9/10
napraforgó 2013 nov. 06. - 16:21:02 9/10
(1229/1549)
Agustina sok mindent megtudott Dioról Amandától. Ha van egy kis esze nem megy vele el a birtokról, hanem a lányával marad. De hát tudjuk, hogy nincs sok esze szegénynek....
9/10
napraforgó 2013 nov. 06. - 16:18:33 9/10
(1228/1549)
Valami megoldást nyilván kell találni. Vagy megölik Miriámot, vagy új párt találnak neki. Erre két jelölt van, Dante, és most már Matriano is. Az elõzetes szerint Dantét összehozzák Teresával, aki egész eddig Mariánóért veszkõdött, úgyhogy már csak egy szabad pasi marad.... Valamiképp csalódott vagyok/leszek, mert nem életszerû ez a megoldás.
9/10
napraforgó 2013 nov. 06. - 16:13:23 9/10
(1227/1549)
Szép volt, ahogy Diot kidobták. vajon rájön-e az öntelt majom, hogy neki soha semmi esélye Camilánál? Viszont ha rájön, akkor sajnos Camila ellen fog fordulni. nemcsak Lúzma élete lesz veszékyben, hanem Camiláé is. meg Danielé, Piedadé, Agusztináé....
9/10
napraforgó 2013 nov. 06. - 05:27:34 9/10
(1226/1549)
Igazad van, habár a telenovellák nagyobbik része próbálja eljátszani, hogy köze van a valós élethez. A szív parancsát is azért szerettem meg, mert olyan nagyon nem rugaszkodott el a valóságtól. (ha mesét akarnék nézni, a Mazsola és Tádé-t venném elõ. habár lassan annak is nagyobb a valóságtartalma....)
iriszke1 2013 nov. 05. - 23:25:15
(1225/1549)
Igazunk lesz Tilda, aki a mai részt látta az elhiszi nekünk. Olyan összhang volt a két színész között, egyre jobban szembetûnik. Jujj de tetszett ahogyan Diot kiosztotta Camila és Daniel. De sajnos ezt az anyuci fogja megszívni rendesen. Kár, hogy ilyen soká nyílt ki a szeme.
Tilda36 2013 nov. 05. - 21:45:43 Előzmény napraforgó
(1224/1549)
Amit te leírtál ez lenne az élet, de mindannyian tudjuk itt nem az életrõl van szó!
Ettõl függetlenül nekem az a véleményem, hogy Mariano össze fog jönni Miriammal, de maradjon köztünk, csak megérzés! :)
9/10
napraforgó 2013 nov. 05. - 11:01:44 9/10
(1223/1549)
Én kissé idétlennek találnám, hogy ebben az esetben Danielnek van egy felesége a Malqueridán és van egy a szomszédos birtokon, a Buonaventurán. A kislányán kívül vélhetõen születnének még gyerekei és akkor gyereke is lenne, itt is, ott is. Én ezt kicsit sem találnám egészségesnek. Most Daniel azt nézi folyton, hogy Camila milyen jól megérti magát Mariánoval. Akkor meg azt nézné, hogy Miriám miért szereti a riválisát. És ha összekülönböznének valamin Camilával, nem merülne föl benne, hogy mégiscsak a másik asszonnyal kellett volna maradni? Nem lenne ez egészséges, kicsit sem.

Akkor már inkább menjen vissza Miriám a gyerekkel Chilébe, Daniel meg látogassa a gyerekét évente 2-3-4 alkalommal.
10/10
cinemaxeva 2013 nov. 05. - 10:59:13 10/10
(1222/1549)
Tényleg Camila nagy lelkü..

én csak arra vagyok kiváncsi hogy Camila és Daniel egy pár lesz..
hogy fog belenyugodni Miriam.. ha ö is annyira szereti Danielt

modern világ modern telenovelák....
10/10
Milibindi 2013 nov. 04. - 20:56:12 10/10
(1221/1549)
Igen én is ezt mondtam,.mert ha Marianoval hozzák össze, akkor Miriam ott marad a szomszédba a kicsivel és így apja tud lenni a kis Agathának. Szerintem vagy ez lesz vagy valami miatt meghal.
10/10
Milibindi 2013 nov. 04. - 20:53:55 10/10
(1220/1549)
Ezt most kire írtad? Nekem nem világos kettejük közül melyikre gondoltál , de érdekel, ha gondolod írhatod privibe is.
iriszke1 2013 nov. 04. - 19:50:09 Előzmény Tilda36
(1219/1549)
Sziasztok!
"Én biztos vagyok benne, hogy a végén Camila és Daniel egy pár lesznek, de ezt nehezen tudom másként elképzelni, mnthogy Miriám jobblétre szenderül. Valahogy nehezen hihetõ, hogy Miriám az utolsó 15-20 rész alatt beleszeret valaki másba és lemond Danielrõl"
Háát tudjátok a mai részt nézve én pedig nem is tartom kizártnak, hogy Miriám összejöjjön pl.Marianoval. Már elõre látom amint a lánya imádni fogja a kis Agatat, és õk ketten is nagyon szimpatikusak egymásnak, és össze is illenének szerintem. A túlzásokra visszatérve nekem pedig az lesz túlzás, hogy azt a szegény buta Augusztinát börtönbe zárják a Dio szemétkedéseirért. Amikor a mocsok rakta el a pénzt. Na dehát a butaságért meg kell fizetni egyszer. Hányszor figyelmeztették Camiláék is az ostobaságáért így fizet,SPOILER - bár egy kissé borsos árat, mert a végén talán bele is hal. Azt nem tudom pontosan miért. SPOLIER VÉGE -
malvinkicska 2013 nov. 03. - 08:13:10
(1218/1549)
Elnézést Daniel kevertem a vihar fõ szereplõjével.
9/10
napraforgó 2013 nov. 03. - 02:58:01 9/10 Előzmény malvinkicska
(1217/1549)
Ki az a Damian?
malvinkicska 2013 nov. 02. - 15:11:24
(1216/1549)
Ezen már én is gondolkodtam hogy lesz Camila és Damian egy pár most úgy néz ki Miriam mellett marad érthetõ olyan nagy szerelem után ami köztük volt igaz abban már nem vagyok biztos hogy szereti e még Miriant most úgy mint akkor és ott a gyerek is olyan tétova lett Dam lehet csak én látom így. Nagyon tetszett mikor el utasította Dio segítségét Camila most már reszkessen Agustina minden mozdulata figyelve lesz.
9/10
napraforgó 2013 nov. 02. - 10:53:38 9/10
(1215/1549)
Oké, értem, de azért valahogy nem fogom tudni elhinni....
Tilda36 2013 nov. 02. - 10:49:15
(1214/1549)
Ezek úgy ugrálnak bele házasságba mint ahogy a fürdõvizet cserélik!
A férfiak is nagyon lelkesek ugyanakkor a valóságban még 2 gyermekkel sem veszik el a szerelmüket! (Lásd: William Levy)
Tilda36 2013 nov. 02. - 10:45:45
(1213/1549)
"Én biztos vagyok benne, hogy a végén Camila és Daniel egy pár lesznek, de ezt nehezen tudom másként elképzelni, mnthogy Miriám jobblétre szenderül. Valahogy nehezen hihetõ, hogy Miriám az utolsó 15-20 rész alatt beleszeret valaki másba és lemond Danielrõl"

A dél-amerikai szappanoperák f.könyvírói legtöbbször hihetetlen dolgokat találnak ki, ezért az utolsó mondatodat ne vesd végleg el!
9/10
napraforgó 2013 nov. 02. - 08:18:09 9/10
(1212/1549)
Én is sajnálom Camilát, de...
De van ilyen áldozat-tipus.
Ott volt Alonso, már õ is csak érdekbõl vette el, szegény nõ meg ostoba módon hozzáment a sok noszogatás hatására. Miért? mert buta volt. Hiába az egyetemi diploma, mégis ostobán viselkedett. Nem volt szerelmes Alonsoba, csak valamiképp újra akarta kezdeni az életét és akkor jó választásnak tûnt. De nem volt az.
Aztán néhány hónap (????) nyûglõdés után jött Daniel. Ez már igazi szerelem (?), fellobbanás, szenvedély volt. De most kiderült, ez is tiltott szerelem, Daniel már nõs, családos ember.
És Daniel? Nos, õ már egyszer elkötelezte magát. Azt hitte, hogy szabad ember, de nem az! Le kell zárni az új kapcsolatot, mert nincs joga újba kezdeni, amíg tart a régi. És én nem vagyok a híve a "legfeljebb majd elválunk" hozzáállásnak. Normális ember nem így házasodik!
Egykori vezérünk ugyan úgy nyilatkozott, hogy az öregecskedõ feleséget ugyanúgy le lehet cserélni újra, mint egy öreg kocsit, mert a férfi ezt "megérdemli" (akárcsak egy nõ a jó kozmetikai márkát a reklám szerint), de én nem osztom ezt a véleményt. Hallottam olyan véleményt (mondjuk õ egy református lelkész volt), amely szerint egy asszony, egy feleség nem egy kitaposott régi cipõ, amit kidobunk és újat veszünk helyette. Meg kell becsülni, hogy 20, vagy akárhány éven át híven kitartott mellettünk.

Én biztos vagyok benne, hogy a végén Camila és Daniel egy pár lesznek, de ezt nehezen tudom másként elképzelni, mnthogy Miriám jobblétre szenderül. Valahogy nehezen hihetõ, hogy Miriám az utolsó 15-20 rész alatt beleszeret valaki másba és lemond Danielrõl....

Na akkor meg megint ott a problémám, hogy Daniel immár másodszor is eltemetné, elsiratná a nõt, de a gyász helyett befeküdne Camila ágyába???

Kezd most nem tetszeni a sorozat....
9/10
napraforgó 2013 nov. 02. - 07:55:07 9/10
(1211/1549)
Szegény buta Agustina, már elõre sajnálom.
De nyilván ez is egy üzenet a kevésbé tehetséges TV-nézõ közönségnek, hogy nem szabad beugrani egy síma modorú, szép beszédû férfinak, mert egy ostobácska nõ ezen rajtaveszthet.
Nagyon nézzük meg, kihez is megyünk férjhez, mert szép dolog a bizalom, de még jobb az ellenõrzés....
Vagyis, egy középkorú nõ ne vesse bele magát a házasságba úgy, mint egy húszéves, fõleg, ha már van vesztenivalója is....
Valahogy jobban el lehet hinni, hogy õszinték a férfi érzelmei, ha egy nincstelen szegény lányt akar valaki elvenni, mintha egy tehetõs özvegyet....
10/10
Milibindi 2013 nov. 02. - 00:49:46 10/10
(1210/1549)
Én is sajnálom Camilát! Nyilván még rosszabb neki azt látva, hogy ráadásul Daniel felesége mennyire jó lelkû és kedves! Danielnek sem könnyû ott a gyerek a "halálos beteg" felesége és az új szerelme. Igazából annak se lenne túl sok értelme,ha úgy marad Miriammal, hogy már nem szereti és még 30-40 évet úgy élnek le, hogy úgy bánik vele ,mint most.Ez a gyereket is megviselné lelkileg. Logikusan tényleg az lenne, az egyetlen megoldás, ha visszamennének Chilébe.Nem lenne Camila ,talán a régi otthonában újra feléledhetnének az érzelmei a neje iránt! Daniel helyébe vén ezt tenném, legalább, a gyerek miatt megérne egy próbát, ha végképp nem mûködne még mindig el lehetne válni. Ha még csak meg sem próbálja...