9/10
napraforgó 2013 okt. 09. - 06:43:10 9/10
(1129/1549)
Kulián = Julián, természetesen.
9/10
napraforgó 2013 okt. 09. - 03:40:14 9/10
(1128/1549)
Miért, Miriámnak és Danielnek nem volt jeggyûrûjûk? Hisz jó 3 éve házasok voltak már Kulián merénylete elõtt? Nem gondolhatja azt, hogy Daniel jeggyûrûje ugyanaz, amit mindig is viselt a házasságkötésük óta? Ha nem nézegette, vizsgálta meg alaposan, talán fel sem tûnt neki, hogy ez nem ugyanaz. Meg aztán, ha egy férfi mondjuk elveszti a jeggyûrûjét, esetleg vesz helyette egy másikat.
Alicante 2013 okt. 08. - 22:14:15 Előzmény napraforgó
(1127/1549)
Ez így van, de mikor tegnap Daniel látványosan átölelte Miriam rajta nem vette észre a jegygyûrût, viszont Camilán igen. Sok rész van még hátra, de a helyzet nem igazán változik az ismertetõk alapján. Nem lehet, hogy Miriam nem akar direkt szembenézni a helyzettel?...de ezen csak filozófálgathatunk!
9/10
napraforgó 2013 okt. 08. - 20:38:26 9/10 Előzmény Alicante
(1126/1549)
Azért az kicsit durva, hogy Miriámot lelövik, kómába esik és mire felébred, minden megváltozott. Számára egyik-napról a másikra változik meg a világ. Egyik nap még van egy szeretõ férje, együtt várják a gyereküket, másnap meg a férj mást szeret és nem tudja mit csináljon.
Szerintem elég okos ez az asszony, biztos rá fog jönni, hogy valami nincs rendben körülötte.
9/10
napraforgó 2013 okt. 08. - 20:29:45 9/10
(1125/1549)
Aron még jóval Camila és Daniel esküvõje elõtt elkezdte tanítani Leonciót. Már C + D a nászútról is visszajöttek, Miriámék is betoppantak, de a szorgalmas diák még mindig csak az A betûnél tart.

Isadora meg milyen ügyesen kihúzott egy új autót Cayetanóból.
zsu150 2013 okt. 08. - 19:47:11
(1124/1549)
Hát akkor ebbõl sem mostanában lesz írásbeli vallomás :D
9/10
napraforgó 2013 okt. 08. - 18:33:38 9/10
(1123/1549)
Leoncio jól halad az írással - már megtanulta az A betût!
malvinkicska 2013 okt. 08. - 11:49:42
(1122/1549)
A 116os részt most néztem meg nagyon fel gyorsultak az események annyi minden történt benne Rosio alá írta a vállásí papirt Natália terhes Teresa azon ügyködik jöjjön minnél elõbb el Miriam volt szerelme Ábraham együtt mûködik jelenben Daniellel biztos sok idõ mig ki derítik Dionisio szemétségét de legalább már el kezdõdött valami. Camila nagyon aranyosan viselkedik ebben a nehéz helyzetben is Valóban olyan a ki sugárzása az valami csodás igaz Daniel sem piti.Pabloek kaptak egy ajándék lakást.
9/10
napraforgó 2013 okt. 08. - 09:23:20 9/10
(1121/1549)
No igen, akkor a Zárt ajtók csúnyán megbukott, már a címére sem emlékszem, holott csak egy hónapja ment. Vagyis nem kellett volna levenni A szív parancsát a mûsorról, mert annak volt és van is nézettsége.
Én amúgy az NCIS-t sem nézem, sem amikor este 11-kor adták, sem most, amikor déletõtt adják. Útálom a vérengzõs filmeket, amikor részletezik, hogy ki mitõl halt meg. OK, ez a munkájuk, csinálják, de mit tartozik ez rám? Semmiféle nyomozósdit nem nézek, amelyik az emeri hullák különbözõ boncolási adatait ismerteti. Ez talán érdekli a leendõ orvosokat, meg rendõröket, nyomozókat, stb., de az otthon lévõ nyugdíjasokat, meg a kismamákat a babáikkal biztos nem érdekli. Õk nyilván szívesebben andalodnak el Jose Armando, Rodolfo és Esmeralda Camila Aurália kalandjain.
(Na persze azért ott is kéne tudni válogatni - mert sokszor hihetetlen szemetet tálalnak a nézõk elé...)
malvinkicska 2013 okt. 08. - 08:05:34
(1120/1549)
Napraforgó a Story4 szeptemberben A zárt ajtók mögött cimû sorozatot adta de már szpt 30án NCIS al folytatta a mai napig nekem ez van a mûsor rendbe az pedig fent kell hogy legyen a neten.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 08. - 07:19:51 10/10
(1119/1549)
ha Dionisoi szereti a lányát és tudomására jut a helyzet.akkor Yagot biztos gatyába rázza majd.
mivel nem hiszem hogy Yago örülni fog ennek a hirnek..
9/10
napraforgó 2013 okt. 08. - 07:01:11 9/10
(1118/1549)
Valaki tudja hová lett, és egyáltalán mi is volt a címe annak a "fontos" amerikai reality sorozatnak, amit a kedvenc sorozatom helyére tett a Story4? Mert én seholse látom. De azért akkor ugye baromi fontos volt megszüntetni a sugárzását, hogy most veszkõdjek, hogy hol találom meg a neten, rendes emberek jóvoltából.

Most már csak azt nem tudom, hogy a kedves Story TV miért nem tud ilyen rendes embereket alkalmazni a stábjában, miért kell kevéssé okos személyekkel feltölteni az állományát?
malvinkicska 2013 okt. 07. - 19:02:30
(1117/1549)
Kedves Alicante Napraforgó a hozzá szólásotokkal egyet értek én is így látom ami egy kissé zavar elég szálon futnak itt a dolgok miért kellett ezt bele írni ha mégis így gondolta az írója talán nem rögtön a nász út után jött volna meg Miriam gyerekkel ezek után se veled se nélküled lesz a kapcsolatuk ez a titok elõbb utóbb ki tudódik, hogy Camilával házasok Igaz most már érvénytelen egyszer már le írtam de ismét azt írom furfangos ésszel bírt az írója.Dionisio végig fogja nevetni õket most is hangoztatja meg mérgezi az állatokat hogy menjenek el a birtokról az az eszement Agustina máris dobná kifele Danieléket.Remélem ebben Camilának lesz bele szólása õszinte leszek ezek után egyre jobban fogom nézni mikor rakják fel a netre a részeket.
Alicante 2013 okt. 06. - 19:24:41
(1116/1549)
"Daniel õszintén szerette Miriámot és nagyon meggyászolta, mikor azt hitte, hogy meghalt. És mivel Miriám ártatlan minden disznóságban, hazugságban, és valóban nagyon gyenge és sérülékeny, nyilván sem Danielnek, sem Camilának nincs szíve felvilágosítani a jelenlegi helyzetrõl. "

Daniel tényleg nagyon szerette Miriamot, az is igaz, hogy õszíntén meggyászolta, viszont idõvel beleszeretett Camilába. Miriamot most is nagyon szereti, de nem szerelemmel. Láthattuk, hogy a pici lányát is mennyire szeretgeti, neki valamivel könnyebb a helyzete mint Camilának! Hisz a szeretetet nem kell színlelnie.
Az igazság az, hogy teljesen egészséges Miriam idegrendszere, viszont a gonosz báty és Dionisio ezt adta be Camilának és Danielnek zsarolás jogcímén az igazság elhallgatása értelmében. Persze, hogy nem fog beszélni egyikük sem inkább szenvedni fognak csak hogy kíméljék Miriam érzéseit.
Alicante 2013 okt. 06. - 19:15:18
(1115/1549)
A kérdésedre tudom a választ, de nem akarok Spoilert írni hisz ez a telenovella végén derül ki.
Ami a felvetésedet illeti az egyházi (zsidó szertartás szerinti) esküvõrõl ne keress logikát hisz ezek a szappanoperák mesékre épülnek. Õk ilyenbe bele sem gondolnak!
Az se kizárt, hogy Daniel és Camila élettársi viszonyban fognak élni annak ellenére, hogy a dél-amerikaiak imádják az esküvõket.
9/10
napraforgó 2013 okt. 06. - 19:06:16 9/10
(1114/1549)
Valószínû, hogy Miriám elõbb-utóbb megtud mindent. Hogy mit fog dönteni, nem tudom. De a telenovellákban, ha egy párnak egyházi esküvõje volt (és Danielnek Miriámmal az volt, még ha zsidó rítus szerint is), ahhoz, hogy egy új házasság érvényes legyen a jövõre nézve is, bizony az elsõ házastársnak meg kell halnia. Tehát nem lepõdnék meg, ha szegény Miriámnak a kómából eredõen valami szövõdményei lennének és meghalna. Lehetne újra sírva gyászolni, de "helyreállna" a rend.
zsu150 2013 okt. 06. - 18:04:10
(1113/1549)
És mi van akkor, ha Miriam dönt? Mi van, ha rájön mindenre (l. senki nem tudja befogni a száját, mindenki tud mindenrõl), hiszen nem ostoba? Vajon maga mellett akarna tudni egy olyan férjet, aki már nem szerelemmel szereti, mindig a másikra gondol, vagy elindulna egy új élet felé? Mert akkor viszont egyik nõnek sem kellene meghalnia.
9/10
napraforgó 2013 okt. 06. - 15:25:25 9/10
(1112/1549)
Daniel õszintén szerette Miriámot és nagyon meggyászolta, mikor azt hitte, hogy meghalt. És mivel Miriám ártatlan minden disznóságban, hazugságban, és valóban nagyon gyenge és sérülékeny, nyilván sem Danielnek, sem Camilának nincs szíve felvilágosítani a jelenlegi helyzetrõl.
És ez Danielnek vaódi próbatétel, a szeretett elsõ feleségével marad és a közös kislányukkal, vagy eltaszítja õt és Camilát választja? És ha Camila mellett döntene, mert jelenleg õt szereti jobban, lnem lenne neki és Camilának is örök lelkifurdalása? És hogyan oldanák meg a kisbaba láthatását? Fõleg, ha Miriám haza akar térni Chilébe? Mert az az asszony miért ne akarna ilyen gyengén a saját hazájában, a saját otthonában élni? Fõleg, ha Daniel Camilával akarna maradni Mexikóban?

Ezt a csavart jól kifundálta az író, de akkor most ez csak úgy oldható fel, ha egyik, vagy másik nõ meghal. És akkor a sors döntött.
Alicante 2013 okt. 06. - 13:27:49
(1111/1549)
Én arra leszek kíváncsi Daniel hogy fogja megtartani Camilának tett ígéretét, hogy nem szexel az elsõ feleségével. Hosszú távon ezt a tartózkodást nem lehet nem észrevenni! Vajon mit fog kitalálni mentségül, hogy ne sértse meg Miriamot ugyanakkor tartsa a száját a második házasságával kapcsolatban?

Nem tudom megfigyeltétek-e ha valami történik a szereplõkkel azt perceken belül mindenki tudja...jön a körtelefon, jól értesültség! Hihetetlen lesz, hogy Miriammal kapcsolatban majd mindenki befogja a bagolylesõjét nehogy megtudja Camila szerepét Daniel életében. Nem is értem Ábrahám hogy képzelte, hogy Daniel majd hallgat a feleségérõl és sumákolni fog, ugyanakkor õ majdnem halálra ítélte és hazudozik most is össze-vissza Dionissioval együtt!
Miért kéne Danielnek szót fogadni két ilyen szemétládának???
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 05. - 21:56:53 10/10
(1110/1549)
szegény Camila annyit sirt ebben a részben , hogy már sajnálom..

http://youtu.be/Q-0kqhSnRxY