Téma: A klón

10/10
Pink Pearl 2008 aug. 07. - 14:12:57 10/10
(128/628)
Szia Poinsettia!

Azt hiszem kicsit másról beszélünk Ivett korával és terhességével kapcsolatban.:)
Tudom, hogy egy férfi hatvan valahány éves korában is lehet nemzõképes, SÕT attol sokkal késõbb is! Anthony Queen 80 fölött járt mikor a legkisebb gyereke született.
És amúgy egy nõ is lehet fogamzóképes akár 60 fölött is....Jó ez itt nem orvosi fórum de....ugyebár az tudvalevõ dolog, hogy az, hogy egy nõnek meddig lehet gyereke az nem kifejezetten életkor kérdése hanem egy bizonyos "esemény" bekövetkezésig lehetséges.Az pedig minden nõnél más....Az átlagidõ 50 de van aki még 60-65 évesen sem lépett be abba bizonyos "eseménybe" akkor pedig neki még 60-65 évesen is lehet gyereke. :)

Szóval én a kérdést nem amiatt tettem föl mert pálcát akarnék törni emiatt a forgatókönyvírón!NEM! ERRÕL SZÓ SINCS!! Végülis mindenkinek privát ügye, hogy mikor vállal gyereket...
Én pusztán csak KIVÁNCSISÁGBÓL kérdeztem, hogy jól gondolom-e azt, hogy Ivett a (szerep szerint) 60 éves kora körül fog szülni?!
Ha valóban csak 26 volt az elején (a szerep szerint) akkor most kb 46 (a szerep szerint)akkor az nem olyan különös.Legalábbis a mai idõkben az már nem különös egyáltalán.Sok nõ szül akörül....
De ismétlem amit mondtam....én tényleg csak azért kérdeztem mert én Ivettet a sorozat elején is kb 50-nek néztem.....és hát azóta már 20 év eltelt (a szerep szerint)ezért ütött szöget a fejembe, hogy vajon a (szerep szerint) hány éves nõt játszik Ivett? 60-70 évesen fog szülni?
Ha pedig "elvileg" 26 volt a sorozat elején....akkor ez a filmkészítõk hibája, hogy nem hangzott el ez soha....
De ránézésre se lehet igaz, hogy csak 6 évvel idõsebb Jadenél nem? Legalább 25 évvel többnek néz ki mint Jade.

Azt se értem, hogy ha Leonidasz kora sem hangzott el (márpedig nem hangzott el) akkor miért gondolod, hogy CSAK hatvanvalahány éves a szerep szerint? :) A fia Lukasz 40...és? Szerinted okvetlenül hoszonéves volt mikor apa lett? Ez egyáltalán nem törvényszerû....pláne a mai idõkben...30 alatt szinte senki sem akar gyereket, a pasik pláne nem :)
De mégegyszer mondom engem totál NEM ez érdekel!!
Én tényleg csak arra voltam kiváncsi, hogy jól látom-e vagy jól gondolom-e, hogy Ivett 60 fölött fog gyereket szülni....
Aurórácska 2008 aug. 07. - 13:10:56
(127/628)
Köszi az infót!! Én letölteni szerettem volna! Itt le lehet tölteni ?? :)
Kacatka01 2008 aug. 07. - 10:28:33
(126/628)
Köszönöm szépen én is a válaszod Poinsettia!
Igaz, Mo-on nem vetítették a sorozatot, tehát egyértelmû, hogy nincs fóruma, eleve buta kérdés volt tõlem! :) De azt nem tudtam, hogy Vera Fischer is játszik a Senhora-ban, mondjuk még eléggé az elején tartok. Még csak most tûnt fel a Klónban Mel-t alakító színésznõ is. Egyébként nagyon kafa a sori! Nekem is az egyik kedvenc színésznõm Susana Viera, imádom a rekedtes hangját :-) Bár sajnos ebben a sorozatban nem igazán élvezhetem, mert spanyol szinkronnal nézem, és egyébként is keveset értek portugálul, bár sok hasonlóság van a spanyollal.
Azért jó lenne, ha egyszer nálunk is levetítenék, szerintem nagy sikere lenne!

Vera Fisherrel kapcsolatban egyébként látszik, hogy már szét van plasztikázva az egész teste! :)) Ahhoz képest amennyi, valóban jól néz ki, de az idõt így sem tudja letagadni! És ez, hogy aé végén teherbe esik, ráadásul ikrekkel, ez meg aztán nonszensz...
offtopic
Kacatka01 2008 aug. 07. - 10:23:03
(125/628)
Köszönöm szépen én is a válaszod Poinsettia!
Igaz, Mo-on nem vetítették a sorozatot, tehát egyértelmû, hogy nincs fóruma, eleve buta kérdés volt tõlem! :) De azt nem tudtam, hogy Vera Fischer is játszik a Senhora-ban, mondjuk még eléggé az elején tartok. Még csak most tûnt fel a Klónban Mel-t alakító színésznõ is. Egyébként nagyon kafa a sori! Nekem is az egyik kedvenc színésznõm Susana Viera, imádom a rekedtes hangját :-) Bár sajnos ebben a sorozatban nem igazán élvezhetem, mert spanyol szinkronnal nézem, és egyébként is keveset értek portugálul, bár sok hasonlóság van a spanyollal.
Azért jó lenne, ha egyszer nálunk is levetítenék, szerintem nagy sikere lenne!

Vera Fisherrel kapcsolatban egyébként látszik, hogy már szét van plasztikázva az egész teste! :)) Ahhoz képest amennyi, valóban jól néz ki, de az idõt így sem tudja letagadni! És ez, hogy aé végén teherbe esik, ráadásul ikrekkel, ez meg aztán nonszensz...
poinsettia 2008 aug. 07. - 10:06:15
(124/628)
Apropó, az "öreg" nõkrõl és az „örökifjú” férfiakról. Perry Sales, vagyis Musztafa, Vera Fischer elsõ férje volt anno, és most hogy néz ki az exnejéhez képest? :-)
poinsettia 2008 aug. 07. - 08:37:31
(123/628)
Pink Pearl, abszolút igazad van abban, hogy a sorozat készítõi nagyon sok mindenre nem figyeltek kellõ módon és egyik blamát halmoztak a másikra. Aztán emiatt kénytelenek voltak utólag elõállni mindenféle stupid magyarázkodással, ha egyáltalán, mert rengeteg nézõi és kritikusi kifogást válaszra se méltattak azzal az indokkal, hogy ez vagy lényegtelen, vagy fantázia szüleménye, amire úgy kell tekinteni, mint magára a klónozási históriára. De ez az Ivetti-ügy még a braziloknál is nonszensz kategóriába menõ dolognak tûnt, így Glória Perez erõs újságírói nyomás hatására a következõ magyarázattal (ITT SPOILER LESZ!!! állt elõ: Ivetti valójában nem is olyan idõs, a sorozat elején õ csak 26 éves volt, akkor szállt ki a modellszakmából (itt megjegyzem, hogy a sorozatban az hangzott el, hogy Ivetti korábban recepciós volt a Leonidasz egyik üzlettársának cégénél, de lehet, hogy ezt megelõzõen modellkedett is, mindegy), szóval ez tulajdonképpen egy viszonylag fiatal nõ, látszat ellenére (hihi!), és abban, hogy negyven-valahány évesen szülni szándékozik, nincs semmi rendkívüli, ugyanis a Lacos do Familia-ban Vera Fischer Helenája 44 éves volt, amikor életmentési célból szült egy kislányt (a nagyobbik lánya leukémiakezeléséhez kellet egy donor). Itt meg családi béke megmentésérõl van szó, mivel Ivetti bizonyos értelemben felelõsnek érzi magát a Diogo haláláért, na meg azért, mert abban a perben, amelyet Leonidasz indított azzal a szándékkal, hogy Leót az õ fiának nyilvánítsák, Ivetti Deusa mellett tanúskodott, és a bíróság elutasította Leonidasz apasági keresetét, így most szeretne kompenzálni és megajándékozni a férjét két másik gyerekkel. Végül is logikus, nem? :-) Úgyhogy Ivetti állítólagos 26 éves koráról úgymond magától a forgatókönyvírótól tudok, bár másod- vagy harmadkézbõl és magyarázkodás formájában, de ha Glória Perez azt mondja, hogy… Oké, teszem úgy, mintha hinnék neki. :) Ami a Leonidasz korát illeti, azzal abban az interjúban nem foglalkoztak, de végül is egy férfi 60 valahány évesen még lehet nemzõképes, erre sok példa van a hétköznapi életben is.
10/10
Pink Pearl 2008 aug. 07. - 00:08:42 10/10
(122/628)
Szia Poinsettia! :)
Kösz a választ :)
Azt én is tudom, hogy az Ivettet játszó Vera Fisher a valóságban most 56 éves vagyis a film forgatása idején kb 48 volt. De én arra lettem volna kiváncsi, hogy a szerep szerint mennyi? Mert az, hogy egy szinész valódi kora 48, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a szerep akit alakit az is pont annyi.
pl egy híres amerikai színésznõ (most nem jut eszembe a neve)45 évesen játszott el egy olyan szerepet ahol 15 éves korától 90 éves koráig õ alakitotta a fõhõst :))

Ivettel kapcsolatban szerintem sose hangzott el, hogy a "szerep szerint" hány éves.Te honnan veszed, hogy a történet elején volt 26??
De valamire felfigyeltem kb 2 hete,hogy Ivett egyik barátnõje azt mondta Ivettnek: "még megérjük, hogy 40 évesen nekiálltok itt Leonidasszal kardozni"!
40??? Ezzel azt akarták, sugallni, hogy Ivett és Leonidasz még csak 40 éves??????
Ivettet én a történet elején is kb 50-nek néztem.....de Leonidasz meg pláne nem lehet 40 mikor a fia Lukasz 40 éves!! Leonidasz kb 70 lehet szerintem a szerep szerint....
De van egy másik magyarázat is.A film készítõi bizonyos részletekre nem figyeltek oda eléggé :D
De ha Jade most 40 éves (a szerep szerint) akkor Ivett minimum 60 kell, hogy legyen nem?? :D
poinsettia 2008 aug. 06. - 22:55:27 Előzmény Pink Pearl
(121/628)
Boa tarde, senhoras! :-) Remélem, sikerül minden kérdésetekre válaszolnom. :)

Aurórácska, tudok róla, hogy az itt A Klón akart lenni, ugyanis én magam nyitottam meg ezt a témát. :-) Egyébként van itt egy link Vosztocsnije szkazki-ra, ha megfelel:
http://www.zvezdi.ru/youtube/?search=Arash&page=1
Rá kell klikkelni az Arash – Russian-re.

Pink Pearl, rég találkoztunk! :) Ez a sorozatbeli abszurdum az Ivetti és Leonidasz ikreirõl annyiban igaz SPOILER!!!, hogy az utolsó részben Ivetti kijelenti, hogy terhes: állítólag titokban kezeltette magát Albieri profnál és most ikrekkel várandós. Ennyi, punktum, Ferraz família kellemesen meglepõdik, a nézõ meg röhög egyet, mert hozzá van szokva, hogy a brazil sorozatokban gyakran elõfordul egy ilyen aggkori anyaság, úgyhogy nem kell ezen csodálkozni, bár itt a Klónban ennek legalább van jelentõsége, olyan szimbolikusféle. Vera Fischer 1952-ben született, de annak ellenére, hogy túl az X-edik plasztikai mûtéten és számos drog- és piaelvonón még mindig jól tartja magát, eleve öreg volt erre a szerepre, pedig a sorozat elején nekünk azt próbáltak beadagolni, hogy Ivetti 26 éves. :X))

Kacatka01, valóban nagyon szeretem brazil sorozatokat és nagyon sajnálom, hogy azok gyakorlatilag megszûntek létezni a magyar tévécsatornák számára. Kár, mert brazil telenovellák tényleg igényesen meg vannak csinálva, komoly témákkal foglalkoznak, arról már nem is beszélve, hogy nem akármilyen színészek játszanak bennük, méghozzá igenis játszanak és nem ordítoznak kiguvadt szemmel és nem bõgnek egyfolytában, mint az más latin-amerikai szappanoperákban szokás.
Senhora do Destino-t láttam pár évvel ezelõtt, nekem is nagyon tetszett, fõleg don Giovanni Improtta és Madruga :), de Nazaré se volt kutya. :) Nem, komolyan, ez egy jó sorozat, egyébként is szeretem Aginaldo Silva munkáit, na meg sok kedvencem szerepelt ott: Susana Viera, Jose Mayer, Leticia Spiller, néhai Raul Kortez… Pár „klónos” is látható ott: Adriana Lessa (Deusa), Debora Falabella (Mel), Tiago Fragoso (Nando), Elisangela (Noemia), de még Vera Fischer is. Nem tudom, van-e ennek a sorozatnak magyar nyelvû fóruma, de mivel Senhora do Destino nem ment a magyar tévében, nem tartom valószínûnek.
10/10
Pink Pearl 2008 aug. 06. - 16:24:23 10/10
(120/628)
Poinsettia! Tõled szeretném kérdezni te hátha tudod.Hogy lesz ez a dolog amit valaki mondott, hogy Ivettnek és Leonidasznak a végén ikreik lesznek? Ivett hány éves a szerep szerint? Ez konkrétan sosem hangzott el de az biztos, hogy Jadetól jóval idõsebb kell, hogy legyen a szerep szerint is.
Jade most (a szerep szerint) kb 40 éves, akkor Ivett mennyi? Gondolom 50 és 60 között.De még most sincs gyereke.
Mikor fogja szülni azokat az ikreket? 60 évesen?
Aurórácska 2008 aug. 06. - 15:52:54
(119/628)
Sziasztok, én is szeretem a klónt!! Nem tudjátok h hol lehet ezt a két számot letölteni??
Ариана - I do it all again
Blestyashchie & Arash - Vastochnije Skazki

Ha vki tudja írja le. Elõre is köszi.
Aurórácska 2008 aug. 05. - 21:12:24
(118/628)
Bocsi, az klón akart lenni.
Kacatka01 2008 aug. 05. - 16:30:10
(117/628)
Szia poinsettia!
Ahogy olvasgattam itt a hozzászólásokat, úgy látom, hogy Te otthon vagy a brazil sorozatokban. Én mostanában kezdek érdeklõdni irántuk, sokkal igényesebben és nem olyan kiszámíthatóak, mint a többi (mexikói, venezuelai, stb) dél-amerikai sorozat. Nézem a Klónt is. Szerintem több brazil telenovella kellene MO-ra is!!!
Na, mindegy, szóval most elkezdtem nézni a Senhora do Destino-t, nagyon tetszik a sorozat! És arra voltam kíváncsi, te láttad-e már? És hogy esetleg nem tudsz-e ezzel a sorozattal foglalkozó magyar fórumot?
coriolanus 2008 aug. 05. - 14:52:51
(116/628)
sziasztok!

hát igen mert daltonnak már elég rég nincs barátnõje. csak öszeboronálták a csajjal.
poinsettia 2008 aug. 05. - 09:29:30 Előzmény Hajniczy
(115/628)
Már egyszer írtam, hogy Szeszeo - az Sergio Marone (Szerzsiu Maroni), Naomi Campbell volt pasasa, de jelenleg Aline Moraes-szel kavar, vagyis ez a színésznõ valójában nem "Said" barátnõje, ahogyan itt állítottak, hanem "Szeszeoé". :)
10/10
Hajniczy 2008 aug. 04. - 16:20:24 10/10
(114/628)
lehetne nekem is egy kérésem, elutazom egy hétre, vki lenne olyan szives hogy keddtõl leirná majd röviden hogy mi történt, köszi.

jah és tudja vki ki alakítja ceceo-t?
10/10
Hajniczy 2008 aug. 04. - 16:17:21 10/10 Előzmény tatty
(113/628)
szia, nem még nem találkoztak. sajnos nálam egybe folynak a dolgok, és nem tudom hogy mi volt a héten vagy nem. ***spoiler***nos hát mindenesetre az biztos hogy most utaztak Jade-ék brazíliában, és õ is és Lucas is tudja, hogy találkozni fognak, de egyikük sem akra igazán.mel csokolózot ceceo val és most azt hiszi járnak, és ebbõl nagy botrány volt, mert másnap meg már le se sz*rta a fejét(bocs). maisa megvádta lucast hogy nem szereti melt mert miatta kellett otthagynia jade-t. ali bácsira rányomult Nazira, és most hogy jade-ék elmentek még Ali házába is költözött, és minent megtesz hogy elcsábítsa, nem sok sikerrel, mert õ meg mindig megkéri zoraide-t hogy legyen vele.amin folyton elárulja a sz apjának ha szamíra bámulja a pasikat meg hasonló, pedig Amin elég sok olyan tesz ami szintén nem felel meg a valllásuknak, folyton biciklizik, és elhordja a kartonokat az apja üzletétõl, és eladja az autó javítós embernek. jah és maisa annyi drága ékszer vesz magának, ahányszor meglátja Lucast egy nõvel. Leonidas úr meg a kar nõsülni, de közben hazatér Ivett is. leo pedig folyton telefonálgat az apjának, de nem tudnak sokat beszélni, csak mindig pár szót.lucas is és Jade is azon gondolkozik hogy mennyit változott mióta nem látták egymást, de mindegyiknek azt mondják hogy nem változtak...
sajna hirtelen csak ennyi jutott az eszembe, de ha még eszembejut vmi irok.
tatty 2008 aug. 03. - 22:35:48
(112/628)
Az sziasztok akart lenni elõbb, csak kimaradt egy i.
tatty 2008 aug. 03. - 22:35:06
(111/628)
Szasztok!
Valaki esetleg le tudná írni, hogy mi volt az e heti klónba? Én nyaralni voltam és nem láttam. Már találkozott Jade meg Lucas? Ha igen, mi történt köztük? Elõre is köszönöm a választ.
coriolanus 2008 júl. 31. - 15:33:26
(110/628)
szia csajszi!!!

visszajelölt:):):)
nézd majd meg:) amúgy írunk neki? tud angolul is mert olvastam hogy a színészet elött angol tanár volt.)
este leszel msn-en?
puszi
coriolanus 2008 júl. 29. - 14:30:18
(109/628)
szia!

igen sikerült:) köszike nekem a daltonos fan club vissazajelölt de a másik még nem azt remélem visszajelöl:)
puszika