8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 04. - 06:05:06 8/10
(230665/239045)
East of Eden - egy kis reggeli jelbeszéd lecke tolmácsolással!:)

KÉP: olyan hatalmas, mint a Tae Bael hegy
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 04. - 00:13:10 8/10
(230664/239045)
További szép hajnal/éjt!!:)))))))))))))))))) Silla 8 csillaga vigyázza álmaink!:))))))))))))))))

Jó, hogy vannak ünnepeink, hogy vkit felköszönthetünk... micike_MSC... köszönjük a kíváncsiságod, a kutakodó kedved, az õszinteséged, a felvállalt rajongásod, a vehemenciád, mi ilyennek szeretünk!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:59:07 8/10
(230663/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: - felirat - ....!:))))))))))) Szóval ezek az ünnep és ajándékai!:)))))))))))))))) Legyen benne részed!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:56:28 8/10
(230662/239045)
East of Eden - ünnep

Kép: ... hogy felmelegítsen a nevetés....
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:54:33 8/10
(230661/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: ... ha neked is érdemes várni a várakozóra.....
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:49:00 8/10
(230660/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: ... és ünnep az is, ha hiányod teszi türelmetlenné a várakozót!:)
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:45:46 8/10
(230659/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: ünnep lehet egy érintés is, az elsõ suta próbálkozás...testvér és fivér....
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:44:16 8/10
(230658/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: ünnep lehet egy érintés is, az elsõ suta próbálkozás... anya és gyermek.....
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:36:02 8/10
(230657/239045)
East of Eden - ünnep

KÉP: ünnepi terítékké válhat az egyszerû étek is egy csupasz kõlapon, ha egy bizonyos vki terít meg!:)))))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:29:11 8/10
(230656/239045)
East of Eden - Az apai tanítás a szeretetrõl 3.

Kép: -felirat - van hova bátorítani magunk, növeszteni a szívünk!:))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:25:06 8/10
(230655/239045)
East of Eden - Az apai tanítás a szeretetrõl 2.

KÉP: - felirat -
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 22:21:57 8/10
(230654/239045)
... és akkor csak itt... csak most... csak a te tiszteletedre jöjjön egy kis East of Eden válogatás, bár nem mindegyik gyönyörûségeSSH, de garantáltan édeni!:)))))))))))))

Elõször is a legfontosabb!:)))))) Az apai tanítás a szeretetrõl....


Tudom, van, akinek egy bidéreklám ad felemelõ érzést... de egy ünnepre másként tisztulunk....

KÉP: -felirat -
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 21:31:26 8/10
(230653/239045)
Ilyen nevezetes napon a virág mellé torta is dukál!:)))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 20:23:23 8/10
(230652/239045)
micike_MSC!:)))))))))))) Az isten éltessen ezen a különleges napon!:)))))))))))) Egy kis virág az ünnepeltnek!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 19:50:57 8/10
(230651/239045)
Még mindig szeretem a tényeket... és a haikut!:)))))))))))) Milyen kár, hogy mások kevésbé.....
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 19:48:23 8/10
(230650/239045)
Én ugyan csak egy noname nickecskérõl írtam, bocs, nem tudtam, hogy az Ön inge!:)))))))))))))))
hanguktaekwondoo 2017 aug. 03. - 18:54:19
(230649/239045)
Dömesz.
Te valójában egy szomorú mazochista vagy.
te engem idehívsz, már napok óta.
moslátom.

Még mindig nem jutottál túl azon, hogy pár napja rá lett mutatva fehéren -feketén. nem csak a silla világa létezik itt a fórumon.
nyalogattad a sebeidet ezekkel az álintellektüell -agyasszonyos szellemi alsószoknyákkal
csak hamis a baba, mert közben szitkozódsz és közben önmagadba marsz.
mert engem aztán nem bántasz vele. cSak saját magadat.

Én bogárkám, nem szemetelek.
Anyám remek munkát végzett. Megtanított rá, apámmal egyetemben, hogy csak olyat hajítsak el szabadon, ami másoknak még hasznára válhat.
Azt is olyan helyre
ahová MEGENGEDETT és azonnal hasznosítható.

Egyetlen mostani és régebbi kommentem nem értéktelen
-még ha te szeretnéd is annak látni, hiszen sértett hiúságod és rémületed ezt is követeli az egódtól-
ellenben prezentál vmi olyasmit, amire sokan vagy nem szívesen néznek
vagy amirõl nem tudnak.

Túl gyakran használod a szemét szót.
Takaríts.
De elõször a saját portádon.
legbelül.
és ne arra irigykedj, hogy remek írói vénát adott nekem a Teremtõ.
mert az irigység számomra érdektelen megnyilvánulás.
Nekem minden szavam a helyén van :-)
és mond is valamit.

Arra még nem gondoltál, hogy TE vagy az, aki hiábavalóságokkal szemeteli tele pl. ezt a topikot, amit durvalelkû Ilionával együtt közösen uraltok?
mantráztok egy csomó délibáb felett, rágjátok a gittet, ki mit szeret.
Megy a szöveg, hogy kedves olvasó meg minden
de, ahogy nézem, mindenki húzott innen, mert olyan beton az atmoszféra.

csinájjad edimir, nem tiltja a törvény.
Mindenki másképpen relaxál, legalább nem kim ki duk Pietáját tárgyaljátok.

De az észt ne oszd úgy, hogy látszódjon:
csak forogsz magad körül, mert egy pillanatra vki rádöbbentett, hogy a falon túl is van élet
és árnyalatok is léteznek a Teremtés valóságként felfogott darabkájában.

azóta végtelenítve megy a hattyú halála.
Túl átlátszó ez a nagy gajdolás a szellemi otthonról.
troll
ugyan, kedves Olvasó.
Ha már nem vetted a fáradságot és nem olvastál itt és ott
legalább magadra orrolj
ne háríts, ne vetíts.

Én neked felkínáltam pár napja egy békejobbot, mert veled ellentétben nem veszem véresen komolyan sem a portot, sem a mindenféle meggondolatlan beírást, ami bámulatosan tudattalanul siklik ki a meggondolatlan népek ujja alól
aztán meg szívnak mint torkosborz a réten.

Buta gõgödben nem sejtetted: azzal hogy revánskodsz vagy mi a túrót csinálsz, valójában bérelt páholyt biztosítasz bázisnak picassónak vagy a fene tudja ki még õ, nem is érdekel.
ha te akkor felfogod, mire figyelmeztetlek téged és a többieket, bázisnak itt esélye sem lett volna.
mert bázis retteg az összefogástól.
Lásd Kimnamgil -topik.
Úgy eltûnt napokra, hogy csak mostanára kanalazta össze magát.

Így viszont ismét betessékelted :-)
Mert, ahová én beírok, õ is igyekszik.
nem számít hogy csávó, kellek neki
ritkán van ilyen ragaszkodó hódolóm.
ennyire nem kéne könyörögnie, idõnként fetreng. és a gyöngéd lelkem, úgy sajnálja szegényt.
nem túl tájékozott népek persze vele azonosítanak, de ez nem érdekel, mert az infó, amit a nyilvánosságnak szánok, így is megy
és ez a lényeg :-)
Én ugyanis mindenkit szeretek :-)

És, nem vagyok hajlandó figyelembe venni, ha egy bolha pattog. fõleg akkor nem, ha ordenáré vagy sematikusak a mondatai
egy saját gondolata nincs, tanították.
Én pedig, ha vmi eszembe jut és kedvem is van hozzá
vagy ilyen szépen hívogat vki mint te
akkor beírok.
Mert a port.hu fórum erre való.
minden topik.
A Silla is.

és, vhogy megkedveltem a Sillát :-)
Lehet hogy jövök még.
Lehet, hogy nem.
Megjegyzem ez bettölsip lófasz elég trének ígérkezik.
Jisub meg csak árnyéka önmagának.

Sajnálom edimir, hogy ennyire kömény a libapöcsönye.
Kissé hajlékonyabb hozzáállással egész jókat alkothattunk vón a Korea -szekcióban.

https://www.youtube.com/watch?v=cOXlF1t1ZyI
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 18:08:54 8/10
(230648/239045)
S mielõtt vmi noname nickecske feljogosítva érezné magát, hogy hosszas és kimerítõ fejtegetésekbe kezdjen....

Csak hadd idézzem azt, amivel anno ki lettem oktatva: "Amennyiben értékelni akarjuk az egyes fórumozókat, az egyedüli mérce az lehet, hogy tudásával, értelmesen megfogalmazott véleményével mennyit ad a többieknek."

Én szeretem a tényeket, azok makacs dolgok... és holmi szóvirágok helyett jóval megbízhatóbbak....

elegendõ egy nick adatlapjára kattintani, ott megnézni az "összes hozzászólást"... nos, ezt ajánlanám szíves figyelmébe az üres szóvirággyártó kisiparosnak....

csak meg kell nézni, hogy noname nicknek milyen hozzászólásai voltak Sillán eddig, ill. ugyanez a mûvelet elvégezhetõ az edimir nickkel..

ezt bizony úgy hívják, a fagyi visszanyal!!! És igen, akadnak szánalmas dolgok és szánalmas emberek.... Fõként azok, akik felállítanak egy mércét, aztán a saját mércéjük alapján kevésnek bizonyulnak.
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 17:46:17 8/10
(230647/239045)
"Az Olvasó megbecsült vendég, a troll csak egy feltûnési viszketegségben szenvedõ szemetelõ...."

Garai Gábor: Bizalom
"... Egy besurrant csaló tiszteletére
nem állítok õrséget tíz igaznak!
...

Nem, nem a langy irgalmat hirdetem.
Nem hirdetek bocsánatot a rossznak,
kegyelmet a hazugnak,
nem tudok
mentséget a könnyes képmutatásra,
s az öngyilkos szenvelgést gyûlölöm,
akár a nyers önzés orvtámadását."
8/10
offtopic
edimir 2017 aug. 03. - 17:39:14 8/10
(230646/239045)
:))))))))))))

Honi soit qui mal y pense... azaz "Rossz az, aki rosszra gondol ":)))))

Hmmm, te is kerékpárral jársz néha dolgozni, nálunk is bejön családilag a bringa... ez a fajta Tripper pedig jó kis kerékpár márka... így nincs vele semmi gond!:)))))) Silla, a koreai kultúra/hagyományok... sorozatok mellett még egy közös pont, amit nyugodtan felvállalhatunk!:))))))))

Hmm, a mellette lévõ kirakat azt hiszem inkább a saját illetõségébe tartozik... de sajna nincs mindenre gyógymód!:))))))))))))

Illene elszégyellnünk magunkat, hogy itt többen is barátok vagyunk, hogy szeretjük a másikat ugratni, vagy csak felvidítani... tényleg egy borzalmas szokás!:)))))) Hogy vicces képet csinálunk a másik kedvenc színészérõl és csatoljuk a neki küldött válaszhoz tréfából... ez már tényleg elítélendõ erkölcsi fertõ... milyen kár, hogy a halálbüntetést már eltörölték... az elkövetõt minimum felnégyelni... darabjait kitûzni a topik négy sarkába!!!!:)))))))))) Sürgõsen betiltani a jókedvet, a nevetést!:)))))))))))

Mint ahogy az is szégyenteljes, hogy beszélgetni szoktunk filmekrõl, sorozatokról... gyorsan elõ kéne kotornom vmi sütireceptet és feltennem, hogy kellõen komoly témát kezdjünk el végre taglalni!:)))))))) Sajnos a "banán tejszínhabbal" magaslatokra se voltunk képesek eljutni, mint más nagytudású emberek... ez olyan ciki ránk nézvést!:))))

Hmm, milyen jó, hogy a 7 éves Sillán nem kell egy noname nick regulái szerint a sarokban térdepelnünk és önbírálatot tartanunk, nem õ fogja megmondani, hogy mit tehetünk/írhatunk.

Az Olvasó megbecsült vendég, a troll csak egy feltûnési viszketegségben szenvedõ szemetelõ....