9/10
napraforgó 2013 nov. 10. - 17:06:27 9/10
(1249/1549)
Nem néztem utána, csak tippeltem. Talán azért gondoltam idõsebbnek, mert jó pár kilót felszedett az utóbbi években.

Egyébként Dionisio, a szerep, lehet idõsebb, mint az õt megformáló színész...

Az Alonsot játszó színész 34 éves, mint ahogy a szerep szerint is annyi. a haldoklásakor a kórházban még mondta is. Lety Calderon meg csak 44. De hogy az anyja lehessen (akár csak névleg is), Isának minimum 50-nek kellene lennie....

De még ha a szereplõk csak annyi idõsek is, mint amennyi a színész a valóságban, akkor is furcsa ez a klotyón való randevú két felnõtt embertõl.
9/10
suxel 2013 nov. 10. - 15:52:25 9/10
(1248/1549)
Kicsit pontosítok Cesar életkorán: 54. :)
9/10
napraforgó 2013 nov. 10. - 14:49:45 9/10
(1247/1549)
Szerintem nagyon praktikus ez a széles karimájú kalap. Megvéd a tûzõ napsütéstõl, de a váratlanul lezúduló esõtõl is. Szinte akkora, mint egy esernyõ.
9/10
napraforgó 2013 nov. 10. - 14:48:10 9/10
(1246/1549)
Tényleg nevetséges, hogy a 45 éves Isa, meg a kb. 60 éves Dio egymásnak esnek a fürdõszobában, mint két szerelmes kamasz. Agustina vajon mit fog csinálni? Kár, hogy nem kezdett el sikítozni, most Dio biztos elkapja a grabancát és megfenyegeti, hogy ne merészeljen szólni Cayetánónak.
Szegény buta Agustina, most kéne menekülni, hagyni a fenébe azt az igazolványt. Sajnos nem tudja, hogy Dio már leleplezte, nem fogja elõlhagyni a papírjait. nem lepõdnék meg, ha az irodáját eztán zárva tartaná.
malvinkicska 2013 nov. 10. - 13:33:43
(1245/1549)
Daniel nem nagyon vágyik el a birtokról ez a két fõ gonosz még a lány kérésen is üzengettek egymásnak ez azért már igazán nevetséges volt a másik Isa öltözetét kirívónak tartom egyszer a kora a másik a szerepe túl sokat mutat magából aki nem tud így hozzá szólni egyáltalán nem szeretik és túl meg van sok ember szemében öregedve Isa mondtam biztos a szõke haj teszi számukra hihetetlen õ volt egykor Esmeralda.A sorozat biztos most már érdekesebb lesz Agustina rajta kapta a csaló Diot de már késõ.A Dantét alakító színész Az Örökségben nyomozót játszik nagyon jól szín foltja a részeknek nem rég bukkant még fel. Camila egy természetes szépség gyönyörû a bõre a mosolya az öltözet olyan lenne mint a többi sorozataiban akkor lennék elégedett Miriam is szép de nincs olyan kisugárzása mint Camnak.
10/10
cinemaxeva 2013 nov. 10. - 10:24:27 10/10
(1244/1549)
hát igen

egy kicsit furi ez a nagy kalap Danielnek

de azért jó ....
10/10
cinemaxeva 2013 nov. 09. - 16:52:08 10/10 Előzmény Norcy_
(1243/1549)
igen... a számitógépen keresztül betudok lépni a TV-be és ugy

készitem a képeket....

amugy még az jó hogy Camila nem esett teherbe mert akkor nem tudom mi tévö lenne Daniel...
9/10
napraforgó 2013 nov. 08. - 20:17:17 9/10
(1242/1549)
Én is mondtam már, hogy Camila úgy néz ki Daniel mellett, mint egy kis veréb a pávakakas mellett.
Danielen már vagy a 20.-25. csinos charro öltönyt látjuk, Camila meg mindig ugyanabban a fekete gatyóban, csizmában, mellénykével. Csak a kockás blúz változik rajta néha. Pedig a közeliken látszik, hogy szép arcú nõ. Miriam csinos kis nyáriruhákban van, Camila meg mindig, mintha épp az istállóból jönne.
malvinkicska 2013 nov. 08. - 19:33:18
(1241/1549)
Amikor nézem a részeket el gondolkodom ennyi rosszat hogy lehet bele írni a jó akaratú emberek meg szenvednek miattuk itt van Agustina a kis butasága milyen nagy bajba sodorta meg halt a nõ és nem mondja el hogyan veheti fel a biztosítást evvel fogja lehetetlenné tenni igaz neki meg Isanak annyi meg öletni egy embert mig más félre néz mindezért büntetést nem kapnak.A másik dolog a sorozatban végig Dio sakkban tartott embereket ez is olyan hiteltelen . Ami továbbra sem tetszik az Camila öltözete milyen kis szûk blúzokat adnak rá Daniel meg úgy kiöltözik szinte mindig ünneplõsön pedig sok arcát mutatta most is Camila nagyon sok mindenen ment eddig is keresztül ahogy láttam eztán sem lesz könnyebb neki.Yago továbbra is fa tuskó szemét a saját anyját sem nézi semmibe.
9/10
napraforgó 2013 nov. 08. - 19:23:07 9/10
(1240/1549)
Daiel épp csak kilábalt valamelyest a halálos betegségbõl, de sem Miriámmal, sem a kislányával nem foglalkozik. Tanúskodni megy Isadora ellen - amúgy teljesen hiábavalóan, majd beteglátogatóba Rafaelhez. És Miriám is inkább Mariáno házának berendezésével foglalkozik, meg az anyjának való kajafõzéssel. Hát.... Úgy tûnik a forgatókönyvírók valóban össze akarják õket boronálni, holott tegnap még mindkettõ halálosan szerelmes volt - másba. És Teresát is leakasztották Mariánóról, most Dantéval fut....

Leoncio "kissé" felizgatta magát, hogy Isát kiengedték. Gondolom a saját kezébe veszi a nõ megbüntetését...

Közeledik a vége, átrendezõdnek a sorok.
9/10
napraforgó 2013 nov. 08. - 19:01:57 9/10
(1239/1549)
Szerintem szegény Agustin át Dionisio ezzel a biztosítási alappal fogja pácban hagyni. Lenyúlta a befizetettt pénzeket, a kifizetéseket meg Agusztinának kellene állni....
9/10
napraforgó 2013 nov. 08. - 18:21:06 9/10
(1238/1549)
Nem értem Lúzmát, mit hisztizik. Sose legyen nagyobb baja, minthogy ideiglenesen "be legyen zárva" egy ilyen luxusbirtokra.

Azt sem értem, hogy Camila és Daniel miért nem jelentik föl Dionisiót? A nyomozás és a bizonyítékok megszerzése a rendõrség dolga, nem a feljelentõké. Piedad és Ippolito vallomása, amit hallottak Dionisio szájából, pont elég egy megalapozott gyanúhoz. Miért ne szállhatna ki a rendõrség ennek alapján a házába egy házkutatási paranccsal, és kereshetné meg azokat az igazolványokat, amelyek Dionisio többes személyazonosságát igazolnák?
És mi a fr*ncnak vannak az igazolványokban ujjlenyomatok, ha azokról nincs egy központi adatbázis? Csak egyezést kellene keresni. Mert nevet hamisíthat magának akárki, de ujjlenyomatot nem.
Norcy_ 2013 nov. 08. - 10:53:03
(1237/1549)
Hú, de szép éles kép ez is. Te csinálod õket a tv-bõl? :)
10/10
cinemaxeva 2013 nov. 08. - 00:34:42 10/10
(1236/1549)
Huu Daniel milyen érekes elmélet
szeretne két vasat is a tüzbe tartani..

csak arra nem gondolt , hogy Camilának igy is jó lesz...

ez örület....
malvinkicska 2013 nov. 07. - 11:39:52
(1235/1549)
A vidéki ember élete és aki foglalkozok valamivel azért azé változatos élet forma tavasztól virágosítani ahol lehet szabad földbe cserépbe aztán jön zöldség félék termesztése azok rendbe tartása locsolás és akkor még az állatokról nem is szóltam sertések baromfi udvar rendbe tétele hobbi állatkák perzsa cicák galambok páva és egyebek szóval ez mind gond de egyben szépek és meg hálálják a törõdést szóval ez a sorozat birtokon játszódik hihetõek a gondok bizonyos szintig nem kell meg mérgezni egy állatot ahhoz hogy beteg legyen netán járvány üsse fel a fejétmint volt sertés orbánc és egyebek mivel már nem oltanak semmit mint régen baromfi pestis ellen és még sorolhatnám nem kellene ennyire elrugaszkodni a valós élettõl ez a véleményem.Lehetetlen baromságokkal tele írni egyeseket hogy meg legyen a sorozat száma de tartalom semmi.A számomra ami zavaró milyen ott a rendõrség ha így tüntetik fel õket a filmekbe aki alig csinál valamit nagyon büntetik a másik sorozat gyilkos nem találnak bizonyítékot ez nevetséges.
9/10
napraforgó 2013 nov. 07. - 10:02:30 9/10
(1234/1549)
Gondolom, hogy az átlagnézõ élete nem ennyire változatos. Elmegy munkába, bevásárol, fõz, kicsit beszélget a gyerekkel, férjjel, aztán alvás, mert másnap kezdõdik minden elõlrõl. Mondjuk én nem is szeretnék annyira változatos életet, mint ami ezeknek van, a sok merénylettel, balesettel, ármánnyal.
De ha nem lenne ilyen változatos az életük, unalmas lenne a sorozat, nem szólna semmirõl. Szóval én ezt megértem. De azért valaki figyelhetne az idõfaktorokra, egyeztethetné a dolgokat.

Gondolom az egész azért ilyen, mert menet közben írják, alakítgatják a történetet, sokszor a nézõi visszajelzések alapján.
Én jobban szeretem, ha egy elõre megírt történetet filmesítenek meg és nem tesznek bele a vége felé minden hülyeséget, sosem látott ikertestvér fölbukkanását, lebénulást, megvakukást, kómába esést, amnéziát, meg a többi szokásos baromságot.
Tilda36 2013 nov. 06. - 21:50:26 Előzmény malvinkicska
(1233/1549)
Augustina most már a vesztébe rohan, de mint kifejtette tartozik ezzel a lányainak, mert mindkettõt elhanyagolta a férjei miatt! Kinyílt már a szeme de nem annyira, hogy el tudjon bánni egy ilyen dörzsölt gonosztevõvel mint Dio, erre jól ráérzett Camila nem véletlenül marasztalta. Az a baj, hogy erre a "mama" elég késõn jött rá...

Szép estét Mindenkinek!
Tilda36 2013 nov. 06. - 21:45:10 Előzmény napraforgó
(1232/1549)
Te nagyon szépen leírtad, hogy a pár hónap alatt mennyi minden történt Daniel és Camila életében, mi ez ha nem életszerûtlenség pár hónap alatt? Gyász, börtön, menekülés Mexicoba és a többi cselekmény, három ember halála, kettõ ellen gyilkossági kísérlet, nem ismétlek de ez testvérek között is min. 2 év, akkor viszont maradjunk annyiban, hogy baj van az idõvel...
Tilda36 2013 nov. 06. - 21:38:42
(1231/1549)
Most már komolyan nem értem Luzmát, úgy érzi be van zárva és azt kéri a férjétõl, hogy közeledjen felé és csókolja meg, mert nagyon elveszettnek érzi magát...Pablo emlékezteti, hogy úgy állapodtak meg, hogy ezzel várni kell, de azért mint szeretõ férj megcsókolja és megölelné, ekkor felkiált Luzma, hogy képtelen arra, hogy ennél tovább menjenek, berohan a fürdõszobába úgy kell kikönyörögni, hogy jöjjön ki...oké, de akkor miért biztatta Pablót???
Úgy érzem ez nagyon mesterkélt jelenet volt, így a szûz kurucok viselkednek!
malvinkicska 2013 nov. 06. - 19:04:33
(1230/1549)
Mariano és Miriam szépen be pakoltak az új otthonban az ízlésük is egyezett sok mindenben a két kislány nagyon szereti egymást Dionisionak most el kell hagyni a birtokot de az esztelen Agustina biztos vele megy pedig Amanda fel vílágosította.Isadóra egy többszörös gyilkos és még mindig lehet neki ártani embereknek szerintem ez az a pont ahol már olyan mese szerû igaz nem csak ezt látom így ha nem amit Dio követ igaz szappan opera de akkor miért nyilatkozzák hogy a minden napi életbõl merítik a témát ez egy kicsit sántít.