Téma: A liliomlány

yasmine 2006 aug. 08. - 09:51:43
(37/577)
Szerintem is!Végre finomodik egy kicsit Flor!
katucee 2006 aug. 07. - 18:47:24
(36/577)
juj de szép volt a mai részben!!! az a ruha gyönyörûszép sztem meg a haja is jobb hullámosan:D
Laci080 2006 aug. 07. - 14:39:54
(35/577)
Tisztázzunk egy-két dolgot. Korábban valaki megjegyezte, hogy az RTL Klub képes normális idõpontban vetíteni a Te Vagy Az életem c. sorozatot, közben a Viasat csak töltelékmúsornak, délelõtti, és reggeli idõpontra rakja ezeket a dél-amerkai szappanoperákat.
Senkben ne legyen kétség a felõl, hogy az RTL Klub a nyári uborkaszezon végével átrakja a sorozatot délutánra, mert visszaáll a szokásos rend. Egészen pontosan a most délután vetített Csacska Angyal 2. évad helyére fog kerülni a Te Vagy Az életem. Ez így is van rendjén. Ezeknek a sorozatoknak a nézettsége nagyon gyenge ahoz, hogy fõmsoridõbe kerüljenek.
Itt van a 30.heti nézettségi lista. Ekkor már javában ment a Te Vagy Az Életem az RTL-en, és látható, hogy a jó idõpont ellenére se került egyetlen epizódja se a top20-ba:
<a target="_blank" href="http://www.r-time.hu/domain4/files/modules/module15/3817324D7ECE6FE4.PDF" title="http://www.r-time.hu/domain4/files/modules/module15/3817324D7ECE6FE4.PDF">www.r-time.hu</a>
Ugyanakkor egy másik listán (amit most nem tudok belinkelni) megfigyelhetõ, hogy a Liliomlány a déli mûsorsávban kíválóan teljesít a Viasaton. (természetesen így se közelíti meg az esti mûsorok nézettségét, de a maga idejében a top3-ban van).
Ezért rakják a TV-k délelõtti/kora délutáni idõpontba ezeket a sorozatokat, mert így lehet belõlük a legtöbbet kihozni.
Ja, és a szakmában dolgozok, de nem valamelyik említett TV-nél.
Énén 2006 aug. 05. - 19:50:47
(34/577)
Az igaz hogy sok reklám van de ha nagyon akod nézni akkor ne panaszkodj!hajtsd el a reklám ideje alatt másik csatornára! szerintem meg az M1 nek kellet volna megvennie mert azon nincs reklám a filmek közben!
Pepe87 2006 aug. 05. - 15:49:16
(33/577)
Színvonalában a Liliomlány és a Vadmacska is veri a Csacska angyalt és a Te vagy az életemet csak az a baj, hogy nem a retek klub vette meg a vetítési jogot hanem a mûsoraiba 1 órás reklámot beszúró viaf*s3.
Ninimusa 2006 aug. 04. - 12:12:50
(32/577)
hát kív vok,h mennyire sikerül majd kikupálni..bizti jól..mert akkor nem is rakták volna bele a nõt..
Mosi 2006 aug. 03. - 08:33:48
(31/577)
130 részes elvileg... ujabb jo hosszu sorozat:)
datolya 2006 aug. 03. - 08:18:26 Előzmény Tobago
(30/577)
nekem jobban tetszenek a viasat sorozatai mégha sokszor lejátszották is, mint a rtl klub te vagy az életem.

a liliomlányt nem nagyon nézem csak ha pont akkor kapcsolom be a tévét, heti 1x talán, de teljesen képben vagyok, igazából nem tetszik, mert nagyon fiatal a Flor. nem illik a fickóhoz (nem jut eszembe a neve)
Eszterke 2006 aug. 03. - 07:26:31
(29/577)
Sziasztok!megtudná mondani valaki,hogy hány részbõl áll a liliomlány c. sorozat?:)elõre is köszi,Eszter
frenirr 2006 júl. 26. - 17:59:54
(28/577)
hát igen a két soritélleg naon hasonlít... én nem lttaj azt a maria vagy mien sorit szal én nem fedeztem föl...csak most ahogy így leírtad... :) amúgy meg areklámokat illetõen is bizti igazad van (én nem értek az ienekhez) :)
Romantica 2006 júl. 26. - 16:25:43
(27/577)
Hoppá! Már hülyeséget beszélek én is. Nem a guberálós Mária volt. A guberálos Mária az másik volt. Az Maria del Barrio címen ment. Nálunk meg "csak" Maria címen futott.
A liliomlány a Maria Mercedes címû sorozatra hasonlít.
(Bár mindkettõben Thalia volt a fõszereplõ.) De a kettõ nem ugyanaz volt.

Jóra gondoltál, csak valószínûleg csak a címeket keverted össze.
Romantica 2006 júl. 26. - 16:17:16
(26/577)
Ezt írtam én is a 24. alatt.
Szóval nemcsak nekem tûnt fel.
Gratula!
kata84 2006 júl. 26. - 15:45:33
(25/577)
:))
kata84 2006 júl. 26. - 15:44:22
(24/577)
Ez a sorozat is nagyon jo!!!!!!!!!!!!!!!!!
kata84 2006 júl. 26. - 15:42:06
(23/577)
Ez a sorozat a guberálos máriára hasolit.
Mert az is hasonlo volt.
kata84 2006 júl. 26. - 15:40:06
(22/577)
Sziasztok
Téleg nagyon jo pasi Julio Alberto!
loksi 2006 júl. 26. - 09:44:43 Előzmény katucee
(21/577)
Kislányok, nagyon fiatalok lehettek. Nagyon jó pasi Julio Alberto!
Ninimusa 2006 júl. 26. - 08:56:40
(20/577)
az is biztos számít,h Camila Thalia unokahúga...és ezt áll elõszeretettel hangoztatja is...ha már a tehetsége miatt nem tûnik ki,akkor legalább e miatt figyeljenek fel rá...attól függetlenül,h nem tetszik C játéka nézem a sorozatot:S..inkább ezer C..mint akár egy Bibi Gaytán..és a feledhetetlen fogsora...viszont kár,h Norkys Batistá-t nem látni itthon sehol:=(
yasmine 2006 júl. 26. - 06:00:55
(19/577)
Nevetséges, de igazad van, ami a reklámok árát illeti. Abban már nem vagyok biztos, hogy annyira hatékonyak, mint régen, de ha ez kell a megrendelõnek, fizessen. Ami az elõfizetési díjat illeti, a közvetítõk tuti, hogy legalább 200%-os hasznot húz belõle, de lehet, hogy keveset is mondtam. Két város árát összehasonlítva, nem igazán befolyásolja az elõfizetõk száma. Benéznék a dolgok mögé!
Ami a sorozatot illeti, ténleg nagy a hasonlóság!!! A fene egye meg, de a mostani mégis leköt, a másikat csak részletekben láttam. Amikor viszont a virágkosarat látom Flor kezében, olyan, mintha a Rosalindát látnám!
Kiváncsi lennék a forgatókönyv íróra, szerintem lehet, hogy ugyanaz, határidõre pedig összedob valamit.
Romantica 2006 júl. 25. - 11:38:25
(18/577)
Üdvözlet mindenkinek!

1. A reklámokért a televízióstársaságok horribilis összegeket kaszálnak. Tudomásom szerint egy esti fõmûsoridõben vetített filmben leadott reklám egy perce is milliós nagyságrendben hoz a Tv konyhájára. Ha ezek a bevételek nem lennének, akkor háztartásonként sokkal többet kellene fizetni havonta a sugárzásért. Lényegesen magasabb lenne az elõfizetési díj.

2. A sorozatról: a film tartalmi elemeit nézve, engem nagyon emlékeztet a Thalia fõszereplésével vetített Maria Mercedes címû sorozatra.

A Maria Mercedes tartalmi elemei közül néhány röviden:

A szegénynegyedben n&amp;otilde;tt fel Maria Mercedes családjával. Az anyja kisgyerekként elhagyta &amp;otilde;ket, az apja pedig nagyon sokat iszik. Egy nap találkozik Jorge Luisszal, a jókép&amp;ucirc; tanárral, és szinte azonnal beleszeret.
Egyszer Meche Jorge Luis otthona el&amp;otilde;tt árul sorsjegyet, és meglátja &amp;otilde;t Santiago, a beteg milliomos. Ördögi tervet eszel ki, hogy pénzéhes sógorn&amp;otilde;je, Malvina ne örökölhessen semmit sem. Betegségére hivatkozva ráveszi Mechét, hogy házasodjanak meg titokban. Nem sokkal kés&amp;otilde;bb Santiago meghal. Malvina végre boldog, de csak addig, amíg meg nem tudja, hogy a vagyon nem az övé, hanem az ifjú feleségé. Amikor bemutatják Mechét, a megdöbbenés Malvina fián, Jorge Luison van, aki azt hiszi, hogy a lány a pénz miatt lett Santiago felesége.

Mechét és három testvérét még kiskorukban elhagyta az anyjuk, Magnólia. Aki hosszú évek elteltével komoly lelkiismeretfurdalással keresi az elhagyott gyerekeit. Meche húga beáll dolgozni az anyja mostani férjének a vállalatához titkárnõnek.

Na, ismerõs valakinek a történet? A Maria Mercedesrõl írtam. Valaki másra gondolt?

Várom a véleményeket....