9/10
napraforgó 2013 okt. 17. - 07:11:15 9/10 Előzmény Alicante
(1149/1549)
Nekem régebben egy kolléganõm járt hasonló cipõben. Meg kellett szülnie a halott magzatot (jó 6 hónapos terhes volt), nem csináltak császármetszést, mert ahogy mondták, ilyenkor félnek a hullamérgezéstõl. Ha vágnak, a friss seben keresztül bejuthat az elhalt, bomló magzat mérge a véráramba.
Olvastam már olyasmirõl, hogy a halott magzatot megpróbálták kikaparni kürettel, de az anya belehalt a végén.
Szóval ez egy sötét terület, én legalábbis nem tudom, mit miért csinálnak.
9/10
napraforgó 2013 okt. 17. - 06:51:36 9/10
(1148/1549)
Kíváncsi vagyok, hogy Daniel meddig tudja még eljátszani, hogy Miriám állapota miatt nem fekszik le vele. Miriám biztos gyanút fog, ha ez nem változik. És Daniel mit fog tenni? Csak, hogy le ne leplezzék, lefekszik a régi feleségével? Vagy végre bevall mindent? Netán a szex után vall be mindent? Na ez rosszabb lenne, mintha most tenné. Abraham most elutazik, most lenne rá alkalom. Kérdés, hogy az akkor megtenne-e mindent, hogy Danielt tisztára mossa Chilében.

Lúzmát meg nem nagyon értem. Most utólag miért csimál úgy, mintha már elfogadta volna a gyereket? Egy percig nem volt kétséges, hogy örökbeadja, ha megszületik. Így most levan róla a felelõsség, nem õ döntött, hanem Isten, nincs mit tenni, el kell fogadni. Épüljön fel, ha kell, járjon pszichológushoz, aztán még pár évig élvezze az életet, mire gyereket vállalnak Pabloval. Minek egy 18 éves lánynak anyának lenni? Ráér 5-10 év múlva.
malvinkicska 2013 okt. 16. - 19:38:02
(1147/1549)
A121 és 122es részt láttam Luzma most magát vádolja hogy a gyereke meghalt önvádlása van amiért néha olyat mondott amit nem kellett volna de Pablo mellette van vigasztalja szinte valósnak tünik ahogy játszanak. Yago majdnem kapott Diotól megérdemelné mert egy barom.Miriam résen van Daniellel kapcsolatban talán magától fog rájönni az egész dologra.Camilát nagyon sajnálom igazat mondott az õ érzései midig elfojtva maradnak mert Danielnek ott a kis csöppség is akit szeretgethet.Miriam most meg el akar költözni a birtokról az sem lesz könnyû Camilának.Szóval történek itt még dolgok amiért várjuk a következõ részt.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 16. - 17:56:20 10/10
(1146/1549)
ÉS tényleg otthadja Camilát ??

Leonsio pedig bedilizett a dutyiba ülve ...
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 15. - 20:17:03 10/10
(1145/1549)
hát igen nehéz helyzet mind kettöjük számára,..
de szerintem Miriam rá fog jönni az egészre véletlen...
Alicante 2013 okt. 15. - 16:25:42 Előzmény napraforgó
(1144/1549)
Nekem is az tünt fel, hogy Luzma pocakja 2-3 résszel elõbb kezdett megnõni, ott pedig egy közel 1 kilós baba lehet.
Szegény nõvéremnél volt egy olyan eset, hogy 5 és fél hónaposan meghalt benne a baba, ezért megindították nála a szülést, így azonnal meg kellett szülnie az élettelen babyt. Borzalmas volt!!! :(((

Kíváncsi leszek a mai epizódra!
malvinkicska 2013 okt. 15. - 08:14:13
(1143/1549)
A terhesség 24 hét elõtt vetélés ha ezt a terhességi kort meghaladva de a 37 hét elõtt történik koraszülés zajlik.
9/10
napraforgó 2013 okt. 15. - 05:42:26 9/10
(1142/1549)
Nem tudom, hogy a szülészek meddig beszélnek vetélésrõl, és mikortól számít koraszülésnek az idõ elõtti esemény. Azt sem tudom, hogy a placenta részleges, vagy teljes leválása feltétlenül a magzat halálát okozza-e (a részleges valószínûleg nem, mert pont ezért akarták fektetni a kismamát).
Lúzma hasa váratlanul nõtt itt meg, az esküvõjén, nászútján még teljesen lapos volt, holott már akkor is legalább 5 hónapos terhes volt, most meg a vetélése elõtt azt mondták, már csak rövid idõ, talán 2 hónap van hátra a szülésig. A két dolog között meg talán még egy hónap sem telt el...

Cayetano elég ostoba, de most a felesége csalása miatt eléggé meg van sértve, közben egy sokkal fiatalabb, szebb nõ érdeklõdik utána, ez a megsértett önérzetét, a hiúságát legyezgeti, ezért hisz el mindent Isának. Na meg az a nõ nagyon ügyes, nagyon csõbe tudja húzni a férfiakat.
Dionisio pont olyan férfiban, mint Isa nõben. De Isa is hiú, mert azt hiszi, hogy õ kell Dionak is, holott Dio õt is félresöpörné, ha megkapja általa, amit óhajtott. Kíváncsi vagyok, rájön-e erre? Mert ez a nõ olyan könnyedén, szemrebbenés nélkül teszi el láb alól a férfiakat, mint egy régi tipusú háziasszony, aki levágja a vasárnapi csirkét. Birnám, ha a végén Isa és Dio egymást marná... Agustina meg, az ostoba liba mit szólna, ha rájönne a férje mesterkedéseire?
Alicante 2013 okt. 14. - 22:07:56 Előzmény napraforgó
(1141/1549)
Szerintem ez nem volt vetélés, inkább a halott magzat aki már legalább 5 hónapos mesterséges megszületése...legalábbis így nézett volna ki Luzma csecsemõjének kivétele a méhbõl akár császármetszéssel.

A két kórházban megint ott volt boldog-boldogtalan, holott ez egyik országban sem divat, csak náluk!

Dionissioban megint természetellenes volt az apai ösztön, a neje meg borzasztóan tapintatlan Miriammal kapcsolatban.
Én továbbra is azt mondom, hogy Cayetano nagyon hülye ha nem veszi észre, hogy a sok negatív kritika a leendõ nejével kapcsolatban csak merõ rosszindulat, legalább egy kicsit gyanakodhatna Isával kapcsolatban...

Miért kell Yagot rávenni arra, hogy elvegye Nataliát ha õ még eltartani sem tudná a családját, mert annyira gyûlöli a munkát? Milyen házasság lenne ez? Ebben a gyermek szenvedné a legtöbbet, persze Natalia is az öngyilkosság határán lenne...Natiban az önérzetet kellene fejleszteni Amandának, de lehet már késõ, de érdemes próbálkozni.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 13. - 20:40:12 10/10
(1140/1549)
uj film lesz Silvia Navarroval ..jövö éven lesz a bemutató..
9/10
napraforgó 2013 okt. 13. - 16:05:09 9/10
(1139/1549)
Kár volt, hogy Luzma vetélését ilyen késõi idõpontra tették. Ha a terhesség korábbi szakaszában történik, talán kevésbé viseli meg.

Úgy néz ki, hogy Daniel már rég meghozta a döntését a két nõt illetõen, már csak az a problémája, hogy mikor és hogyan mondja meg Miriámnak, hogy Camilával marad.

Yago meg egy nagy mocsok. Tudta, hogy Natalia szûz volt még, és még az elsõ alkalom után is mindenféle védekezés nélkül feküdt le vele továbbra is. Nem is értem, miért csodálkozik, hogy a nõ terhes lett? Natalia meg csak jól járna, ha Yago nem venné el.

Dionisioban meg hirtelen hogy túltengnek az atyai ösztönök....
malvinkicska 2013 okt. 13. - 13:45:28
(1138/1549)
A Luzma gyerek problémáját a sors meg oldotta Dio tajtékzott mikor meg tudta hogy a lánya terhes és Yago nem vállalja.Dante is meg jött az is hallgat nem mond semmit pedig Miriam jó állapotban van.
9/10
suxel 2013 okt. 12. - 16:11:31 9/10
(1137/1549)
Fantasztikus Isadoratól az a jelenet, amikor kiosztja Rociot mikor összefutnak a városban, ami után nem sokkal késõbb Rocio agyvérzést kap. Nagyon beleéli magát a nõ, lehengerlõen játszik, én ismét valami új sorozatot szeretnék tõle, ahol valami hasonló karaktert kap. Nem tudok elégszer betelni a negatív figuráival.
malvinkicska 2013 okt. 12. - 15:48:57
(1136/1549)
Nekem is az a véleményem egy ilyen senkihez mint Yago soha nem mennék feleségül ha Natinak lennék jól ki tolnék vele ha kezdene jámborodni.Dionisio és Isadora terve nem jön be hogy az övék legyen a birtok mert ezek ketten minõsíthetetlen gonoszok a szerepükben szinte lubickolnak élvezettel alakítják azt.Camilát továbbra is sajnálom ahogy szenved Daniel rendezett egy kis féltékenységi jelenetet Abrahám látja most már jobban szereti Camilat mint Miriant DAniel.
9/10
napraforgó 2013 okt. 11. - 19:10:10 9/10
(1135/1549)
Natalia nem normális, ha ilyen pasi kell neki, és ragaszkodik a házassághoz. Ha rákényszerítik Yagot, hogy vegye feleségül, hát egy életen át hallgathatja, hogy : "csak a gyerek miatt vettelek el". És szegény gyereknek sem lesz így boldog az élete, ha az apja nem szereti és naponta megalázza az anyját.
Az viszont szép lenne, ha a lánynak felnyílna a szeme és mondjuk az oltár elõtt utasítaná vissza. (de lehet, hogy ez csak az én vágyálmom.)
malvinkicska 2013 okt. 11. - 18:11:11
(1134/1549)
A Yago gyerek egy nagy gyökér most titkárnõzí Natáliát amikor össze bujt vele akkor is tudta majd Dionisio észre téríti a lányáért biztosan nem hagyja szó nélkül.Camila David szenvednek tovább vajon meddig.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 11. - 17:57:07 10/10
(1133/1549)
huu.. Dionisio begurult .. na most Yagot laposra veri az tuti...
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 10. - 19:27:15 10/10
(1132/1549)
a 119 részben jó volt az a kis féltékenységi jelenet ...

és Camila a picivel nagyon aranyosak voltak...
malvinkicska 2013 okt. 10. - 18:50:31
(1131/1549)
A 117es részt most néztem meg Miriam nem buta sok mindenre figyel nagy volt Mariano kislánya meg mondta hogy camila Dániel felesége alig tudta Luzma ki magyarázni.
Tilda36 2013 okt. 09. - 21:40:29
(1130/1549)
Elég feltûnõ jegygyûrûjük van Danieléknak, hogy azt ne lehessen nem észrevenni! Mindenesetre a mai részben lekerült róla a gyûrû Camila gyûrûje mellett landolt.

Ez a Yago egy ocsmány fazon, semmihez sem ért, de a pofája nagy! Natalia bármennyire naív ne könyörögjön már, hogy vegye el ez a szemétláda, aki megvádolta azzal, hogy mástól van a gyerek!
Amanda és az apja is ott van - még ha bûnözõ akkor is - mellette. Amandának egy hibája van ami szembe tûnõ..nem tanította meg a lányának, hogy önérzete legyen!

Jó volt a mai epizód de még negyven rész hátravan!!!!