Téma: A sors útjai

offtopic
ildimix 2017 aug. 13. - 14:07:38
(93/113)
Sziasztok!

Of téma: a titkok és szerelmek az egyik kedvenc sorozatom volt ebben is vannak negatív szereplõk én annak idején végig néztem. A zenéje is nagyon szép szerintem.

Visszatérve erre a sorozatra nézem de nem a kedvencem. Améliát ki nem állhatom eleinte Mariszát kedveltem de már õt sem mert annyira védi Izabellát pedig nem érdemli meg. Vajon mikor derül ki, hogy nem is terhes?

Ez is annyira mese, hogy az orvos beleszeret a gimnazistába pedig sok jó partit találhatna magának.

Na mindegy még 1 darabig nézem de szerintem már nem sokáig.
malvinkicska 2017 aug. 10. - 19:20:37
(92/113)
Köszönöm szépen a választ, nem volt jó a gépem, de már mkész.
Elkezdem nézni fent vana sorozat baráton legfeljebb ha nem tetszik abba hagyom.
6/10
s1u2x3e4l 2017 aug. 09. - 21:55:06 6/10
(91/113)
Jah még annyi, hogy a Marichuy - A szerelem diadala címû sorozat volt a késõbbi változata, de szerintem összehasonlíthatatlan ezzel a történettel, ami az elõzõ verzió belõle. Ezt szerettem, az nekem nézhetetlen volt.
6/10
s1u2x3e4l 2017 aug. 09. - 21:53:39 6/10
(90/113)
Telenovella rajongók körében alapmû szokott lenni.

SZVSZ. én szerettem.
malvinkicska 2017 aug. 09. - 19:18:51
(89/113)
Azt szeretném kérdezni az Izaurán kezdõdni fog a Titkok és Szerelmek, érdemes belekezdeni, nézni. Köszönöm.
6/10
s1u2x3e4l 2017 aug. 08. - 19:53:43 6/10 Előzmény Jeanette5
(88/113)
Lemaradtam a 20. résznél ugyanis az elmúlt idõszakban sûrû volt a program. Majd pótolom idõvel. ;)
malvinkicska 2017 aug. 05. - 16:31:00
(87/113)
Valóban nagyon gyengék a fórumok, mostanában hiába dics himnuszokat zengenek sok török sorozatról, még sem adnak neki hangot.
A sorozatot nézem de mivel senki nem ír egy sort sem, hanyagolom.
Az az Amélia a kutyától sokkal rondább, mert nekünk 3 kis picike van az anyja szereti õket ebben a nagy hõségben is.
Ezek a nõk akik körbe veszik Carlost egyszerûen nem találok szavakat, amit követnek a szerelméért, mikor az megmondta Fert szereti és kész.
René nekem valahogy nagyon fura ennyire negatív szerepben.
Hernan agya is beteg biztatja a lányát, mert ez jó parti már mint Carlos.
Szeretem a fõszereplõket és ezt a kis hülyeségeket elnézem, mindbe van, ha nem ilyen akkor másik.
10/10
Jeanette5 2017 aug. 05. - 14:39:45 10/10
(86/113)
Jól kihalt a fórum. Pedig most indul be a sorozat. Visszanéztem a heti történéseket. Amelia most sem hazudtolta meg magát.Ismételten bebizonyította,hogy mekkora egy hülye és önzõ nõ. Isabela \"terhesség\" a legõsibb telenovellás trükk. Úgy tûnik Carlos egyenlõre nem igazán hisz neki. Már alapból ott gyanús a dolog,hogy nem akarja elõtte megvizsgáltatni magát. Amúgy SPOILER! hamarosan ki fog derülni,hogy nem is terhes. Camila tényleg ekkora idióta?! Carlos és Fer az orra elõtt flörtölnek,de neki még mindig nem esik le,hogy együtt vannak.De az apja se semmi. Egyébként az az ügyvéd,aki Marissánál dolozik,az az Ordonez most akkor Marissára vagy Amilára hajt? Mert eddig úgy tûnt,hogy Marissa tetszik neki,de most úgy tûnik bejön neki Amelia. Vagy mindettõ kell neki?
malvinkicska 2017 júl. 29. - 19:01:56
(85/113)
Az biztos a nagyon nagy baj van az elméjével Améliának, de Iza sem normális nagyon ronda egy nõ a mit követ Carlos véget, az hiába mondja nem kell csak erõsködik.Marissa is kezd szemtelen lenni az sem látja a fától az erdõt, ellenzõ van a szemnén. Marianat alaktó színésznõ fura egy alak, mindenütt negatív, utálatos nagyon, most még az öreget is megfertõzték, sajnos. Sajnálom Fert és Carlost, mert nagyon édik együtt.
malvinkicska 2017 júl. 29. - 18:15:14
(84/113)
Köszönöm, de híd el nincs kiépítve semmi, mert a fiam már utána járt augusztusra ígérnek változást, látjuk.
6/10
Máriácska 2. 2017 júl. 29. - 18:05:21 6/10 Előzmény malvinkicska
(83/113)
Úgy tudom van egy új, igen olcsó szolgáltató "Flip" a nevük ha jól tudom. Tarpán még nincsenek? Ha igen, érdemes lenne megpróbálnod.
10/10
Jeanette_05 2017 júl. 29. - 15:58:47 10/10
(82/113)
Visszanéztem a heti történéseket. Igen,mostmár elkezdõdtek az ármánykodások,hogy elválasszák Carlost és Fert. És ez még csak a kezdet. Sajnos sokan akarják elválasztani õket: Amelia,Luis,Isabela,Camila,Felipe,Hernan,Marissa. Amelia továbbra is úgy hülye ahogy van. Irígy a lányára,mert boldog és õt viszont szeretik,míg vele csak szórakozott Luis. Pedro szépen tükröt tartott elé. Ja,és örülök,hogy pofára esett: azt hitte majd a fõnök assziszense lesz mindenféle végzettség meg elõképzettség nélkül,majd közölték vele,hogy takarítónõ lesz :D Camila és Isabela továbbra is idióta kategória. Isabela mondjuk alapból nem normálisnak lett megírva. Camila tisztára bekattant,szinte már zaklatja Carlost. A pasi megmondta neki,hogy Felipe hazudott és nem szereti,de a csajt ez rohadtul nem érdekli.És ráadásul még az apja is adja alá a lovat. Hernan egyébként még rosszabb,mert õ bátorítja a lányát. Mert Cami,amikor megtudta,hogy Carlosnak barátnõje van,õ hagyni akarta utána,de az apja erõsködött,hogy harcoljon érte. Marissát sem értem: arra bíztatja a fiát,hogy egy olyan nõvel legyen,akit nem szeret és el akarja választani attól,akit szeret és akivel boldog. Ráadásul megítéli Fert anélkül,hogy ismerné az alapján,amiket Luis összehordott róla. És inkább hisz Luisnak mint a fiának. Bár a tegnapi részben,amikor látta,hogy Carlos és Fernanda mennyire szeretik egymást,mintha enyhült volna.......... Nekem amúgy ez a nagy búcsúzkodás kicsit sok volt,úgy csináltak mintha hónapokig,évekig nem látnák egymást,holott csak Carlos 2 hétre utazott el. 2 hét meg azért nem a világ vége. Pláne,hogy van internet meg telefon.

Egyébként már lement kb. 20 rész, és továbbra is azt gondolom,hogy Nathalie Lartilleux ezt tényleg egész jól eltalálta. Vagy legalábbis élvezhetõbb,mint a korábbi sorozatai. Nem azt mondom,hogy egy világot megváltó, hû de elsöprõen jó sorozat,de Lartilleux korábbi alkotásihoz képest meglepõen jó. És elõdjeihez a Mariához,amibõl kb. 5 részt bírtam meg a túlkomplikált,ész nélkül gyilkolászós Ana három arcához képest felüdülés.
6/10
s1u2x3e4l 2017 júl. 27. - 18:58:22 6/10
(81/113)
Megleltem a LHDJ spanyol nyelvu epizodismertetoit, es abbol egyertelmuen kiderul, hogy Augusto a karakter megfeleloje. Szep fogas. ;)
malvinkicska 2017 júl. 27. - 17:55:31
(80/113)
Luis már meg is mondta mit csináljon Iza mondja terhes, szóval nem javul itt a helyzet romlik, nagyon sajnálom a két fõszereplõt ennyi sok mocsok van nekik írva.
10/10
Jeanette_05 2017 júl. 27. - 16:40:07 10/10
(79/113)
Közben eszem jutott,hogy A kertész lányában volt egy Augusto nevû pasas. Szerintem õ lehet itt Felipe.

SPOILER! Carlos és Fer sajnos már nem sokáig lehetnek együtt,mert Isabela ki fogja találni,hogy terhes Carlostól.
malvinkicska 2017 júl. 27. - 10:32:05
(78/113)
Az egész történetben, most Blancat féltem, Mariana ne hogy csináljon vele valamit. A történet ahogy halad azt látom lehetett volna ebbõl másabb is, mert nagyon sok benne a szemétség, lehet egy 80 részes sorozat többet mondott volna. amit Amélia követ a lányával azt még az állatok sem teszik a kölykeikkel, én ezt látom, egyszerûen továbbra is az a véleményem ezek súlyos lelki gonddal küzdõ, pszichés zavaros nõk, van belõlük elég szépen.
kikelet54 2017 júl. 26. - 21:45:28
(77/113)
Fernandának állandóan magyarázkodnia kell a szerelme miatt, hát még ha Isabelaval is ütköznek, de a legundorítóbb az anyja. Az a nõ, úgy, ahogy van, hülye. Nem lát az önsajnálattól, hogy lehet valaki ilyen gonosz a saját lányával. Ha neki nem jutott boldogság, a lánya is legyen boldogtalan??!!
Most azért Pedró is, Fernanda is szembe szálltak vele.
Blanca sem kímélte a népet, jól kiosztotta Luist és Marianat, csak nehogy csináljon vele ez a hibbant tyúk valamit.
Mariana és a férje megérdemlik egymást, én jót nevettem, ahogy veszekszenek a vagyonért.
malvinkicska 2017 júl. 26. - 15:02:46
(76/113)
Tudod nálunk az a gond, nincs választék, mert biztos nem ennél a szolgáltatónál fizetnék.
Az is biztos a múlt pénteken volt egy hatalmas rossz idõ, és Tarpán szétvágott valamit a villám, és ma délelõtt lett kész, de a fiamék is panaszkodnak a mobil netre, nem értem máshol ki tudják rendesen építeni, de itt ez egyenlõ a nullával, én már ma a BP-et az a nemzeti média szolgálat is felhívtam, és az a válasz kérjem írásban a díj csökkentést, mivel nem szolgáltatott, 72 -ó alatt el kellet volna hárítani a hibát, nem sikerült. Nevetségesnek tartom mikor minden erre épül a XXi században és ilyen az ellátás, igaz én szórakozom de az unokáimnak a tanuláshoz kell.
A sorozat elég buta nõk vannak benne a nõi méltóságot nem ismerik, úgy ragadnak a férfiakra, mint a kosz szerintem ezek betegek lelkileg.
azt hittem talán kicsit másabb lesz de ebben is csak szinte negatív alakok vannak sajnos, aki írta az sem teljesen épp elméjû az biztos.
A két fõszereplõt szeretem néha a sok butaságon jókat derülök, és ez erõsen felejtõs lesz az biztos, itt nem nagyon lesz olyan amire szívesen emlékszem majd.
Egy részt még nem láttam mivel a gyerekeim dolgoznak és vannak teendõim.
kikelet54 2017 júl. 26. - 13:32:26
(75/113)
Én is a neten nézem, tegnap este 9 körül épp, hogy végig néztem, el is ment a net, csak most lett újra. Azért ilyen durva, hogy napokig nincs, még nem volt, az hogy naponta megszakad 5-10 percre, már szinte megszoktam.
Nagyon szidom a UPC-t, régen azért nem volt ennyi kimaradás.
malvinkicska 2017 júl. 26. - 10:19:27
(74/113)
Mivel neten követem nem láttam pár részt mivel 5 napig nem volt szolgáltatás, talán villám csapot a központba, majd pótolom, mikor ráérek.