kirara 2013 máj. 30. - 19:46:34
(349/1549)
Szia....
Cristian de la Fuente - t ebben a sorozatban kedveltem meg ...a többi soriban amit láttam tõle nem tetszett , de rá kellett jönnöm hogy nagyon tehetséges sokoldalú színész ...15 éve pilóta , az egyik keleti küzdõsportban is egy szín választja el a fekete övtõl...számtalan sportágat ûz , anyanyelvi szinten beszéli az angolt ezért több amerikai filmben is kapott már szerepeket... 2010- en részt vett az USA - an egy táncversenyen ahol fantasztikusan táncolt
http://www.youtube.com/watch?v=kRuoohlgoHI
http://www.youtube.com/watch?v=BTnVL166xWo
http://www.youtube.com/watch?v=DQ_sv0ytCUY
http://www.youtube.com/watch?v=NXzxeQqQJK0
http://www.youtube.com/watch?v=naCUoAhFhzo
http://www.youtube.com/watch?v=5GMJFoi3Hig
ha valakit érdekel hogy táncol nézzen bele a videókba
Az összes párocska dalát szeretem én is ami elhangzik a filmben bár még nem találtam meg mindet de ha tudnál segíteni megköszönném
9/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 18:50:12 9/10
(348/1549)
Igen, a vallás elég erõsen képviselve van, vagy a pap személyében, vagy legalább a fõhõs járkál a templomba imádkozni. Meglehet, hogy Latin-amerikában valóban ennyire erõs a vallásosság, de lehet, hogy direkt propagálják, hogy a nép ne feledkezzen meg az Úrról és a Szûzanyáról.
malvinkicska 2013 máj. 30. - 18:40:09
(347/1549)
A sorozatot online tudom nézni mivel egyik adóval sem rendelkezek a 22-ig láttam jól összetalált , Dionisio és Isadora ezek ketten mire lesznek képesek elõre felkészítem magam lelkileg, mert láttam A szerelem nevében ott mit gonoszkodott ott is a pap volt a célpontja a szerelemért itt meg a más vagyonáért.Amit megfigyeltem ezekben telenovellákban el engedhetetlen a papok szerepeltetése melyik elõbb vagy utóbb meg hal itten elég hamar ki nyirja Isadora.Remélem nagyon sok gonosz nem lesz, mert akkor Camilla és David sokat fognak szenvedni. Várom a fejleményeket.
9/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 18:14:07 9/10
(346/1549)
Hát lehet, hogy Alonso nem ölne meg senkit, meg fel se bérelne, de azért nagyon nem bánja, hogy mások megoldják helyette ezt a problémát.
Alonsoról azt lehet tudni, hogy ügyvéd, de bizony én még egy szál ügyfelet sem láttam nála, sem akkor, amikor még a városban laktak, sem azóta, mióta kiköltöztek a birtokra. Azon kívül, hogy rágja a körmét, meg idõnként megpróbálja Camilát irányítgatni, mi a fenét csinál?
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 11:11:24 10/10
(345/1549)
Most egyértelmûen kiderült, Alonso nem lenne képes semkit megölni, de még arra sem, hogy felbéreljen valakit!
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 10:39:03 10/10
(344/1549)
Ez biztos! Ugye innentõl kezdve Rafael öccse is veszélyben van, nyilván õt is ki akarják majd nyírni ,mert Danielnek hiszik.
9/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 10:13:43 9/10
(343/1549)
Megnéztem, 1 mexikói peso most 17,63 forint. Vagyis a 3 millió peso több, mint 50 millió forintnak felel meg. No ezt azért én jobban ellenõrizném, hogy mire is költik.... Lehet, hogy 3 millió peso (jó 50 millió Ft ) nem olyan nagy kiadás egy akkora birtoknak, de azért nem is elhanyagolható....
9/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 10:07:13 9/10
(342/1549)
Milyen szerzõdésrõl beszélsz?
v_zsuzsi 2013 máj. 30. - 09:46:41
(341/1549)
Szerintem Alonso azért fél annyira, mert a szerzõdésen csak az õ neve szerepel. Ezt egyszer az anyja szemére is vetette, hogy csak õ megy majd börtönbe, ha lebuknak. Dio és Isa vigyáztak arra, hogy a nevük sehol se szerepeljen.

A quados részen röhögtem, ahogy Alonso lepattant róla, hogy beszéljen Leoncióval. :D
Nem gondoltam volna, hogy Leonak van lelkiismerete, hogy egy papot próbált eltenni láb alól, csak épp italba fojtja. Fájt a foga a sok pénzre.
9/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 09:02:44 9/10
(340/1549)
És ha az igazi Andresrõl vannak adatok, tudják, hogy börtönban volt, stb.? Szerintem egy vadidegen, ismeretlen ember jobb. Ilyen szempontból egy ellenõrizhetõ személy, mint pl. egy rokon, jobb. De Rafael öccse/bátyja tuti elõbb-utóbb megérkezik és színre lép.... Na akkor õt is be kell avatni majd a "hadititkokba"... Ez biztos okoz majd megint kis kavarodást...
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 01:23:34 10/10
(339/1549)
:D:D hihi
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 01:20:35 10/10 Előzmény malvinkicska
(338/1549)
Kiejtés tanulásra azt tudom Neked tanácsolni, ha szereted a sorozatok zenéjét akkor a you..n úgy keress rá, hogy szöveggel legyen.Írd be a keresõbe, hogy letra. pl a fõcím http://www.youtube.com/watch?v=FYsuLujv0Kc (De jó ennek értem a címát Amikor a szív parancsol -élet apró örömei :D) Miközben hallgatod, hallod , hogy ejtik ki a szavakat így látod, hogy van leírva!:)
Sajnos sokszor nem mindig ilyen igényesek , mint Pesti Zsuzsanna, hogy utána járnak a pontos kiejtésnek! Az, hogy Mahából Maja lett szerintem teljes jogos ! Egyik nagy csatorna pl a promójában David Zepeda nevét folyton rosszul ejti angolosan "Dévidet" mondanak Dávid helyett a Cepeda mondjuk helyes. Színészek neveinél egyébként érdemes interjúkra rákeresni ezekben biztos elhangzik a nevük!
9/10
suxel 2013 máj. 30. - 01:01:23 9/10
(337/1549)
A birtok elég modern felszerelés ügyileg, ha jó láttam valamelyik nap Alonso éppen egy quaddal (kvad/qwad??? áááááá, nem tudom, hogy kell helyesen leírni....... :S :S :S) gurult végig a birtokon, mifelénk nem sok ilyet látni, ilyennel száguldozni a nagy földterületeken.
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 00:55:46 10/10 Előzmény napraforgó
(336/1549)
Alonso elszólta magát Daniel elõtt azzal, hogy azt mondta fára csavarodva találták meg az atyát holott ez senki nem mondta így nem is tudhatná!Ez6en kívül látszik rajta, hogy egy okos intelligens ember és egy sofõr sok mindent lát hall akaratán kívül is!
Nem ismerem az ottani árakat, de egy ekkora birtoknál reális (lenne) szerintem.
OFF Pár éve megörököltük a nagyszüleim házát és az örökségbõl csináltattunk kerítést csak az utcánál lévõt, hogy ott legyen jó, mert végig több százezer lett volna pedig ez csak egy családi ház! Ha el tudtuk volna végig keríteni szegény Mocsi cicám még most is élne, nem jött volna át a szomszéd vérengzõ kutyája :(:( Elhiszem, hogy került volna ennyibe, ha arra költi Alonso amire kérte! Fogalmam sincs mennyibe kerül egy traktor, de szerintem alsó hangon 100 000 nálunk!
9/10
suxel 2013 máj. 30. - 00:43:27 9/10
(335/1549)
Remélem Flavio Medina a karaktere eljátszása után, nem szokott hozzá a valóságban is a körömrágáshoz, a sorozatban szerencse, hogy ujjai is vannak még egyáltalán! :D :D
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 00:37:37 10/10 Előzmény napraforgó
(334/1549)
Ebben egyetértek Veled! Lehetett volna pl az igazi Andres fényképét megszerezni és odaadni Dionisionak!
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 00:33:39 10/10 Előzmény suxel
(333/1549)
Az biztos, hogy Alonso nem lenne képes senkit megölni! Látod a körmét is folyton rágja annyira be van..., pedig neki csak közvetve van köze az eseményekhez!
10/10
Milibindi 2013 máj. 30. - 00:29:08 10/10 Előzmény napraforgó
(332/1549)
Off
Elég sok az azonos gén unokatestvéreknél még! 25%, egész pontosan.
Létezik az etológiában egy olyan fogalom, hogy altruizmus (önzetlenség), némely állatfajnál fordul elõ(pl szurikáta ,méh stb).Esetünkben az oroszlán falka a legjobb példa,a nõstények is testvérek , unokatestvérek illetve az õket "uraló" általában 2-3 hím is testvér vagy unokatestvér.Kölcsönösen gondozzák egymás kölykeit is nem csak a sajátjukat, de nem "szívjóságból" teszik, hanem mert még az unokatestvér kölykét is megéri gondozni, mert az is tovább viszi az õ génjeit!
Sok esetben persze, szélsõségesebb pl. szurikátáknál van egy domináns nõstény csak õ hoz világra utódokat, aztán a csapat több tagja többnyire a saját kölykei segítenek nevelni az új kölyköket.Méheknél , darazsáknál szintén hasonló a helyzet, a királynõ rakja a petéket a többi állat gondozza azokat. (Itt a dolgozóknak esélyük sincs, saját utódra ,mert tojócsövük fullánkká alakult).
Minél jobban hasonló a génállomány annál nagyobb az esély pl.mutációra. Egyébként bármilyen furcsán is hangzik az embernél is szerepe van a szaglásnak a párválasztásban és többnyire az az oka ha egy férfi és egy nõ nem kedveli egymást, hogy túl sok a hasonló gén! Elviekben a természet gondoskodik arról, hogy a megfelelõ partnere legyen az embernek. Azért csak elvileg,mert a fogamzásgátló miatt elveszik ez a "képesség"
OFF vége
10/10
mary0114 2013 máj. 29. - 22:34:11 10/10 Előzmény kirara
(331/1549)
Szia!

Minden egyes mondatoddal egyetértek! :) Hiába láttam az eredeti vetítést tavaly, most is ugyanúgy leköt a sorozat. Tényleg nem egy szokványos telenovella, hiába 166 részes.
Crist itt nagyon megkedveltem, Silviat már elõtte is, nagyon tehetségesek. A gonoszainkat meg el ne felejtsük, mert nagyon emlékezetes alakítást nyújtanak, Cezar, Lety, Flavio is. Azt hiszem, kivétel nélkül állíthatom, hogy valamennyi szereplõ nagyon hiteles.

Nem mellesleg én a sorozat zenéjét is nagyon szeretem, a mai napig szoktam hallgatni õket.
10/10
mary0114 2013 máj. 29. - 22:24:02 10/10
(330/1549)
Daniel végre tényleg megtudta, hogy Camila nem ellenség, õ is ugyanolyan áldozata Dionisioéknak, mint õ. Az atya baleseténél tényleg történt valami kettejük között, mert már teljesen másképp viselkednek egymással. Daniel aranyos volt, ahogy biztatta Camilát, hogy üljön autóba és vezessen. Danielen ma nagyon jót nevettem, mikor adta a hülyét Dionisionak. A "majd egyszer olyan nagy ember szeretnék lenni, mint ön" szövegen, közben meg a háta mögött ökölbe szorított kézzel állt. Jól össze vannak rakva a jelenetek.

Rafaeltõl nem tetszett az a megmozdulás, hogy Daniel érje el, hogy Camila kiábrándul belõle. Küzdjön õ is Camiláért, és majd kiderül, hogy mi lesz belõle. A szerelmet nem lehet kikényszeríteni. Viviana karakterét nagyon szeretem, most õt is jobban bemutatták.

Tényleg nem unalmasak a mellékszálak sem, mert külön-külön is nagyon lehet õket szeretni. Kedvenceim nagyon a Luzma-Pablo páros is.

Leoncio egyre félelmetesebb számomra. :(