2/10
offtopic
csikosi 2012 febr. 01. - 12:58:34 2/10
(702/2362)
szia Timi!
Eleinte én is néztem ezt a filmet, de igazából elkeserített ez a sok szenvedés.
Van nekünk is sok probémánk és már ha hallom a Kenan hegedûszólóját, kimegy az agyamból az értékelés a sorozatról.
Lehet, hogy csak azért húzzák és nézzed meg a végét.
Egyszer megnéztem én egy régebben adott (MÁSODIK ÉLET) film végét, de nagyon megbántam!
üdv neked és igazad van
Timike1980 2012 febr. 01. - 12:32:08
(701/2362)
Olvasgatlak itt Titeket, megmondom õszintén, egyáltalán nem bánom, hogy nem folytattam a sorozat nézését. Éppen ezeket a viharfelhõket akartam elkerülni...most hálát adok az égnek, hogy ezekbõl kimaradtam.
2/10
csikosi 2012 febr. 01. - 12:15:15 2/10
(700/2362)
sziasztok!
eccer-csak vége lesz már ennek a szenvedésnek!
a végére végülis én is kíváncsi vagyok de nem kérek SPOILERT

kösz
zzitt 2012 febr. 01. - 11:40:33
(699/2362)
Nagyon rossz nézni, hogyan gyülekeznek a sötét felhõk Lamia és Kenan kapcsolata felett.

Bárcsak befejezõdött volna néhány résszel ezelõtt a sorozat, amikor egymásra találtak.
Olyan szomorú, hogy mindketten szenvednek és abszolút nem kommunikálnak egymással. Nem jó ez így.... még nekem is rossz kedvem lesz tõle..
vigani 2012 febr. 01. - 11:21:14
(698/2362)
Szerintem Afife és Cavidan a legnagyobb bajkeverõk, A legnagyobb hiba, pedig, hogy csak halmozódik a feszültség ,és nem tudják ezt oldani egy mindent elsöprõ együttlétben, mint az elején .Hogy szeretik egymást nem csak szóban, hanem ölelésben, csókban is kellene nyílvánvalóvá tenni.Mindketten szenvednek,de a legaljasabb a volt felesége Kenannak.
kiskukac63 2012 febr. 01. - 08:50:50
(697/2362)
Tegnap szerintem a legszemetebb akkor volt Cemil, amikor el kezdett gúnyolódni Kenan kocsiján! No, akkor Lamia helyében én úgy bemostam volna az egyébként is tenyérbemászó képébe! Láthatjuk, hogyan "dolgozik" a munkahelyén, és még van képe csúfolódni azon, aki saját erõfeszítésébõl jut valamire, és nem az apja pénzes-zsákján nagyképûsködik!
kiskukac63 2012 febr. 01. - 08:13:05
(696/2362)
Ezt én is így gondolom Lamiát illetõen.Kezdetektõl fogva számtalanszor eltaszította magától Kenant, és milyen dolog az, hogy mindent csak a "lányának mesél el a naplóján keresztül?!" Amikor megtörtént a szerelmi vallomás, akkor is csak Kenan beszélt õszintén a múltról, hibáiról stb. Lamia olyasmit mondott, hogy "kinek használ, ha beszél?!" Az elsõ együtt töltött estén a kandallónál szintén Kenan volt a kitárulkozó. õszinte, Lamia csak nagyokat hallgatott!
Arról nem beszélve, hogy minden azonnal kiül az arcára, aki szereti a párját és okos nõ, az nem így viselkedik!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 01. - 06:28:17 10/10 Előzmény Istanbul
(695/2362)
Miért gyûlölöd annyira Lamiát? Arra nem gondolsz, hogy T9örökországban amíg el nem válnak, addig nincs semmiféle szexuális kapcsolat férfi és nõ között? Ezért nem mer Lamia közeledni Kenanhoz!
Cemil egy undorító, szánalmas alak, akiben semmi szeretetre méltó tulajdonság nincs, aki csak nyavalyog álladóan Lamiának, hogy így szereti, meg úgy szereti, miközben önmagán kívül senkit sem szeret! Arról nem is beszélve, hogy állandóan Kenan ellen beszél Lamiának! Nem akarja tudomásul venni, hogy nem szereti õt Lamia!! Mi keresni valója volt a stúdióban, Lamiáék házánál, stb..:??? Mit szeretgeti a gyereket, ami nem is õszinte szeretet, csak tudja, hogy Lamiának a gyermeke a gyenge pontja!!! Állandóan akkor jelenik meg, amikor pont nem kellene!!! Ki tette tönkre Kenan újra induló karrierjét? Talán Lamia? Nem pedig Cemil??? Egy mocsok kis apuci kedvence, akit senki sem szeret a hülye vénemberen kívül!Az, hogy Susannak azt monja Lamia, hogy "ezt a Kenant szeretem én?", ez teljesen logikus és világos mondta, mert, ha nem vetted volna észre Lamia szerette volna megbeszélni Kenannal a dolgokat, de Kenan erre nem adott lehetõséget, sõt úgy beszélt Lamiával, mint egy eszelõs! Lamia megtette a szükséges lépéseket, elköltözött Cemiltõl, beadta a válókeresetet, azt mondta Kenannak, ha nem akarja, nem megy be dolgozni, mit kellene még tennie?? Kaját fõzött neki, és várta, Kenan miért nem sietett haza?
marcsellusz 2012 jan. 31. - 21:02:34
(694/2362)
És hol nézted meg a török változatot??
Istanbul 2012 jan. 31. - 21:02:08
(693/2362)
Kenant természetes, hogy izgatja a karrierje, hiszen abból él, hogy szeretik, azaz sikeres, csak ebbõl tudja eltartani a szerelmét és a gyermeküket, plussz Afifét és annak kettõ fiát. Arra is hajlandó, hogy hotelekben zenéljen, tehát nem játsza az agyát, mindent megtesz, hogy pénzt tudjon hazavinni a családnak. Ha az lesz amit írsz, hogy ez a viselkedése távolítja el Lamiától, akkor Lamia buta, nem képes megérteni, sziklaszilárdan támogatni és igazán szeretni Kenant.
10/10
antsa10 2012 jan. 31. - 20:28:58 10/10
(692/2362)
Ez nekem is eszembe jutott! :-)))
10/10
maszliga 2012 jan. 31. - 19:18:17 10/10
(691/2362)
Én akkor is amondó vagyok hogy Kenán nagyképû és önzõ mert jobban izgatja a karrierje mint a családja mert erre nem látok utalást csak mindig azzal jön én vagyok hüsein kenán...és arról hogy lecsúszott csak saját magának köszönheti!
És annak a stílusnak köszönheti majd a vesztét és Lamia elvesztését....mert a végén Cemillel lesz Lamia...és mindenki érteni fogja miért!Én megnéztem a sorozatot törökül de nem akarom lelõni a póént...de szép vége lesz az biztos:)
Istanbul 2012 jan. 31. - 19:05:04 Előzmény maszliga
(690/2362)
Kenan nem nagyképû, hanem a férfiúi büszkesége sértett és az ebbéli mély fájdalom így jön ki rajta. Kenan minden jóval el akarta látni a szerelmét és a gyermeküket, de nem tudja, mert nincs pénze, mert nem kell már a zenéje. Jóhogy nagyon ki van borúlva. Még azt is megértem, hogy az alkoholhoz fordult, ezt azért teszi mert senkivel nem tudja szeretetben megbeszélni a gondjait. Lamia mindig vádlón kérdezi, megfagy közöttük a levegõ amikor a problémákról beszélnek és ez Lamia hibája. Egy igazi nõ ilyenkor a melegségével és a megértésével megnyugtatja a férfit, de Lamia erre képtelen. S, amint írtam a 710-ben, óriási csalódás számomra Lamiában, hogy megingott a Kenanba vetett hite. Látja, hogy Kenan mindent õ érte és a gyerekért tesz! Buta ez a Lamia vagy õ az aki nem tud igazán szeretni.
Istanbul 2012 jan. 31. - 19:03:14
(689/2362)
Igen! Már írta itt valaki jónéhány héttel ezelõtt, hogy egy külföldi ismerõse látta végig a sorozatot és nem ér véget a 75. (150.) résznél, mert van még egy harmadik évad is amikor Lamia és Kenan összekerülnek. Ha valakinek van török ismerõse, megkérdezhetné.
kiskukac63 2012 jan. 31. - 18:29:07
(688/2362)
Azt észrevettétek, hogy az a közös fénykép, amit Lamia a hétfõi rész végén megtalált a földön, az szerepel a yuotube-n fellelhetõ rövid bejátszásban, kettétépve, majd összeragasztva, amiben vsz. a folytatást harangozzák be? Egy távolabbi rokonomnak van török évfolyamtársa, tõle hallottam, hogy a film úgy fejezõdik be, mint a regény, de a rajongók visszakövetelték Kenant, mint a Dallasban Bobbyt.
10/10
ciliegia 2012 jan. 31. - 17:52:28 10/10
(687/2362)
Egyetértek...én is hiányolom, hogy Lamia nem szeretet teljesebb Kenannal. Már az összeköltözésük elejétõl kezdve ez az érzésem.
10/10
antsa10 2012 jan. 31. - 17:40:27 10/10
(686/2362)
Az tény, hogy az alkohol nem megoldás!
Szerintem Kenan már rég nem az a nagyképû mûvész, aki régen volt.
Sajnos, a bánatát, haragját és csalódottságát azon vezeti le, akit a legjobban szeret (vannak ilyen emberek).
Szerintem nem gondolta komolyan, amit mondott!
10/10
antsa10 2012 jan. 31. - 17:36:10 10/10
(685/2362)
Istambul hozzászólásával értek egyet!
10/10
antsa10 2012 jan. 31. - 17:33:09 10/10
(684/2362)
Egyet kell hogy értsek veled!
Lamia gondolom azért nem ölelgeti Kenant, mert férjnél van. Számomra annyira abszurd, hogy két ember aki szereti egymást és együtt él nem ér egymáshoz, nincsenek igazán együtt!
Arra én is kiváncsi leszek Lamia hogyan reagálja majd le a dolgokat.
Már én sem nézem elõre a részeket, mert csak ideges lettem tõle!
Lamia helyében én visszafordultam volna, vagy továbbmegyek, nem pedig leállok beszélgetni Cemillel.
Kenan milyen aranyos volt! Amellett, hogy bántotta, a munkáját ért kritika, jobban fájt neki, hogy Lamiának miatta kellett kuncsorognia.
Mi ez, ha nem igazi szerelem?'
10/10
maszliga 2012 jan. 31. - 17:22:01 10/10
(683/2362)
Számomra Kenán nagyképû "ki ha õ nem" Lamia nem azért dolgozott és alázkodott meg mert nagyképû,felkapaszkodó vagy akármi is lenne hanem mert a családjáért tette...ezért nem az alkohol a megoldás szerintem...Kenán egy kretén!A problémákat meg kell beszélni,nem pedig elmenekülni! Bár az is igaz h.közeledhetne Lamia is bár aki ilyen nagyképû ahhoz elég nehéz!!!Cemilben semmi bántót nem láttam.szép estét nektek!