malvinkicska 2013 okt. 05. - 17:31:59
(1109/1549)
A 113 114 es részt most néztem meg ez a Dio egy nagyon eszelõs szerepet kapott jól is alakítja bele rodítottak Camiláék életébe a sógorral karöltve még most is csak hazudoznak jobbra balra nagyon sajnálom õket mikor egy kis boldogságuk lett volna megjött a halottnak hit feleség. A másik családban is dúl a csatározás ott meg Isadora keveri a lapokat én személy szerint nem számítottam ennyi intrikára miért nem lehetett ez egy szép romantikus szerelmes sorozat.A gyõztes ki lesz végül egyre jobban érdekel és milyen áron.
9/10
suxel 2013 okt. 05. - 14:44:26 9/10
(1108/1549)
azert miriam ujboli belepoje hatasosra sikeredett, jol eszkozoltek a lassitasokkal a jelenet kozben, de a legjobb silvia navarro volt az egesz jelenet alatt.
malvinkicska 2013 okt. 04. - 14:30:20
(1107/1549)
A Miriam dolog számomra nem tiszta pont akkor érkezett meg a testvérével mikor a nász útról haza tértek ezt Dio és a báty eszelte ki a két gonosz vagy késõbb vagy elõbb kellett volna bele írni mi lesz a nõvel gyerek is van állítólag a birtok Camiláé eddig is volt benne ez az de eztán mi lesz elég furcsa gondolat menettel bírt az írója. Miriam már meg is kérdezte hogy az övé ez a gyönyörû birtok már mint Danielé.Azon is gondolkodom Diót a Camila iránt érzései vezérlik vagy a hatalom vágy mert a birtokot is szeretné vagy igazán ekkora szemét lenne egy közönséges csaló.
9/10
napraforgó 2013 okt. 04. - 14:13:15 9/10
(1106/1549)
Most került fel a 112. rész, amelyben Danielék épp hazaérnek a nászútjukról és betoppannak Miriamék.
A kisbaba valóban nem újszülött, van vagy féléves, vagy több is. Ráadásul koraszülöttnek mondták!
Azért elmesélhették volna, hogy hogyan tért magához a kómából Miriám? Kómában szült? Vagy császárral? Mert ha csak most tért magához, kb. egy hónapja, de a gyerek meg nagyobb.....

Dionisio hogy örült a háttérben. Ez az Ábrahám mindent tud Diotól, és így azt is tudta, hogy mikor kell felbukkanni.
10/10
cinemaxeva 2013 okt. 03. - 18:46:20 10/10
(1105/1549)
hát igen.. az idö ami tényleg kicsit zavaró,..
na és Daniel mikor megérkeztek a nászutjukról .. nem értem miért öltözöt ki annyira..

hiszen már nem is sõfõr....

http://www.youtube.com/watch?v=z3ZeqRgmOh8&feature=share&list=UUrmqKQMkOO924E5adjO4tEQ
9/10
napraforgó 2013 okt. 03. - 14:27:08 9/10
(1104/1549)
Kuzmát = Luzmát. Mellényúltam, bocs.
9/10
napraforgó 2013 okt. 03. - 14:18:06 9/10
(1103/1549)
Bizony: A történet elején Miriam a terhessége kezdetén járt, de minimum a második hónapban volt. Nemrég szült, így azért úgy kb. 8 hónap telhetett el a lelövése óta.
Azóta már vagy 2 évre való történés volt a sorozatban. Daniel börtönben volt, hetekig, talán hónapokig, aztán megszökött, szintén hetekig, vagy hónapokig vándorolhatott, míg eljutott a Malqueridára. Ott elõször trágyát lapátolt, majd sofõrködött. Camiáért is epekedett néhány hónapig, míg összejöttek.
Camila házassága már vergõdött Alonsoval, de a pasi nem nagyon akart elválni eleinte. Megölték Baldomero atyát. Megerõszakolták Kuzmát. Aztán jött a bikatámadás, talán nem 3 nap alatt épült fel Camila. Aztán ott volt a sok megtévesztés az ál-Daniellel, az anyja férjhezmenetele, a húga megjelenése, annak a viszonya Alonsoval. Teresa hetekig tartó kutakodása Chilében. Camila elrablása, Daniel és Pablo lelövése Leoncio által. Daniel súlyos sérülése és kórházi kezelése, majd szökése. Leoncio többszöri õrizetbevétele, megcsonkítása, elítélése.Pablo többszöri kisérlete a nõsülésre, Ximena halála, Alonso sérülése, halála, a birtok oda-vissza történõ többszöri tulajdonosváltása, Danielék esküvõje, nászútja, stb, stb.

Még ha azt veszem, hogy sok dolog szimultán is történhetett - Pl. az Albarrán család viszontagságai, vagy Amanda és Dionisio viszálya, Natalia és Yago viszonya, stb. mind történhetett egyidõben a Camilát, vagy Danielt ért atrocitásokkal, de... De azért ezek a dolgok nem egy-két napos történések, szóval ezekbõl nem egy, de három terhesség is kitelik idõben.

Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy eztán mi a fenét csinálnak Miriámmal, ha a végén Camilát és Danielt akarják kihozni egy párnak. akkor az a szegény nõ meg fog halni, már látom elõre. A gyereket meg vagy a gonosz báty viszi magával, vagy a kedves apuka és mostohaanyukája fogja fölnevelni. Mert az az egy biztos, hogy két feleség nem maradhat, legfeljebb, ha Daniel áttér a mohamedán hitre és elköltözik valamelyik arab országba a nejeivel....
Alicante 2013 okt. 03. - 12:49:03
(1102/1549)
6-8 hónap kóma után hogy lehetséges 6 hét alatt teljesen felépülni? Ilyenkor egy ember izmai elsorvadnak, nem tud járni, mozgatni a végtagjait a mozdulatlan fekvés után, Miriam meg semmit nem változott, nem fogyott a mesterséges táplálás alatt és a gyermeke is tök egészségesen, normál súlyban született meg. A telenovellákban miért hiánycikk a realitás?
Tilda36 2013 okt. 02. - 22:58:15
(1101/1549)
Az idõvel a mexicoiak mindig hadilábon álltak...volt, hogy egy terhesség 2 évig tartott...
mijud 2013 okt. 02. - 22:13:52
(1100/1549)
Ez egy kicsit durva. Állítólag 6 hete ébredt fel Miriam a kómából a szüléskor. Hát az a gyerek nem 6 hetesnek néz ki, inkább 6 hónaposnak. A másik: kb akkor 7-8 hónap telt el azóta, hogy meglõtték Miriamot. Daniel börtönben volt meg eljutott Mexikóba és egy csomó minden történt pusztán ennyi idõ alatt. Hát...
Tilda36 2013 okt. 01. - 21:15:34 Előzmény mary0114
(1099/1549)
"A chilei szál elõrehozatala (direkt nem írok spoilereket!) nem egy idõhúzás, hanem már az elejétõl kezdve egy tudatos húzás volt a forgatókönyv írók részérõl. Nem a sorozat sikere miatt hosszabbították, mint azt jó néhány telenovellánál tapasztalhattuk."

Igazad van, talán túl sok, szép dolog jutott a nézõknek Daniel és Camila szerelmébõl...én csak arra utaltam ezt elégelte meg a f.könyvíró és tett róla, hogy az õ házasságuk is kudarcra legyen ítélve! Majd meg szakadt a szívem mikor Camila beszélgetését hallottam az anyjával, miért törvényszerû, hogy számára jöjjön az újabb szenvedés??? Daniel jobb helyzetben van hisz szerette a feleségét, ráadásul ott van a pici babája azzal tud vígasztalódni, de mindenképp Ábrahám és Dio összeesküdése okozta a mostani és késõbbi fájdalmat és bonyodalmakat! (Azért arra kíváncsi lennék, hogy a való életben ebben a nagy közösségben tényleg senki nem lenne aki felvilágosítaná Miriamot Daniel házasságáról? Képtelenség, de most az egész bagázs befogja a száját!)

Még jól emlékszem arra, hogy Ábrahám Daniel képébe vágta, hogy itt fogsz megrohadni a börtönben, mert Miriam meghalt és Te okoztad a halálát....akkor most miért vitte vissza hozzá a volt nejét, hisz gyûlölte Danielt, talán azért, hogy gyilkosság híján újból megkeserítse az életét? Ártani akar D-nek és C-nak? Camilának inkább Dio akar ártani, mert ugye meg akarja szerezni magának! Ábrahám rendõrségnél szolgál nem is akármilyen pozicióban mégis az aljas Dionissioval fog össze és még a hugát is átveri...ez sem életszerû!!! Na ezért írtam azt, hogy a chilei szál erõltetett, ráadásul a szívem szakad meg Camila szenvedése miatt, egyébként eddig tetszett a sorozat, Miriam is egy szimpatikus, aranyos nõ, a pici tündéri, de Danielnek színt kell vallania hisz ez a helyzet nem tartható fenn 40 részen keresztül!!!!....
malvinkicska 2013 okt. 01. - 14:37:02
(1098/1549)
Az elõttem szólók már minden szépet jót leírtak csatlakozom hozzájuk valóban nagyon flott volt minden szép helyen voltak nász úton a fiatalok Camila és Daniel olyan természetességgel játszanak igazán öröm volt nézni õket.Az ördög ébren volt Dionisio bele rondít újra a telefonálgatásával miért kellett talán lenne egy kis béke.
9/10
suxel 2013 szept. 30. - 22:55:22 9/10
(1097/1549)
Carlos Moreno sosem dolgozik rövid telenovellákkal, nála mindig 150-180 epizódszámmal kell számolni. Ezt már az elején is így tervezte, hosszabbításról nem esett szó, végülis ez nálam egyértelmû volt, hogy be kell következnie.
10/10
mary0114 2013 szept. 30. - 22:45:14 10/10
(1096/1549)
Az utóbbi részekrõl:

Camilaék esküvõje szerintem gyönyörû volt. A maga nemében nem egy csöpögõs, tényleg boldog esemény. A fõszereplõink nagyon szépek és elegánsak voltak. Mindkettõnek az újrakezdésrõl szólt, az újabb esélyrõl a boldogságra. Mindkettõ megszenvedett már ezért elég rendesen.
Az, hogy milyen a ruhája, volt-e rajta fátyol, vagy sem, szerintem mindenkinek az egyéni ízlésétõl függ. Ez már annyira részletkérdés, hogy valójában én annak is örültem volna, ha akár a saját ruhájukban bevonulnak a templomba összeházasodni.

Az Albarran családnál is kiborult a szennyes, Cayetano átment naív szereplõbe. Remélem azért, túléli. Pablot nagyon sajnáltam, hogy Yago ennyire semmibe vette. Rocio meg a saját hazugságaiba dõlt, hiába próbálta a múltját elfelejteni, hála Isanak minden kiderült.

A chilei szál elõrehozatala (direkt nem írok spoilereket!) nem egy idõhúzás, hanem már az elejétõl kezdve egy tudatos húzás volt a forgatókönyv írók részérõl. Nem a sorozat sikere miatt hosszabbították, mint azt jó néhány telenovellánál tapasztalhattuk.
Tilda36 2013 szept. 30. - 22:17:43
(1095/1549)
"Jago személyiségét nagyon mutatja ez a viselkedés, az örökös féltékenykedés, hogy az apja õt nem szerette úgy soha mint a kicsit aki nem is az õ fia. Nagyon fogom sajnálni Nataliat akit kénytelen lesz elvenni a terhessége miatt."

Yago egy sz.rházi alak, érdekes Nataliának az apjával kapcsolatban kezd kinyílni a szeme, viszont erõsen szemellenzõs Yagoval kapcsolatban. Spoiler: Yago Dio és Mariano többszöri fenyegetésére megkéri Natalia kezét, aki boldogan elfogadja férjéül ezt a mocskot! Azért gondoljunk bele N. hányszor alázkodott meg Yago elõtt, most meg, hogy kiderül, hogy terhes nincs benne annyi önérzet, hogy a picit enélkül a szemét pasi nélkül is fel tudná nevelni? Milyen házasság lenne ez??? Spoiler vége.
Tilda36 2013 szept. 30. - 22:08:36
(1094/1549)
"Nagyon szép volt a táj ahol a nászútjukon voltak Camilláék. Na most jön még csak kavarás ha megjelenik majd Daniel halottnak hitt felesége. Dio hogy örült már a hírnek, a vén kecske most azt hiszi megnyalhatja a sót elõbb utóbb- de reméljük nem."

Csodás a táj, de ez a sok nyalakodás nekem már sokkk....valószínûleg most adagolják nekünk azt a hatalmas szerelmet, amit a halottnak hitt feleség "feltámadása" után már nem tapasztalhatunk!
Úgy látszik csak Miriam megjelenésével tudták hosszabbítani a sorozatot.
zsu150 2013 szept. 30. - 15:21:36
(1093/1549)
Az o....-s...org-nál keddig szabin vannak, gondolom, utána azonnal teszik fel a részeket. Nekem is hiányoznak :)
malvinkicska 2013 szept. 30. - 07:50:31
(1092/1549)
Máskor is volt ilyen hogy késõbb tették fel a netre a most sugárzott sorozat mind el van 2 epizóddal maradva biztosan pótolják onnan gondolom hogy sokat csak interneten nézek különbözõ csatorna híján és mindet meg tudtam nézni elõbb vagy kicsit késõbb.
9/10
napraforgó 2013 szept. 30. - 04:57:59 9/10
(1091/1549)
Hát sajnos az egész hétvégén nem került fel a netre a 109. és 110. rész. Valaki tud valami elérhetõséget? Sajnos sem a sorozotbarát, sem az online telenovellák oldalon nincs fenn.
iriszke1 2013 szept. 29. - 21:54:21
(1090/1549)
Gyönyörû volt Camilla ruhája, és a haja is tökéletes volt. Az a kis fejdísz hátul nagyon szép volt. Nem tudom miért kellene kontynak lennie minden menyasszonynak. Olyan helyes volt így. A ruhája a maga egyszerûségében csodás volt. Nekem sokkal jobban tetszett mint az Alonsoval az esküvõjén. Daniel ruhája is nagyon szép volt, fantasztikus ahogyan tisztelik a hagyományokat az emlegetett caro viseletet.
Jago személyiségét nagyon mutatja ez a viselkedés, az örökös féltékenykedés, hogy az apja õt nem szerette úgy soha mint a kicsit aki nem is az õ fia. Nagyon fogom sajnálni Nataliat akit kénytelen lesz elvenni a terhessége miatt. Egy ilyen csapodár pasi nem fogja õt boldoggá tenni soha.
Nagyon szép volt a táj ahol a nászútjukon voltak Camilláék. Na most jön még csak kavarás ha megjelenik majd Daniel halottnak hitt felesége. Dio hogy örült már a hírnek, a vén kecske most azt hiszi megnyalhatja a sót elõbb utóbb- de reméljük nem.