Illiona 2016 szept. 05. - 22:21:23
(224785/239045)
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop
Illiona 2016 szept. 05. - 22:20:39
(224784/239045)
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop

a 3-4. rész ment le a hétvégén, és nagyon jól szövik a cselekményt.
A szereplõkrõl egyre több minden derül ki.
Pl a Come Back Mister angyaláról, Mayáról is, itt egy szexért élõ, közönséges, mindig kiabáló, féltékenykedõ közönséges perszóna lett.
A férje elszökik elõle, de õ utána megy, és hullarészegen csinál botrányt.
De ez csak egy kis szála a történetnek.

Még mindig a szõlõbõl teszek fel képeket, nagyon érdekes ez az agrotechnológia.
Illiona 2016 szept. 05. - 20:09:53
(224783/239045)
57.

Sziasztok!

Hogy mennyire nagy csönd van itt!!!
Én sem voltam a hétvégén, de azért filmeket néztem!

Viszont ma már megnéztem a The Flower on Prisor legutolsó 2 epizódját.
Hogy ez mennyire jó!!!
Ismét sok izgalom volt, de persze a végkifejletet még csak sejteni sem lehet!
Van két udvarlója is a fõhõsnõnek, és az egyiknek nagyon szurkolok is!
De semmi arra vonatkozólag, hogy mekyil lesz a nyerõ.
Az viszont megnézhetõ, hogy a képen látható komoly, intelligens fitalember, akinek mindig helyén van a szive és az esze elég hátul helyezkedik ez az ázsiawikin.
Attól félek, hogy ez jelent valamit, a 9. pozició!
http://asianwiki.com/The_Flower_in_Prison
Illiona 2016 szept. 02. - 08:22:04
(224782/239045)
Persze gondolkodni mindig szoktam!
Csak most Aggódni is kezdtem utána...
Illiona 2016 szept. 01. - 20:37:45
(224781/239045)
Most gondolkodtam, és szerintem egész Szöul kiürült a szép, eladható fiatal szinészfiúk tekintetében!!

W igaz itt csak 2 jóképû fiatal
Our Gab Soon- itt is 2 jóképû fiatal
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop- 4 jóképû fiatal
Love in the Moonlighthop- 3 jóképû fiatal
Moon Lovers : 8 jóképû fiatal

Hát csak merjen most valaki még panaszkodni!!!
Illiona 2016 szept. 01. - 20:29:27
(224780/239045)
Moon Lovers

Nem tudom ez az asztrológiai fejtegetés szerintem nem valami tudományos.

Valaki???
Illiona 2016 szept. 01. - 20:27:00
(224779/239045)
Moon Lovers

A 6 gyönyörû fiú félmeztelenül való fürdõzése a 9. percben.

Hát, ez azért nagyon olyan szaga volt: ha ezt akartátok, akkor tessék, töményen odanyomjuk nektek.

Nekem ez indokolatlanul sok!

Most olvastam, hogy a 3. részre nagyon lezuhant a nézettsége Koreában.
Vagyis azok a túlkapások, ki nem dolgozott részletek másnak is feltünnek, nem csak nekem.

Azért nézem tovább...
Illiona 2016 szept. 01. - 20:21:59
(224778/239045)
Moon Lovers

Még az a furcsa, hogy a hercegeket számozzák, ez olyan személytelen, és kinai történelmi filmekben volt ez m,egszokott.
És a hibás, az elátkozott herceg ugya a 4-es számot viseli!!!!!!

és mégegy: a csajnak volt egy seb a száján. Talán herpesz!!!????
Mégis ivott az üvegbõl, nekem már akkor vakaróznom kellett.
Amikor a hajláktalan férfi kinézi tõle a félig üres, (vagy inkább teli) üveget, odaadja, és õ is abbõl iszik...
Ettõl már nekem nagyon nagyon kellett vakaróznom.
Ott volt, hogy menekült, meg lökdösõdés más asszonyokkal, de arra nem emlékszem, hogy valaki szájon is vágta volna.
Amikor az idõutazás után kijön a vizbõl, akkor már gyógyult a szája, hová tünt egy-két perc alatt a seb?

Ez a nõ amugy elég közhelyes dolgokat mond, és nem logikus, amit csinál, ráadásul olyan asztmás hatása is van a beszédének, de azért hogy 8 fiatal férfira egy ilyen asztmás hatású csaj ( a csaj itt minõséghatározó) jusson, hát azért ez túlzás.
Illiona 2016 szept. 01. - 20:10:22
(224777/239045)
Moon Lovers

Már egész káosz kezd kialakulni a fejemben a sok uj sorozat miatt.
Azért Így, hogy ma 3 uj részt néztem meg a Moon Loversbõl, azért valahogy kiigazodom.

Akkora nagy volt a beharangozás, fotók tucatjait árasztották ránk, elõzetesek, szerencsére nem néztem meg egyet sem, igy nem befolyásolt.

Hát, vannak hiányosságai a sorozatnak, ez sem lesz egy nagy siker, de hát a Jun Ki rajongók legalább gyönyörködhetnek.

Az álarc egyébként hasonlít arra, amit Operaház Fantomja viselt, nálunk is, és ott Koreában is!
Illiona 2016 aug. 31. - 22:35:41
(224776/239045)
Pénteken lesz a hónap elsõ péntekje, és a film amit nézni lehet, az a Himalája!

Már annyit irtam róla, nem ismételem, ideteszem a linket.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0BzE-2DPulRlvSzNjS3p4WUs0bTA

Kattintás a képernyõl jobb oldalon egy kis nyilra, letöltés mindenképpen.
Illiona 2016 aug. 31. - 22:03:50
(224775/239045)
Moonlight Drawn By Clouds

és még...
Illiona 2016 aug. 31. - 22:02:49
(224774/239045)
Moonlight Drawn By Clouds

és az ellenfél.

Õt még nem lehet kiismerni, ugyan mindig a trónörökös körül van, ráadásul a barátjának is vallja magát.
De ráhajt arra a nõre, akit mi a koronahercegnek gondolnánk, õ tudja, hogy nõvel van dolga, mindig ott van, és beleavatkozik. Ráadásul egy arcolvasó királyi erõket, ambiciókat jósolt vele kapcsolatban.
Mint egy gyönyörû piaci légy!!!

Ezt a szinészt egyébként Park Si Ho- val kevertem össze, amikor letöltöttem, és belenéztem, azt hittem õ lesz, de ma láttam, hogy ez egy uj, szebb arc.
Illiona 2016 aug. 31. - 21:53:26
(224773/239045)
Moonlight Drawn By Clouds

és 2 az 1-ben.
Illiona 2016 aug. 31. - 21:50:42
(224772/239045)
Moonlight Drawn By Clouds

és a trónörökös.

azért az nagyon aggaszt, igy a filmsorozat elején, hogy a valóságban ez a trónörökös mindössze 21 évet élt!
Illiona 2016 aug. 31. - 21:48:06
(224771/239045)
Moonlight Drawn By Clouds

egy nagyon jó sorozat, ami a mult héten kezdõdött, eddig 4 rész ment le.
Ma néztem meg mind a 4-et, egymás után.

Nagyon tetszik, minden szempontból, bár a fontos jeleneteknél a madárkárogással mindig befolyásolnak: ez csak egy film, nem szabad beleélni magunkat!

Adott egy fiatal lány, nagyon szegény, de azért megvan a maga nõies kisugárzása, össze sem lehet hasonlítani a másik filmbeli "hamupipõkével".
Ez a lány kénytelen fiúruhában járni, igy találkozik az álruhában járó-kelõ trónörökössel. Ezután a Sorsa az udvarba varázsolja, egybõl eunuchnak, és hát persze hogy a koronaherceg szolgálatába!

Van minden, ami kell egy jó filmhez: 3 jóképû fõszereplõ, persze vannak idõsebbek is, ármánykodnak is, de ki veszi õket észre egyáltalán???

Kép: a trónörökös testõre...
Illiona 2016 aug. 30. - 20:00:48
(224770/239045)
Hamupipõke és a 4 lovag

3-6 rész megnézve, és be is fejezve.
Egy sorozat, ami számomra valami nagyon szint alatti.

1. címválasztás
Hamupipõke egy egyszerû lány volt, akit a bálra a jótündér sugárzóvá, és gyönyörûvé varázsolt.
Persze, amugy is volt benne kellõ kellem, hiszem amikor a királyfi rátalál késõbb, egybõl el is veszi. Kellett hogy legyen benne annyi nõi kisugárzás, hogy ne legyen elég csak egy jó ruhát ráhúzni, hanem "királynõi" legyen, még otthon, rongyokban is.
Hát ez itt a sorozatban nincs. Csak egy szegény szerencsétlen lány van, aki egy lehetetlen feladatot kíván megoldani. Akkor iratkozott ki nálam, amikor a 2. rész végén ott állt az esõben, az anyja hamvaival a kezében!
Hát nagyon nagy dobásnak gondolták, de nem lett az!!

A film alapszituációja pedig annyira gyerekes, hogy nem érdemel szót sem. Nem tudom ki irta, de vajon befejezte már a 8. osztályt???

a 4 lovag

Ugye mindenki tisztában van azzal, hogy a 4-es szám rossz ómen Koreában.
pl nincs 4. emelet, a 3. után jön az 5.
És mégis négy a lovagok száma???
https://hu.wikipedia.org/wiki/Lovag

mit is jelenthet itt a "lovag" szó?
Mindenképpen olyan fiatalembert, aki kiáll a jóért, mindig nemes cselekedetei vannak, soha nem alkuszik, általában van egy végzetes szerelme, akit ugy nappal távolról imád, de éjjel titokban mindig megkapja amit akar.
Van mindig pénze, de ha elvesziti, akkor is csak legyint rá!
Felfelé hûséges, de mással szemben igazán szabad, nincsnek korlátai.

ez melyikre igaz itt???
hát bizony egyikre sem!
Az egyik a "bús képû lovag" - már ráégett az arcára ez a "én vagyok a legszerencsétlenebb, minden fáj" érzés, nagyon unalmas.
a másik a zenész! hát õrá még illene, ha nem kötelezte volna el magát már a mûvészetnek, és hát vagy lovag, vagy mûvész.
A nõcsábász: na õt tartom egyedül ideillõnek.
A titkár: a nevében is benne van, õ egy nagyon magas rangú, de csak szolga ott. Kétségtelenül tehetséges, jó kiállású, intelligens fickó, de akkor is "szolga".

Hát ez a bajom ezzel a sorozattal, nagyon kevés film az, amit félbehagyok. Azért is ráhúztam ma a 3-6 részekre, mert mindenki (facén) el van tõle alélva, hogy "hû", meg "ha"
Azon is elgondolkodtam, én vagyok csak aki nem látja meg benne azt a valamit?
Illiona 2016 aug. 30. - 07:34:35
(224769/239045)
Szia!
Nagyon jó, hogy adnak koreai filmet, és az is, hogy egy friss, 2015-ös filmet vetitenek.
Nekem nincs tv-m sem már 2. éve, ugyhogy nemigazán érdekel.
Amugy én a vetitéssel egyidõben láttam, egyszer felirat nélkül, és másnap felirattal, ki is beszéltünk minden részt a Dél-Korea topikon.
Azért arra kiváncsi leszek, hány "civilt" fog megfertõzni?

Nagy kedvenvem egyébként a fõszerepet alakító Seo Kang Joon, és a fõszereplõnõ is, az East of Eden óta bármiben játszik, mindenben nagyon jó.
10/10
szilvia333 2016 aug. 29. - 21:07:06 10/10
(224768/239045)
Szép estét mindenkinek!!
Igaz mát jó ideje inaktív vagyok,de ez a hír azt hiszem közérdek:

2016. augusztus 29-én, vagyis ma délután 17:30-kor indul a Hwajeong, magyarul A fény hercegnõje címû dél-koreai filmsorozat a Story4-en.

Igaz Biri66 már lefordította,de talán van aki szinkronosan is megtekintené.Ha valaki lemard a fõ mûsorról,akkor ismétlésben megnézheti másnap délelõtt 11-órakor)))

További szép estét))
Illiona 2016 aug. 29. - 20:29:41
(224767/239045)
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop

És az esküvõ!

ezzel indit a film, egy esküvõvel és az elnök beiktatásával.

Az elnöki posztot persze nem kapta meg a mi emberünk, ugyanugy ez a fiatal menyasszony sem kapja meg élete párját:
Az esküvõn ugyanis letartóztatják a férjet!

Hogy hogyan alakul a sorsuk, mi lesz velük, nem tudom, de a jövõ hétvégén a 3-4 rész jön!
Karácsonyra viszont befejezik ezt is!
Illiona 2016 aug. 29. - 20:26:03
(224766/239045)
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop

Maya mindent a teherbeesésnek rendel alá, szegény férjnek nem hagy levegõt sem!