malvinkicska 2013 okt. 26. - 14:20:11
(1169/1549)
Ezt a sorozatot is el nyújtják lett volna 130 rész vagy valamivel több és nem ilyen tele gonoszsággal írva vagy oszlott volna meg a fõszereplõk akik eddig kiválóak voltak mostanra tétova akarat gyengék.Miriam egy erõs akaratú nõ még hogy az beteg szóval az is idõ húzás sok érvet tudnék fel sorolni de más is látja még jó hogy a mindennapi életben nem öljük le a haragosunk állatait céljaink éléréséhez nem gyilkolni kell ha nem harcolni meg dolgozni érte.Isadóra már elkezdte mérgezni az öreget az meg érdemli nem hitt a családjának.A Televisa rendezésében ezután induló sorozatokat meg gondolom hogy el kezdjem e nézni fõleg ha hosszúak lesznek.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 26. - 08:29:13 10/10
(1168/1549)
Elhuzzák ezeket de nagyon...

Miriam pedig már kezdet rájönni hogy nincs valami rendben Danielel
.. erre megint a titok meg a sok fére beszéd kicsit idegesitö már....
Daniel meg olyan mint egy tedd ide tedd oda.. nem tudja mit akkar..

igy elnyujtják a részeket.....
9/10
napraforgó 2013 okt. 26. - 06:55:54 9/10
(1167/1549)
Camila már túl sokat sír. Minden részben 5-10 perc azzal megy el, hogy az õ szenvedését nézzük. Zokog, megállíthatatlanul. Már alig bírom. Únom!!! Most kicsit összekapta magát, hogy a marhákkal baj van. Végre!

Azon mindig gondolkodtam, hogy egy olyan józan gondolkodású, két lábbal a földön járó nõnek, mint Amanda, meg egy olyan fifikás, ravasz, jóeszû férfinak, mint Dionisio, hogyan születhetett egy olyan ostoba, naív, végletekig hiszékeny lánya, mmint Natalia.
Tudom, hogy a való életben is sok ilyen van, mint Natalia, meg Agusztina, de én már sikítani tudnék az ostobaságuktól, meg a hülyeségüktõl.

Isadora végre elérte a célját, miközben szépeket mond Cayetanonak, már a megölésén töpreng.
Ha az élet nem is ilyen veszélyes, de nem értem, hogy a sok ostoba idõs férfi, akinek van egy kicsi vagyonkája is, hogy nem gondolkodik el, hogy az a sok fiatal nõ miért mindig a tehetõs öregurakba szeret bele, miért nem olyanokba, akiknek nincs semmilyük???! Ja, a férfias vonzerõ... no persze.
malvinkicska 2013 okt. 25. - 14:33:40
(1166/1549)
Camila éppen akkor kapja a rossz hírt mikor Viviana kezdte vigasztalni a Danielel való szkításuk után hogy pusztulnak az állatok .Dionisió nagyon ön telt ha õ azt hiszi valaha is kellene Camilának akkor inkább Mariano igaz azt csak barátjának tekinti nem szerelemmel szereti. Natália épp olyan naiv mint Agusztina nem hisz az anyjának igaz most mintha eszmélne már Agusztina Dioval kapcsolatban.Isadora is elérte a célját el kezdi most már mérgezni az öreget az is mindenre képes ami rossz.
9/10
napraforgó 2013 okt. 24. - 04:28:53 9/10
(1165/1549)
Gondolkodtam Miriám álbetegségén. Remélem, hogy Daniel, ha túljut az elsõ sokkon, elviszi a feleségét más orvoshoz, orvosokhoz is, pl. a fõvárosba. Dio a metepeci kórház orvosát zsarolta meg, de a világ össze orvosát csak nem tudja megvesztegetni, vagy megzsarolni.
Ha megvizsgáltatja a nõt másokkal is, csak kiderül, hogy nincs aneurizmája.

Ettõl függetlenül szerintem nagy sokk lesz Miriámnak, hogy nem telt el még egy év sem a "halála" óta, sõt, talán csak fél év, alig néhány hónap, és a férje máris halálosan szerelmes lett egy másik nõbe.

Mindenki úgy van vele, hogy ha valami ilyen katasztrófa törénik, a párja ne maradjon egyedül, idõvel találjon új társat magának - nade azért nem azonnal! Az idõvel azért ennél hosszabb idõt jelent, azért gyászoljon meg rendesen, szomorkodjék egy ideig, stb.
Ha nincs a pár hónapnál hosszabb idõ, akkor az emberben fölvetõdik, hogy a másik szeretett engem igazán? Mert ha már 1-2 hónap múlva képes mást szeretni, pláne õrülten, hát....

Én egyébként sem hiszek abban, hogy az ember újra, meg újra, havonta, kéthavonta, stb. mindig másba bele tud szeretni. (bulvárlapok vannak tele ilyen hírekkel....)
9/10
napraforgó 2013 okt. 24. - 04:12:39 9/10
(1164/1549)
Én még csak ott tartok, hogy Dio kiadja a parancsot Omarnak, hogy keverjék a vírust a marhák ivóvizébe. Hiába, akik csak neten tudják nézni, általában 2 nap lemaradásban vannak.
Tilda36 2013 okt. 23. - 21:57:45
(1163/1549)
Már Dio jóvoltából elkezdtek pusztulni!
Tilda36 2013 okt. 23. - 21:56:50
(1162/1549)
:-)))))
9/10
napraforgó 2013 okt. 23. - 19:31:06 9/10
(1161/1549)
szájkosár, pelenka... bírom a humorod.
9/10
napraforgó 2013 okt. 23. - 19:30:07 9/10
(1160/1549)
A mostani részekben a nõk állandóan sírnak. Camila sír, aztán ott van Rocio is, végül pedig Agustnina. Ez nekem már sok. És ha még a bikák is pusztulni fognak.... Most már elég a sok balszerencsébõl.
9/10
suxel 2013 okt. 23. - 17:47:37 9/10
(1159/1549)
nem is tudtam, hogy leoncio tanara aaron a bortonben, jo volt a kirohanasa, mikor megtudta, hogy nem lesz fia.
Lehet azert kell neki szajkosar, mert ha morogna, vagy duh kitorna akkor latnank, hogy a szinesznek valojaban van nyelve. Amugy az a kotes neki olyan, mint valami polyason alul a pelenka.

Azt sem tudtam, hogy Isa es Caye a bahamakon hazasodtak. Volt ennek valami kulonosebb oka, vagy csak a luxus? :D Isa haja tetszett.

Ezeket a bikuci megmergezos reszeket en nagyon szerettem.
malvinkicska 2013 okt. 23. - 14:56:46
(1158/1549)
A 126 127 es részt néztem meg Agustina teljesen belehabarodott abba a csaló Dioba a lányát nem tudja vigasztalni esztelenségeket mond neki semmit nem akar el fogadni ami Diora terhelõ .Camila szinte egyedül maradt a nagy bánatával a kis aranyos jó lelkû Luzma aki vigasztalta Daniel nagy dilemába van Miriám hamis betegségével kapcsolatban Szóval nehéz mind kettõjüknek jelenbe Camila érdemel sajnálatot a ki alakult helyzet miatt gondolom hamar meg mérgezi a csordát Dio biztosan azon sem lesz könnyû úrrá lenni szóval a szenvedés egy oldalú ami Camilát érinti a legjobban szerintem ezek a részek nagyon tömörek lesznek lehet hogy másképp is lehetett volna ezt meg írni, ez csak egy vélemény lehet más másképp látja.
9/10
napraforgó 2013 okt. 20. - 15:30:11 9/10
(1157/1549)
Megnézve a 125. részt, elég borzasztónak találom, hogy premier plánból kell nézni Rocio szenvedését. Bõven elég lett volna, ha távolabbról mutatják, vagy egyáltalán nem, csak beszélnek róla, hogy nincs jól. Lúzma valóban nagyvonalú, hajlandó lenne az anyósát magához venni és ápolni, dacára annak, ahogy az bánt vele, meg ahogy nyilatkozott róla.

Camilát sajnálom a szenvedései miatt, bár nem hiszem, hogy Miriámnak kevésbé fog fájni az igazság, ha még sokáig hazudoznak neki. Elõbb-utóbb rá fog jönni, hogy mi újság és még meg is lesz sértve, mert becsapták, hitegették.
Valamelyik nõnek nagyvonalúnak kellene lenni és lemondani Danielrõl. Abban is van ráció, hogy a gyerekes család maradjon együtt...

Ez a Teresa elég rámenõs csajszi, nem kertelt, Camila szálljon le Mariánoról, ne az õ vállán akarja kisírni magát, mert ezzel csak táplálja Mariánóban a reményt. Mondjuk én sem értem, hogy miért nem a barátnõje, Viviána vállán sírja ki magát.... Tényleg van egy olyan mellékzöngéje, hogy majd Mariáno karjában keres vígaszt... A pasi biztos nem térne ki az ügy elõl.

Dionisio meg milyen beképzelt, azzal hitegeti magát, meg azzal bosszantja Danielt, hogy Camila önként fogja magát a karjaiba vetni. Haha, sõt hahaha.

Yagora viszont sikerült ráijeszteni. Natalia csak úgy ragyogott, amikor megkérte a kezét. Szegény ostoba lány, el fogja még õ átkozni azt a pillanatot, amikor igent mondott.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 19. - 17:27:38 10/10
(1156/1549)
Dionisio egy lépéssel jár mindenki elött..
Yago gatyába rázása , az orvos zsarolása, na meg a bikák fertözése,,

Camila tényleg sokat sir...
malvinkicska 2013 okt. 19. - 16:20:32
(1155/1549)
Tilda36 mivel én a neten követem az eseményeket ma láttam azt amit már te leírtál teljes mértékben egyet értek veled Camilát ha egy film még akkor is nagyon sajnálom mert õ mindenkihez rendes jószívû és egy vipera bollyal van körül véve Dio kapott volna Danieltõl ha Miriam ki nem lép meg érdemelné hogy valaki helyre tegye pedig az erõszakot utálom.Az a kaján mosoly az arcán övé lesz Camila mikor fog el múlni biztos sokat kell még várnom.
Tilda36 2013 okt. 18. - 21:08:09
(1154/1549)
A mai nap történése: nem elég Camila szerelmi bánata a szeretett férj búcsúja miatt, most meg Teresa szállt rá aljas módon! Camila tényleg egyedül marad?...persze Viviana, Rafa és a szolgálók mellette maradnak, sajnos az anyjára semmire semmiképp sem számíthat.
Most mutatkozott meg, hogy Luzma milyen nagylelkû, mert felajánlotta, hogy lakjon náluk Pabló anyja és õ odaadóan fogja Refulgio mellett ápolni.
Nahát ez a házassági ajánlat Natinak Yagotól, szegény lánynak eszébe sem jut, hogy ez erõltetett volt, gondolom Amandának eszébe jutott Dionissio.

Nem értem Vivi és Rafa problémáját, ha eddig csodásan éltek és boldogok voltak élettársi kapcsolatban, mi változott meg közöttük? Rafa ennyire ragaszkodna a házassághoz? Ez megint nem életszerû! A valóságban a férfiak ódzkodnak a házasságtól, de itt pont fordítva történt. Ezért elhagyni még ha egy kis idõre is a szerelmét?

Dio örül, hogy Miriamék elhagyják a birtokot, de mibõl gondolja, hogy Camila ezek után, hogy megmérgezi az állatait majd a karjába veti magát? Augustina persze a butasága miatt semmit sem sejt...

Cayetano meg hisz Isának, hatalmasat csalódtam volna ha nem így lenne! :D
malvinkicska 2013 okt. 18. - 19:32:23
(1153/1549)
A Dionisio aljas tervei már borzalmas készül a csordát meg mérgezni most a Miriam orvosát is fenyegeti azért ez már sok olyan nincs hogy õ mindenkire tud valami terhelõt csak a másik életét akarja mindenáron tönkre tenni nekem ez már sok és kezdem gyûlölni Diot Isadora is meg vette már a füvet a mérgezési tervéhez szóval nonszensz amiket írnak bele.Danielnek Camilának így is sok gondjuk volt de ez a két tûzre való tesz róla hogy a késõbbiekben sem unatkozanak.
Alicante 2013 okt. 17. - 22:21:51
(1152/1549)
Félreértettelek, tökéletesen igazad van! :)
9/10
napraforgó 2013 okt. 17. - 17:57:41 9/10
(1151/1549)
Ábrahámnak mibõl kellene õt kihúzni ---> Nem ezt mondtam, hanem azt, hogy tisztára mosni (a nevét). Danielt igaztalanul megvádolták, gyilkosnak minõsítették, majd szökött rabnak. Azért ez alaposan besároz egy ártatlan embert. Én arra gondoltam, hogy Abrahamnak mindent meg kell tennie, hogy Danielt rehabilitálják.
Azért az nem mindegy, hogy legyintünk, hogy na jó, üsse kavics, hát akkor mégse gyilkos.
Ráadásul Abraham úgy vádolta meg D-t, hogy pontosan tudta, hogy a húga nem halt meg! Na ezeket kell hivatalosan tisztáznia.
Alicante 2013 okt. 17. - 15:15:08
(1150/1549)
Tudod az ebben a legnagyobb borzalom, hogy tudatában vagy annak, hogy egy halott csecsemõ megszületéséért kell végigszenvedni a szülés különbözõ fokozatát...ami a testi szenvedéseken felül lelkileg is megviseli az anyát. Szerencsére a nõvérem következõ terhessége állandó fekvés mellett már sikeres volt, gyönyörû kisfia született épen, egészségesen.:)

Luzma lelki gyötrõdése számomra is talány, hisz a baba nem akárkitõl fogant és fenn állt a testi fogyatékosság veszélye a magzatnál, inkább lélegezzen fel, hogy önhibáján kívül megoldódott a probléma, így új életet kezdhet Pablóval.

Miriam és Daniel szexuális életével kapcsolatos kérdést már én is korábban felvetettem. Nem lehet ezt hosszú távon húzni-halasztani! Mindenképp sürgõsen választani kell melyik feleségével fog maradni! Ábrahámnak mibõl kellene õt kihúzni, hisz a vád a felesége meggyilkolása volt, ami már nem aktuális!