Téma: A sors útjai

6/10
s1u2x3e4l 2017 júl. 01. - 00:00:36 6/10
(13/113)
Az a baj, hogy elõször idegbõl csináltam a legelsõt, mert 2 napig valamiért nem tudtam beregelni, majd sorozatosan elfelejtõdött...remélhetõleg ez volt az utolsó. Most vettem 3 nagy levegõt, és ismerõs dolgot adtam meg jelszónak, és az @indamail elé is, így remélhetõleg nem lesz több ilyen probléma. Gondolkoztam mi legyen a negyedik nevem, de semmi nem jutott eszembe, így közbeékeltem a számokat, és a 4-nél úgy döntöttem megállok.

************************

Csak hogy a sorozatról is írjak. Bõven elég lesz szerintem nekem ebbe belenézni akkor, ha lesz idõm és éppen nem lesz más dolgom, mint eddig is tettem Natika sorozataival. Túl sok érdekfeszítõ eddig nem igazán történt.
Megállapítottam, hogy Lisette Morelos az itteni szerepét ugyanazzal a faarccal játssza végig, mint a La impostorában (A beépített szépség) Victoria San Marinot.
Carlos és Luisa Fernanda amúgy jó páros lesznek az egyébként látszik. Egyébként össze is jöttek egymással a forgatások alatt és még mindig tart a kapcsolatuk.
napraforgó 2017 jún. 30. - 18:48:53
(12/113)
Látod, látod, már a stílusodról rád ismertem, akármilyen hülye nicked van is. A számok kivétele nem is jutott az eszembe...
Annyira hülye a port új variációja, hogy nem engedi a régi felhasználóneveket. Én is be voltam tojva, hogy mi lesz velem, de az volt a szerencsém, hogy - ki tudja mi okból - még a változtatás elõtt bejelentkeztem a Google fiókba és így aztán megtarthattam!
Persze jó lenne, ha mindenki felfedné magát.... Ha már a port ilyen hülye.
malvinkicska 2017 jún. 30. - 18:17:43
(11/113)
Nagyon tetszik valóban jó a téma aranyos fiatalok játszanak.
6/10
s1u2x3e4l 2017 jún. 30. - 16:06:23 6/10
(10/113)
Szia!

Valamiért az indamail-es emailembe soha nem tudok belépni újból. Ezért nem szoktam ki sem jelentkezni portról, de mikor az elõzményeket kitakarítom, rendszerfrissítést csinálok mennek a jelszavak is. Mindent képes vagyok fejben tartani ezt az egyet kivéve: borzasztó. De most valami szokványosat adtam meg, hátha nem mond legközelebb csõdöt.

Nekem A kertész lánya volt az elsõ Aztecas tn, amit láttam én szerettem, mikor vetítették ismét még újra is néztem. Elég kedves sorozat volt minden átlagossága ellenére, és nem volt túlontúl blõd sem. Ahogy írtam mûfajhoz képest egész jó volt legalább is nekem.

Dányi Krisztiánt jó újból sorozatban hallani.
6/10
s1u2x3e4l 2017 jún. 30. - 15:54:19 6/10
(9/113)
De bizony én vagyok. Ha kiveszed a számokat, még a nevem is megkapod.
kikelet54 2017 jún. 30. - 07:34:10
(8/113)
Szia Suxel!

Elõször is már megint mit csináltál a neveddel, ez már a negyedik, ha jól számolom, amióta ismerlek!? Na mindegy, a lényegen nem változtat.

A kertész lánya sorozatot én is láttam, de megmondom õszintén nagyon mély nyomot nem hagyott bennem, már csak nagy vonalakban emlékszem rá, biztos nem lehetett valami ütõs, megfogós részemre. Hogy mindez miért, már nem tudnám megmondani.

Azért ezt nézni fogom, már csak azért is, hátha rájövök, hogy miért nem jött be igazán az elõdje. Kíváncsi vagyok a két fõszereplõre, mit hoznak ki a karakterbõl, Paulina Gotot a Szerelem ajándékba sorozatban láttam, ott tetszett a játéka, Horacio Pancheri, hááát õ elment, amiben láttam. Na, és ami a fõ, hogy Dányi Krisztián lesz a magyar hangja, akit imádok.
offtopic
napraforgó 2017 jún. 30. - 05:41:10
(7/113)
Bocsánat, ha tévedek, de Suxel ez te vagy? Ezzel a fura felhasználónévvel?
6/10
s1u2x3e4l 2017 jún. 30. - 01:41:54 6/10
(6/113)
Nem csípem túlzottan Nathallie Lartilleux munkásságát, az õ nevével jelzett sorozatok az egyik legrosszabb reklámja a mûfajnak (lásd: Árva angyal, Rafaela doktornõ, Maricruz, A macska). Itt viszont a hozott alapanyag egész jó, én láttam A kertész lányát, szerethetõ rózsanovella volt. Igaz írom, hogy a hozott alapanyag jó: hát jó volt a Marimar is 94-ben, de a 2013-as Maricruz, na az már nem. Ahogy áttekertem az elsõ részt, egész nézhetõre sikeredett annak ellenére is, hogy felfedezhetõek benne NL-s stílusvonások pl: mint amikor magyaráznak azon is, amin nem kellene, mert józan paraszti ésszel lát mindenki, vagy a szutykos arc, hát végül is mindenki a fejével kertészkedik. Mexikóban mikor futott tényleg közönségkedvenc sorozat volt, bár "Juan és Socorro" mindig szerette NL munkásságát, bármit is tett le elibéjük. Rendszeresen nézni nem fogom, de néha azért majd belenézek, mert van változtatás a történetben a korábbi verzióhoz képest, igaz sokat nem várok.

A szinkron eddig egész jóra sikeredett, már elsõ olvasatra mikor közzétették, látni lehetett sokkal jobb lesz, mint elõdjeé az Ana három arcáé volt.
malvinkicska 2017 jún. 29. - 17:04:44
(5/113)
Szerencsém van én nem sokat láttam abból a sorozatból, itt nagyon jók a színészek és a szinkron is, fura volt most elsõre rég néztem hasonló sorozatot. A Wikin 125 rész van annyi lesz.
judit9999 2017 jún. 29. - 16:59:34
(4/113)
Üdv,nekem tetszik a film,de az elsõ részbõl világos volt,hogy ez a történet feldolgozta,a Kertész lánya sorozatot,igaz már rég volt,de most szívesen nézem újra.
kikelet54 2017 jún. 29. - 16:09:58
(3/113)
126 részes lesz.
i0612914 2017 jún. 29. - 15:39:21
(2/113)
Miért titkolják, hogy hány részes a sorozat. Rendszeresen nem írják oda!!
Lehet, hogy csak 12 vagy 612? Akkor el sem kezdem?
malvinkicska 2017 jún. 28. - 09:11:55
(1/113)
Személy szerint én várom , mert besokalltam a sok török drámától abban csak rosszak történek, könnyed témát mostanában nem tudnak írni.