Téma: A klón

coriolanus 2008 júl. 20. - 10:23:16
(88/628)
sziasztok!

jó hogy ennyien összewgyültünk és ennyien szeretjük a sorozatot. az MDP VAGY MI A HONLAP NEVE OTT OLVASTAM HOGY VOLT FELESÉGE DE OTT BARBARA PAZZ-T ÍRTÁK. DE NEM ÍRTÁK HOGY MOST VAN-E VALAKILYE. VISZONT PAPARAZZIK LEFÉBNYKÉPEZTÉK AZZAL A 27 ÉVES CSAJJAL ÉS KÍSÉRGHETTE VAGY MI SZÓVAL AZ A HÍR JÁRJA HOGY ÖSSZEJÖTTEK. HOL LEHET AZT TALÁLNI HOGY EGYÜTT ÉL AZZAL A RIPORTERNÕVEL? MERT NEM TALÁLTAM A NETEN.
NA PUSZIKA
poinsettia 2008 júl. 19. - 23:30:17
(87/628)
Amennyire meg tudtam érteni, a beszélgetés témája nem a Dalton Vigh magánélete volt, hanem a Duas Caras címû sorozat befejezõ részének három változata. :) Ebben a sorozatban is két felesége volt egyszerre, de nem mint mohamedánnak, hanem mint egy közönséges bigamistának és szélhámosnak, sõt, két neve is: Adalberto Rangel és Marcone Ferraco, onnan a sorozat címe – Duas Caras, vagyis Két Arc. Ez a bizonyos Rangel megszökött az elsõ feleségétõl, pontosabban eltûnt a család összes pénzével, aztán az asszony 10 év múlva meglátta õt a tévében, és kiderült, hogy a pasast most már Marcone Ferraco-nak hívják, õ sikeres üzletember, boldog férj és családapa, természetesen már egy másik nõ oldalán. Erre az elsõ feleség bosszúhadjáratot indított a gazfickó ellen, és errõl szól az egész sztori, amelyhez három különbözõ befejezést gyártottak le, és Vigh arról beszélt, melyik változat jobban illik az általa alakított karakterhez. Hát így lehet összetéveszteni egy színész magánéletét a szerepeivel. : ) : D
Ami a narod.ru-nál elhelyezett képeket illeti, azok nem paparazzi felvételek, hanem különbözõ reklámkampányokhoz vagy újságcikkekhez készített photosession-anyag, profi fotósok csináltak, beállításokkal meg egyebekkel, ami látszik is rajtuk. :)
Egyébként Dalton Vighnek volt egy felesége, Mariane Gomes, de még jóval a Klón forgatása elõtt váltak el és azóta Vigh egy tévériporternõvel él együtt.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 19. - 22:38:30 10/10
(86/628)
Szia Nonono!

Ugyanazon az oldalon amit megadtam vagyis itt: http://oclone.on.neobee.net/music.htm

A lap alján vannak a számok egyenként felsorolva,aki csak egy-egy számot akar letölteni,de följebb ott van albumonként is.Képekkel is van illusztrálva.Azt is ugyanúgy lehet letölteni mint az egyes dalokat egyenként. A "download" feliratra kell csak kattintani és a többi ugyanugy mûködik mint az egyenkénti dalok letöltésénél.
10/10
Nonono 2008 júl. 19. - 22:02:12 10/10 Előzmény Pink Pearl
(85/628)
Szia! végre le tudtam tölteni és meghallgani a gépen. Nem tudod véletlenül hol lehetne az egész albumot úgy letölteni mint ezt a számot? Köszi, Móni
már vagy 10* meghallgattam, isteni jó hangja van!!
coriolanus 2008 júl. 19. - 19:36:41
(84/628)
sziasztok!

lehet tudni valamit a magánéletérõl hogy van-e most családja vagy barátnõje esetleg felesége?
azt láttam hogyí levette a gyürülyét és arról is beszélt meg a családjáról.
na puszika
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 19. - 17:43:45 10/10 Előzmény coriolanus
(83/628)
Hát sajnos én se beszélek portugálul :((
Van itt valaki aki beszél portugálul? Ha igen akkor légyszi fordítsa le mirõl beszél Dalton Vigh.
coriolanus 2008 júl. 19. - 11:43:25
(82/628)
itt egy video most találtam a globo-n. juniusban készült beszél acsaqládjáról ha valaki tud portugálul. és sajnos nem:)http://video.globo.com/Videos/Player/Entretenimento/0,,GIM834272-7822-DALTON+VIGH+FALA+SOBRE+O+FINAL+DE+FERRACO+EM+DUAS+CARAS,00.html
coriolanus 2008 júl. 19. - 10:02:31
(81/628)
amúgy nem tudom de több fotót is láttam barbara pazz-zal és daltonnal csókolózás közben: itt a honlapcím. vagy az nem barbara? http://theclon.narod.ru/Fotos/dalton_vigh/fotos03.html
coriolanus 2008 júl. 19. - 09:57:55
(80/628)
sziasztok!

bocs hogy kevertem a dátumokat. de azért jó hogy tudok veletek beszélgetni mert az rtlklub fórumán regisaztráltam de egyálltalán nem enged be. dalton gyerekérõl nem tudok semmmit csak olvastam hogy egy gyrereket írt gondolkom egy kapcsolatából lehetett. nem tuedom hogy fiu vagy lány sõt azt sem hogy hány éves csak 1 helyen olvastam. viszont tök jó hogy megint találtunk egy magyrat a világ másik végén. remélem beszél kicsit magyarul. vagy ismeri a magyarokat. Said nekem szimpatikus mert imádja Jaide-t. kevés hapek van aki ennyi mindent megtenne a feleségéért. és nem lett volna még egy felesége ha Jaide nem bánt volna el vele. és szwerintem nem lett volna kegyetlen. amúgy van valahol DALTON VIGH-NEK hívatalos honlapja? vagy hol lehet uj infókat találni róla? van most esetleg valakilye? mert ezen a csajon kívül amit írtak semmi mást nem tudok hogy van-e valakilye. de azt olvastam hogy felesége volt és elvált. 2 évíg voltak együtt. lehet hogy abból a házasságból lett gyrereke.
puszika
poinsettia 2008 júl. 19. - 01:59:51
(79/628)
Pink Pearl, a születési dátumok stimmelnek, csak Barbara Paz soha nem volt Dalton Vigh felesége, de még az élettársa sem, viszont õk ketten együtt szerepeltek egy Oscar Wilde színdarabban, ami 2002-tõl 2005-ig ment Sao Paulo-ban, óriási sikerrel, és akkoriban nagyon sok direkt terjesztett pletyka keringett a benne szereplõ színészekrõl, fõleg Pazról, aki egyébként is eléggé botrányos figura és nem riad vissza a legrázósabb PR-kampánytól sem, amihez képest a Szaiddal és a szintén „klónos” Marcelo Novaes-szel való állítólagos viszonyáról szóló híresztelések csak jelentéktelen apróságnak lehet tekinteni. :D
yasmine 2008 júl. 18. - 22:47:08 Előzmény tatty
(78/628)
Szia!

A youtube-s szám, amit kérdeztél,(bocs, ha valaki válaszolt) elõadója Arash. Imádnivaló számai vannak! Szerintem õ is Marokkói féle lehet. Mindenkinek ajánlom albumait.

A sorozat egyszerûen fenomenális! Csak mindig olyan hamar vége van. Szerintem, ha 5 részt néznék egyben, akkor is keveselném. Na meg a táncukat, a két kultúra találkozását...nem egy megszokott telenovella!
Örülök,hogy ennyien szeretjük!:)
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 18. - 20:53:17 10/10
(77/628)
Kedves Coriolanus!

Én több helyen olvastam, hogy Dalton Vigh (Szaid) 1964 július 10-én született, nem októberben.Nem a feleségével kevered a szülinapját? :) Mert Barbara Paz született októberben, csak õ 10 évvel késõbb vagyis 1974-ben. :)

Én egyébként eddig nem hallottam errõl a nõrõl de ma rákerestem a neten.Hát mit mondjak megijedtem tõle :DD

A másik csaj akirõl írtál arról én is olvastam itt a neten de nem tudom igaz-e vagy csak bulvárkacsa?!

Dalton Vigh gyerekérõl viszont semmit se tudok.Te tudsz róla valamit? Hány éves, kitõl van,házasságon kívüli gyerek?

Ja és teszek föl egy képet errõl a Barbara Paz-ról aki állítólag Szaid felesége volt.Kinek, hogy tetszik? :D
coriolanus 2008 júl. 18. - 18:53:16 Előzmény poinsettia
(76/628)
sziasztok!

én azt olvastam dalton vigh-rõ(said) hogy volt felesége 2001-ben házasodott meg de elvált 2003-ban és akkor együtt élt egy barbara pazz nevû színésznõvel 2005-ig. most hozták össze az uj sorozatában amit most forgat egyik színésznõvel aki modellkedik 26 éves a csaj. dalton most lessz 44 októberben. errõl paparazzi fotók is készültek. de a gyerekrõl is írtak azt hiszem hogy van egy gyereke. de azt hogy magyar gyökerei vannak azt nem írták. viszon Jovanna antonelli most forgat majd egy filmet a címe budapest és myagyarok is játszanak benne a bemutatás éve 2009.
poinsettia 2008 júl. 18. - 10:31:31 Előzmény Pink Pearl
(75/628)
Pink Pearl, köszönöm szépen a manuált, majd hétvégén kipróbálom, ha lesz rá idõm, ugyanis akkor nálam nem a szappanopera lesz a mûsoron, hanem a bádogcirkusz, vagyis a Forma 1 verseny, ahol szintén vannak kedvenc brazil szereplõim: Felipe Massa, Rubens Barrichello és Nelson Piquet Jr. :) Szerintem az autóversenyzésben brazilok semmivel sem rosszabbak, mint a futballban vagy a tévésorozat-gyártásban. :)
Na, szégyen és gyalázat, hogy nem jutott eszembe az egyik kedvenc sorozatom, a Proxima Victima, meg az sem, hogy azt Magyarországon is vetítettek, bár nem emlékszem, mi volt a címe. :( (Az eredeti azt jelenti, hogy Következõ áldozat, lehet, hogy magyarul is az volt?) Igen, Betti szerepelt benne, õ volt Olavo de Melo felügyelõ, a „klónosok” közül ott volt még Reginaldo Faria (Leonidasz), Antonio Pitanga (Tiao) és Marcus Frotta (Eskobar), aki a Homok Titkaiban is szerepelt mint Tonio, a város bolondja. Egyébként Frotta eredetileg nem színész, hanem hivatásos artista, pontosabban cirkuszi bohóc, ami nem baj, ha azt vesszük, hogy rengeteg brazil tévészínész egyenesen a divatbemutató pódiumról került a kamerák elé és nincs megáldva sem a tehetséggel, sem a szakmai tudással. Ja, a Dalvát alakító Neusa Borges szintén nem egészen szakmabeli, õ ugyanis egy nagyon híres szambaénekesnõ, aki a Klónban vállalt szerep miatt egyszer egy krimibe illõ helyzetbe is került, de ezt leginkább a saját népszerûségének köszönheti, na meg a mások mérhetetlen bunkóságának is.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 18. - 02:28:42 10/10
(74/628)
Kedves Dalma 1008!

Július 15 ? Akkor kedd óta? Megpróbálom a lényeget leírni.***spoiler***
Jade kitalál valamit Nazira "eltávolítására" és elmondja Latifának és Zoraidének.Azt mondta ír egy szerelmes levelet Nazirának mintha Edvaldo (a brazil szerelme) írta volna.Tettek rá valami pecsétet és bevizezték mintha elázott volna, hogy ne látszódjon :DDD
Nazira el is hiszi és elutazik Brazilíába és megkersi Edvaldot a táncteremben.Ott találkoznak is de aztán ezt a szálat nem folytatják.....de eltelik néhány év....Latifa kislánya kb 3-4 éves (gondolom)

Jade megint dühös lesz Szaidra mikor megint szóbakerül, hogy orvos akar lenni...Szaid viszont nem akarja elengedni.Jade kidobálja az ablakon azokat a különleges selyem szöveteket amiket Szaid hozott haza és azt kiabálja az embereknek "fogadjátok ezt Allahtól" :DDD
Mikor Szaidnak szólnak, hogy Jade kidobálja a különleges selymeket,Szaid hazamegy és olyan dühösen néz Jadera mint még soha.Jade megijed és elfut egészen Ali bácsi házáig.Ott Szaid elmondja, hogy Jade megkárosította, kidobta a vagyonát és kimondja amit Jade annyira várt...."eltaszítlak,eltaszítlak,eltaszítlak..." vagyis elválnak....azaz ez csak 3 hónap múlva lép érvénybe....mert így írja elõ a Korán ,ahogy Ali bácsi mondja.
Vagyis Jadenak 3 hónapig még vissza kell mennie Szaidhoz.
Ali bácsi azt mondja Jadenak ha letelik a 3 hónap visszaküldi õt Braziliába és Latifáéknál fog lakni és majd õ fizeti az orvosi tanulmányait...
Jade nagyon boldog, hogy már csak 3 hónapot kell várnia.Egyik nap egy szolgáló jön és szól Zoraidénak, hogy Jade rosszul lett.Zoraide átmegy hozzájuk és orvost hív.A doktornõ közli, hogy Jade terhes.....Jade döbbenten eszmél rá, hogy akkor mostantól nem számít elváltnak....
Mikor Zoraide hazamegy és elmondja Ali bácsinak, Ali bácsi nagyon boldog és Latifa is mikor telefonon felhivta õket Zoraide.....

Közben Szaid elmegy vmi vendégségbe ahol sok jónevû család és lányai vannak ott....másik feleséget keres....de Ali bácsi mindegyikben talál vmi hibát.....és lebeszéli Szaidot mindegyikrõl....
Latifa terhes a második gyerekével....

Deluza elköltözik az anyjához Parába (egy faluba) és viszi magával Leot is.Ivettet és a másik barátnõjét megkéri, hogy doktor Albierinek ne mondják meg a címét....pont miatta költözik el Leoval mert nagyon bántja, hogy Leo már a doktorhoz jobban kötödik mint hozzá...Elõször csak fél évre akart menni de évek teltek el....A doktor hiába faggatja Ivettet, nem adják meg Deluza címét.....Doktor Albieri elhatározza magándetektivet fogad, hogy megtalálja Leot....
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 17. - 16:00:39 10/10
(73/628)
Szia Poinsettia!

Igen a Homok titkai volt az egyik sorozat amiben láttam ezt a pasit és még egy másik sorozatban is, de a címére nem emlékszem.Az egy krimiszerû sorozat volt, bár több szálon futott a történet.Ott egy nyomozót játszott ez a pasi.

A képfeltöltés nagyon egyszerû.Itt a kis ablakban ahol írod az üziket,középen alul van egy olyan gomb, hogy "Tallózás".Arra kattints rá és megjelenik a saját géped tartalma.Ott csak ki kell keresned azt a mappát ahol az a kép van (gondolom a "Képek" mappa) és ha a mappa megvan,arra is rákattintasz és a mappán belül kikeresed azt a képet és arra is kattintasz és akkor kész.Utána már csak itt kell megnyomni az "elküld" gombot mint az eddigi írásos hozzászólásoknál. :)
poinsettia 2008 júl. 17. - 08:58:39
(72/628)
Pink Pearl, nem éltem ott, csak jártam. :D De szeretem brazil sorozatokat (más latin szappanoperákat nem), azért néha szoktam tájékozódni, mi újság a GLOBO táján. :) Na meg alkalomadtán leszedek innen-onnan ezt-azt, amit szívesen megnézném a tévében is… ha menne ott, de nincsen… :( Most például egy Labirinto címû minisorozatot sikerült kihalászni, nagyon klassz krimitörténet, a Klón színészei közül ott van Fransouse Fourton (Szimoni doktornõ), Stenio Garcia (Ali), Luciano Safir (Zein), Raul Gazzola (Miro), a fõszerepben viszont az, aki nem volt hajlandó klónozni magát – Fabio Assunson. :)
Visszatérve Paolo Bettihez (egyébként miért írom azt, hogy Paolo, amikor õ eredetileg Paulo? nem tudom, talán azért, mert a fickó etnikai olasz? :) ) : láthattad õt a Homok Titkai címû sorozatban, amely valamikor régen ment az m1-en, meg a Zuzu Angel címû filmben (idén március 8-án ment szintén az m1-en), ez a junta uralkodása idején megtörtént események alapján készült sztori és Paulo Betti egy Carlos Lamarco nevû brazil szabadságharcost játszik benne, másodszor, mert a Lamarco életérõl szóló filmben szintén õ volt a fõszereplõ. Egyébként nekem is van egy képem Bettirõl, csak nem tudom, hogyan lehet azt itt elhelyezni. Nem segítenél esetleg valami „manual”-lal? Elõre is köszönöm! :)
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 17. - 01:48:38 10/10
(71/628)
Igen?? Az a pasi Paolo Betti akihez Ivett hozzáment? :DDD Hát a kép alapján erre sose jöttem volna rá :DDD NEM IS HASONLIT! :DDD

De kösz az infót Poinsettia :)

Amugy ezt a pasit láttam régebben más brazil sorozatokban is, de címe nem jut eszembe.

Egyébként te honnan tudsz ennyi mindent Poinsettia? Kint éltél Braziliában talán? :)
poinsettia 2008 júl. 16. - 23:32:25
(70/628)
Pink Pearl, soha az életben nem láttam még Paolo Bettit bajusszal. :) Rá se lehet ismerni! :) Egyébként a sorozatban õ volt az a fickó, akihez Yvette hozzáment feleségül.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 16. - 22:32:54 10/10
(69/628)
Kedves Nonono!

Sokkal egyszerûbb ha te töltöd le szerintem :)
Itt az oldal ahol ott van az összes dal:http://oclone.on.neobee.net/music.htm
Itt tekerd le az oldalt alulra ahol egyenként vannak a dalok felsorolva :) Ott a "Luna" is :) Csak rákattintasz és a többi megy magától.:)

Szia Poinsettia!

Épp gondoltam rá, hogy rég írtál már ide :)
Emlékszem, hogy mondtad ezt, hogy Nazira valódi férje is színész és Paolo Bettinek hívják és Ivett révén felbukkan hamarosan de....ki az???
Én a neten rákerestem és találtam róla képet, de én nem emlékszem, hogy ez a pasi lett volna a sorozatban.Vagy tévedek?? Nem õ Nazira férje? Teszek föl egy képet.