9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 17:35:08 9/10
(29/1549)
Valami hülye egyén fogta magát és random módon beírt szinkronhangokat.
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 17:33:38 9/10
(28/1549)
Hát mind a ketten megálmodták az elején, hogy valami rossz fog történni, és bekövetkezett amit a rossz ómen jósolt. Camillaék balesetet szenvedtek, s Danielék szintén a medence felett. Szerintem ennyi volt a lényege.
Nem túl jó indulatú a kishúg: meglátod, ez a jelzõ túl finom lesz Ximenara, igazi hárpia lesz.
Jessica00 2013 ápr. 29. - 17:25:07
(27/1549)
Most nézem ismétlést...De lehet fogom magam, megtanulok spanyolul és megnézem egy év múlva, mert ez a szinkron....TÖRTEI TÜNDÉT légysziiiii. Nem lehet tüntetni?? meg..nem tudom a neveket még, az anyjának is valaki mást ...eddig ennyi..Jó, volt olyan, hogy másik sorozatban fura volt valakinek az új hangja, és megszoktam, de ez nem fura, hanem már nagyon zavaró. Elsírom magam.
10/10
cinemaxeva 2013 ápr. 29. - 17:19:12 10/10
(26/1549)
hellosztok .. nekem ez a film nagyon tetszik és örülök hogy eljutott magyarországra...
szép jelenetek lesznek benne aki nézi nem bánja meg az garantált.....
9/10
napraforgó 2013 ápr. 29. - 17:05:22 9/10
(25/1549)
Nekem kicsit zavaros volt az elején ez a két baleset. Az egyikben meghal Camilla võlegénye. A másikban az esküvõn megsérül Daniel felesége. Erre miért volt szükség, ha a nõ meggyógyul és csak pár év múlva egy másik baleset miatt esik kómába?

Jimena, a kishúg szép nõ, de nem túl jóindulatú. Vajon miért irígykedik a nõvérére egy átlagnál sokkal csinosabb nõ?
nuussi 2013 ápr. 29. - 17:05:12
(24/1549)
Wikipédián az van, hogy Törtei Tünde Silvia magyarhangja. Miért nem õ lett??????????????????? :(
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 14:34:33 10/10
(23/1549)
Igen, holnap már jelen lesz Sra. Isadora! :)) @ v_zsuzsi jól gondolod, érdemes lesz rá figyelni, nem a tipikus húgocska õ sem :)

Hát én sem tudom, hogy fogok megbirkózni a szinkronnal, alig vártam, hogy végre magyarul is lássam, azért úgy mégis más... Tudom, nem szép dolog a korokkal jönni, de eléggé fordítva mûködnek a dolgok. Victoria Ruffo 51 éves és Kiss Erika szinkronizálja, aki ugyanannyi idõs. Tehát korban illik hozzá. Ehhez képest, Navarro 34 éves, és kapja Götz Annát, aki 50. Nem is értem. Minek mindig váltogatni ha valaki beválik, vagy ha azért, mert éppen nem ért rá az illetõ, akkor sem kellett volna így összecsapni, nemhogy várnának még, hogy igényesebb legyen, inkább gyors szinkron aztán engedjük útjára.
v_zsuzsi 2013 ápr. 29. - 14:08:32
(22/1549)
A Vad szíves szinkron nekem rögtön beugrott. :D Götz Anna még Camila hugához is jobban illett volna, bár neki egész jó hangot találtak, csak név szerint nem ismerem.

Érdekes nõszemély ez a Xiména, kiméletlenül beszólogat a családjának, nem tûnik unalmasnak. Rá is kiváncsi leszek :D
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 13:53:06 9/10
(21/1549)
Alapvetõen az a bajom, hogy Götz Anna már inkább nagygyerekes családanyákat szokott szinkronizálni, hát hol van a fõhõsnõ karaktere ahhoz. Szerintem most abba ne menjünk bele, hogy õ volt Aracely Arambula egyik szinkronja a Corazon Salvajeben, ott ugyanis volt egy kis bázis, és állandóan õk szinkronizálták le a sorozatokat. Azért a STORY4-5-tõl kicsit több igényességet vártam volna. Ha ki tudták választani Victoria Ruffonak Kiss Anikót, vagy Lety Calderonnak Orosz Annát, akkor ez miért nem ment Navarro vagy Evora esetében. Mindegy.

Oh, én Carlota néniként is szerettem Letyt az ENDA-ban, de itt Isadoraként nekem csúcs, rettenetesen gonosz nõ, és még csak a szeme sem rebben, hidegvérû perszóna. Nekem 2012-ben nõi-férfi gonoszok rendesen a toppon voltak a legtöbb sorozat esetében. Holnap már tutira megjelenik benne!
v_zsuzsi 2013 ápr. 29. - 13:39:26
(20/1549)
Én is nézni fogom, mert érdekel a téma. De azért érdekes, hogy még a Könnyek királynõjének is jobb lett a magyar szinkronja.
Talán nem kéne egyszerre ennyi sorozatot megvenni és futószalagon gyártani hozzá a szinkront...
munkusz 2013 ápr. 29. - 13:16:00
(19/1549)
Szerintem jó sorozat lesz, de a szinkron....Egyedül az Rtl tud normális szinkront csinálni. Én szurkolok, hogy õk vegyenek sok-sok sorozatot, mert ott mindig marad a már megszokott hang, vagy ha mégsem akkor találnak jobbat. Zakariás Évanálam egyenlõ Silvia Navarroval.
De a sorozat folytatását várom. :)
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 13:08:42 10/10
(18/1549)
Én ugyanígy gondolom plusz még Evora is lehetett volna legjobb férfi fõ gonosz. Azt, hogy Silvia-t nem jelölték nem is mondok semmit, ilyen, hogy lehet? Se a MEPS-ben, se a CME-ben, se itt, érdekes...hogy van ez? Cristian-t is jelölték, mint fõhõst, akkor õt miért nem?

Igen, lesz még pár ilyen, majd akkor kiderül, hogy tudatosan csinálták, vagy véletlenül. Nekem is tetszett ez a megoldás, csak arra kell figyelni, hogy ne olvadjon bele túlságosan a környezetbe, mert akkor elsiklik felette a nézõ, de ezek szerint más is :D

Letyt imádtam Isadoraként, és amit Medinával meg Evorával csináltak, minõségi lett. Nem is tudom, hogy szokás-e önmagát felülmúlni, Carlotaként sem volt semmi, de Isadoraként....hajjaj:)
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 12:56:34 9/10
(17/1549)
Azt pont nem láttam még. Késõn kapcsolódtam be, pedig akartam mondani milyen újszerûen megoldották az idõ múlásának érzékeltetését, hogy beépítették a környezetbe, és nem csak kivágtak egy feliratot. Na de lesz még másik ilyen is ha jól emlékszem, akkor minden ilyet kivágnak belõle? Nem tudom mit zavarta õket!
Jujj, Evora sem lesz jó. Ismerõs a hang A végzet hatalmából, és a Könnyek királynõjébõl.
Leticia Calderon duplázott, mert közönségkedvenc is lett. :) :) Azt nagyon sajnálom, hogy a lehengerlõ Silviat nem jelölték, na de ez már így veszett. :) :) És a cuki fiatalokat is imádtam: LuzMat és Pablot, õk is megérdemelték volna.
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 12:33:11 10/10
(16/1549)
Hello mindenkinek!

Én is majdnem elaludtam, az esti díjátadó miatt, de szerencsére az ébresztõ szólt :)Hát csatlakoznék @suxelhez, a 2012-es felhozatalból ez az egyik legjobb sorozat, nekem annyira tetszett, hogy online hajnalban követtem szinte a 95%-át...1-2 rész volt, amit másnap néztem vissza, mert nem bírtam fennmaradni.:D Épp ezért ez az elsõ olyan sorozat, ahol helytállóan tudok véleményt mondani a szinkronról. Jó persze, piros pont, hogy megvették és leszinkronizálták (Mondjuk, kicsit sokat váratott magára), de sztem Silviahoz nem illik Götz Anna, pláne most már, hogy az eredeti hangját hallottam végig. Akkor már inkább Törtei. Aztán Fuentéhez tényleg elég fiatalos Széles Tamás, de még mondjuk, hogy elmegy. Na de Alonso, mint Pusztaszeri Kornél, hát bocs mindenkitõl, de nekem egybõl Pumukli jutott eszembe:DDD Kíváncsi leszek Evorára...(Borbiczki Ferenc) az ENDA-ban Kõszegi Ákos volt.
Anno is nagyon tetszett az elsõ rész, meg is jegyeztem, hogy milyen pörgõsre sikeredett. Amúgy valaki másnak is feltûnt, hogy a Story tv kivágta azt a részt, ahol pont azt mutatták, hogy 3 év telt el? Bele volt írva a körforgalomba, amikor újra Santiago de Chilét mutatják -na ez sikeresen lemaradt,- mert már csak azt láttuk, hogy Danielék a temetõben vannak. Csak mellesleg jegyzem meg, hogy a tegnapi Premios TvyNovelason, ez a sorozat kapta a legjobb forgatókönyvnek járó díjat.:) Lety Calderón pedig a legjobb nõi fõgonosz, míg Flavio Medina (Alonso) a legjobb férfi mellékszereplõ lett, szerintem abszolút megérdemelten. :)) Szenzációs volt, amit mindketten produkáltak a sorozatban!
10/10
face90 2013 ápr. 29. - 12:27:20 10/10
(15/1549)
marad :)
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 12:26:05 9/10
(14/1549)
És Lety marad Orosz Anna?
violet82 2013 ápr. 29. - 12:13:33
(13/1549)
Mariano (René Strickler) hangja Cvetkó Sándor, szerintem nem lesz rossz, én gondoltam is rá.
César Evorához kit mondtak be, nem tudom, de megint másik hangot kap (ha Rtl-es csatornán futna, biztos a jól megszokott HVP lenne).
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 12:04:45 9/10
(12/1549)
De de..nem rögtön csap le Alonso Camilára a baleset után, eltelik 3 év. Andresz Katinak én vagy Amandát azaz Maria Sortét tippelném, vagy majd 40. rész körül érkezõ Rociót azaz Norma Herrerat, bár talán õt nem konferálnák még be most az elején, de késõbb fontos lesz.
violet82 2013 ápr. 29. - 11:51:06
(11/1549)
Igen, Götz Anna lett a hangja sajnos, szegény ilyen nyávogós hangokat kap újabban (de még Törtei is jobb volt az Idõtlen szerelemben).
A szinkron nekem nem jön be, fõleg a fõszereplõké. Vajon melyik studió csinálta, mert nem mondják be. Agustinának jobb lett volna Menszátor Magdolna, mint az ENDA-ban. Viszont valakinek lesz majd Andresz Kati.

Széles Tamásról nekem még mindig LQNPA Gustavo ugrik be, még szokni kell. :D
Xiména hangja viszont tetszik, Alonsoé borzalmas lett, pedig eredetiben milyen jó.

Pörgõs volt az elsõ rész, arra nem is emlékeztem, hogy már 3 év eltelt a baleset óta.
9/10
suxel 2013 ápr. 29. - 11:33:10 9/10
(10/1549)
Te jó ég! Ki ez a Silvia hang? Götz Anna? Nem láttam az elejétõl, elaludtam. Ismerõs, de nem jut eszembe, hát...volt már jobb 2x is! De Ximena szörnyû, Olivia Bucio kb. a 8 sorozatára megkapta a 8. különbözõ hangot Zsurzs Katit. Fuente hangja Széles Tamás, nekem kicsit fiatalos hozzá; míg Miriamnak szerintem Kisfalvi Krisztina nagyon frankó. :) Hát Flavio Medina is kapott egy érdekes mély hangot?

Amúgy kinek hogy tetszett? Szerintem nagyon élvezhetõre sikeredett az elsõ rész. A chilei esküvõt nagyon szépen bemutatták az elején.