10/10
antsa10 2012 febr. 04. - 22:56:14 10/10 Előzmény Istanbul
(762/2362)
Szerintem L csak tapasztalatlan. "Igazán" még nem élt együtt férfivel. Kemal úr olyan volt, mint az apja, Cemil mellett meg kirakati baba volt.
Bár az eddigi vitákból már tanulhatott volna.
offtopic
Rhaegar 2012 febr. 04. - 18:37:56 Előzmény Rhaegar
(761/2362)
Na.. itt valami nem szabályos.
Szóval a 770-es komment.

Elírtam... máskor jobban figyelj oda Ildi..
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 16:51:45 Előzmény ildimix
(760/2362)
Sziasztok!

A jövõheti film tartalmát eltudjátok nekem küldeni magánban? Köszi!

A heti hozzászólásokat csak ma volt idõm elolvasni, a héten már nem voltam szabin, úgyhogy csak utólag tudtam reagálni a dolgokra.

Mindenkinek kellemes napot!

Üdv: Ildimix
offtopic
Rhaegar 2012 febr. 04. - 13:46:45
(759/2362)
Szia!
4 komment 10 perc alatt. Termékeny vagy.. :)

Ildikó drága.. szerinted bölcs dolog a lenyugodott oroszlánt újra felhergelni ?!
Megeszlek vacsira!

Nem zavar, hogy ez már lefutott menet itt ?
792-es komment.

Üdv:Rhaegar
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:59:42
(758/2362)
Sziasztok!

Timi igazad van, ha Rhaegar válaszol, figyelmen kívül fogom hagyni, hátha eltakarodik ebbõl a jó társaságból. Ezentúl szerintem senki ne írjon neki, így majd megunja. Ne roncsuk el ezt a jó kis társaságot a végére!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:54:27
(757/2362)
Sziasztok!

Rhaegar a sorozatról lehet beszélgetni, csak te egyáltalán nem is nézed ezt a filmet, így kérlek szépen húzz innen, de sürgõsen!

Olyan értékes embereket vadítasz el innen, akik társaságában jól éreztem magam. Ha nem mész el, akkor közösen kifogunk tiltani!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:46:17
(756/2362)
Szia!

Én csak egyet nem értek. Ha te nem nézed ezt a sorozatot, akkor minek írogatsz erre a fórumra? Miért nem írsz csak oda, amiket te nézel?

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:32:42 Előzmény Rhaegar
(755/2362)
Sziasztok!

Ez a sorozat nem dél-amerikai szappan opera, hanem 1 szép melankólikus török sorozat. Te mirõl írkálsz itt? Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:29:26 Előzmény Rhaegar
(754/2362)
Sziasztok!

Ancsával egyet kell, hogy értsek! A sorozatot én sem veszem véresen komolyan, csupán azért járok fel a fórumára, mert itt jól érzem magam. Szerintem nagyon jó a társaság és nem érzem magam szánalmasnak! Aki úgy gondolja azok vagyunk, annak nem kell ide írogatni, bár szíve joga! Csak halkan jegyzem meg van olyan kedves hozzászóló, akinek már én sem olvasom el a hozzászólását, de ezzel senkit nem minõsítek.
Ezért nevet sem írok ide!

Kellemes napot!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2012 febr. 04. - 11:20:52 Előzmény maszliga
(753/2362)
Sziasztok!

Én írtam a port.hu szerkeztõjének és rákérdeztem miért nincs tartalom ismertetõ az epizódok elõtt, ezt a levelet kaptam:

Kedves Ildikó,

Köszönjük levelét!
Sajnos nem kapunk epizódtartalmat a csatornától a sorozathoz, így nincs mit feltennünk...

Üdvözlettel,
Kékesi Zsolt
PORT.hu
Üdv: Ildimix
Istanbul 2012 febr. 03. - 23:07:04
(752/2362)
Továbbra is azt látom, amit a 764-ben is írtam, hogy Lamia vagy nem szereti igazán Kenant vagy buta, mert máskülönben nõi zsigerrel érezné, hogy milyen férfi a szerelme és annak megfelelõen kezelné. Érezhetné, azaz tudhatná, hogy Kenan érzékeny, hirtelenharagú, büszke, ezért ennek megfelelõen kell kezelni, de Lamia erre képtelen. A pénteki részben az étteremben a reggelinél mondta ki Kenan a lényeget, azt mondta, hogy Lamia még mindig nem tudja, hogy õ milyen. Igen, Lamiának tudnia kellene, hogy Kenan büszke és érzékeny, tehát egyértelmû, hogy nem fog örülni annak, ha Lamia vesz neki egy kocsit.

Igen, Kenan féltékeny Lamia sikerére, de ez szerintem csak azért van, mert Kenan most nem népszerû. Kenan bizonyítani akarja, hogy õ egyedül is el tudja tartani Lamiát és a gyereküket, ezért ingerli, ha Lamia fizet ki valamit
Az új hegedûs lány felnéz Kenanra és sokat mosolyog. Ez kell egy férfinak...

Csak Lamia vonta eddig kétségbe, és már többször, hogy együtt tud-e lenni Kenannal!!
Nekem ez is azt bizonyítja, hogy Kenan, bár hirtelenharagú, de sokkal kitartóbb mint Lamia.
Lamia nem érdemli meg Kenant, éppen azért mert nagyon korán megrendült benne a hite.
Zita0976 2012 febr. 03. - 20:16:56
(751/2362)
A filmbe véletlenül kapcsolódtam be a 36. résztõl rögtön beleszerettem , és visszanéztük az elõzõ részeket ,hogy tudjunk valamit az elejérõl , amit többször egymás után megnéztem mert az elsõ 40 rész a KEDVENCEIM.
Innentõl kezdve rendszeresen nézem a sorozatot és a szívem fáj hogy egy ilyen szép pár kapcsolata , szerelme így megy tönkre .
Mind Lamiát mind Kenant megértem, egyetértek azzal hogy Lamia fájlalja azt hogy az õ sikereinek Kenan nem örül , sõt féltékeny , de ugyanakkor Kenannak is nagyon nehéz feldolgoznia, az egykori nagy siker mintha a múlté lenne .
Úgy érzem Kenannak Lamiába kellene kapaszkodnia együtt örülni egymás sikereinek és túl léphetnének az õrült féltékenykedésükön.
A mai részhez:
Nyílvánvaló hogy féltékeny Kenan Lamia sikereire mert mikor az autóba együtt utaztak Suzanne asszonnyal és Melekkel
Kenan furcsán beszólt Lamiának amikor a filmszereprõl volt szó.
10/10
antsa10 2012 febr. 03. - 19:39:36 10/10
(750/2362)
Attól tartok Kenan szemét sajnos az is szúrná, ha Lamia magának venné meg az autót.
Szerintem K azt szeretné, ha L ugyan az az ártatlan, szégyenlõs lány lenne, akit megismert.
Valaki tudja mi lesz a jövõ heti részekben? Ha igen légyszi írja meg privibe! Köszi!
10/10
ciliegia 2012 febr. 03. - 19:01:41 10/10
(749/2362)
Lamia vegye meg az autót magának és élvezze az elõnyeit...
Cavidan szánalmas...lám a gazdagság önmagában mégsem elég...
Nekem Nimet egyre inkább pozitív szereplõ...modern nõ...reméljük Lamia tanul tõle...
10/10
ciliegia 2012 febr. 03. - 18:56:16 10/10
(748/2362)
Sajnos Lamia és Kenan tényleg nem illenek össze. Nem bíznak egymásban...és nem szeretik eléggé egymást.
10/10
antsa10 2012 febr. 03. - 16:58:44 10/10
(747/2362)
Hát tényleg szomorú! Kenan megint begõzölt. Meg is értem meg nem is.
Cemil meg a banya már megint keverik a sz..t. Unalmasak, de nagyon.
Lamia meg féltékeny a hegedûs lányra, mert Kenan úgy nézi, mint annó Õt! Bár szerintem ez a nézés nem a nõnek, hanem a mûvésznek és zenéjének szól. Na meg jól esik a sebzett lelkivilágának, hogy vki még rajong érte. Kíváncsian várom a hétfõi részt. Azért remélem nem lesz megint botrány.
zzitt 2012 febr. 03. - 15:43:34
(746/2362)
Ennek mi értelme van, hogy olyanok írogatnak ide, akik nem nézik, nem szeretik a sorozatot. Én sem írogatok a csillagkapu fanoknak, hogy milyen hülyeséget nézek. Téma lezárva, kérdésem költõi volt.

A lényeg: egyre rosszabb a helyzet Kenan és Lamia között. Rossz nézi....már sok rész óta azt bizonygatják, hogy nem igazán tudnak együtt élni. Lehangoló...
10/10
antsa10 2012 febr. 03. - 12:43:15 10/10
(745/2362)
Az iTunes -ról le lehet tölteni a cd-t, de 9,99€-ba kerül (28szám)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 03. - 06:57:24 10/10 Előzmény Istanbul
(744/2362)
Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon kedves vagy, hogy reagáltál a hozzászólásomra! Elfogadom, nem a színésznõt akartad bántani, hanem a szerepét, azaz Lamiát, bár szerintem annyira jól játssza Asli Lamiát, hogy szinte teljesen azonosul vele - nem beszélve Andrádi Zsanett kitûnõ magyar hangjáról, ami még hitelesebbé teszi a szerepet! Igen, nagyon tetszik a sorozat, bár elárulom, csak október közepe óta látom, mert addig nem tudtam, hogy ez a film milyen szép, érzelmes és mennyire az életbõl való a történet! A zenérõl nem is beszélve!!És a színészi játék egészen kíváló, és ez elmondható szinte az összes szereplõre, legyen az pozitív, vagy negatív figura!!!
Sajnos nem tudom a cd-t letölteni, pedig nagyon szeretném, mert régen hallottam egy filmben ennyire gyönyörû zenéket!!
További jó szórakozást!!!
10/10
maszliga 2012 febr. 02. - 20:31:49 10/10
(743/2362)
Na akkor én nekem nagyon nem tetszett a mai részben h.Kenán ennyire lekezelõ és bunkó volt ráadásul egy szerelmes ember büszke lenne a párja sikereire és nem olyan féltékeny hogy még az újságot is félre dobja!:D