10/10
offtopic
kimbin01 2017 júl. 28. - 16:10:06 10/10
(230505/239045)
Kill me, Heal me? Azt se tudja fiú, avagy leány? Nem szeretnék ilyen tudathasadásos állapotban lenni, nem szoktam álarcot viselni.
Vállalom, hogy ki vagyok, mi vagyok, és itt is eredetileg az a kép volt, ami a fb-on, de Maggi rajza rólam átírta a képemet.
Mindenhol másutt egy profilképpel szereplek.
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 15:41:02 8/10
(230504/239045)
Egy másik nézõpontból ez akár lehetne egy remek megtévesztõ stratégiai húzás...:)

DE könyörgöm, egy normál fórumozónak erre ugyan miért van szüksége, ha már olyan roppant "õszinte"?!

Titokzatosságba és homályba burkolózás, felsõbbrendûség bizonygatása egy ilyen fura játékkal... szerintem ezek oly feleslegesek.... ha ki vagy békülve a világgal és jól érzed magad benne, akkor a virtuális világban is önmagad adod, nincs szükség pótszerekre....

Persze az is belefér a nagy stratégiai húzásba, hogy te vagy noemiseoul, egy kis önmagammal vitatkozó én!:))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 15:25:14 8/10
(230503/239045)
Szia!:))))))))) Jó utat és jó unokázást!:)))))))))) Várjuk az élménybeszámolóz és az új fotókat a talin!:))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 15:04:13 8/10
(230502/239045)
Hogy mi, és mikor minek akarja, hogy higgyék...

Íme, a Daniel Henney színész számára készített topikjában a nyitó hozzászólás egy részlete:
noemiseoul | jan. 19. 09:25 | 1/10

"... Biztos aki olvassa azt mondja de hülye liba, vállalom. Erre csak azt mondom:
legalább õszinte! :-))"

Szerinted ír ilyet egy normális férfi? A késõbbi hsz-ekben "cuki", "aranyos", "édes" jelzõkkel illeti....

Megjegyzem a "liba" és "õszinte" szavak csak bizonyára nyelvbotlás lehet egy ilyen komoly és nagy tudású férfi esetében!:))))))))))))

KÉP: - felirat - Golden Cross

Más. Az indapass átállásnál jópáran rágörcsöltünk, mire vki rájött, hogy kell.... nagyon bosszantó volt!:(
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 12:18:38 8/10
(230501/239045)
Elnézést... ehhez nem tudok mit hozzátenni....

Sajnos a porton vannak technikai fogyatékosságok/hibák...

Az én adatlapom szerint (Utolsó bejelentkezés: 2016. okt. 27. 00:12) most még csak 2016-os évet írunk!:(

De te legalább azzal tisztában vagy, hogy mi vagy... noemiseoul hol ennek, hol annak tekinti magát... lásd adatlap kontra hsz. Gertinek
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 11:58:50 8/10
(230500/239045)
noemiseoul adatlapja
Regisztráció idõpontja: jan. 12. 09:51
Összes hozzászólás: 545 noemiseoul hozzászólásai
Összes indított témája: 2 noemiseoul indított témái
Tartózkodási hely:
Nem: Nõ
Életkor: 2017

Egy õszinte ember, aki majd elhozza számunkra a Fényt, hogy megvilágosodjunk, mi tudatlan és hiteltelen ostoba szárnyasok, akiknél ugyebár még a libaláb is kilóg!:))))))))))))
Óh, mily fennköltség, mily nemeslelkûség.... lángpallóst neki!:)))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 11:51:43 8/10
(230499/239045)
?????????????

Hmmm, a beállításoknál látom tettél fel képet, a "profil"-nál sem hiszem, hogy kifoghatna rajtad!:)
10/10
offtopic
micike_MSc 2017 júl. 28. - 11:08:03 10/10
(230498/239045)
LIBAGOLY TALÁLKOZÓ - VÁROSLIGET

Nem búcsúztathatjuk a nyarat egy jó kis libagoly találkozó nélkül! :)))))))))))) Azt hiszem rengeteg élmény, mondandó, gondolat halmozódott fel bennünk a nyár folyamán, amirõl jó lenne újra beszélgetni. Kedves Mindenki, leendõ/egykori/jövendõ Libaglyok és szimpatizánsok! Aranykeretes egyénre szóló meghívó helyett, most csak egy szívélyes invitálás!:))))))))))

LIBAGOLY TALÁLKOZÓ (fogalmam sincs hányadik a sorban, majd dorombka kikeresi a Libalexbõl)

Helyszín: Városliget - a padoknál!:)))))))))))))

Jellege: "batyus" - hozol vmi kis finomságot, vagy csak magadat!:)))))))))))))

Program: beszélgetés face to face - facebook és port nélkül kötetlenül, nem korlátozva a billentyûzet leütési sebességétõl!:)))))))))))))

Kérlek, írd fel magad ahhoz az idõponthoz, ami neked megfelel, hogy tudjuk, kire számíthatunk, kinek örülhetünk!:))))))))))

Választható idõpontok:

Augusztus 19.
1. edimir
2. vonder
3.
4.
5
6.

Augusztus 26.
1. edimir
2. kimbin
3.
4.
5
6.

Szeptember 2.
1. edimir
2. vonder
3. kimbin
4. micike (bár még nem biztoSSH...:))))))))
5.
6.
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 11:07:46 8/10
(230497/239045)
Én is benéztem hajnalban... kedvem lett volna micikés lejárató kampányhoz hozzászólni, de van, amikor a józan érvek hatástalanok, mert elég nyilvánvaló volt, hogy mire és hogyan megy ki a játék.

Etetni nem kell, de néha nem árt jelezni, hogy eddig és ne tovább....
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 11:03:17 8/10
(230496/239045)
:)

Ha nem is vagyok 2017 éves, mint egyesek, azért már megértem egyet s mást!:)
10/10
offtopic
kimbin01 2017 júl. 28. - 10:54:11 10/10
(230495/239045)
Sziasztok. Vonder után benéztem én is a KNG topikra, kár, hogy azzá "fejlõdött", ami.
Itt, néhány reagálás után egyik fülünkön be, a másikon ki, ne etessük a trollt!

Most már nem kezdek semmibe, mert még van jócskán tennivalóm, és estére egy jót aludni, mert a hosszú úton nem tudok.
Mindig kifacsart citromként érkezek itt is, meg ott is.
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 10:45:18 8/10
(230494/239045)
Köszönjük... miért is ne élveznénk itt és a találkozón egymás társaságát? Silla már sok mindent meg/át- és túlélt!:))))))))))

Az ekézett háremhez nem tudok hozzászólni, mivel itt csak roppant önfejû és öntudatos libaglyok vannak, nem holmi pompomlányok, netán agyilag zokni beájulós népség.
Itt saját véleményt, gondolatot szokás megfogalmazni, nem lájkot nyomogatni.

Az udvariasság és emberség nem azonos az öntudat és önérzet hiányával, senki ne várjon se hajbókolást, és fõleg ne nézze a libagoly tollazatot lábtörlõnek..

Köszönjük az aggodalmat, de magunkra és Sillára tudunk és akarunk vigyázni!:)
10/10
offtopic
kimbin01 2017 júl. 28. - 10:41:53 10/10
(230493/239045)
:))))

Cru humora utánozhatatlan! Szinte olyan, mintha Rostand mondaná: "Mert magamat kigúnyolom, ha kell,
De hogy más mondja, azt nem tûröm el!"
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 10:30:06 8/10
(230492/239045)
"viszonylag ártatlan szójátékot alkalmaztam. Némi megdomborított képalkotással."

Egy kis pontosítást azért engedjen meg... a "libapöcsönye".. nos, ehhez szeletelõkés szükségeltetik, nem hámozó.. vagy esetleg úgy gondolta, hogy a beszélgetés során vehetnénk hasznát, a lényeget kihámozni? Köszönjük, de ehhez nincs szükségünk ilyen segédeszközre!:)

Szóval, nálam még mindig Crutia a nyerõ!:)))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 10:17:47 8/10
(230491/239045)
.. noemiseoul kedves... nem értem Önt... Káromkodtam? Átkozódtam? Sértegettem?

Az Önnek írt válaszomban én csupán annyit jeleztem, hogy humora sajátos. Megjegyzem Crutiáé kellõképp fanyar, egyedi és mindig telibe talál....és sosem munkál benne mások földbe döngölésének szándéka..

Valamint felhívtam szíves figyelmét arra, hogy milyen remek dolog barátok társaságát élvezni. Netán azt sérelmezi, hogy szép estét kívántam Önnek? A továbbiakban írtakhoz pedig csak annyit, hogy van egy szép mondásunk, akinek nem inge, ne vegye magára... ez Önre és ránk ugyanúgy érvényes!:)

Ezért már ki se térnék a gágogó elvarázsolt hattyú szárnyasokra, ez itt bizony roppant kevés. Ha Crutia a humornál az etalon, akkor liba/lúd ügyben Bip-Bip!:)))))) Silla õsködében õ már megtette az építõ kritikát... és tkp. neki köszönhetjük a libagolyság létrejöttét!:)

Hogy Ön mit gondol magáról, az Ön dolga, engedje meg nekünk, hogy mi is így tegyünk!:)

Hmm. úgy nézem, a Daniel Henney topikra ráférne egy kis tartalmi adalék, kissé karcsú....mármint érdemleges mondanivalóban...

Legyen szép a napja!:) Már ha nem veszi ezt sértésnek!:))))))))))))

KÉP: Seondeok királynõ... nálunk, Silla földjén õ uralkodik... ha vkinek problémája akad a híveivel, nyugodtan fordulhat hozzá panaszával!:)
hanguktaekwondoo 2017 júl. 28. - 09:29:07
(230490/239045)
Az vagyok, Gertrúd kincsem.
legalábbis egyelõre még leffeg.

Miért jobb?
Azért mert randizni akarsz?
vagy annyira nem tetszenek a férfiak, hogy megkönnyebbülés, mindezt nem egy nõ írta? :-)
hanguktaekwondoo 2017 júl. 28. - 09:24:16
(230489/239045)
Edimir kedves meg a többi hölgy,
hiába alkalmazzátok a keblemre a világot plusz toleránssh :-) vagyok -stílust, valójában füstölögtök a rosszindulattól.
Hiszen mit is írtam be :-) Káromkodtam? Átkozódtam? Sértegettem? Esetleg bomlasztottam?
Nem tettem egyebet, csupán egy viszonylag ártatlan szójátékot alkalmaztam. Némi megdomborított képalkotással.
Amennyiben összemostok azzal a szegény emberrel, aki folyamatosan változtatott nickkekkel próbál rombolni a porton
-fõleg, ahol megjelenek: túl sok értelmes dolgot mondok, kedves gágogóim, és túl gyakran találok telibe /megértem, hogy benneteket is irritál :-)/ -
nos, ha egyenlõségjelet tesztek közém és szegény gyermek közé
akkor meg is érdemlitek.
és némiképp szûklátókörûséget is elárultok eme, belátom, kényelmes gondolattal. de ez nem újdonság a porton.

Hogy kinek, milyen a humora, egyéni preferencia. van, akinek sasjózsi tetszik, van, aki Voltaire -en röhög, megint mások az európai unión.
Crutia biztosan szellemes, nem vitatom el ezt tõle :-)
de vigyázzatok, elvarázsolt kis hattyúcskák, be ne keményedjen a szellemetek, mint az száznapos tojás
mert annak szagát és állagát ugyan elnyomják a szép szavak és a körítés
de ilyen esetekben, amikor vki, aki nektek még soha nem ártott, sem szóval sem tettekkel
/maximum rámutatott valamely nagy blõdségre, ami a fórum egyik dicséretes célja, hiszen cogito ergo sum/ betoppan ide és megszólal
well, ilyenkor kilóg a libaláb :-)

Pancsizzatok kedves kis szárnyasok.
és idõnként olvasgassátok a bejegyzéseimet, hanguktaekwondooo név alatt is.
Hátha kinyílik a szemetek.
Bár ez csak annak sikerül, aki akarja.
Így van ez, minden magasabbrendû, fénybõl fakadó dologgal.

Vigyázat, akár egy csõr vagy tágra nyílt szem is eltakarhatja ám a Napot :-)
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 09:04:24 8/10
(230488/239045)
Silla - "hámozókés"

KÉP: Alcheon készül a nanjangra... a jelenet és az eszköz szintén a Silla legendárium része lett!:))))))))))

Nektek biztosan több is beugrik... jöhetnek a képes megoldások a "hámozókés"-re Sillából!:)))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 09:00:01 8/10
(230487/239045)
Szép napot Mindenki!:))))))))))))

Silla - "hámozókés"

Hmm, "hámozókés".... Nem is tudom, hogy Sillán elõfordult-e? Ljerk a nagy Silla képgyûjteménnyel rendelkezõ, nekem kés ügyben csak kettõ nevezetesebb jutott hirtelenjében az eszembe....

KÉP: soyobdo.... természetesen a legfontosabb!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 júl. 28. - 08:53:48 8/10
(230486/239045)
Szia!:)))))))))))))) Akkor most már te is képben vagy... Ennyi frusztráltság és burkolt rosszindulat már ártalmas az egészségre, fõleg a lelkire....és ez meg is látszik a stíluson, a mögöttes szándékon, amit semmilyen nick sem képes eltakarni... csak sajnálni tudom....

Lám, ezért is jó egy Libagoly Találkozó... ott már az ilyen trükköcskék nem mûködnének... az vagy, aki!:)))))))))))

... és többek közt ezért is szeretem Sillát, mert ide önmagukat felvállaló õszinte emberek jöttek össze, nem tökéletesek, de jószándékúak....