10/10
face90 2013 ápr. 30. - 14:20:07 10/10
(49/1549)
Valóban csak 10 év van köztük az életben, de ezért is utaltak rá a mai részben, hogy Isadora milyen fiatalos anyuka, inkább a testvérének néz ki. Ahogy halad elõre a sztori, úgy minden értelmet nyer. Egy biztos semmi sem véletlenül történik így :) Mint, ahogy az sem, hogy a nõkkel szemben van ez a "kis problémája".
10/10
face90 2013 ápr. 30. - 14:18:48 10/10
(48/1549)
Amit Alonso produkált, tényleg kemény! Amikor visszament bocsánatot kérni Camilától, és elkezdett az ölébe mászni, mint valami gyerek, utána meg odafeküdt mellé és csókolta / harapta vállát és ahogy nézett közben, hát totál beteges volt!! Le a kalappal elõtte! Áhh Dionisio-Isadora jelenet hatalmas, hívjon csak Isadorának....:DDD 2 jelenettel késõbb meg heló, szia, mizu :D
9/10
napraforgó 2013 ápr. 30. - 13:58:34 9/10
(47/1549)
Ha véletlenül nem lenne elég nézettség, bizony még az is megeshet... És hogy nem várnak tõle túl sokat, lehet látni, hogy a Story4-en délelõttre teszik (csak az nézheti, aki az ágyat nyomja, mert aki dolgozik, munkában van, a fiatalok suliban, a háziasszonyok bevásárolni mentek, vagy a konyhában fõzik az ebédet, a kigyerekesek meg a játszótérre mentek), a Story5 meg délutánra - de Story5-je nincs mindenkinek, ez erõsen szolgáltató- és csomagfüggõ.
9/10
napraforgó 2013 ápr. 30. - 13:53:45 9/10
(46/1549)
Pont ezekre gondoltam én is! Az elsõ részben arról volt szó, hogy Camiláék 7 év után végre összeházasodnak Luisszal. Ha a nõ csak 20 éves volt a szerelmük kezdetén, a 7 év után már a 30-hoz közeledik. Aztán a võlegénye halála után is eltelt 3 év, tehát minimum 30. Meg aztán végzett állatorvos is.
Szóval szinte hihetetlen lenne, sõt beteges is, ha egy harmincas nõ még szûz lenne.

A másik, Don Daniel számítógépes kutatása is szinte hihetetlen. Odáig még rendben van, hogy rákattint az ikonra és az megnyílik, de tényéleg nem olvasott egy sort se! Legalább játszotta volna el, hogy mi ez? mit írnak itt, nahát, ez... hihetetlen, hát ez borzasztó, stb, stb. És rögtön tudja, hogy Alonso a bûnös, holott néhány napja még azt mondta, hogy megbízik benne.
Az emberek általában hosszasabb ismeretség alapján döntik el, hogy kiben bíznak és kiben nem. Ha régebbrõl és jól ismerte a fickót, 1.) vagy észre kellett volna vegye, hogy nem megbízható;
2.) vagy megbízott benne a tapasztalatai alapján, akkor meg kételkednie kellett volna a számítógépes adatok láttán. Minimum törekedni kellett volna, hogy meggyõzõdjön az adatok hitelességérõl.

Camila sem tini már, neki is fel kellett volna tûnni, hogy Alonso nem 100-as.
Mert olyan nincs, hogy egy férfin az esküvõ után tör csak ki a dili, és pont azért válik impotenssé, mert a harmincas felesége lefeküdt az elõzõ võlegényével is....

Lehet, hogy meleg a fickó, és errõl anyuja sem tud? És irtózik minden nõtöl? Csak kellett valami indok, hogy miért nem tud....
9/10
suxel 2013 ápr. 30. - 13:33:36 9/10
(45/1549)
Na meg még Alonso számon kéri Camillat, hogy volt-e már elõtte valakivel? Milyen ez már? Szépen nézett volna ki, ha nem. Elvégre Camila sem tini már. Gyönyörû, érett harmincas nõ! :) :)
9/10
suxel 2013 ápr. 30. - 13:26:14 9/10
(44/1549)
Állítólag Alonsonak eddig más nõkkel nem volt problémája ezt hangoztatta is, amikor a szemére vetette a nem teljesítést Camilanak. A házasságuk szépen indul innentõl kezdve, szép jövõ elé néznek, meg mennyire beteges már a fickó. A másikat zutty belehajította a medencébe.
Tény és való, hogy Alonso azért idõsebbnek néz ki a koránál, de hát ilyen géneket örökölt.
Ami nekem nem tetszett, hogy Don Daniel nem ért a számítógépekhez, majd hirtelen megnyitja a turisztikai központról az e-mailt, még bele sem olvas, de már azt is tudta, hogy mekkora összesküvés áldozata az unokahúga. Rendellenes volt ez a hirtelen ráeszmélés.
sorozatkedvelõ 2013 ápr. 30. - 13:21:04
(43/1549)
Engem csak egy dolog érdekel,hogy végig adja a Story4 a sorozatot,vagy átteszi egy másik csatornára?Kár,hogy ezt nem lehet tudni,mert akkor bele se kezdek.
9/10
napraforgó 2013 ápr. 30. - 13:14:22 9/10
(42/1549)
Ahogy így elnézem, Letitia Calderon túl fiatal az anyaszerepre. Bár felszedett pár kilót, az arca nagyon szép. Megnéztem az életrajzát és csak 10 évvel idõsebb az állítólagos fiánál és menyénél. Vagy talán ezzel is mahinálnak és nem is õ Alonso anyja?

Ez az Alonso egy öreges arcú, nyiszlett nyikhaj, nem az a hõsszerelmes típus. Minek akar egy impotens fickó nõsülni? Elõbb rendbe kéne hozni a baját, aztán udvaroljon.
violet82 2013 ápr. 30. - 11:38:13
(41/1549)
Hú de jó, hogy meghagyták Leticia Calderon szinkronhangját, így legalább élvezhetõ. :) Hát Dionisiót még szokni kell.
9/10
suxel 2013 ápr. 30. - 11:06:37 9/10
(40/1549)
Kezdõdik a trollface Alonsonál, annyira bírom az ürgét!!! :) Nagy szám!
A színjáték is Isadora és Dionisio között mekkora már, hogy nem ismerik egymást, csupán 2 éve tervezik az egészet. :)
Amúgy elég sok a szinkron terén a romanticas: Don Daniel, Baldomero atya, Piedad
10/10
face90 2013 ápr. 30. - 10:56:36 10/10 Előzmény napraforgó
(39/1549)
Az eredetiben is így voltak a képsorok egymás után, akkor a készítõk nem figyeltek erre. Igen, érthetetlen, hogy miért vágták ki azt a kb. 3 másodpercet. Így fura volt, tényleg szerencse, hogy Alonso megemlítette a végén, mert, aki nem látta eredetiben, nézhetett, hogy mi van:D Max. még a fõhõsnõ frizuraváltásából lehetett következtetni rá, ez általában arra szokott utalni.
10/10
face90 2013 ápr. 30. - 10:54:49 10/10 Előzmény suxel
(38/1549)
Oké, én is így gondoltam, itt nincs spoiler, ez a sorozat, van annyira kerek, hogy megérdemli a tiszteletet.:)

Ma viszont Mr. "Alonso" Bean, game on üzemmódba vált, már alig várom:DD
9/10
napraforgó 2013 ápr. 29. - 19:45:41 9/10
(37/1549)
Én is csodálkoztam, mert Daniel és a felesége Agatha sírjánál járnak, ami rendesen le van fedve kõlappal, ott beszélgetnek az anya betegségérõl, haláláról. És ami a furcsa, Don Danielnek az ezt követõ képben (!) jelentik - talán a pap(?), hogy a fiatalkori szerelme meghalt pár napja (???) Még csodálkoztam is, mert pár nappal a temetés után nem úgy néz ki egy sír, a márvány, vagy kõ srkövet csak egy évvel a temetés után szokták föltenni, amikor a sír már megsüppedt. Lehet, hogy a képek sorrendjét is rosszul vágták össze a szinkronizálás után?
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 19:40:31 9/10
(36/1549)
Laura Carminera nagyon kíváncsi vagyok meddig jut el, mert tehetséges és változatos szerepei voltak. Volt már 2 fõszerepe, gonoszkodott is, mint itt, vagy most fogja a La Tempestadban csinálni. Ha sajnáltam, az nagyon ritka volt a történet során, de elõfordult, viszont még véletlenül sem akarok spoilerezni itt, mert szerintem van annyira fordulatos és szövevényes, hogy ezt csak elrontanánk vele. :)
De holnap jön Flavio (Alonso) elsõ nagy alakítása, óriási az a fazon!
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 19:33:57 9/10
(35/1549)
Így nézett ki: Santiago de Chile - 3 évvel késõbb. Nem értem miért kellett, kihagyni, mert ez már tényleg csak 1-2 másodpercnyi jelent volt. Észrevehetõ volt, hogy valamennyi idõ eltelt, mert 10 perccel ezelõtt még élt Agata, majd következett, hogy a hosszú betegség elvitte. Még jó, hogy Alonso megemlítette a végefelé, hogy 3 éve eltelt.
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 18:46:51 10/10
(34/1549)
Akkor ezek szerint, most te is észrevetted az ismétlésben :)) Nézd ha megint egyetértünk, akkor már lassan fan clubot csinálhatunk, és lám, megint egyetértünk :D Ximenával voltam úgy, hogy amikor kellett utáltam, amikor viszont úgy volt, tökéletesen tudtam sajnálni is. Egy szó, mint száz, Laura Carmine is megérdemelte volna, hogy a legjobb nõi mellékszereplõ legyen, de Raquel Olmedo vitte végül :) De sztem ha Laura jó lehetõségeket kap, és élni is tud velük, Villanaként szép jövõ elé nézhet majd.
9/10
napraforgó 2013 ápr. 29. - 18:14:36 9/10
(33/1549)
Szerintem is a helyszínt és az eltelt idõt jelezni kell - legalábbis ha azok változnak.
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 17:54:24 9/10
(32/1549)
A történetben Ximenat amúgy az egyik legjobb karakternek lelem, egyébként is hiteles negatív szereplõnek, teljesen átjön az egész tõle szerintem. Annyira tudtam utálni mindig, hiszen olyan jól tudott kavarni. Én nem bánom, hogy ilyenre formálták, sõt. :)
Amúgy az tényleg hülyén veszi ki magát, hogy kivágták, hogy eltelt 3 év.
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 17:40:50 10/10
(31/1549)
Camilat, jól kihagytam*** Szóval ha Luis nem hal meg, Camila sose költözik le a birtokra, és így Alonso nem tud ráhajtani.**
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 17:37:04 10/10
(30/1549)
Igazából azt akarták érzékeltetni, hogy mivel mind a ketten ugyanazt álmodták, hogy valami történni fog. Intõ elõjel. Luisnak már eleve meg kellett halnia, mivel ha nem ez nem következik be, akkor sose költözik le a birtokra, és Alonso nem tud majd rástartolni. Miriam viszont a szerencsétlenségek áldozata, õ elején nem zavarta a képet, csak miután kiderült, hogy nem Camila a birtok örököse, hanem Daniel, és így el kellett távolítani az útból.

Az, hogy Ximena miért ilyen, hát ezt a karaktert írták neki :) Errõl eszembe jut az, hogy amikor a rajongók a fõhõsöknek megjegyeztek a twitteren, pl. ez vagy az, miért ígyvan azt mondták, hogy "todo es culpa de Martha Carillo" (Martha Carillo & Cristina García a telenovella írónõi.) vagyis, hogy az egész Martha Carillo bûne...tehát nála lehet reklamálni. :D