Istanbul 2012 febr. 24. - 01:20:29
(1582/2362)
Miért írod azt, hogy Kenan mindig vádolja Lamiát? Kíváncsi vagyok az érveidre.
Szerintem Lamia vádolja mindig Kenant:
Lamia vádolta meg alpatalanul Kenant azzal, hogy az nem becsüli õt. Holott Kenan nagyra becsülte Lamiát mint családanyát. A parfümös reklám után is nagyon büszke volt Lamiára, hazarepült hozzá egy éjszakára Dubaiból, hogy a partin vele lehessen.
Lamia vádolta meg alaptalanul Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar. Soha nem kért ezért bocsánatot Lamia.
Lamia vádolta meg alaptalanul Kenant azzal, hogy az Cavidannal töltötte az éjszakát.

Kenan a kórházban a fájdalmában hirtelenharagból hülyeségeket vágott Lamiához, de már aznap mondta is Afifének és Cavidannak is, hogy csak a fájdalom mondatta vele a buta dolgokat és bocsánatot akart kérni Lamiától, de mire hazaért Lamia már eltünt.

Kenan nem vádaskodott azért mert Lamia Umuttal és Cemillel beszélget.
Kenan megbízik Lamiában, de Lamia nem bízik meg Kenanban.
Ez a nagy különbség.

Ha jól vettem ki a napokat, Kenan amikor Lamia kb. kettõ hónap különélés után (Lamia az aki késedelmesen cselekszik) elmondta neki, hogy Cavidan mit mûvelt, másnap már ment Cavidanhoz és megmondta neki, hogy ne szórakozzon Lamiával. Kenan azonnal cselekedett.
10/10
ciliegia 2012 febr. 24. - 00:56:47 10/10
(1581/2362)
A mai rész alapján nekem is Cemil kezd szimpatikusabb lenni és megértem Lamiát, ha inkább olyanhoz húz, aki szépeket képes neki mondani és kiáll mellette, azzal szemben aki mindig csak vádolja...Nem tudom, hogy a színész jó, vagy mi,esetleg a film alkotói láttatják jól, de nekem Kenan úgy tûnik mint aki csak árnyéka önmagának...le van maradva...el van késve...most megtett olyanokat(lásd Cavidannal való beszélgetése) amit réges rég meg kellett volna tennie.
10/10
antsa10 2012 febr. 23. - 22:47:35 10/10
(1580/2362)
A mai részben ami volt? Azt hiszem a Fekete csillagok vége ( Siyah yildizlar - a 2. szó i betûin nincsen pont). Az egész dal gyönyörû, nekem az egyik nagy kedvencem.
offtopic
ildimix 2012 febr. 23. - 22:25:34 Előzmény maszliga
(1579/2362)
Sziasztok!

Maszliga teljesen egyetértek veled a film elején én is kenanpárti voltam, de a végén cemiles lettem. A levélen én is könnyeztem, mint te. A magyar forditású zenei linkek engem is érdekelnek, ha vannak. Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 23. - 22:01:35 Előzmény aluar
(1578/2362)
Sziasztok!

Most néztem meg a sorozat következõ részét és nekem nagyon tetszett! Lamiától szép volt, hogy cemilrõl hálával beszélt elmondta sokat köszönhet neki. Cemil levelén könnyeztem nagyon szereti Lamiát. Tudom kenan is szereti, de én mostmár végleg Cemilnek drukkolok.

Valaki eltudja itt küldeni annak a zenének a linkjét amikor kenan elköszönt cavidantól az a zene szólt sajnos nem tudom a címét. Köszi!

Üdv: Ildimix
kiskukac63 2012 febr. 23. - 20:59:10
(1577/2362)
Teljesen így látom én is. Az utóbbi részek és a mai különösen, egyértelmûen megmutatják, hogy Lamia milyen határozatlan, döntésképtelen és befolyásolható. Ha Nimet duruzsol a fülébe, annak ad igazat, ha Suzane nõvér foglal állást valamelyik pasi pártján, akkor odaáll, ha Kenantól hall szép szavakat, arra hajlik, ha Cemil áradozik róla, akkor meg rohan utána, ha Umut úr bókol, akkor meg arra vigyorog. Méghogy "lehet, hogy nem láthatja Cemilt az életben?" Miért, nincs telefon, meg posta, meg vonat, meg repülõ?! Mire készült? Egy levél után bevallani, hogy hirtelen beleszeretett és már csak az övé?! Vagy fel akart szállni a repülõre?!Vagy itt akarta marasztalni Cemilt?! Hiszen tudta, hogy gyógyulni megy, amire Õ is biztatta! Teljesen érthetetlen, ahogy viselkedik, dehát szinte az egész film errõl szól!
10/10
maszliga 2012 febr. 23. - 19:56:15 10/10
(1576/2362)
Lehetséges de a sok visszaemlékezést meg rtl nek"hála" kivágott részt leszámítva imádni való a film:)..nekem..
10/10
maszliga 2012 febr. 23. - 19:54:34 10/10
(1575/2362)
Nekem is úgy tetszik ahogy van imádom és nagyon sokáig tudnám nézni,szeretem az összes szereplõt szerintem nagyon jók:)Az elején én Kenán Lamia párti voltam de a végére Cemil lamiás lettem:)Ahogy ez meg van írva!!!Sokkal több ilyen film kéne..Én ma meg könnyeztem a végét tetszett a levél is bár nem minden része.De nagyon bejött:)
kiskukac63 2012 febr. 23. - 19:53:44
(1574/2362)
Ha jól emlékszem, valamelyik youtube-s kommentben olvastam, hogy közönségtalálkozón mesélték a film fõszereplõi, (Yigit meg Burak)hogy a film vége már nagyon "nyögvenyelõssé" vált számukra is, a forgatókönyvírók iszonyatosan elhúzták, túlbonyolították és teljesen eltértek a regény történéseitõl.Aztán egyszer csak kifújtak és így lett kurtán-furcsán vége. Lehet, hogy ezt érezzük többen, amikor arról írunk, hogy már teljesen életszerûtlen, cselekmény-hiányos, unalmas és "szappanoperás" az egész.
aluar 2012 febr. 23. - 19:49:56
(1573/2362)
Nekem nagyon tetszett a mai rész is.
Cemil levele nem a legjobban volt megfogalmazva,de voltak benne gyönyörûségesen szép mondatok is.
A film nekem nem laposodott el,sõt,az elején voltak sokkal szerencsétlenebbül sikerült részek is.
Nem tetszenek nekem sem a durva viták és semmi értelmük.Nekem is írnak olyan stílusban,ami nem tetszik,de én nem vagyok hajlandó reagálni ezekre.Semmi értelme.
Ha valaki támadóan fogalmaz,annak mindig oka van.Ti.ha valójában hathatós érvei lennének valaki ellen vagy mellett,akkor az is elég lenne,ahol megfelelõ érvek vannak,ott nem szükséges se a támadás,se a meggyõzés.Akik szemellenzõsen egyeseket okolnak sõt folyamatosan becsmérelnek,vagy akár istenítenek,azok nem véleményt formálnak ezen a fórumon,hanem erõszakosan meg akarnak gyõzni másokat a maguk igazáról.
Ez teljesen felesleges,és annak van igaza,aki ebben nem vesz részt.Ez egy gyönyörû szép film,mindenkinek csak ajánlani tudom.
10/10
maszliga 2012 febr. 23. - 16:48:09 10/10
(1572/2362)
:D
10/10
Ritucyca 2012 febr. 23. - 16:47:44 10/10
(1571/2362)
Sziasztok

Megvan valakinek a Sardunyalar és a Gecenin hüznüc. számok magyar fordítása?
Vagy estetleg megtudnátok mondani melyik oldalon lehet megtalálni a magyar fordításokat?
10/10
antsa10 2012 febr. 23. - 16:35:07 10/10
(1570/2362)
Elolvastam a fennmaradó részek tartalmát. Az utolsó részben K-t nagy meglepetés várja- legalábbis ezt írják!
Kiváncsi vagyok mit értenek nagy meglepetés alatt!
magdolnaveres 2012 febr. 23. - 16:15:25
(1569/2362)
Nekem sem szimpatikus már Lamia, úgyhogy azt választ akit akar, ha neki Cemil kell. Jobban is jár Kenan ha nem lesz az õvé Lamia. Nem is tud ez a nõ igazán szeretni, egy összezavarodott hü..e liba. a hold pont.hu fenn az összes rész elõzetese. Már nem is igazán érdekel mi lesz a vége.
Istanbul 2012 febr. 23. - 15:07:44
(1568/2362)
Lamia mai alakítása: Kettõs mérce ismét

Azt mondta Suzan asszonynak, hogy Kenan megbánta amit tett, azt hogy Cavidannál keresett megértõ füleket.
Igen, szegény Kenan megbánta., pedig igazából semmi rosszat nem tett, Lamia nem volt hajlandó vele beszélni, hát elmondta másnak.
DE Lamia nem bánta meg, hogy õ meg Umatnak panaszkodott és folyamatosan talélkozik Cemillel.
Mert Lamia kettõs mércéje szerint õ beszélgethet a volt férjével, de Kenan nem beszélgethet a volt feleségével.
Lamia azt sem bánta meg, hogy meggyanúsította Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar!
Kenan nem cirkuszolt azért, mert Lamia Umuttal és Cemillel beszélget! Mert õ megbízik Lamiában, míg Lamia nem bízik meg Kenanban!
Ez a nagy különbség.

Meghogy, jó volt hallania, hogy szereti õt Kenan, mintha amióta összeköltöztek nem tett volna meg mindent érte Kenan.
Ez a nõ egy agyrém. Kenan sokkal jobb nõt érdemelne.
10/10
enichan 2012 febr. 23. - 14:35:04 10/10
(1567/2362)
aha, lehet
Zita0976 2012 febr. 23. - 14:33:58
(1566/2362)
Lehet hogy õ az érzéseit hasonlatok használatával jobban ki tudja fejezni ,emlékezz a börtönbe írt levelekre.
Zita0976 2012 febr. 23. - 14:22:13
(1565/2362)
Azt hittem egy kicsit keményebb lesz Kenan Cavidannal ,de így is megkapta a magáét !Enise milyen hálátlan!Kenant sajnáltam milyen boldogsággal vette a gyûrût .Nekem a levél tetszett,és szerintem nem a levél hatására szerett Cemilbe ,valahol ez már ott bújkálhat egy ideje .
10/10
enichan 2012 febr. 23. - 14:11:58 10/10
(1564/2362)
Én meg azt nem értem, hogy miért csak egyszer próbálta meg felhívni Cemilt Lamia? Ha én valakit igazán el akarok érni akkor addig hívogatom amíg fel nem veszi :D :D :D
NA meg azt mondja: lehet soha többé nem látom! Na ne már! Svájcban is van telefon! Nem lehet csak úgy eltûnni:)
Persze gondolom most az lesz :))
10/10
maszliga 2012 febr. 23. - 14:09:26 10/10
(1563/2362)
Nagy kérés lenne aki nem szereti ezt a filmet húzzon arra az oldalra amit kedvel?!Köszönöm!
Lamiában már rég ott bújkál Cemil szeretette csak még nem tiszta a kép elõtte...Eniset már jól betakarhatná az embere...