopic
ildimix 2016 febr. 02. - 08:50:43
(37/69)
Sziro szemét volt a tegnapi részben. minek kellett elmondani Elenának, hogy Lukasz börtönbe volt? Gondolja ha a fiatalok összevesznek a lány vele fog összejönni? Kötve hiszem. Kíváncsi leszek Elena milyen fondorlattal fogja szétválasztani a fiatalokat. A vacsorán mi volt azt a részt nem láttam és nincs is kedvem visszanézni. Lukasz nem állt fel hamarabb az asztaltól? Szemét volt Elena, hogy a nagymamával szolgáltatta fel a vacsorát.

Legalább a nagynéni otthon lett volna õ oldotta volna a feszültséget.
offtopic
ildimix 2016 febr. 02. - 08:43:45
(36/69)
Flór 1 naiv liba besétál Rodrigo csabdájába. Nem is való Amanda helyére oda 1 érettebb tapasztalt nõt kellett volna ültetni. Meddig húzzák a sorozatot azt hittem 110 rész után vége lesz? Noélia sértetségét megtudom érteni most haragszik az egész világra. Sajnálom, hogy Pepe és Izabel nem jöttek össze.
kikelet54 2016 jan. 29. - 09:52:08
(35/69)
Végre megtörtént, aminek meg kellett történnie, Martin és Natália egymáséi lettek. Mindig is "csendben" szerették egymást, csak Nati nem merte felvállalni, mert mindig volt egy-két jóakaró, aki eltérítette. Martin meg tiszteletben tartotta Nati döntését, és magában szenvedett.

Julián és Veronica kapcsolata egy kicsit "hangosabb", de sajnos még mindig titokban kell tartaniuk. Nagyon bírom õket.

Rodrigo egy szemét, most Floron keresztül akar ártani Martinnak, az a kis naiv csaj nem lát a nagyravágyástól. Ha ez Martin fülébe jut, lesz egy kis perpatvar.
Magenta99 2016 jan. 27. - 13:53:06
(34/69)
Én egy cseppet sem sajnálom Noeliát, egyre ellenszenvesebbé vált a karaktere.
Nekem az is fura, hogy hogyan merészelnek a kölkök ilyen mértékben beleugatni
szüleik magánéletébe.
Noeliácska is folyton kérdõre vonja Pepét, hol járt, mit csinált, kinek írt
és mit képzel, hogy õt nem avatja be mindenbe?! WTF?

Arra leszek kíváncsi, Julian meddig tûri még annak az aljas kígyó exfeleségének
(aki ráadásul nem is volt soha hivatalosan feleség) az ármánykodásait.

Az Elena is egy beképzelt undok pöffeteg, valaki jól helyretehetné már az egóját.
offtopic
ildimix 2016 jan. 27. - 10:22:06
(33/69)
Noéliát nagyon sajnálom Martin teljesen összetörte a szívét. Kár volt reményeket táplálni belé ha õ a fõnök asszonyt szerette mindig.

Flór nem illik Amanda helyére a titkárságra igazán betehetett volna 1 tapasztaltabb illetõt is.

A nagynéni szeretné ha Pepe és a testvére összejönne biztos össze is fognak jönni a végén.

Érdeklõdve várom a mai részt.
kikelet54 2016 jan. 26. - 17:21:56
(32/69)
Most, hogy vége lett a Veronica aranyának, ez a sorozat lépett az elsõ helyre nálam. Igaz, nem rágja le az ember a körmét, de azért még szeretem.
Nagyon drukkolok Martinnak és Juliannak, hogy beteljesedjen a szerelmük, de bírom a mini Toledóékat is, ahogy lázadnak a felnõttek ellen.

Rodrigót utálom, ahogy "megalázkodik" Natália elõtt, hogy elérje a célját. Már éppen ideje volt, hogy Nati megtudjon róla több mindent.

Veronicat egyáltalán nem sajnálom, hogy rosszra fordult a sorsa, kíváncsi vagyok kiderül-e, hogy vele csalta Rodrigó.

Na és Gabi, egy utálatos hisztérika, aki nem tisztel senkit, és ez, hogy átkutatta Julian házát, ez már igazán undorító.
offtopic
ildimix 2016 jan. 25. - 08:57:01
(31/69)
A történelem ismétli önmagát régen Elenát tiltották a szülei Pepétõl most meg õ nem fogadja el lányai barátját.

Végre Nata rájött az igazságra Rodrigo megcsalta õt. Vajon mikor tudja meg, hogy Amanda az illetõ?

Kíváncsian várom a holnapi részt is.
offtopic
ildimix 2016 jan. 08. - 21:22:59
(30/69)
Én jókat nevetek a nagynénin bár amikor náluk volt a színész 1 kicsit tulzásba vitte a viselkedést. Még jó, hogy a fõszereplõ férfi nem fordult ki a lakásból vagy Veróra nem jött rá a roham.