aluar 2012 febr. 10. - 14:25:14 Előzmény Istanbul
(882/2362)
A Te okfejtésed önmagában stimmel,csak az elõzmények ismeretében hibádzik pont az alapja.
Kenan,hogyha olyan igazi török férfi volna-aki el akarja tartani a családját,stb-akkor nem hagyta volna,hogy az acélhercegnõ õt vegye férjül.Ezáltal,együtt élt már egy sikeres,magánál gazdagabb nõvel Lamia elõtt.Ha ezt tudomásul vette Cavidannál,akkor most tudomásul kéne vennie Lamiánál is.
Lamia pedig azért nem beszélte meg vele a döntését,mert nem volt mit.Kenan egyértelmûen ellenezte a filmszereplést.Akkor ugyan mit lehetett volna itt megbeszélni...
Lamia is sokszor bután viselkedik,de legalább mostmár látja,mit várhat Kenantól.
Tartom azt a véleményemet,hogy nem csodálkozom,hogy hamar kiábrándult,volt rá oka.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 14:24:27 10/10
(881/2362)
Kedves többiek:)
AA nekem ez mai rész nagyon tetszett.Szerintem is Lamia ösztönösen cselekedet más õszinte érzésû ember is ezt tette volna!Kivételesen Afife sem kavart hanem leosztotta kicsit Kenánt aki hanyagolhatná már ezt a stílust!!Ez a chavidan mit kavar mindig a gürüszemü ipekkel ááá!!!Most már mégjobban várom a többi részt mit szól Cemil mindenhez...ja és ez a céda gülaj adhatott volna neki még az anyja:D
Istanbul 2012 febr. 10. - 14:22:04
(880/2362)
ROSSZ NÉZNI, LAMIA NAGYON BUTA, NEM BÍZIK KENANBAN, KÉPTELEN KENANNAK SZERETET ADNI.SZEGÉNY KENAN MÉG EGY ÖLELELÉST SEM KAPOTT, HOLOTT ROHANT HAZA. CSAK LAMIA LEBIGGYESZTETT SZÁJÁT NÉZHETI ÁLLANDÓAN.LAMIA A KÉTSÉGEI MIATT NEM TUD BOLDOG LENNI KENANNAL. KENAN ÉS CEMIL IS ÕSZINTÉN SZERETIK LAMIÁT, NIMET ÕSZINTÉN SZERETI CEMILT.
10/10
antsa10 2012 febr. 10. - 14:18:01 10/10
(879/2362)
Kenan végre vette a fáradságot és elolvasta a forgatókönyvet?!
10/10
antsa10 2012 febr. 10. - 14:15:04 10/10
(878/2362)
Lamia tök ösztönösen cselekedett, de Kenant is megértem, hogy kivan.
Kiváncsi vagyok "rossz kézbe" fog e kerülni a szalvétára írt vallomás. Jól gondolom, hogy Kenannak írta?
Ipeket meg a banyát fel tudtam volna rúgni! Két ilyen tetût!!
Nimet igazán szereti Cemilt!
Kenan azért örülhetett volna egy kicsit Lamiának, de inkább duzzog.
2/10
offtopic
csikosi 2012 febr. 10. - 13:50:32 2/10
(877/2362)
Hát Kenan testvére se semmi!
Ez a Nimet az meg a másik fele
Kis szemétláda, pedig mindig segített neki akkor is, amikor majdnem agyonverte a volt férje.
Ha meg valaki nem látta az elejét, na akkor jobb ha hozzá sem szól a mostani történetekhez.
aluar 2012 febr. 10. - 13:27:11
(876/2362)
Az is más,hogy mi a véleményed,meg az is, hogy meddig zárta be Cemil Lamiát.
Tévedsz.
Néhány perc volt,nem egy éjszaka.Lamia fél órán belül el tudott költözni Cemiltõl.
Azért ne változtassuk meg a történetet,mert Cemil ilyen vagy olyan.
Nézd meg újra azt a részt az RTLmost-on,mielõtt újabb vitába bocsátkozol.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 10:13:05 10/10
(875/2362)
egyetértek:DDD
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 08:58:10 10/10
(874/2362)
Nekem az elején Kenan miatt tetszett meg a sorozat: sármos, jóképû, érzelmes, szépen zenél stb. Csak az a baj, hogy a történetet úgy írták meg, hogy egyre ellenszenvesebb lesz a karaktere. Elõjön belõle a gõg, az önzés.
Cemil pedig egy szemét fõhõsnek indult, de egyre jobban kedvelem. Én úgy látom, hogy õ csak mindent szeretne megtenni a szerelméért.
Lamiát valahogy nem bírom...olyan béna szegényke, most kezdi végre összeszedni magát, de eddig csak nyavalygott...
Lamia ha hozzáment volna a sofõrhöz nem kavart volna be ennyire senkinek és 3 rész alatt vége lett volna a sorozatnak :D :D :D
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 08:21:23 10/10
(873/2362)
igen bezárta 2 teljes percre hát ez már bûncselekmény...lehet fikázni Cemilt de van akkora szemét Kenán is szóval egy fokkal nem jobb nála akár ki akármit mond...és legjobb lesz a vége mert Cemil szereti igazán Lamiát és meg is érdemli!!!Kenán sokkal többször bántotta Lamiát és õ többször meg is alázta....na ez nem egy férfi csak egy pojáca!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 10. - 06:46:19 10/10 Előzmény Istanbul
(872/2362)
Nem vitatkozom Veled, mert Te Cemil párti vagy én meg nem! A tényeket Te sem veszed figyelembe, ez kiolvasható a véleményeidbõl, hiszen annyira elfogultan állsz Cemil mellett.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 10. - 06:42:10 10/10 Előzmény maszliga
(871/2362)
Cemil sebzett "férfi"??? Férfi az, aki az állítólag imádott nõt bezárja, elveszi a telefonját, otthon rabként õrzi, féltékenykedik rá, ellenõrzi minden lépését, megfigyelteti, kémkedik utána, mindenbe beavatkozik, stb.. Férfi az ilyen??? Mert szerintem nem! Annál inkább egy önzõ alak, egy pojáca, egy apucika kisfia, egy nagy nulla, aki semmiért nem meri vállalni a felelõsséget! Sajnos Lamia a végén a felesége lesz, ezt tudom, de hogy ez az ember nem érdemli meg, az biztos!!!!!! Hozzáteszem, Kenan nem lenne ilyen, ha Cemilék, a Pasazádék nem szemétkedtek volna annyit vele egész életében!!! Kenan megdolgozott annak idején a sikeréért, a világhírnévért, míg Cemil egy selyemfiú volt világ életében, egy kis majom!!!
Istanbul 2012 febr. 09. - 21:09:50
(870/2362)
Egyetértek veled.
Kenannak már alig akart valaki munkát adni, õ pedig bizonyítani akarja, hogy el tudja egyedül is tartani a családját (férfi és török). Kenannak ezekben a nehéz napokban a szeretetteljes, megértõ családányára lenne szüksége Lamiában. Lamiát õ nagyon tiszteli és felnéz rá, akkoris ha családanyaként él. Lamia sikereire pedig könnyebb, nyugodt idõkben nem lenne féltékeny. Lamia féltékeny Ipekre mint nõre és a sikereire is és nem bízik Kenanban. Sajnos ez nagy hiba Lamiától. Ezért mondom, hogy Lamia a saját kétségei áldozata.
kiskukac63 2012 febr. 09. - 20:32:55
(869/2362)
Igen. S ha megnézzük napjaink mûvészeit, legtöbbször ott tud igazán kiteljesedni, szárnyalni a családfõ, ahol a feleség -még akár azon az áron is, hogy önként és szívesen feladja saját karrierjét - otthon van, õrzi a családi tûzhelyet, gondoskodik a gyerekekrõl, biztos érzelmi hátteret ad a társának stb. amiért természetesen maximális elismerésben és tiszteletben van része. Pl. a Gálvölgyi család, Mága Zoltánék, Gerendás Péterék, Galambos Lajosék,és sorolhatnám sokáig.
10/10
maszliga 2012 febr. 09. - 18:01:11 10/10
(868/2362)
Belõlem nem vált ki indulatokat mert sokszor hozzá is teszem h.ez csak film de viszont szeretem a véleményeket olvasni és az enyémet leírni:)Amúgy az is igaz h.a filmet dacból vállalta el Lamia és h.normál helyzetben meg elégedett volna az eltartott szerepével és nemakarat volna dolgozni ha erre lehetõséget hagynak neki..
Istanbul 2012 febr. 09. - 18:00:40
(867/2362)
Lamia pedig a saját kétségei áldozata. Bíznia kellene Kenanban, akkor Kenan is másképp viselkedne.
Istanbul 2012 febr. 09. - 17:57:00
(866/2362)
Szerintem Cemil és Kenan is õszintén szeretik Lamiát, de Lamia képtelen Kenanban bízni és így Cemil a szerelem Kenan pedig Lamia áldozata.
Istanbul 2012 febr. 09. - 17:54:29
(865/2362)
Kenan nem akkor kötött ki a kocsmában amikor a hoteles dolog történt, hanem akkor amikor a stúdióban meghalotta, hogy Lamia munkát kér neki. Akkor Lamiának amint észre vette, hogy Kenan ott járt, azonnal fel kellett volna hívnia Kenant, de nem hívta fel, hanem végigforgatta a napot és csak este ment haza. Kenannak volt egy egész napja agyalni, nem tudta kivel megbeszélni, ezért kötött ki a kocsmában. Lamiának már régen tudnia kellene, hogy Kenan érzékeny, büszke és hirtelenharagú és e szerint kellene nõi megérzéssel és melegséggel nyugtatnia, de Lamia csak dacból tesz mindent, ezzel pedig a lehetõ legrosszabbat hozza ki Kenanból.
kiskukac63 2012 febr. 09. - 17:40:26
(864/2362)
Kár, (vagy éppen jó?!), hogy lassan már erõs indulatokat vált ki ez a film. Hosszan lehetne sorolgatni az eseményeket, elemezgetni a fõszereplõket: kinek volt nehéz(ebb) gyerekkora, ki nõtt fel jólétben, ki szegénységben, ki küzdött meg azért, amije van, ki az, aki "készen kapta",ki a befolyásolható(bb), ki menekül alkoholba, kinél nagyobb a heteroagresszió, kinél dominál inkább az önagresszió stb. Ismerõs psyachiáterek ezt már meg is tették, és szerintük mindegyikük személyisége többnyire simán "ráhúzható" egy-egy típusra és így magukban hordozzák önkéntelenül is a végkifejletet.
Istanbul 2012 febr. 09. - 17:39:40 Előzmény kiskukac63
(863/2362)
válasz a 846-ra
Egyetértek veled.
Bár a 20-as évekbeli történetet a mai környezethez kellett igazítani, ne felejtsük el, hogy az a film Törökországban játszódik, ahol a családfentartás sokkal erõsebben a férfi feladata mint a nyugati társadalmakban. Ezért igazad van abban, hogy Lamia amikor elvállalta a filmszerepet, azt inkább revansból, dacból tette, nem azért mert annyira a saját maga és gyermeke eltartására önállóan is képes nõ akart volna lenni. Korábban ez utóbbi az eszébe se jutott! Kifejezetten elzárkózott attól, hogy az elsõ reklám film után többet is csináljon.