Illiona 2016 nov. 18. - 08:31:05
(225185/239045)
Nem kezdtem el még egyiket sem.

A Tal Tal fõszereplésével készülttel vagyok úgy, hogy az 1. részt megnéztem, és talán...
Mindegyiket töltöm lefelé, és bele-bele nézek, ugy 5 -10 percet töltve vele.
Azt hiszem a mennyiség mindenképpen a minõség rovására megy!?

Igy vagyok a K2-vel is. Egy összedobált történet, felépitve egy harcos, nagyon népszerû fiú köré- és már eladható is a történet.
Na persze azért nem igazán: a K2 úgy ért véget, hogy teljes hallgatésba zuhant, egyetlen szó sem esett róla sehol.
Magyarul megkapta amit megérdemelt.

Amit viszont nézek hétrõl hétre, az az 1%, a Blow Breeze, A The Gentlemen Wolgyesi Tailor Shop, és az Our Gap Soon.
Ez már nem sok, de most elég is.

Kép: az Our Gap Soonból
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 nov. 17. - 22:10:28 Előzmény edimir
(225184/239045)
Ez az Én igazi Kék Sárkányom. :) :) Ez az a nagyon szép jó-éjt! :) :)
offtopic
Mennyei Harmónia 2016 nov. 17. - 22:09:26
(225183/239045)
TÉLI LIBAGOLY TALÁLKOZÓ

Közeledik a tél, még az ünnepek elõtt jó lenne egy kicsit összejönni, beszélgetni. Ha Te is így gondolod, akkor iratkozz fel és gyere. Mindenkit szeretettel várunk!:)

Helyszín: Venezia étterem - Corvin-negyed (könnyû megközelítési lehetõség a metróval), ha megfelel. Már voltunk itt, de ha más helyszín jobban tetszik, akkor jöhet az ötlet!:))))))))))))))))))))))))))

Program javaslat:
- ebéd elõtti szellemi táplálék: Iparmûvészeti Múzeum - Gyûjtõk és kincsek állandó kiállítása -
ismertetõt olvashattok róla itt: http://www.imm.hu/hu/exhibits/view/27,Gy%C5%B1jt%C5%91k+%C3%A9s+kincsek
E szerint a Bácsi Magda adományban van celadonmázas kerámia is. Hmm, nem nézzük meg, hátha korjói?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

- ebéd - finom falatok beszélgetéssel fûszerezve...
Mirõl?
- Bálint gazda helyett Illiona mesélhetne a koreai kertészetekben szerzett tapasztalatairól
- Ez történt velem, ezt láttam, ez jutott eszembe róla....
- jelentkezés a rendkívüli filmes-bulizós szilveszterre
- és mindaz, ami fontos és kevésbé fontos!:)))))))))))))))))))))))))))))))

Javasolt idõpontok:
december 3.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona csak az étterem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4./ MH

december 10.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona Csak az étterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4./ MH
10/10
Ljerk 2016 nov. 17. - 19:47:43 10/10
(225182/239045)
:)

Lehet, hogy nem vetted észre, mert akkor írtam amikor egy jó darabig nem voltál:

A Reply 1988-at Answer Me 1988 néven lehet megtalálni a szokott letö... oldalon. 3 rész után vagy beszippant a sorozat, vagy nem - elég annyit megnézned a tisztánlátáshoz.
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 17. - 19:27:55 8/10
(225181/239045)
Látom, megint dõzsölsz... 6 új sorozat? Ennyire se megszállott, se idõmilliomos nem vagyok.... Még nem tudom, mibe vágok bele... Így, hogy a a The K2 is befejezõdött, most nehezen szánom rá magam vmi újra....
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 17. - 19:22:09 8/10
(225180/239045)
Érdekes, vagyok így színészekkel én is, hogy amikor az oldalukra kattintok, és látom, hogy általam nézett sorozatban játszottak, de egyszerûen nem tudom õket az adott szerepben felidézni... azt hiszem, ez vmit jelez....
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 17. - 19:17:33 8/10 Előzmény edimir
(225179/239045)
A végére értem... Hmm, azt kell mondanom, hogy a fõszereplõ bizony nagyon jó... Egy biztos, nem vmi ifjonc szépfiú, de árad belõle az energia és egyszerûen magával ragad bennünket a játéka...

A sorozat végét szépen elsimogatták, olyan, mint a mesebeli okos lány... lezárták is meg nem is... szájba nem rágták, de azért sejtetik... Néhány apró gesztus kifejezetten tetszett... és igen, itt is akad túlzás, karikírozottra sikeredett karakterek, de szórakoztató és emberséges egészében...

A szereplõgárda több sorozatból ismerõs... a fõügyész a The K2 politikai ellenlábasa... Az jutott eszembe, hogy a nézésével mennyire tud hatni, a hideg tekintett mögött halljuk az agykerekek kattogását, a mosolyától pedig borsózni kezd a hátunk, remekül alakítja ezeket a körmönfont hatalommániásokat..... Azért két sorozat forgatását lenyomni egy év alatt nem lehet vmi könnyû...

A fiatal ügyvédbojtár lányt bár több sorozatban is láttam, de érdekes módon a Misaeng-bõl maradt meg az alakítása, ott kiemelkedõen jó volt....

A fõügyész fiát játszó színészt vmiért nem igazán kedvelem, nekem kicsit olyan mû, nagy túlélõ, még a Bad Couple-bõl rémlett, nem is tudom, mi igazán vele a bajom, de zsigerileg érzem, hogy hibádzik nála vmi.
Illiona 2016 nov. 17. - 17:03:31
(225178/239045)
Most rengeteg - vagy 6 dorama rajtolt el, egyik furcsább nevû mint a másik.
Van amit az angolul nem tudónak ugy kell(ene) kimásolni, és eszembe jut milyen kellemes is volt a W, a K2, vagy az 1% cimû sorozatokról irni.

És ebben az egy betûben benne van maga a film is.

tt van pl. a "My Wife's Having an affair this Week", amire csak ennyi mondanivalóm maradt, hogy egészségedre, megérdemled.
A film maga nem is érdekel.

Kép: az 1 % fõszereplõje.
Illiona 2016 nov. 17. - 16:56:43
(225177/239045)
Something about 1 %

már a 13. résznél tart, és semmi izgalom.
Persze a történetet már ismerjük, ia 2006-os verzió okán, így marad az édes kettes szemlélése.

Ami okán megemlitem, az a másodvirág, Kim Hyeong Min, aki egyszerûen érdekes jelenség.
Megnéztem, alig játszott eddig, pedig 33 éves.

http://asianwiki.com/Kim_Hyeong-Min

Sõt az East of Edenben is játszott, de nem emlékszem rá...
10/10
szakire 2016 nov. 16. - 23:44:34 10/10
(225176/239045)
Sziasztok!

Már rég voltam Sillában, de mindig visszahúz a szívem, és a lehetõség, hogy együtt legyünk. Köszönöm edimirnek is az infót. A felhívásnak csak a végét másoltam be, töltöm ki. Várom a találkozást. :)
december 3.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona csak az étterem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4./ szakire (csak az étterem)

december 10.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona Csak az étterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4./ szakire
Cafee. 2016 nov. 15. - 10:00:31
(225175/239045)
Sziasztok,
Mivel az egyik talalkozón voltatok az Aranymuzeumban, gondolom, erdekes info
https://blog.atlatszo.hu/2016/10/25-milliard-forintert-arverezik-az-atveros-aranymuzeum-villajat/
Illiona 2016 nov. 15. - 09:50:50
(225174/239045)
The Gentlemen...

egészségedre!!!!!!!

BRRRRR....
Illiona 2016 nov. 15. - 09:46:53
(225173/239045)
The Gentlemen...

Hát egy 50-es asszonynak, (persze lehet hogy még lány, sõt akár szûz is!) füles babasapka van a fején, még csak hagyján!

De ez az iszaphal levestõl még a hideg is kiráz!
Mert ilyenkor lehet nyugodtan hidegrázni, de ezek a dolgok meg is történhetnek veled!!!!
Lásd a sünhal történetét.
Illiona 2016 nov. 15. - 09:43:20
(225172/239045)
TÉLI LIBAGOLY TALÁLKOZÓ

Közeledik a tél, még az ünnepek elõtt jó lenne egy kicsit összejönni, beszélgetni. Ha Te is így gondolod, akkor iratkozz fel és gyere. Mindenkit szeretettel várunk!:)

Helyszín: Venezia étterem - Corvin-negyed (könnyû megközelítési lehetõség a metróval), ha megfelel. Már voltunk itt, de ha más helyszín jobban tetszik, akkor jöhet az ötlet!:))))))))))))))))))))))))))

Program javaslat:
- ebéd elõtti szellemi táplálék: Iparmûvészeti Múzeum - Gyûjtõk és kincsek állandó kiállítása -
ismertetõt olvashattok róla itt: http://www.imm.hu/hu/exhibits/view/27,Gy%C5%B1jt%C5%91k+%C3%A9s+kincsek
E szerint a Bácsi Magda adományban van celadonmázas kerámia is. Hmm, nem nézzük meg, hátha korjói?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

- ebéd - finom falatok beszélgetéssel fûszerezve...
Mirõl?
- Bálint gazda helyett Illiona mesélhetne a koreai kertészetekben szerzett tapasztalatairól
- Ez történt velem, ezt láttam, ez jutott eszembe róla....
- jelentkezés a rendkívüli filmes-bulizós szilveszterre
- és mindaz, ami fontos és kevésbé fontos!:)))))))))))))))))))))))))))))))

Javasolt idõpontok:
december 3.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona csak az étterem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

december 10.
1./ edimir múzeum+étterem
2./ dorombka
3./ Illiona Csak az étterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 15. - 00:31:23 8/10
(225171/239045)
További szép hajnal/éj!!:))))))))))) Silla 8 csillaga ragyogja be álmaink és a Sárkány kék mosolya!:))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 15. - 00:29:47 8/10
(225170/239045)
Így félpályához érve egyre jobban tetszik a My Lawyer, Mr. Jo sorozat.
Jöjjön egy gyönyörûséges dal a filmzenébõl...
Ringasson mindenkit álomba!:))))))))))))
https://www.youtube.com/watch?v=X3UTscnnPk4

KÉP: ügyvédünk mindig elõjön vmi merész, szokatlan húzással... esetleg ugrással!:))))))))))))))))))

Ami eddig feltûnt, hogy a sorozat együttérzõ a kiszolgáltatott kisemberekkel, a kerettörténet itt is lassan teljesedik ki a múlt mozaikdarabjaival. Az elkeserítõ valóságot oldja a film humora és mély embersége. Ügyvédünk karaktere végtelen szimpatikus.... amit gazdagít a szeretõ apa, így a Sillán elhíresült pingvin új értelmezést kap!:))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 14. - 23:33:44 8/10
(225169/239045)
TÉLI LIBAGOLY TALÁLKOZÓ

Közeledik a tél, még az ünnepek elõtt jó lenne egy kicsit összejönni, beszélgetni. Ha Te is így gondolod, akkor iratkozz fel és gyere. Mindenkit szeretettel várunk!:)

Helyszín: Venezia étterem - Corvin-negyed (könnyû megközelítési lehetõség a metróval), ha megfelel. Már voltunk itt, de ha más helyszín jobban tetszik, akkor jöhet az ötlet!:))))))))))))))))))))))))))

Program javaslat:
- ebéd elõtti szellemi táplálék: Iparmûvészeti Múzeum - Gyûjtõk és kincsek állandó kiállítása -
ismertetõt olvashattok róla itt: http://www.imm.hu/hu/exhibits/view/27,Gy%C5%B1jt%C5%91k+%C3%A9s+kincsek
E szerint a Bácsi Magda adományban van celadonmázas kerámia is. Hmm, nem nézzük meg, hátha korjói?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

- ebéd - finom falatok beszélgetéssel fûszerezve...
Mirõl?
- Bálint gazda helyett Illiona mesélhetne a koreai kertészetekben szerzett tapasztalatairól
- Ez történt velem, ezt láttam, ez jutott eszembe róla....
- jelentkezés a rendkívüli filmes-bulizós szilveszterre
- és mindaz, ami fontos és kevésbé fontos!:)))))))))))))))))))))))))))))))

Javasolt idõpontok:
december 3.
1./ edimir múzeum+étterem
2./
3./


december 10.
1./ edimir múzeum+étterem
2./
3./

Gyere, hogy újra örülhessünk egymásnak!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 13. - 22:05:14 8/10
(225168/239045)
További szép estét!:))))))))))) Silla 8 csillaga ragyogja be álmaink és a Sárkány kék mosolya!:))))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 13. - 22:03:31 8/10
(225167/239045)
Isten éltesse a Szilviákat!:)))))))))))) Fiókánkat és Szilvia333-at különösen!:)))))))))) Az õ ajándékuk természetesen csak különleges virág lehet!:)))))))))))))
8/10
offtopic
edimir 2016 nov. 13. - 21:57:38 8/10
(225166/239045)
Lehet, hogy már volt róla szó, én csak most kezdtem elnézni a My Lawyer, Mr Jo c. sorozatot. Egész ígéretesnek tûnik itt az elsõ részek alapján. Kíváncsi vagyok, hogy mennyiben hoz újat az eddig látott más ügyész/ügyvéd sorozatokhoz képest. Elég erõs volt a hajléktalan indítás. Örülök, hogy a fõszerepben Park Shin-Yangot láthatom. Nekem a Painter of the Wind Mestereként, azaz Kim Hong-Dojaként roppant meggyõzõ alakítást nyújtott, egyszerûen imádtam, õ és a Kisfestõ vmi fantasztikus párost alkottak, ahogy egymást ösztönözve látják a világot, amit meg akarnak a képeiken keresztül mutatni, ahogy közösen dolgoznak, kéz és lélek együtt fest.

Kép: a film plakátja
Forrás: http://asianwiki.com/My_Lawyer,_Mr._Jo