zsu150 2013 szept. 27. - 19:13:33 Előzmény napraforgó
(1089/1549)
Daniel elküldte az apját, akit nem érez az apjának (teljes joggal), úgyhogy az öregnek el kellett hordania az irháját pénz nélkül.
10/10
cinemaxeva 2013 szept. 27. - 18:02:04 10/10
(1088/1549)
na ez a Yago egy pöcs...

nem birt nyugodni, kíváncsi vagyok a következményre...

És Camila tényleg aranyos volt az esküvön....
jó meg volt csinálva az egész ceremónia...
Tilda36 2013 szept. 27. - 14:41:25
(1087/1549)
Én ezt a részt nem láttam ezért nem emlékszem rá.
Itt csinosabb volt Camila mint a második esküvõjénél, ugyan a ruha szép volt de hiányzott a fátyol és egy magasított frizura.
9/10
napraforgó 2013 szept. 27. - 13:00:11 9/10
(1086/1549)
A mutatott menyasszonyi ruha tényleg szép, na és a nõ is benne!

Camila is csinos volt a menyasszonyi ruhájában. Érdekes, hogy én már teljesen el is felejtettem az Alonso féle esküvõt. Jobban megmaradt a cirkusz, amiért a nászéjszakán nem tudott teljesíteni.
Norcy_ 2013 szept. 27. - 12:17:34
(1085/1549)
És itt egy jobb minõségû kép is az esküvõjükrõl, szép ez a ruha. Még emlékszem, hogy a templom elõtt találkozott Camila és Agustina elõször Dionisióval. :D
Norcy_ 2013 szept. 27. - 12:13:50
(1084/1549)
Alonsónak és Camilának volt templomi esküvõje. Itt egy kép róla:
Tilda36 2013 szept. 27. - 10:54:05
(1083/1549)
Én úgy emlékszem, hogy Alonsoval nem volt Camilának egyházi esküvõje, csak polgári.
A mexicoi, ill. dél-amerikai sorozatokban minden menyasszonynak van fátyolja, ami röhejes volt, az egyikben egy ötven éves nõ házassági esküjén is habos-babos fátylat viselt, na az már tényleg idióta volt. Ráadásul a nõ kövér volt és felvette az esküvõi királylányruhát a fátyol mellé!:-D

Ha ma sikerül megnézned a tegnapi részt, lehet igazat adsz, mert ehhez az öltözethez szerintem Camila nem öreg, ráadásul Daniel nagyon elegáns volt! Erre gondoltam:

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://media.alompar.hu/cikk_kepek/Top-10-menyasszonyi-ruha-ujdonsag/11/1095/4/original/Diszkret-menyasszonyi-fatyol.jpg&imgrefurl=http://www.alompar.hu/eskuvoi-divat/top-10-menyasszonyi-ruha-ujdonsag/1095/&h=640&w=480&sz=51&tbnid=hUDQSdDaBk-CnM:&tbnh=91&tbnw=68&zoom=1&usg=__rmMtOgICo9iPIjeCeIjVKd0glTw=&docid=mvag0a9e6Z195M&sa=X&ei=10VFUvXhKYTNtQaUhYCwDA&ved=0CD8Q9QEwAQ
9/10
napraforgó 2013 szept. 27. - 09:38:08 9/10
(1082/1549)
Ha szerencsém van, és hamar fölkerül a netre, ma délután láthatom azt az esküvõt.
Agustinát, szegényt senki nem veszi komolyan, legkevésbé a férje. Meglehet, hogy valahol mélyen még írigykedik is, hogy a lányát mennyire szeretik, õt meg nem....

Azt nem tudom, hogy Camilának Alonsoval volt-e templomi esküvõje, de mivel a házasságot nem hálták el, akár érvényteleníteni is lehetett volna. És mivel Alonso meghalt, özvegyként újra köthetett egyházi házasságot (míg a halál el nem választ...).
Szerintem az esküvõn a fehér ruha még csak-csak, de a fátyol, meg a mirtusz azért már valóban túlzás lett volna. Az egy hamvas szüzikének jól áll, de egy harmincas nõnek, aki már harmadszor fut neki a boldogságnak, hát... talán mellõzhetõ.
Tilda36 2013 szept. 26. - 22:27:00 Előzmény napraforgó
(1081/1549)
:-)
Jó meglátásaid vannak!
Tilda36 2013 szept. 26. - 22:20:29 Előzmény malvinkicska
(1080/1549)
Ugyanez a véleményem nekem is. Ha Camilának nem lenne kisugárzása egy jelentéktelen nõ lenne!
Sokkal szebb volt az Idõtlen szerelemben ott adtak a külsejére, viszont el kell ismerni nem tudta, hogy egy híres mariashi zenekar a még híresebb szólistával érkezik a birtokra miatta...

Én hiányoltam ma a hajából a fátyolt, hisz ez az elsõ egyházi esküvõje...én úgy gondolom, hogy a d.könyvíró inkább a belsõ értékeire helyezte a hangsúlyt!

Augustina meg azokkal a pofavágásokkal....hát nem lát a szemétõl, hogy a lányát mennyire szereti, dédelgeti Daniel veje? Õ meg csak rendre utasítást kap a férjétõl és parancsolgatást, se szex, se egy símogatás, puszi mégis tökéletesnek hiszi a házasságát?

Spoiler: a holnapi részben fog beszélni Dionisio Ábrahámmal, Daniel sógora mindvégig gyûlölte Miriam férjét, de akkor miért van szándékában visszahozni Miriamot a picivel a családjához pont most, mikor már házasok Camila és Daniel? Spoiler vége!
malvinkicska 2013 szept. 26. - 17:35:11
(1079/1549)
Silvia Navarrot még soha nem öltöztették ilyen gyatrán mivel állat orvost játszik birtok tulajdonos nagyon snassz a kinézete a haja sem jó más frizura kellene elég keveset foglakozik õ a bikákkal a múltkor is szõrös szárú csizma volt rajta a többi sorozatokban is elõ szeretettel viselnek csizmát a színésznõk.
9/10
napraforgó 2013 szept. 26. - 14:49:53 9/10
(1078/1549)
Nagyon jó volt ez a mariachi zenekar a végén.
Daniel olyan gyönyörû hímzett ruhában volt, hozzá képest Camila mindig olyan szürke veréb. Sohasem hord rendes, nõies ruhát és cipõt. Maximum csak esküvõkön, de ez nem oly sûrûn van.
malvinkicska 2013 szept. 26. - 14:28:04
(1077/1549)
Cayetano pár hónapra már rá is íratta a birtokot Isadórára örömmel újságolta Dionak és addig bármi is történhet lehet szándéka el tenni láb alól az öreget tõle aztán minden rossz ki telik a zene szép volt ami Camilának nagy örömet okozott Natália azt mondta össze van zavarodva mikor beszélgetett Daniellel pedig a mai lányok már fel világosultak de õ nem az a fajta szerepe szerint.
9/10
napraforgó 2013 szept. 26. - 07:32:46 9/10
(1076/1549)
Hát, ha Cayetano olyan ostoba, hogy Isadorára bízza a vagyonát, amit nyilván részben örökölt a szüleitõl, részben meg dolgozott érte vagy 40 évig, hát meg is érdemli. Ha olyan hülye, hogy a 2 fia anyját, Rociot ennyire ki akarja semmizni, hát rosszabbul fog járni, mert saját magát és a 2 fiát is nincstelenné teszi.
Marianonak talán van már valamennyi saját vagyona, de Yagonak nem hiszem. Õ mindig a Buonaventuráért szaggatta magát és semmi másra nem vágyott, csak az apja elismerésére.
Camila nyilván megosztja a Malqueridát Pabloval, úgyhogy még a végén az eltaszított zabigyerek jár a legjobban.
9/10
napraforgó 2013 szept. 26. - 07:24:08 9/10
(1075/1549)
Natalia naívsága épp a fiatalsága és tapasztalatlansága miatt érthetõ. Õ megszédült az elsõ fickótól, aki gyakorlottan nyomta neki a széptevõ szöveget.
De Agustina vagy 30 évvel idõsebb és annyival több a tapasztalata is, neki már nem áll jól a naívság. Különösen, hogy volt már egy szélhámos férje. Apropó, hová tûnt Javier Diaz? Ximena temetése óta fölszívódott. Csak úgy lelépett, már senkitõl nem követel semmit?Azt hittem, pénz nélkül nem megy sehova.
malvinkicska 2013 szept. 26. - 07:09:44
(1074/1549)
Natalia fiatal létére olyan buta és naiv mint Augustina most már csatlakozott Cayetano hozzájuk kiváncsi vagyok hogyan forgatja ki a vagyonából Isa az öreget a fiuk a sarkukra állnak vagy nem tudják majd befolyásolni apjukat úgy meg szédül Isa nyájaságáttól.
Tilda36 2013 szept. 25. - 22:27:22
(1073/1549)
Nem figyeltem eléggé oda, de igazad lehet Natáliával kapcsolatban.
Luzmának viszont miért kell a szobában maradnia? Nem tolhatják ki a szabadba a friss levegõre?

Nem sokkal különb Rosio Isánál de tetszett, hogy nyakon vágta az itallal! :-D
Cayetano csatlakozott a naív idiótákhoz lásd: Augustina, Natalia, már hárman rontják a levegõt! Mariano miért nem képes lenyelni a békát, hogy Camilának csak barátnak kell...lehetne benne kissé több méltóság is vagy szakítsa meg vele a kapcsolatot. (Tudom Pablo miatt nem teheti!)
9/10
napraforgó 2013 szept. 25. - 17:26:51 9/10
(1072/1549)
A 107. részben is Camila és Daniel milyen türelemmel magyaráztak Agustinának, aki még most is meg akarja mondani a lányának, hogy mit tehet és mit nem. De Daniel szépen, finoman megjegyezte, hogy azt csinál, amit akar, elvégre övé a birtok.
Én a helyükben már rég megkértem volna anyut, hogy a férjével együtt költözzenek vissza Dionisio házába. Egyáltalán miért jöttek vissza? na jó, tudom, keverni a sz*rt. Mert különben nem lenne elég konfliktus a további részekhez.
9/10
napraforgó 2013 szept. 25. - 09:32:22 9/10
(1071/1549)
Natalia rendszeresen találkozik Yagoval. Yago a telefonban már többször mondta, hogy alig várom, hogy újra az enyém légy. De gondolom annyi esze egyiknek sincs, hogy védekezzenek. Natalia azért nem gondol rá, mert azt hiszi, hogy Yago elõbb-utóbb felvállalja õt és a kapcsolatuk vége úgyis a házasság. Yago meg talán megszokta, hogy mindig a nõ védekezik, neki derogál az óvszer használata.

Amúgy sajnálnám, ha szegény ostoba Agustinával történne valami, de Camilának jobb lenne, ha az anyja nem osztaná ott mellette állandóan a nemlétezõ eszét.
Én nem is értem, hogy miért nem próbálják felvilágosítani? Talán, mert a buta nem tudna hallgatni, rögtön nekiesne Dionisiónak és akkor idõ elõtt figyelmeztetnék.
zsu150 2013 szept. 25. - 08:37:12 Előzmény napraforgó
(1070/1549)
SPOILER

Szerintem nem csak hatalmasat fog csalódni. Az egész történetben Augustináé a legtragikusabb lezárású.

SP vége