9/10
napraforgó 2013 okt. 29. - 05:15:33 9/10
(1189/1549)
Amikor Abraham lepaktált Dionisioval, az azért nem volt olyan régen! Amikor Camila és Daniel nászúton voltak, akkor beszéltek telefonon. Abraham akkor még nagyon akarthatta Daniel vesztét, vagy csak Miriám miatt érdeklõdött volna annyira? Dionisio nem tájékoztatta õt Daniel új házasságáról, ezért hozta oda a húgát.
Na mondjuk ez sem volt túl logikus, mert ha Abraham továbbra is el akarta fogni Danielt, minek vitte oda a frissen magához tért húgát? Vagy Miriám magához térve a kómából emlékezett arra, hogy ki és hogy támadta meg és ezzel tisztázta Danielt? No meg látni akarta a férjét, akirõl csak annyit tudott, hogy az öröksége miatt Mexikóba utazott. Csak így lehetett.... Viszont azt nem tudta, hogy a saját hazugsága miatt Daniel özvegynek hitte magát és újranõsült.

Az biztos, hogy Miriám terhessége nem 9 hónapig tartott (ráadásul mintha mondták volna, hogy a kicsi koraszülött!), hanem legalább 2 évig.
9/10
napraforgó 2013 okt. 29. - 05:04:34 9/10
(1188/1549)
Igen, erre nem kapunk választ. Abraham elég indokolatlanul gyûlölte Danielt, annak ellenére, hogy a házassága a húgával nagyon boldog volt (ez sem gyõzte meg). Én arra magyaráztam az ellenszenvet, hogy Miriám családja gazdagabb, volt, mint Daniel, talán attól félt, hogy a nõ pénzére hajt, illetõleg a vallási különbségekre (Abraham és Miriám zsidó, Daniel meg katolikus).
Alicante 2013 okt. 28. - 21:23:48
(1187/1549)
"Egyébként észrevettétek, hogy az elpusztult bikák legyezték magukat a farkukkal :D"

Azt én is láttam és nagyokat hahótáztam! :)))
Alicante 2013 okt. 28. - 21:22:54
(1186/1549)
Igazad van az idõben itt is hadilábon áll a forgatókönyv, de vegyük Miriam terhességét úgy két évre, akkor talán közelebb állunk a realitásokhoz! :D

A mai epizódban kiderült, hogy Daniel is halálos beteg lett a vírustól...akkor viszont az orvos hogyhogy rábólint a házi ápolásra Camila házában? Ilyen nincs! Ha az orvost rajtakapják - ami egy kis faluban elég valószínû - mehet a sittre és egy életre elveszik az engedélyét a gyógyításra!

Ma végre megtudta Miriam, hogy mit mûvelt a bátyja Daniellel már épp ideje volt, viszont a házasság, viszony, szerelem nem derült ki Camilával kapcsolatban.. Ugyanakkor ez a sokk is épp elég volt neki!

Mondja meg már valaki Dionissio honnan tudta meg, hogy él Miriam...persze tudjuk a választ Abrahamtól, de vele miért volt ilyen közlékeny és miért utálta Danielt holott tudta nem ártott a húgának?
Azért ebben a történetben is vannak furcsaságok...
9/10
napraforgó 2013 okt. 28. - 17:09:32 9/10
(1185/1549)
Én azt láttam, hogy mozgatták a fülüket, a farkukra nem is figyeltem.
10/10
Milibindi 2013 okt. 28. - 15:54:50 10/10
(1184/1549)
Igen , tehát Miriam kb. 6 hete van Mexikóban , mert akkor volt Agatha 6 hetes amikor megérkezett a Malqueridára.
Amúgy szerintem két megoldás jöhet szóba , hogy a végére Camilával jöhessen össze Daniel. Mivel gyerek van egy sima válás itt nem lesz megoldás, hogy nézne ki, hogy a fõhõs csak úgy elhagyja a kislányát õ vígan él Mexikóban a kicsi meg Chilében.Vagy "hagyományos módon " meghal mégis valami miatt Miriam vgy amit még el tudok képzelni, hogy összehozzák valahogy Marianoval, úgy a gyerek kérdés megoldódna, hiszen a szomszédban lakna! Dantéval nem hiszem hogy összehozzák, mert akkor megint csak az lenne, hogy hazaköltöznek Chilébe. Aztán majd meglátjuk mit hoznak ki ebbõl,

Egyébként észrevettétek, hogy az elpusztult bikák legyezték magukat a farkukkal :D
9/10
napraforgó 2013 okt. 28. - 07:59:33 9/10
(1183/1549)
Az utolsó részben rákérdeztek a kis Agusta korára. 3 hónapos, mondja Miriám. Mivel legalább 2 hónapos terhes volt, amikor lelõtték (szinte csak ilyenkor válik bizonyossá a terhesség a hétköznapokban), így mindösszesen 10 hónap telt el Miriám lelövése és a "mai nap" között. (ha netán már a 3., vagy a 4. hónapban lett volna, akkor értelemszerûen sokkal kevesebb.
Azért itt annyi rengeteg dolog történt közben, ami akár több évre is elég lett volna. Daniel bebörtönzése, szökése, kalandos útja Mexikóba. Az összes cirkusz Alonsoval, Agusztina házassága a kis szökéssel, Dionisio és Isadora mesterkedései, Camila felöklelése a bika által, aztán a húga felbukkanása, machinációi, Camila elrablása, Alonso, és Ximena megölése, a Leoncio, Luzmaria eset, Leoncio szökése, merénylet Daniel és Pablo ellen, Daniel haldoklása, szökése, stb, stb. Aztán ott van még a Becerra elleni merénylet, Yago elcsábítja Nataliát, Lúzmáék, majd Camiláék esküvõje, nászútja, stb, stb.
Valahogy nem hihetõ, hogy mindez 8-10 hónap alatt lezajlott volna. Ilyen sûrû eseménysorban még egy lis rendes gyászolásra sem futja, de Daniel már halálosan szerelmes Camilába, az se 2 nap, amíg meghódítja, az esküvõjükhöz meg még egy jó csomó idõ eltelt. Valahogy sehogyse stimmelnek itt az idõk.

És bármennyire sajnálom is Camilát, nekem az eredeti feleség és a gyerek fontosabbak lennének az újabb viszonynál. Egy családot nem szabad csak úgy felrúgni, fõleg, hogy a nõ teljesen ártatlan mindenben, csak szenvedõ alanya volt a történéseknek.
10/10
Milibindi 2013 okt. 28. - 01:36:46 10/10 Előzmény napraforgó
(1182/1549)
Ebben teljes mértékben egyetértek veled! Ezen én is gondolkodtam már, Daniel,aki elvileg nagyon szertette a nejét , szinte meg sem gyászolja még "ki sem hûlt " a teste máris egy másik nõbe beleszeretett. Camilánál ok a dolog , hiszen évek teltek és tudjuk, hogy Alonso iránt nem szerelmet érzett.Na de Daniel?
10/10
Milibindi 2013 okt. 28. - 01:33:29 10/10 Előzmény suxel
(1181/1549)
Csak luxus! A "jóságos" Isadorát kényeztetni kell!
Én nem szeretem a bikamérgezõs részeket! Bántj fülem , hogy azt mondják, megdöglik, az elpusztul mégiscsak szebben hangzana! Nem tudom lehet hogy engem a túlzott állatbarátot zavar.
10/10
Milibindi 2013 okt. 28. - 01:29:17 10/10 Előzmény malvinkicska
(1180/1549)
Igaz, hogy volt ígéret Camilának ,de végül mégis csak Miriamot választotta Daniel! Mi nézõk persze tudjuk, hogy ez Dionisio jóvoltából történt. az a fura, hogy Danielnek eszébe sem jut , hogy visszamenjen Chilébe a nejével és a kicsivel? Mert így kínozza mindhármukat! Õmaga is szenved , Camila meg pláne, hogy ott van a közelében és Miriammal kell látnia, Miriam meg Daniel közönyétõl. Akkor még lenne esély logikusan, hogy Miriammal újra normális pár legyenek! Persze nyilván ott kiderülne a turpisság elõbb-utóbb , ekkor Daielnek újra döntenie kellene. Valószínû, hogy Mariano is terítéken lesz Camilánál ilyenkor szoktak a B-fiúk esélyt kapni a fõhõsnõtõl!
10/10
Milibindi 2013 okt. 28. - 01:20:32 10/10 Előzmény suxel
(1179/1549)
Ma utolértem magam:)
Hát persze! Sõt az én majdhogynem semmi spanyol tudásommal azt is észrevettem, hog más a szöveg! Amikor van az a srész hogy Quando manda el corazon vagyis amikor a szív prancsol azt énekelték,hogy mondd a választ..
9/10
napraforgó 2013 okt. 27. - 15:14:16 9/10
(1178/1549)
Például. Ezen már én is mérgelõdtem egy strófát.
9/10
napraforgó 2013 okt. 27. - 15:12:07 9/10
(1177/1549)
Én észrevettem. Ketten egész jól énekeltek, de akkor belebõgött a harmadik és odalett a csajokra gyakorolt hatás.
mijud 2013 okt. 26. - 22:41:22
(1176/1549)
Jaj ez az Augusztina! Honnan szerezzen újlenyomatot? Hát fogjon egy poharat és vigye be egy laborba. Nagy cucc?
malvinkicska 2013 okt. 26. - 22:28:31
(1175/1549)
Tilda36 a negatív szereplõk kellenek de abban igazad van nem kell õket végig szerepeltetni most már kezd róluk szólni a történet a fõszereplõket olyan semmilyen pályára helyezte az írója Daniel Camila hazugságok áldozatai a nem létezõ betegség nem mondják el hogy házasok szóval több minden közre játszik hogy Daniel lefeküdt Miriammal ezek után Camila helyében nekem már nem kellene. Azon is gondolkodtam a mérgezést nem e azért írták bele hogy együtt legyenek D és Cam az elõzetest olvasva nem egy izgalmas hét elõtt állunk több szálon fut azt szokták mondani sok bába közt elvész a gyerek ott van Yago esete meg egyebek.
Tilda36 2013 okt. 26. - 19:46:36
(1174/1549)
"amúgy mindig a negatívak visznek elõre kellenek õk bele azért."
Természetesen kellenek, de nem a sorozat végéig és ne az utolsó két részben leplezõdjenek le!
Azt se értem Dio miért kapaszkodik olyan eszelõsen mindkét birtokba holott nagyon messze áll mindkét tulajdonosi joghoz. Elolvastam az elõzetest hát tényleg lagymatag és hihetetlen részek jönnek, szerintem erõsen közelítünk a végkifejlethez...

Ha a pénteki részt láttátok Daniel megszegte fogadalmát és lefeküdt Miriammal, egyáltalán mi szükség arra, hogy visszatáncoljon Camilához?
Tilda36 2013 okt. 26. - 19:37:31
(1173/1549)
Szia Suxel! Tényleg az volt, de elég hamisan kornyikáltak! :-D
9/10
suxel 2013 okt. 26. - 16:55:52 9/10
(1172/1549)
Nagyon jó volt Agustina megrémülése, hogy esetleg õk is megfertõzõdnek a vírustól a birtokon. :D
9/10
suxel 2013 okt. 26. - 15:33:19 9/10
(1171/1549)
Volt olyan éles fülû magyar ember, aki észrevette, hogy a szerdai részben, amikor Eleuterio és Hipolito énekeltek a csajoknak (Piedad és a másik), az a fõcím magyar verziója volt?
Eskü, nem tudtam, hogy az, csak valami hasonlóság megcsapta a fülem, valamint az a mondat, hogy nem vagyunk mi Vicente Fernandezek.
9/10
suxel 2013 okt. 26. - 15:13:01 9/10
(1170/1549)
Nekem ez még nem is volt lassú, kifejezetten szerettem ezeket a részeket, amúgy mindig a negatívak visznek elõre kellenek õk bele azért. Tetszett ez a mérgezésés ötlet. Az utolsó két és fél hetet éreztem picit gyengébbnek, mert ott tényleg hömpölyögnek csak szvsz, de az utolsó részek kárpótolnak majd érte, azok garantáltan frankók lesznek.