Zita0976 2012 febr. 10. - 16:21:45
(902/2362)
Kenant nem ,csak a büszkeségét zavarta a pénz ,ennek ellenére számtalanszor kibékült Cavidannal,Lamiaval szemben pedig játsza a sértõdött kisfiú.
Kenant ha kicsit is érdekelte volna hogy mi történt Cemillel akkor nem Afife telefonálgat ,ez bunkóság volt tõle
,mert a pasa a legtöbb alkalommal ment mikor õ zûrbe keveredett,még akkor is ha csak a hírnév miatt.Egyáltalán nem lehetett érezni hogy Kenannak hiányzott Lamia ,inkább ellenõrzés szaga volt.Miért kellene Lamiának folyton meghajolni Kenan hullámzó hangulatának.
Istanbul 2012 febr. 10. - 16:13:38
(901/2362)
Igen, Lamiának is jár a megbecsülés. Kenan meg is becsüli Lamiát, tiszteli és nagyon szereti.
Legutóbb ezt Afifénak fejtette ki. Kenan összeköltözött egy még férjes asszonnyal, felvállalja azt, ez Törökországban nem akármi. Mindent megtett, hogy el tudja tartani Lamiát és a gyereket, még hotelben is zenélt ha nem volt más, majd a büszkeségét elfojtva belement, hogy a Cemil által szervezet koncerteket csinálja, csakhogy legyen mivel eltartani a családját. Büszke volt Lamia parfümös reklámjára, haza jött a parti miatt egy éjszakára Dubaiból. Szerinted azért teszi minedezt Kenan, mert nem becsüli Lamiát??

Az, hogy Lamiát nem becsüli Kenan, csak Lamia agyréme, egy alaptalan kétség.
Az életben is az ilyen ALAPTALAN KÉTSÉGEKEN bukik meg sok kapcsolat.
Az ölelést Lamianak kellett volna kezdeményeznie, mert Kenan most éppen féltékeny és dacos. Egy empatikus nõ ilyenkor megteszi az elsõ lépést, mert köztudott, hogy a dolgokat szeretettel lehet megoldani nem dacra daccal, egy NÕ pedig szeret nem lebiggyesztett szájjal gubbaszt és még rátesz egy lapáttal, hogy még rosszabb legyen a helyzet.
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 16:01:42 10/10
(900/2362)
Mind1, szerinted Kenannak megértés kell, szerintem meg már kapott eleget.
Errõl vitázhatnánk estig :)
Istanbul 2012 febr. 10. - 15:54:58
(899/2362)
Kenannak esze ágában sem volt dobni Lamiát Ipek miatt. Ipekben a mûvészt látta és annak örült a legjobban, hogy újra tud zenét írni.

Nem ezt írtam, amit nekem tulajdonítasz. Nem azt írtam, hogy a nõ válljon a férfi alárendeltjéve, hanem azt, hogy próbálja meg empátiával kezelni. A kettõ teljesen más dolog! Attól még egyenrangúak, ha a nõ elõveszi a nõi melegséget, kedvességet, megértést!!! Egy családban ha nehéz helyzet van - mintahogy itt Kenannnak nem akartak munkát adni, õ meg kiborult ezen - a nõ megértéssel segíti a férjét nem daccal.

Kenan most csak azért féltékenykedik Lamia sikereire, mert õ most egy darabig nem volt népszerû és szeretné bebizonyítani, hogy egyedül is el tudja tartani a családját és nyugodtabb, könnyebb idõkben nagyon örülne Lamia sikereinek. Kenan büszke volt Lamiára a parfüm reklám miatt is, haza repült Dubaiból, hogy Lamia mellett lehessen a partin!
Zita0976 2012 febr. 10. - 15:52:58
(898/2362)
Lamiának ugyan úgy járna a tisztelet, a megbecsülés,a szeretet mint bárki másnak.
Mi lenne ha Kenan kezdeményezné azt az ölelést????
Ne felejtsük el hogy Lamia is büszke ,mert ha nem így lenne ,elfogadta volna Kenan házassági ajánlatát,
mikor még a szigeten voltak,de Lamia úgy volt vele hogy a szánalomból nem kér.
Egész életében szánták megtürték ,senki nem volt mögötte ,míg Kenan igazi meleg anyai szeretetet kapott mégha cudar gyerekkora is volt.
kozsina 2012 febr. 10. - 15:40:34
(897/2362)
teljes mértékben igazad van
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 15:39:27 10/10
(896/2362)
Lamianak el kellet vállalnia a sorozatos melót, mert ha Kenan dobja pl Ipek miatt akkor megint hova költöznének? Makbuléhoz?
Nagyon elvakít téged Kenan :D
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 15:36:12 10/10
(895/2362)
zita enichan kozsina nektek igazatok van istambul a kenán témában nem értek veled egyet miért kéne mindig az õ kényes valagát nyalni engedjen már õ is...ha akar valamit!
Istanbul 2012 febr. 10. - 15:34:48 Előzmény Zita0976
(894/2362)
válasz a 915-re:
Kenant zavarta Cavidan gazdagsága, alább leírtam rá a tényeket.
Kenan nem mondta azt, hogy CSAK Melek hiányzott neki, hanem DACCBÓL nem említette Lamiát, mivel éppen féltékeny, amiért Cemil kezét fogta Lamia a kórházban.
Kenan nem mondta, hogy nem fogja felhívni a nagybátyját, csak annyit mondott, hogy az elsõ az volt neki, hogy haza érjen a családjához!

Kenan büszke, hirtelenharagú, érzékeny, de nagyon szereti és tiszteli Lamiát. Amikor Kenan dacos, Lamiának nem daccal kellene válaszolnia, hanem kedvességgel, mert egy empatikus nõ ezt teszi. Dacra daccal válaszolni nagy butaság.
Zita0976 2012 febr. 10. - 15:27:30
(893/2362)
Az együtt élésüknek semmi értelme nincs csak kínozzák egymást .
Mikor külön voltak sokkal jobban megbecsülték a szerelmüket.
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 15:26:42 10/10
(892/2362)
Én teljesen másképp látom. Nem értem, hogy miért a nõnek kellene engednie mindig. Ugyan olyan rangú, mint a férfi.
Lamia jól érezte végig, hogy Kenan nem komoly ember, ezért nem is jött vele össze sokáig. Most pedig be is igazolódott.
Én Kenant nem tudnám elviselni férjemként, nekem ugyan úgy szükségem van az elismerésre,megbecsülésre mint minden egészséges embernek.
kozsina 2012 febr. 10. - 15:26:34
(891/2362)
felháboritóan viselkedik ez a kenán, igy szereti lamiát? ez nem szerelem, csak teszi a nagyot.. elsõ perctõl fogva csak fájdalmat okoz mindenkinek, azt is magának köszönheti hogy így lecsúszott. ha az akaratereje nagyobb lenne a büszkeségénél sokkal többre vihetné. pfu a mai rész után nagyon kiborított..
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 15:21:43 10/10
(890/2362)
És szerinted a filmezést miért ellenezte Kenan? Mert szerintem féltékeny, nagyon is!
"Lamia már tudhatná, hogy Kenan érzékeny, büszke, hirtelenharagú és e szerint kellene kezelnie!!!" ???ezt meg hogy érted? Legyen a férfi alárendeltje, csak mert az rossz passzban van, megjegyzem évek óta!?
Kenan viselkedése okozat, az biztos a saját hülyeségének az oka, hogy tönkre megy a kapcsolatuk és az, hogy soha nem is szerették egymást igazán.
Istanbul 2012 febr. 10. - 15:21:31 Előzmény enichan
(889/2362)
Kenan nagyon szereti Lamiát, ezt bebizonyította, legutóbb pedig Afifénak mondta. Kenan kiborult azon, hogy Lamia a kórházban Cemil kezét fogta. Kenan féltékeny és ez érthetõ, mert egy büszke, hirtelenharagú, érzékeny ember! A féltékenysége miatt volt durcás amikor haza ért, de rohant haza és nemcsak a gyerek miatt. Lamiának éreznie kellene a szerelmét, mert õ a NÕ, ha megölelte volna a féltékeny és durcás Kenant, abból azonnal más viselkedés jönne elõ.
Istanbul 2012 febr. 10. - 15:10:14 Előzmény aluar
(888/2362)
Tévedsz, az én okfejtésemnek meg van az alapja, a tiednek nincs meg:
Az acélhercegnõt nem Kenan választotta, hanem a nõ varta magát Kenan nyakába. Kenan nyílván vonzódott fizikálisan a nõhöz és ezért szeretett azzal lenni. DE Kenant mindigis zavarta, hogy Cavidan egy pénzeszsák!: pl. amikor Cavidan apja szigetet akart venni a leendõ unkájának, Kenan teljesen kiakadt ezen; amikor Cavidan a cég ügyvédeit kérte Kenan ügyeinek intézésére, Kenan nem akarta; amikor Kenan rájött, hogy a koncertjét Cavidan pénzelte, teljesen kiborult stb.stb.
Azt írtam, hogy Kenan most csak azért féltékenykedik Lamia sikereire, mert õ most egy darabig nem volt népszerû és szeretné bebizonyítani, hogy egyedül is el tudja tartani a családját és nyugodtabb, könnyebb idõkben nagyon örülne Lamia sikereinek. Kenan büszke volt Lamiára a parfüm reklám miatt is, haza repült Dubaiból, hogy Lamia mellett lehessen a partin!
Lamia csak dacból ment bele a filmezésbe. Korábban kifejezetten elzárkózott attól, hogy ez elsõ reklámfilmje után még forgasson!!!!!! Lamiának fel kellett volna hívnia Kenant, mielõtt aláírta a filmszerzõdést, akkoris ha Kenan ellenezte, azért mert a házastársi kötelék ezt követeli. Lamia már tudhatná, hogy Kenan érzékeny, büszke, hirtelenharagú és e szerint kellene kezelnie!!! Lamai képtelen bízni Kenanban, képtelen szeretet adni neki. Kenan teljesen MÁSKÉPP VISELKEDNE, ha Lamia nõi melegséggel, kedvességgel, megértéssel voszonyúlna Kenanhoz. Igenis a nõ feladata ilyenkor, hogy megértse a férjét! Kenan azért duzzog, mert Lamiától nem kap melegséget!! Jó hogy Kenannak jól esik, ha mások, legyen az akár nõ, akár férfi szeretetteljesen viszonyul hozzá. Kenan viselkedése OKOZAT, Lamia ezt hozza ki belõle.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 14:54:51 10/10
(887/2362)
Hát én remélem is hogy szét költöznek:))Nimetet én is birom!
Zita0976 2012 febr. 10. - 14:53:46
(886/2362)
aluar
Tök igazad van Cavidan egy sikeres ,gazdag nõként kérte meg Kenan kezét ez nem zavarta .
Kenan viselkedése nagyon elkeserít,siet haza és képes azt mondani hogy csak Melek hiányzott neki .
Cemilt ért támadás után igazán felhívhatta volna a nagybátyját,szerintem itt a sértõdöttségét ,megbántódotságát
félre kellett volna tennie ,lásd Makbulét.
Lamia helyesen cselekedett mikor a kórházba sietet,a pasa támasza is volt .
Gülaj nagyon érzéketlen.
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 14:52:18 10/10
(885/2362)
Nekem tetszett a mai rész. Szerintem jövõhéten szét is költözik a Kenan-Lamia páros. Hol az egyik hülye, hol a másik.
Ez a Gülaj mekkora ribanc! :)
Kenan csak a féltékenység miatt igyekezett haza, amikor meg megérkezett nem is érdekelte Lamia, sõt megint beszólogatott neki.
Nimetet én mindig is szerettem, akkor is ha furkálódott. Nagyon érzéki csaj, nekem az egyik kedvenc szereplõm.
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 14:46:10 10/10
(884/2362)
Hogy nem ölelgette meg Kenant???? Miért is tette volna? A pasi hátat fordítva üdvözölte!!! Lamia volt aki elõször vakkantott neki valamit, Kenan meg sem szólalt csak a lánya érdekli, ez az igazság.
10/10
maszliga 2012 febr. 10. - 14:30:03 10/10
(883/2362)
Egyet értek veled és ha kenán engedett volna a gõgjéböl minden oké lenne mert Lamia hiába hivta Kenán játszotta magát és nem beszélt vele és õ volt az aki nem is akarta figyelembe venni Lamiát mikor haza ért,és igen azért mert Chavidan gazdagnak született akkor minden oké Lamiát meg le kell nézni miért??Õ is megdolgozik a pénzért bár kapott egy nagy löketet elõtte de ez nem az õ hibája:)