munkusz 2013 jún. 20. - 18:45:15
(609/1549)
Nem akarok kukacoskodni, de a mai részbõl (39.) is ki volt vágva egy rövid jelenet, amikor Daniel Dionisio-val beszélt telefonon, utána még beszélt az alvó Camilához és megpuszilta és megölelte. Ez maradt le. Itt volt a reklám. Most nem tudom, hogy a reklám után rosszul kezdték, vagy ez direkt lemaradt. Örülnék ha ezt nekem elmagyarázná valaki, mert komolyan nem értem ezt. Elõre is köszönöm!
9/10
napraforgó 2013 jún. 20. - 14:36:32 9/10
(608/1549)
Ez a Bruno, Viviana volt férje, akivel Ximena összefut az epizód végén Ximena Diaznak szólítja!
Akkor Daniel Diaz Acosta és Ximena Diaz minden valószínûség szerint féltestvérek! Daniel anyja (Agatha?) Daniel Monterdébe volt szerelmes, az apja meg elhagyta a feleségét Camila anyja miatt. Aztán Ximena születése után Diaz papa Agustina mellõl is lelépett. De mindkét gyermekén ott a patkó alakú anyajegy. akkor Camila és Daniel nem vérrokonok, midössze "balkézrõl", Ximenán keresztül állnak kapcsolatban egymással. Ximena mindkettõnek a féltestvére.... Kicsi a világ.... És még Vivi férje is fölbukkant.
Érdekes, hogy eddig nem hallottuk Ximena vezetéknevét, csak annyit tudtunk, hogy más apától születtek.
Biztos ennek is lesz majd jelentõsége a sorozatban. Már alig várom. Remélem ezt a sorozatot nem kezdik el össsze-vissza idõpontokra rakosgatni.
10/10
cinemaxeva 2013 jún. 20. - 12:39:08 10/10 Előzmény kirara
(607/1549)
KIARA NAGYON JÓK A KÉPEK GRATULA......
v_zsuzsi 2013 jún. 20. - 08:40:55
(606/1549)
Eddig nagyon izgalmas ez a sorozat. Remélem, hogy végig ilyen marad, mert azért elég hosszú, 162 részes. Jók az olyan sorozatok, ahol nem csak az a lényeg, hogy ki kivel jön össze.
Norcy_ 2013 jún. 20. - 00:36:43
(605/1549)
Ráadásul milyen nehéz lehet szinronizálni, mert SN baromi gyorsan tud beszélni. Ez igaz az Alonsót alakító szinészre is, csak úgy pörög a nyelvük, amikor veszekszenek. :D :D
Norcy_ 2013 jún. 20. - 00:33:42
(604/1549)
Engem meg az Idõtlen szerelemben idegesített a szinkronja. :D Zakariás Éva volt a legjobb eddig a Mindörökké szerelemben. Elég nehéz hozzá jó szinkront találni, youtube-on érdemes kicsit belehallgatni, nagyon egyedi, karakteres hangja van a szinésznõnek (talán mélyebb is a hangja).
Ximénának viszont nagyon eltalálták, még hasonlít is az eredetihez. Leticia Calderon szinkronja pedig "A szerelem nevében" óta telitalálat. Silvia Navarro sajnos még nem olyan ismert, mint pl. Gaby Spanic, hogy állandó szinkronhangja legyen. Eddig csak egy sorozata szerepelt országos adón, és annak sem volt kiemelkedõ nézettsége.
Egyébként, aki hallotta már Spanic eredeti hangját, az is csodálkozhat, hogy mennyire elüt a szinrontól (van, aki azt hitte, hogy férfi hangot hall, mert nincs valami szép nõies hangja neki).
Tilda36 2013 jún. 19. - 21:45:58
(603/1549)
Már én is meg akartam jegyezni, hogy G. A. hangja túl szelíd, békés egy ilyen energikus, határozott nõnek mint Camila, tényleg jobb volt Törtei Tünde az Idõtlen szerelemben. Tisztelem, becsülöm én is a szinkronrendezõ hölgyet, de ezt nem lehet elhallgatni! G.A. hangja talán jobban illett volna Nataliahoz...
Jessica00 2013 jún. 19. - 17:56:24
(602/1549)
MÉG MOST SEM bírom elviselni ezt a Götz Anna-féle nyöszörgést, egyszerûen fáj tõle a fejem. Törtei tünde hol vaaagy?? Tanulok már spanyolul, elég jól haladok, majd inkább nézem eredetiben. Amúgy kedves volt a szinkonrendezõ asszony ajánlata, de attól, hogy esetleg emberként szimpatikus lenne bárki, nem jelenti, hogy illik egy karakterhez.
kirara 2013 jún. 19. - 16:20:19
(601/1549)
2
kirara 2013 jún. 19. - 16:19:34
(600/1549)
1
kirara 2013 jún. 19. - 16:18:43
(599/1549)
Sziasztok...
Jók a megérzéseid a sorozattal kapcsolatban....
Nekem is ez a most futó sorozatok közül az egyik legjobb....Annyira természetesen játszik benne mindenki...több szerelmi kapcsolat alakulását és beteljesülését láthatjuk ...a két kedvencem Silvia és Cristian meg egyszerûen egymásnak vannak teremtve ebben a novellában...a kémia is mûködik köztük ... nem egy szenvedõs , síros ,tehetetlen mulya párocskát kell néznünk hónapokon keresztül , hanem a férfi és a nõ közötti apró szerepjátékokat ..A meglátni és megszerezni , felcsigázni , feszíteni a húrt amíg csak lehet, elbûvölni , csábítani de mind ezt finoman , gyengéden de mégis határozottan a kellõ idõben...minél nehezebb megszerezni a szeretett személyt annál édesebb a végén a beteljesülés... Mert mind a két szereplõ egy határozott jellem és tudja mit akar és lép is a kellõ idõben..Ezzel váratlan helyzeteket teremt a másiknak ami még izgalmasabbá teszi a kapcsolatuk alakulását..nem bábuk akiket irányítanak.....
A gonoszok meg teszik a dolgukat és tökéletesen
9/10
napraforgó 2013 jún. 19. - 09:10:45 9/10
(598/1549)
Azt én is megfigyeltem, hogy egy jól futó sorozatot - hogy tovább tartson a siker, menet közben meghosszabbítanak akár 50-60 résszel is. Ilyenkor nyerhetünk bepillantást az amúgy senkit nem érdeklõ mellékszereplõk életébe, ilyenkor kerülnek elõ az addig seholsemvolt ikertestvérek, vagy a bakfiskorban szült eltitkolt gyermekek. Ilyenkor esik kómába a fõszereplõ, vagy szenved balesetet, amitõl lebénul, megvakul, stb, stb. 50 résszel késõbb aztán láthatjuk a csodás gyógyulást is. Ezeket mindenki ismeri.
És ilyenkor kezdem el én tépni a hajamat, hogy hát ezt a baromságot meg miért kellett???
És ilyenkor döntöm el, hogy az addig akár 7-8 csillagos telenovella nem ér többet 2, max. 3 pontnál.
malvinkicska 2013 jún. 19. - 08:03:20
(597/1549)
Az elõttem szólókkal teljes mértékben egyet értek de valamiért engem sem úgy fogott meg az egész, mit a Mindörökké szerelem, vagy az Idõtlen szerelem és még sorolhatnám, annyira a gyilkolás a kitûzött cél a vagyon meg szerzése érdekében néha visszataszító, ezért néha veszít a hitelességébõl lehet ez csak az én meglátásom.A szereplõk ragyogók hozzák az elvárást Camila, Daniel stb. A most fútó sorozatok között jó volt 150 részig a Több mint testõr de már ott is túl lõtt a célon az író sok olyat írt bele ami már nem kellenne.
9/10
napraforgó 2013 jún. 19. - 04:48:04 9/10
(596/1549)
Hát ez érdekes, mert a mostanában nézettek közül szerintem ez a legjobb. A fõszereplõk természetesek, Camila nem egy felszilikonozott mûnõ, Daniel nem egy kigyúrt mûbáj ficsúr, a történet - apróbb hibáktól eltekintve - jó, érdekes, logikus, eddig nincsenek benne hihetetlen és hiteltelen történések.
A fõcímzene nagyon tetszik, még a bikák is, ahogy rohannak, vagy legelésznek. Eddig bikaöldöklés sem volt.
A szerepek is tetszenek, vannak benne rendes, jó emberek, vannak ügyeskedõk, vannak képmutatók, gonoszok, velejéig romlottak, naív ostobák, stb. Akárcsak az életben.
A szereplõk meg hitelesen alakítják a rájuk osztott szerepeket.
Ja és persze nincsenek indokolatalan, látványos nagy zokogások! Pedig voltak benne tragédiák rendesen! (Camila võlegényének a halála, Daniel állapotos feleségének a halála, Luzma megerõszakolása, Viviána élete a volt férjével sem volt csupa móka, kacagás, stb. De a könnyezések, sírások nem lettek eltúlozva, túljátszva.
Szóval sokkal nézhetõbb, mint "gazdagék hihetetlen kalandjai" a luxusvillákban.
9/10
suxel 2013 jún. 18. - 19:53:30 9/10 Előzmény napraforgó
(595/1549)
A sorozat nem a legsikeresebbek közé itta be magát Mexikóban, bukás sem volt egyébként, olyan közepes nézettsége volt. Persze, ha valamiféle eredetit hoznak arra a nép nem vevõ, de ha lemásolnak egy régit pofonról pofonra, az akkor toronymagasan veri a mezõnyt nézettségben.
9/10
napraforgó 2013 jún. 18. - 13:47:35 9/10
(594/1549)
Egyre több telenovellában szerepel kutya. Itt is Mayát dögönyözi Camila, majd a kutya találja meg a halottat is.

Kutya és gyerek.... ez kell a sikerhez.
9/10
napraforgó 2013 jún. 18. - 13:45:21 9/10
(593/1549)
Vajon miért nem közölte Rafael Daniellel, hogy Camila miért nem ment el a találkájukra? Daniel várakozott a félreesõ épületben. Rafael megtudta Agustinától, hogy jön a rendõrség, mert találtak egy hullát. Rafael volt az egyik személy, a másik Daniel, aki látta, hogy ölte meg, majd temette el Leoncio Juliánt. Azért talán nem mindennapos, hogy hullákat találnak a birtokon, nyilván tudhatta, hogy az úrnõ csak nem távozhat, amikor a rendõrség ott vizsgálódik. Szóval miért nem magyarázta meg?
9/10
napraforgó 2013 jún. 18. - 12:07:28 9/10
(592/1549)
Jól hallottad.
A "csak azért ment hozzá" helyett a "csak azért vette el" lett volna a helyes.
Neli 2013 jún. 18. - 11:57:52
(591/1549)
mai rész Ximena Camiláról: Alonso azért ment hozzá (az esküvõrõl volt szó)... :D :P én értettem félre, nem ezt mondta vagy megint valami tévedés? :D :P ugye a nõ megy férjhez, a pasik elvenni szoktak... :D :P
9/10
napraforgó 2013 jún. 18. - 05:28:55 9/10
(590/1549)
Ez igaz, de eddig az volt az általános vélemény, hogy mivel eltûnt és nem bukkant föl, biztos meghalt. Nagyjából így is kezelték, még akkor is ha a halotti bizonyítványt hamisítvány helyett nagyvonalúan "tévedésnek" minõsítették.