Rhaegar 2012 febr. 01. - 23:09:18
(722/2362)
Nem unalmas már ez a sok dél-amerikai szappanopera ?
Mindegyik ugyanaz, csak árnyalatnyi különbségek vannak.
Nagyon égõ egy ilyen izét nézni... vagy nem ?!
10/10
antsa10 2012 febr. 01. - 23:05:05 10/10
(721/2362)
Nem hinném, hogy bárki olyan véresen komolyan venné a sorozatot.
Szerintem inkább olyanok vagyunk, mint az ismerõsök, akik véletlenül ua. a filmet kedveli és szereti megvitatni a történéseket!
De ez csak az én gondolatom!
Istanbul 2012 febr. 01. - 21:05:06
(720/2362)
Nem mi tévedünk, hanem te, mert szánalmasnak tartasz bennünket. Felnõt emberek vagyunk, tehát tudjuk, hogy ezek csak szerepek. A szerepeket jellemezzük, anélkül, hogy azt hinnénk, hogy mi tökéletesek vagyunk. Leírjuk, hogy mi mit tettünk volna másként. Azért tesszük ezt, mert nagyon jó ez a film és gyönyörû benne a zene.

Ilyen filmeket kellene fõmûsoridõben adni. Nem az elmebeteg amerikai filmeket, amik tele vannak fegyverekkel, kórházakban becsövezett emberekkel, csontvázakkal, drogokkal. Azok beteggé teszik az emberi elmét, mert az a céljuk.
Sanctimonialis 2012 febr. 01. - 20:12:34
(719/2362)
Döbbenet, mennyire komolyan veszitek az egészet. Ez csak egy sorozat. Persze, sok minden a valóvilágon alapul...de hihetetlen...úgy szapuljátok a színészek szerepeit (mert ez egy szerep, ha valaki nem jött volna még rá...) mintha ti tökéletesek lennétek. Elgondolkodtatok már azon, hogy nektek vajon minden lépésetek helyes volt-e? Szánalmas...
Tetszik a sorozat, de érzelmileg ennyire nem mélyülök bele..
10/10
ciliegia 2012 febr. 01. - 19:49:23 10/10
(718/2362)
Egyetértek. Lamia nem tudja kezelni Kenant.
10/10
ciliegia 2012 febr. 01. - 19:48:11 10/10
(717/2362)
Tetszett a mai rész is. Fordulatos volt és izgalmas. Most érzem, hogy kár volt megnézni a végét...A vége az a vége...de hónapokig jó szórakozást nyújtanak az epizódok...bár tény, hogy volt néhány elég erõs, szenvedõs rész.

Egyébként az jutott eszembe, hogy akik igazán szeretik egymást, azok azért legalább kicsit bíznak egymásban. Lamia és fõleg Kenan nem tud. Úgyhogy most hajlok arra, hogy inkább csak fellángolás volt az õ szerelmük, de ettõl függetlenül ma Cemil kavarta a sz...-t egyértelmûen. Kenan meg egy nagy, bamba, mulya szerencsétlenség...
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 19:36:45 10/10
(716/2362)
Mindegy ebben nem értünk egyet és kész:)
Istanbul 2012 febr. 01. - 19:11:01
(715/2362)
Válasz a 737, 738, 739-re
Csak arra tudok hivatkozni ami eddig történt, mert nem olvasom elõre a részeket. Az írásod alapján Kenan sem fog bízni Lamiában,
de ez csak ezután jön, én még nem láttam!
Kenan nem kötött volna ki a kocsmában, ha Lamia miután megtalálta a fotót a sminkszoba ajtajában és rájött, hogy Kenan hallotta a beszélgetést, azonnal beszélt volna Kenannal, de nem beszélt vele, hanem végigforgatta a stúdióban a napot és késõ este ment haza. Így Kenannak volt egy egész napja agyalni és ölni magát a gondolataival, ezért ment a kocsmába. A hotel után azért ment Afiféhez és nem Lamiához, mert Afife kérte, hogy azonnal menjen oda hozzá és oldják meg együtt a dolgot. Kenan azonnal cselekedni akart, majd amint tudott hazament és beszélt Lamiával, aki már amikor belépett Kenan az ajtón, azzal a visszataszító vádló tekintettel és lebiggyesztett szájjal várta. Kenan egyáltalán nemcsak magával van elfoglalva, kell neki a munka, hogy eltarthassa a családját. Amikor féltékeny szöveget ad elõ Lamia sikere miatt, az nem a szívébõl jön, csak így vezeti le a fájdalmát. Hazarepült Dubaiból egy estére, hogy Lamia mellett legyen és egy méregdrága nyakéket hozott neki!!

Szóval, én azt látom, hogy Kenan érzékeny hiszen neki mindig bizonyítania kellett, nem kapott semmit a szüleitõl. Azért ideges, mert aggódik, mindent megtesz, hogy eltarthassa Lamiát és a gyereket. LAMIA NEM TUDJA JÓL KEZELNI KENANT, ez a baj.
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 17:16:43 10/10
(714/2362)
Valószínûleg a nemvárt vég kifejlett miatt mert hálistennek nem úgy lesz vége a filmnek ahogy a többi:)én is nagyon remélem vesznek még török sorozatot pl.ahol a lamiat alakító szinész az ezelt alakitó szinészel játszik együtt:)
10/10
kaltum 2012 febr. 01. - 16:23:39 10/10
(713/2362)
Sziasztok!
Ki tudja miért nincs elõzetes tartalom a Port.hu-n? - eddig jó volt, akit igazán érdekel a film, az úgyis megnézi, akkor is ha elõtte elolvasta a kivonatot.
Remélem a sok latin szappanopera helyett lesz még az igényesebb török sorozatból.
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 16:22:53 10/10 Előzmény marcsellusz
(712/2362)
Találtam régebben egy török oldalt.beirtam az eredeti cimet a keresõbe és akkor találtam..meg a youtubon is megszoktam nézni:)
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 16:21:26 10/10 Előzmény Istanbul
(711/2362)
Afife egy ingyenélõ szarkeverõ....Kenán meg ha annyira jófej lenne akkor összedolgoznának és nem lenne akkora tahó ha Lamia dolgozik..mert Lamia 3ért dolgozik de Kenán csak magával van elfoglalva meg a karrierjével semmi alázat nincs benne..Lamia pedig ugy vállalta ezeket hogy nem is akarta!
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 16:15:28 10/10
(710/2362)
Azt is lehetne nézni h. a keverések mellett Cemmil szereti mindenek felett Lamiát...nem úgy mint Kenán aki féltékeny mert saját magát lehuzza Lamia meg tündököl!!
10/10
maszliga 2012 febr. 01. - 16:11:53 10/10
(709/2362)
Én nem értek mindennel egyet...azért miért jellemtelen mert Kenán paraszt volt és arra sem méltatta h.megbeszéljék a gondjaikat ezek után lerészegedik és kínos helyzetbe kerül elrohan bunkón intézkedni Lamiának semmit nem mond....ezek után még szép h.megkérdezi Lamia h.iga e....és Kenán amiket mindig is mûvelt örülhet h.valaki szóba áll vele....a tánc is amiatt volt h.elválhasson..kíváncsi leszek õ meg e bízik annyira a "szeretett"nõben h.megbízik benne...Vannak idegesítõ hülye húzásai Lamiának de õ mindig csak Kenán áldozata lesz és a végén Kenán saját maga vesztét is okozza...a munkáról meg annyit a szarkeverõ afife dolga lett volna elmondani:)
de ez csak az én magán véleményem:D
10/10
enichan 2012 febr. 01. - 15:55:19 10/10
(708/2362)
Szerintem Lamia és Kenan szerelme tényleg csak egy fellángolás volt. Összeköltözve ismerszik meg az ember, szokták mondani. Más együtt élni valakivel, mint hogy vágyni valakire...
Én nem mondom, hogy örülök, hogy Kenan ilyen csúnyán fog járni, de sajnos nagyon problémás figura...
Cemil még ha szemét húzásokat is vet be jobban szereti Lamia-t, nem volt vele soha olyan pofátlan mint Kenan.
Amúgy Lamia egyiket sem érdemli.
Istanbul 2012 febr. 01. - 15:14:53
(707/2362)
LAMIA JELLEMTELEN A KÖVETKEZÕK MIATT:
- nem mondta el Kenannak, hogy a munkát elõször közvetlenül, majd közvetetten Cemil adta
- a válópert csak a Cemiltõl való elköltözése után hat hónappal adta be - 122. rész
- azt mondta Suzan nõvérnek, hogy "Õ az a Husszein Kenan, akit én szeretek?", vagyis megrendült a hite Kenanban - 122. rész
- már hallotta Kenan nyilatkozatát a tv-ben, amikor felhívta Kenant és rákérdezett, hogy "igazak-e a vádak?", ki is borította
ezzel Kenant, aztán a beszélgetésük végén nyögte csak ki (bocs de ez a szó illik rá), hogy õ csak Kenannak hisz - 124. rész
- semmilyen áron nem lett volna neki szabad Cemillel táncolnia, azt nem tudta, hogy Kenan akkor fog érkezni, de azt tudta, hogy Kenan
meg tudhatja és az nagyon bántani fogja

Amikor pedig azzal a vádló tekintetével, lefelé csorbuló szájával néz Kenanra, kiráz a hideg.
Lamia nem érdemli meg Kenant.
Istanbul 2012 febr. 01. - 14:53:42 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(706/2362)
Válasz a 723-ra
Kedves malczikaantaika, sokadjára megint olyan dologra hivatkozol, amit itt SENKI NEM ÍRT. Magam azt írtam, hogy Lamiának meg kellene ölelnie és puszilnia Kenant gyakrabban, hogy a melegségével és a megértésével lenyugtassa. Nem írtam olyan együttlétrõl, amit te említesz!!!

Lamia viselkedésével kapcsolatban én mindig konkrét dolgokra hivatkozok, lásd pl. amit írtam a 710, 718, 721 -ben, nem alaptalanul írok valamit. Cemil azóta, hogy õ és Lamia kijöttek a börtönbõl teljesen rendes volt, ma volt elõször aljas, azért kérte fel táncolni Lamiát, mert tudta, hogy akkor érkezik Kenan. Cemil viselkedésérõl, már megint olyanokat írsz, amit itt többen megcáfoltak már az elõzõekben lsd pl. 636, 637, 644, 646, 654, 656, 659, 666, 677, 678.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 01. - 14:51:20 10/10
(705/2362)
Ja, és még ráadásul a Cemilt játszó színész is rettenetesen unszimpatikus alak, egy igazi pojáca!!!Semmi férfisság nincs benne, akárcsak a szerepében!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 01. - 14:48:50 10/10
(704/2362)
Ki mondja még ezek után, hogy ebben a filmben nem ez a Cemil nevezetû csótány (elnézést a csótányoktól!) a legaljasabb, legszemetebb ember!!!??? Ez még férfinak meri vallani magát? Csak azért nem hasonlítom a patkányokhoz, mert a patkány egy intelligens állat - Cemilhez képest meg nagyon is!!! Nem létezik, hogy mindent kihallgat, mindent idõ elõtt megtud, és ennek megfelelõen tud lépni!!! Ez sem a valóság, sokkal inkább az író fantáziája! Ennyi fatális véletlen két ember - akik még ráadásul szeretik is egymást (Lamia+Kenan) életében nem létezik, hogy elõfordulhat!!!Szomorú, hogy a végén mégis Cemil lesz a nyerõ!! Nem igazságos, és felháborító!!!!
Timike1980 2012 febr. 01. - 13:21:42
(703/2362)
Szia!

Teljesen jól beszélsz, a napi gondok után nem éppen erre vágyom, hanem egy kis vidámságra. Ennek a filmnek tudom, hogy éppen a melankólia a lényege, de már tényleg néha nekem is rossz kedvem volt,annyira le tudott hangolni. Úgyhogy nekem happy end volt a vége.
Timi