10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 07:25:00 10/10 Előzmény PLM
(1462/2362)
Köszönöm, hogy végre van valaki, aki szintén gyilkosnak tartja Cemilt!!! A gyilkos az gyilkos, még ha "véletlenül" ölt is!!!Rá kell nézni Cemil fejére, egy õrült arcát láthatjuk benne!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 07:22:23 10/10 Előzmény aluar
(1461/2362)
Te meg állandóan azon lovagolsz, hogy nappal zárta be! Na és? Bezárta, vagy nem zárta be??? Ez férfia viselkedés volt? Szerintem nem, viszont annál aljasabb dolog volt!!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 07:21:06 10/10 Előzmény aluar
(1460/2362)
Igen, Leila legurult a lépcsõn - csak éppen Cemil segítségével és miatt! Cemil egy antihõs, aki képtelen elismerni a vereségét!!! Persze erre azt fogod mondni, hogy most beismerte Kenannak, hogy vesztett, de milyen gunyoros pofával mondta ezt???!!!Abban a sötét tekintetben minden benne volt!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 07:17:28 10/10
(1459/2362)
Biztosan igazad van, de szerintem Cemil egyáltalán nem volt megható, férfias meg pláne nem!!! Már régen el kellett volna engednie Lamiát, de akkor mirõl szólna a film???
Istanbul 2012 febr. 21. - 22:42:19
(1458/2362)
1486-ra
Meg kell válaszolnom amit írsz, mivel valótlan állítással szólítottál meg.
Most aztán megmondtad nekem... : ))) Kár, hogy nem igaz amit megmondtál, mert nem igaz, hogy te nem cáfoltál engem meg soha, erre már leírtam a hozzászólások számát a múltkor. Te még nem vetted észre, hogy itt amikor valaki ír egy hozzászólást, akár címzettel, akár anélkül, akkor nemcsak az reagál rá akinek írta, hanem sokan mások is?

Inkább válaszóltál volna értelmes érvekkel. De nem baj, máskor nem írok úgy, hogy neked válaszolok. Elvégre egy fórum azért van, hogy megosszuk egymással az érvekre alapozott véleményünket és párbeszédet folytassunk egymással. Aki nem hajlandó a párbeszédre az írogathatna otthon magának is.
aluar 2012 febr. 21. - 22:16:34
(1457/2362)
Még csak most tudtam megnézni a mai részt,nekem nagyon tetszett!
Engem nagyon meghatott Cemil és Kenan párbeszéde,jobban mondva ez inkább Cemil beismerése volt,amelyben elismerte,hogy vesztett.Bátorságra és fejlett öntudatra vall,amikor valaki képes arra,hogy ennyi küzdelem után feladja a harcot és elismeri a másik gyõzelmét.
Valamint Cemil most végleg bebizonyította számomra,hogy - bármilyen ember légyen is - tiszta szívbõl,õszintén szereti Lamiát,és ezért kész elengedni is.
Ez a fajta szerelem az,amit-legalábbis én - egy igazi férfitõl elvárnék.
Szívszorító volt még az a jelenet,amikor elbúcsúztak Lamiával a válóper után.
Teljesen mindegy már,hogy Kenan miért is ment oda.Bár én úgy gondolom,mindenki elment volna a helyében,de itt ez már végképp lényegtelen.Valahogy most nyilvánult meg elõször igazán,hogy Cemil és Lamia - annak ellenére,hogy pont most váltak el-mostmár kapcsolatban vannak egymással.
aluar 2012 febr. 21. - 22:02:13 Előzmény Istanbul
(1456/2362)
Megint engem cáfolsz,én viszont nem foglak téged visszacáfolni.
Nem neked írtam,mint ahogy már nagyon sokszor.Kérlek,vedd ezt végre észre,és tõlem függetlenül,írd le,mit gondolsz,mert ez a fórum nem azért van,hogy mások véleményét egyenként ütköztessük a sajátunkkal.
Én ezután is csak a magam véleményét fogom leírni,és nem azzal a céllal,hogy feltétlenül megcáfoljalak akár téged,akár mást.
Ezért most más témára térek!
Remélem,ha vége ennek a sorozatnak,jön egy másik,én nagyon várom!Tud errõl valaki valamit?
Szívesen vennék bármilyen információt..
Üdv.aluar
Istanbul 2012 febr. 21. - 21:22:06
(1455/2362)
Kenan önkritikáját (én ezt önostorozásnak tartom) Te tények megfogalmazásának tartod. Kenan és Lamia önkritikájához még annyit, hogy azért mert valaki önkritikát ad elõ, azért az nem biztos, hogy úgy van ahogy mondja. Mert ilyen alapon akkor bárki bármit mond, Te már abszolút ténynek veszed?

Kenan viselkedésének oka pedig Lamia viselkedése. Ezt váltják ki egymásból. Egy mosolygós, kedves, szeretetteljes, megértõ, beszélgetésre hajlamos nõ, aki boldog attól, hogy a szerelme felnéz rá, mint családanyára és nincs tele alaptalan kétségekkel a szerelme iránt, teljesen más viselkedést hozott volna ki Kenanból.
Istanbul 2012 febr. 21. - 21:08:37
(1454/2362)
Nem értelmezted félre Kenan szavait. Csak az a kár, hogy azt nem említed meg, hogy a forgatókönyv író ugyanezt az önhibáztatást, Lamia szájába is adta.
Kenannak és Lamiának is volt egy monológja amikor saját magukat hibáztatták.

Szerintem egyikük sem kizárólagos hibás. Mindaketten hibásak, DE miután végre tisztalappal újrakezdték az összeköltözésukkor, Lamia hagyta ott Kenant, abbéli alaptalan vádjával, hogy az Cavidannal töltötte az éjszakát. Mert "szegény hibátlan" Lamia, arra nem volt képes, hogy mielõtt egy életreszóló döntést hoz, megbeszélje a szerelmével azt, hogy mi történt.
Istanbul 2012 febr. 21. - 20:59:21
(1453/2362)
Jól látod, Kenannak drukkolok, de Cemillel sincs semmi bajom, mert õ megjavult. Kenan is és Cemil is õszintén szeretik Lamiát. Azért drukkolok Kenannak, mert neki van közös gyermeke Lamiával és számomra Kenan egy jólelkû ember, aki a szerelmének és a gyermeküknek él és aki megérdemli, hogy felnevelhesse a gyermekét a szerelmével.

Attól, hogy Lamia a fõszereplõ még okozhatják a legtöbb szenvedést az õ hibás döntései. Sok jót tett, de a hibás döntéseivel többet rombolt mint amennyit a jó tetteivel épített.
aluar 2012 febr. 21. - 20:52:22
(1452/2362)
Kenannak meg lehet adni hideget-meleget,de:néhány résszel ezelõtt - a nagyon jó forgatókönyvíró -magának Kenannak adta szájába azokat a szavakat,amelyekkel elismeri,hogy õ rontotta el a kapcsolatukat Lamiával,és nem érti magát sem,hogy miért viselkedik így.Ez egy egyértelmû önkritika,innentõl kezdve nem kétséges,hogy a filmben Kenen saját magának is beismeri,hogy õ hibázott és nem Lamia.
Én ezt nagyon fontos beismerésnek tartom,amely a késõbbi történéseket is elõrevetíti.
Most akkor hajrá!Lehet engem cáfolni,összes kedves Kenen-rajongók,hogy én vagyok a hülye,és biztosan súlyosan félreértelmeztem Kenan szavait :)))
Istanbul 2012 febr. 21. - 20:45:50
(1451/2362)
Lamia azért mondta Shaika asszonynak, hogy hálás Cavidannak amiért az felnyitotta a szemét Kenannal kapcsolatban, mert tényleg azt hiszi, hogy Kenan együtt töltötte az éjszakát Cavidannal. Lamia úgy gondolja, hogy Cavidan azzal, hogy szándékosan felhívta õt Kenan telefonjáról és megmutatta, hogy Kenan nála töltötte az éjszakát, éppen tusol, õ meg a szerelmének nevezi, csak megmutatta Lamiának a tényeket. És ezen fájó tények Kenanról, felnyitották Lamia szemét, hogy milyen is valójában Kenan.

Persze Lamia óriásit téved, hiszen valótlan dolgot beszélt be magának. Ha beszélt volna Kenannal, akkor tudta volna meg az igazságot, hogy Kenan hozzá sem ért Cavidanhoz és akkor, már nem lenne hálás Cavidannak, hanem rájönne, hogy az behúzta a csõbe Kenant is és õt is.
aluar 2012 febr. 21. - 20:39:03
(1450/2362)
Ez a bezárás téma már hússzor elõjött.Én is írtam már,hogy nem éjjel volt,nappal volt,és néhány percre zárta be dacból,de ennyi.Ezen mit kell állandóan vitázni,aki viszanézi,rögtön megláthatja!
És,ha már itt tartunk,Leila,vita közben,legurult a lépcsõn,de nem Cemil kezétõl!
Ezek egyértelmûen visszanézhetõ jelenetek,még csak nem is kétértelmûek.
Lehet Cemilt utálni is akár,de a tényeket megváltoztatni,nem lehet.
10/10
antsa10 2012 febr. 21. - 20:32:21 10/10
(1449/2362)
Abszolút igazad van! Szerintem Kenan nem kárõrvendeni ment. Pár résszel ezelõtt megmondta, ha törik, ha szakad Lamia mellett lesz a tárgyaláson, hogy támogassa.
10/10
maszliga 2012 febr. 21. - 20:23:32 10/10
(1448/2362)
Valaki itt írt a helyesírásra...hát nem tudom bele lehet kötni ebbe is ha másba már nem...de személy szerint engem nem érdekel ki ír helyesen csak az hogy mit ír,mert szerintem van itt 1-2ember akinek a gyermekei ott vannak körülötte vagy dolgozik és akkor nem a helyes írás fogja érdekelni......
PLM 2012 febr. 21. - 20:21:48
(1447/2362)
Ahogy látom Kenant isteníted meg Cemillel sincs semmi bajod. Csak azt ne felejtsd el hogy Lamia a fõszereplõ, róla szól a sorozat. Ezt nem kötekedésbõl írtam.!! Egyébként meg nagyon sokat számít, hogy az rtl klub kivág jeleneteket, szerintem teljesen más értelme lenne a filmnek, lehet megértenénk pár dolgot hogy mi miért van. És rájönne mindenki hogy valójában ki a rossz és ki a jó. pl. a mai részben mikor Lamia és Cemil vált pár szót a válás után, az sokkal hosszabb.. a török változatban..

Amúgy Cavidan akkora egy sunyi alattomos kígyó..úgy utálom. Egy vigasztal a fináléval kapcsolatban, hogy lehet Lamia és Kenan nem jön össze, de legalább a hülye Cavidané sem lesz Kenan. Cemil meg igen is megölt több embert, és ezt nem lehet elfelejteni, még mindig az ha van a ránézek a fejére..akkor azt a Cemilt látom aki szemétkedett...és nem azt a szerencsétlen sajnálatraméltó szerelmes férfit..akit remélem a végére látni fogok benne, hogy azért még is csak pozitív gondolatokkal nézzem végig a finálét..
10/10
maszliga 2012 febr. 21. - 20:21:11 10/10
(1446/2362)
Sokan azért vádolják Kenánt amellett hogy jogos mert Cemil is meg Lamia is le van hordva mindig már-már olyan szintre ami már a túlzáson is túl megy!!!S ha már vannak Kenán pártiak akik mindig szidják Cemilt ez oda-vissza is mûködik:)
10/10
maszliga 2012 febr. 21. - 20:18:01 10/10
(1445/2362)
Úgy látom van itt 1-2 nagyokos....akik másra kenik a vita kreálást pedig õk kezdik és szajkózzák mindig ugyanazt...Na mind1!!!Akik meg annyira mindig a tényekre alapoznak ne ferdítsék el a történetet... :D
kiskukac63 2012 febr. 21. - 20:00:43
(1444/2362)
Milyen álszentre sikeredett a mai Shaika asszony - Lamia párbeszéd, mindkét részrõl! Méghogy Lamia "hálás" Cavidannak. Ez azt jelenti, hogy sejthet valamit Cavidan telefonos ármánykodásáról, akkor viszont duplán hibás, amiért csapot-papot otthagyott és azóta sem adott alkalmat arra, hogy megbeszéljék a történteket.Csak önmagát akarta igazolni ezzel a kijelentésével.
A bírósági tárgyalás végén nekem nagyon irritáló volt, hogy Cemilhez és a kézcsókjához nem volt egy szava sem; lám-lám, tud õ Cemillel kapcsolatban is hallgatni, sõt agyonhallgatni is, nem csak Kenannal!
Istanbul 2012 febr. 21. - 18:57:52
(1443/2362)
1468-ra
Igazad van, sokan kettõs mércével mérik Kenant és Cemilt. Most, hogy Cemil megjavult, már bármit tesz Kenan, vádolni akarják. Lamia hibáit pedig nem hajlandóak figyelembe venni.

Kenan és Cemil is õszintén szeretik Lamiát. A szenvedések nagy részét Lamia hibás döntései okozzák. Legutóbbi hibás döntése (szerintem jellemtelen a nõ) az, hogy Kenant otthagyta, mert nem volt hajlandó megbeszélni Kenannal, hogy mi is történt valójában Cavidan házában amikor Kenan ott aludt. Pedig akkoris azért töltötte a félnapot Kenan Cavidannal, mert Lamiának mindenkire volt ideje csak Kenanra nem, akinek nagy szügsége volt arra, hogy kiadja magából amit érez és hogy egy megértõ ember meghallgassa. HOL VOLT AKKOR LAMIA? Filmezett, mert neki nem volt fontos Kenan.