kirara 2013 jún. 14. - 19:37:25
(529/1549)
4
kirara 2013 jún. 14. - 19:37:04
(528/1549)
3
kirara 2013 jún. 14. - 19:36:44
(527/1549)
2
kirara 2013 jún. 14. - 19:36:22
(526/1549)
Sziasztok
Hoztam egy pár emlékeztetõ képet a soriból....
9/10
napraforgó 2013 jún. 14. - 14:03:11 9/10
(525/1549)
Hoppá! Most Julian meglátta az igazi Danielt! Szerintem nagyon rajta lesz a megölésén! akkor most itt jön közbe Leoncio, és Daniel ezért nem leplezõdik le!
Kezd bonyolódni az ügy....
9/10
napraforgó 2013 jún. 14. - 05:49:55 9/10
(524/1549)
Én is ugyanezt kérdeztem. Szerintem elég lett volna, ha néhány levelet ír. Pl. jelentkezik az ügyvédnél és mint örökös, utasításokat ad, hogy mit-merre-meddig. Ez az Aron valami szelíd ember lehet, vallásos gyógyító az isten háta mögött, vagy ilyesmi. Belekeverni egy ilyen zavaros ügybe...

Valami oka biztos van, hogy személyesen oda kellett mennie és Danielt alakítania....
Tilda36 2013 jún. 13. - 22:30:16
(523/1549)
"Isa mami felgyújtatta a házát, hogy megkapja a biztosítási díjat és hogy továbbra is a birtokon maradhassanak. Dionak meg fõhet a feje, hogy mégis él Daniel, sõt ott van a városban. Nyilván egyre sürgõsebb a megöletése, és most már holttest is kell bizonyítékként."

Minek kellett ennek kitenni Aaront és ki felel ha kivégzi valaki? Már elõre tudom, hogy ez nem következhet be, de miért nem maradhatott ott ahol élt eddig???
9/10
napraforgó 2013 jún. 13. - 19:06:12 9/10
(522/1549)
Isa mami felgyújtatta a házát, hogy megkapja a biztosítási díjat és hogy továbbra is a birtokon maradhassanak. Dionak meg fõhet a feje, hogy mégis él Daniel, sõt ott van a városban. Nyilván egyre sürgõsebb a megöletése, és most már holttest is kell bizonyítékként.

Még a végén kiderül, hogy Daniel és Ximena féltestvérek. Danielnek talán nem is Don Daniel az apja, hanem Agustina második férje, aki elég zavaros életet élt. Elõször elcsábíthatta Daniel anyját, majd lelépett, aztán elvette Camila anyját, majd Ximena születését követõen onnan is lelépett. Az ilyen jelentõségteljesen mutogatott egyforma anyajegyek mindig jelentenek valamit egy telenovellában...
9/10
napraforgó 2013 jún. 13. - 14:19:02 9/10
(521/1549)
És Camila most is a "lóápoló" csizmáját húzta föl a miniszoknyához.

Rafael és Dionisio veszekedése jó volt - Dio csak azzal tudta magyarázni a családi ügyekbe való állandó beavatkozását, hogy Agustina a kedvese és aggódik érte.
v_zsuzsi 2013 jún. 13. - 11:31:24
(520/1549)
Érdekes, hogy Agustina mindig lilában van. :D
9/10
napraforgó 2013 jún. 13. - 06:28:00 9/10
(519/1549)
Amúgy jól kereshetnek a mexikói tehenészlegények. Csak itt a montázsodon Danielen vagy 6-7 jó minõségû, csinos mexikói jellegû öltöny van. Amúgy is néztem, hogy a birtok munkásain egyfajta egyen-ing van, hímzett, csinos. Csak a gonosz Leoncio hord babos kendõt a fején és egy pokrócot a nyaka köré tekerve + 40 fokban is.
9/10
napraforgó 2013 jún. 13. - 06:23:38 9/10
(518/1549)
A latinoknál nagy divat a falatka ruhákhoz csizmát hordani ---> Camila valóban mindig farmernadrágot hord kockás inggel, mellénnyel, ÉS csizmával. Lapos sarkú, térdig érõ csizmával, olyat, amiben lovagolni lehet, amiben be lehet menni az istállóba, az állatok közé, nem gond, ha trágyába lép, stb.
Ezért is furcsállottam, hogy ha végre egyszer teheti, hát miért nem vesz fel csinos, nõies cipõt, szandált? Az amúgy borzasztó miniruhájához tollas, szõrõs díszítésû kiscsizma van a lábán. És mivel a vállnélküli miniruhában nyilván fázik, belebújt abba a még szörnyûbb rojtos kötött csõbe.
Daniel a maga természetes eleganciájával a mexikói tradicionális viseletben kellemesebb látványt nyújtott a szerencsétlen küllemû Camilához képest. Mit mondjak, nekem a nõ a hétköznapi munkaruhájában jobban tetszik.
kirara 2013 jún. 12. - 23:34:53 Előzmény napraforgó
(517/1549)
Ahogy írtad !!!!Cristian - nak fantasztikusan állnak a mexikói szerkók... a kalap!!!! vonzó csinos dögös benne...Ehhez a gyengéd , határozott , kissé pimasz , hódító karakteréhez tökéletesen illik
Camila viszont nekem tetszik még az a mini ruha is amit felvett az esküvõre....A latinoknál nagy divat a falatka ruhákhoz csizmát hordani ez nem tudom miért jó fõleg ha nagy hõség van de jellemzõ a telenovellákban ez az öltözködési stílus ...Mi alig várjuk hogy a téli hónapok után megszabaduljunk a vastag ruháktól , csizmától és végre lélegezzen a testünk õk meg ezeket viselik...
Írtad hogy nem tetszik de még visszasírod ezt a szerkóját ///nekem már most is felüdülés volt a sok kockás ing után.///..mert az öltözködése a sorozatban nem igazán változatos egy két kivétellel...A kockás ing - mellény varia a szivárvány minden színében ez a kollekció....
Viszont már beindult a kémia Camila és Daniel között ...egyre forróbb lesz a légkör a hangulat közöttük...titkos találkák ,apró csábítási trükkök és már létezni sem tud Camila Daniel nélkül...példa az elsõ rózsa amit a párnáján hagyott
kirara 2013 jún. 12. - 21:03:18 Előzmény Tilda36
(516/1549)
Sziasztok
Köszi a dícsérõ szavakat a képekért
Igazad van ahogy bemutatják a filmben hogy Leoncio büdös ,koszos, analfabéta , gátlástalan stb ....el is hisszük róla és amiket tesz az tényleg hátborzongató és félelmetes.....De nagyszerûen alakítja ezt a karaktert...Még véletlenül sem tüntetik el a soriból végig benne lesz ... Bõven ad rá okot hogy miért is utáljuk....Lesznek olyan részek amikor hálásak leszünk hogy analfabéta nem tud írni és olvasni....Aki látta a sorozatot az érti mirõl is írok...
De ahogy írtad senki ne keressen logikát egyik telenovellában sem mert nincs....
Leticia viszont nekem itt nagyon tetszik....Hihetetlen eleganciával , természetesen gonoszkodik...Nincs lehetetlen a számára...Mindent a cél érdekében....hitelesen alakít...jól áll neki ez a rövid szõke haj...A szenvedõs szerepekben nem szerettem....
Én is láttam az Idõtlen Szerelem sorit és tetszett is ...az is igaz hogy sokkal szebben öltöztették és a haja is dögösebb volt de viszont itt jobban tetszik a karaktere...és Cristian - nal meg páratlan párost alakítanak...imádom õket az összes közös jelenetükben
Egyébként Silvia Navarro miatt kezdtem el nézni ezt a sorozatot is....
Végre egy latin színésznõ aki nincs plasztikázva , szerintem természetes szépségében tündököl....A kedvencem tõle a Cuando seas mia címû sori volt....
Tilda36 2013 jún. 12. - 16:17:30
(515/1549)
Nekem mindig azt mondták fórumtársaim, hogy logikát ne keressek dél-amerikai telenovellákban!
Tilda36 2013 jún. 12. - 16:15:44 Előzmény Milibindi
(514/1549)
Nem zavar Lety teltebb alakja, csak valaki felhozta, hogy Evora hogy meghízott erre írtam én, hogy Lety is felszedett egy pár kilót, ami érthetõ a szülések miatt.
Továbbra sem tetszik kettõjük szerelmi jelenete, de izlések és pofonok...
Tilda36 2013 jún. 12. - 16:10:02 Előzmény suxel
(513/1549)
Silvia Navarroval semmi bajom, sõt nagyon kedvelem, mert természetes jelenség és kitünõ színésznõ!
Most valamiért egy kissé gnómnak néz ki lehet, hogy a lenyalt haja miatt? Az említett filmben sokkal jobban nézett ki, abban szexisebb volt.

Angelicát azért neveztük egérkének, mert eléggé kiállnak a fogai, ráadásul naív szerepe volt. Persze nem kell mindenkinek szépnek lennie...
9/10
napraforgó 2013 jún. 12. - 14:13:28 9/10
(512/1549)
Jó volt a mai rész, ahogy Dionisio nyomult és ajánlgatta a szolgálatait Alonso helyére....

Kicsit furcsa volt, hogy Mariano - állítólag azelõtt nem is ismerte Camilát! - most meg a nyakába borult, puszi, puszi, és õ is rögvest fölajánlja, hogy ingyen intézi a Malquerida ügyeit. Õ helyes volt, dehát pont a múltkor volt róla szó, hogy nem is ismerik egymást. Még ha az öccse, Pabló reménybeli, aztán meg füstbement esküvõjén össze is ismerkedtek valamelyest, azért ennyire jóba is lettek hirtelen?

Az ügyvéd rendesen utánajárt, hogy nem volt valódi az a halotti bizonyítvány. Na de ez Dionisiónak meg se kottyan, kidumálja magát.

És Camilán még mindig az a rojtos rongy van tegnap óta.... Ennél még a farmerja is jobb.
9/10
napraforgó 2013 jún. 12. - 14:04:25 9/10
(511/1549)
Bocsi, a vesszõ fölösleges, helyesen: nem Lety gyerekére...
9/10
napraforgó 2013 jún. 12. - 12:45:59 9/10
(510/1549)
Amúgy nem, Lety gyerekére gondoltam, nem tudtam, hogy neki ilyen beteg gyermeke született volna.
A Kettõs játszánál tett föl valaki youtube-os linket, amiben feliratozták, hogy a Raquelt játszzó színésznõ 40-49 nappal a szülése után már kamerák elé állt. No, én az ilyesmivel nem értek egyet, hogy a 6-7 hetes babát otthagyni és egész nap forgatni. Hát megéri ez? Soha vissza nem térõ idõszak ez az életében, és feláldozza holmi idétlen sorozat forgatásáért.
Mert a sorozat, amit egyébként nézek, nálam a 10 pontból 5, max 6 pontos. kihagyható, felejthetõ kategória. Én inkább a gyereket választottam volna....