Téma: A klón

10/10
Pink Pearl 2008 júl. 05. - 21:04:51 10/10
(48/628)
Kedves Poinsettia!

Köszi a segítséget. :)
Végül sikerült 4 számot letölteni arról az orosz oldalról,de az elsõ "szkacskálás" (:D) után többet nem jött be az az oldal.Nem tudom miért...
De én találtam egy másik oldalt,ahol szintén le lehet tölteni a Clone összes dalát.
Letölthetitek albumonként is,de a lap alján egyenként is fel van sorolva mind a 70 dal és egyenként is le lehet õket töltögetni. :)
Ez a cím: http://oclone.on.neobee.net/music.htm

Poinsettia! Lenne hozzád egy kérdésem.Ha jól veszem ki a beírásaidból akkor te beszélsz portugálul ugye?
Nekem szinte mindegyik dal nagyon tetszik.A fõcimdal,...a szerelmi téma,....a "Luna" (az Yvett-Leonzino témánál jön elõ mindig)és van egy gyorstempójú dal is amire táncolt többször már Jade és ahogy néztem a You Tube-on a további filmrészeket,még sokszor fog rá táncolni.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt portugálul vagy arabul éneklik? Én nem tudom mivel nem beszélek sem arabul, sem portugálul.

Zahme dunija zahme....vmi ilyesmi a refrén.

Itt a videoja is a You Tube-on ahol Jade táncol rá.
http://www.youtube.com/watch?v=0trleqe20gc&NR=1
Kyncsõ 2008 júl. 05. - 20:08:46 Előzmény poinsettia
(47/628)
Szia!

Nem arab.Letöltöttem a számot,amit írtál,de nem az.Már egy csomót letöltöttem és egyik sem az volt.Talán portugál,de nem biztos.Nincs más tipped,hogy mi lehet?Köszi!
poinsettia 2008 júl. 05. - 16:53:44
(46/628)
Pink Pearl, semmi baj nincs, szerintem csak egy kis félreértés történt. :) A filmek felsorolása a www.media-globo.narod.ru címû site megnyitásakor jelenik meg, de nem a címlista formájában, hanem függõlegesen elhelyezett emblémasorként. Ha jól emlékszem, A Klón fentrõl a második, egy olyan kép, amelyen van egy lencseszerû ábra, benne betûk: OCLONE. Rá kell klikkelni, és megnyílik az albumlista, ahonnan le lehet tölteni a zeneanyagot és kimásolni a tartalomjegyzékeket és a lemezek borítóit. Ez az egyik elérési út.
A többi link, amit felsoroltam – azok már direkt hivatkozások a zenei fájlokra, képi és szöveges anyag nélkül, és ez a másik letöltési lehetõség, arra az eshetõségre, ha valakinek csak zene kell, dalcímek nélkül.
Ha azt a screenshot-ot szeretnél használni, akkor be kell írnod a bal oldali rubrikába a letöltendõ fájl nevét (ez a link 7 számjegybõl álló utolsó része, pld. a Nacional album elsõ szakasza esetében a fájl neve 52O397O, a másodiknál 52O3975, mind megvan a linklistáján) és ráklikkelni a „szkacsaty” szóra. Ez lesz a harmadik módszer. :) De itt is csak a zeneanyagot lehet letölteni.
poinsettia 2008 júl. 05. - 16:07:21
(45/628)
Arab dal? Akkor ez Badema, egy Urga nevû énekesnõ elõadásában. Benne van az International albumban.
10/10
Pink Pearl 2008 júl. 05. - 16:04:02 10/10
(44/628)
Kedves Poinsettia!

Megpróbáltam rákattintani azokra az orosz linkekre (mert nekem is nagyon tetszik a film összes zenéje)de baloldalon nincs ott az a felsorolás amit említettél,ahol ki lehetne választani a filmcímek közül amit én akarok :((
Mellékelek ide egy screenshot-ot arrol amit én látok.
Mi lehet a baj? :((
Kyncsõ 2008 júl. 05. - 14:17:42
(43/628)
Sziasztok!
Én is nagyon szeretem A klónt,mindig megnézem.Imádom a zenéjét is.Nem tudja valaki,mi annak a dalnak a címe,ami akkor szokott szólni,mikor Lukas és Jade egymásra gondolnak?Lassú szám és egy nõ énekli.Ha valaki tudja a címét,légyszi segítsen!Köszi!
poinsettia 2008 júl. 05. - 13:36:09 Előzmény kicsicsilla6
(42/628)
Csilla, a zenés site címe: www.media-globo.narod.ru
ott több brazil sorozat zenéje is megtalálható, egyetlen gond ezzel a forrással, hogy ez egy orosz nyelvû site, és a kezeléséhez legalább minimális orosz nyelvtudás szükséges (és elegendõ is, mert nem Háború és Békét kell elolvasni eredetiben, hanem csak néhány utasítást). :) Megpróbálok segíteni, remélem, hogy érthetõen. :) Belépsz a site-ra, ott bal oldalon megtalálod a különbözõ sorozatok logóit, rá kell kattintani az O Clone logójára és megnyílik az az oldal, ahol fel vannak sorolva a CD-k címei és a rajtuk szereplõ zeneszámok. A számok listája alatt van olyan, hogy „Szkacska”, ciril betükkel, mint Cka,ka (ez azt jelenti, hogy „Letöltés”), 1.,2. és 3. rész. Ráklikkelsz valamelyikre, megnyílik a következõ oldal, ott a közepén lesz egy bekeretezett üres rubrika és mellette a krikszkrakszok közé elrejtett négy szám, vagyis egy belépéshez szükséges kód, amelyet be kell írni a rubrikába és ráklikkelni az alatta lévõ gombra (ha az a gomb egyáltalán megjelenik, mert néha nincs ott, és minden automatikusan megy tovább), aztán jobb oldalon egy kicsit lejjebb lesz egy olyan szó, hogy Dalee, cirill betûkkel (vagyis „Tovább”), rá kell klikkelni, és ezután a fájl már kész is lesz a letöltésre. Ez a módszer arra jó, hogy így le lehessen szedni nem csak magát a zenét, hanem a számok címeit és a CD-k borítóképeit is. Viszont van egy másik lehetõség, ugyanott, de azzal a másik módszerrel csak a zenét lehet letölteni, írott és képi anyag nélkül. Itt vannak a hivatkozások a három „alapvetõ” O Clone-lemezre – a brazil nemzeti vetítésnél használt zenére, az „export” változatra és a Marcus Viana Maktub címû albumára:

***moderálva***

Itt az elsõ rákattintásra egybõl megjelennek a krikszkrakszba rejtett kódszámok, a további teendõk már le vannak írva az elõzõ „manuál”-ban. :) A letöltés ingyenes, az anyag a legutóbbi frissítés után egészen augusztusig hozzáférhetõ. Sok sikert és jó szórakozást a zenéhez! :)
poinsettia 2008 júl. 05. - 12:13:56 Előzmény LillaXD
(41/628)
Pink Pearl, LillaXD, nagyon szívesen máskor is. :)

Pink Pearl, a Szaid iránti szimpátiáddal nem vagy egyedül, nekem is sokkal jobban tetszik ez a fickó, mint az „elvarázsolt”, de valójában csak lusta, önzõ, felelõtlen és önállóságra képtelen Lukasz. Ez már nem borjú, hanem egy kész barom. :( Még smucig is milliomos létére, egy szál virág nem sok, de ezzel sem kedveskedett Zsádinak egyszer sem, bezzeg Szaid a sok ajándékával… :) Nem csak nekünk, de a brazil nézõk többségének is nagyon tetszet Szaid, így a sorozatkészítõknek késõbb muszáj volt átalakítani a karakterét és sokkal gonoszabb és diktatórikusabb figurát csinálni belõle, mert máskülönben teljesen érthetetlen volt a közönség számára az, hogy Zsádi miért nem akar együtt élni ezzel a derék emberrel és folyton csak a jó szóra sem érdemes Lukasz után sóvárog. Az, hogy Szaid korlátozza a felesége mozgásterét és igyekszik kontrollálni a cselekedeteit, abból a kényszerhelyzetbõl adódik, amelyet Zsádi maga teremtette meg az enyhén szólva rizikós viselkedésével és ezzel végleg eljátszotta a férje bizalmát. Az araboknál nagyon fontos a család renoméja, és ha egyértelmûen kiderülne mindenki elõtt, hogy Szaid Rachidi felesége megcsalja az urát, vagyis megbocsáthatatlan szégyent hoz az egész famíliára (kettõre is), Szaid kénytelen lenne elválni a „becstelen nõtõl” (ez a minimum, de rosszabbra is fordulhat a dolog, ha két olyan erkölcscsõsz, mint Abdul és Nazira, „belesegítenek” a helyzet megoldásába), akár saját akarata ellenére is, és hogy arra ne kerüljön a sor, igyekszik saját felügyelete alatt tártani az asszonyt és elejét venni minden esetleges veszélyes afférjának.
Ami a „Lukasz” Benicio külsejét illeti… hát… a tehetsége minden bizonnyal jobb, mint a külseje. :) Ezt a szerepet eredetileg más színésznek szántak, Fabio Assunsonnak (az m1-en valamikor régen vetített Por Amor címû sorozatban Benicio és Assunson testvérek szerepét is alakítottak, bár egyáltalán nem hasonlítanak egymásra, Assunson sokkal jobb megjelenésû és egyébként is egy sexszimbólumnak számít Brazíliában, Benicio viszont inkább „intellektuel” hírében áll), de õ nem vállalta a „3 in 1” feladatot, és úgy került a képbe a jelenlegi Diogo-Lukasz-Leo. Zsádi szerepére is egy másik színésznõt hívtak, Leticia Spillert, ami önmagában egyáltalán nem volt jó ötlet több szempontból is, például amiatt, hogy Spillernek kb. olyan a kolorisztikája, mint Nicole Kiddman-nak: vörös hajú, kék szemû, nagyon fehér bõrû nõ, akirõl sok smink és festék ellenére sem lehetett volna elhitetni a nézõkkel, hogy ez egy arab csaj. :) Szerintem az etnikai olasz Giovanna Antonellire sokkal jobban passzol ez a szerep, akárcsak a szintén olasz származású Leticia Sabatellára a Latiffa szerepe. Ja, a Latiffa férjét, Mohamedet alakító Antonio Calloni is etnikai olasz, meg „Nazira” is, a Zsádi második férje, Zein (Luciano Safir) és a Szaid második felesége, Rania (Nivea Stellmann) viszont zsidó származásúak, Ali bácsi (Stenio Garcia) pedig etnikai spanyol… szóval, ilyenek eredetileg a sorozatbeli „arabok”. :)
kicsicsilla6 2008 júl. 03. - 22:44:50 Előzmény poinsettia
(40/628)
Kedves poinsettia!

Légyszi küld el nekem (ide a fórumra), ha nem nagy kérés azt a linket, ahol megtalálható a sorozat zeneanyaga!!!Elõre is köszi! Csilla
10/10
LillaXD 2008 jún. 29. - 18:44:58 10/10
(39/628)
Köszönöm Poinsettia!
10/10
Pink Pearl 2008 jún. 28. - 17:11:47 10/10
(38/628)
Kedves Poinsettia!

Köszönöm a választ.

Egyébként szerintem a filmben sem ellenszenves az a karakter akit Dalton Vigh alakit.:) Miért lenne az? :)
Nekem kezdettõl nagyon tetszik. :) Nemcsak azért mert jóképû,de a személyisége is (a filmbeli) nagyon szimpi.Hiszen imádja Jadet.Kényezteti,elhalmozza mindennel,imádja mindazok ellenére amiket Jade csinál.Még a hamis "véres lepedõt" is képes volt produkálni,pedig egy tipikus arab az NEM ILYEN! Egy tipikus arab ilyenkor mindig visszaküldi a "nemszûz" nõt....sõt gyakran meg is öli,hiszen az arab törvények szerint ilyen esetekben megteheti büntetlenül.

Egy dolog van ami nem szimpi a filmbeli karakterében Szaidnak.A tulzott uralkodás,amivel meg akarja szabni Jade hova mehet és hova nem...csak vele mehet ki a házból...de valahol ezek is a szerelmébõl fakadnak mert imádja Jadet :)

A férfi fõszereplõ Lukas nekem kezdettõl baromi ellenszenves.Málészéjú, béna, bamba borjú! Kinézetre sem joképû...legalábbis nekem nem tetszik.Szerintem semilyen szempontból nem olyan mint egy "hõsszerelmes"......
poinsettia 2008 jún. 28. - 15:27:30
(37/628)
Nazira életében egyszer majd megjelenik a mesebeli herceg, fehér lovon (szó szerint, nem viccelek), de ki lesz az a „herceg”, nem mondom meg, mert a fickó hamarosan megjelenik a sorozatban, nem Nazira kérõjeként, hanem más apropóból, a romantikus egymásra találásukra viszont csak a sztori végén kerül sor, úgyhogy nem érdemes már most lelõni a poént.
„Nazira” civil neve Eliane Giardini (Eliani Zsardini), két lánya van, Juliana és Marianna, a férje egy Paolo Betti nevû színész, aki nagyon népszerû Brazíliában nem csak szakmai sikerei révén, de a politikai tevékenysége miatt is. Egyébként nemsokára õ is megjelenik a sorozatban, Yvette oldalán.
Dalton Vígh saját bevallása szerint tud magyarul, de inkább passzív szinten, vagyis nem gyakorolja a nyelvtudását. Van egy tinédzser korú lánya, nem tudom, hogy ez saját vagy nevelt gyereke, ez nem derült ki az interjúból. Viszont kiderült, hogy jelenleg 43 éves színész maximum csak a külsejével hasonlít Szaidra, a természete egészen más. Ezt tanúsítja a sorozatbeli „felesége” Giovanna Antonelli is, aki azt mondta, hogy Daltonnál kedvesebb, intelligensebb és megértõbb munkapartnert egyik színésznõ sem kívánhat magának, és hogy neki néha nehezére esett veszekedni a kamerák elõtt ezzel a szimpatikus és jópofa emberrel, akivel pár perccel a felvétel elõtt még olyan jókat röhögtek együtt.
10/10
Pink Pearl 2008 jún. 28. - 03:00:55 10/10
(36/628)
Sziasztok!

A Nazirát játszó színésznõnek mi a neve?

A Szaidot játszó Dalton Vigh-nek van gyereke? És beszél magyarul legalább egy kicsit? Vagy a szülei nem tanították magyarul? :)
10/10
LillaXD 2008 jún. 27. - 20:20:21 10/10
(35/628)
Nazirának lesz férja???
poinsettia 2008 jún. 22. - 16:56:39 Előzmény Hajniczy
(34/628)
Szia poinsettia!!!! Szeretnék tõled kérni vmit!!! nem nagy dolog! A helyzet az ,h jövõhéten(hétfõ ,kedd ,szerda,csütörtök)kirándulni leszek,és nagy valószínûséggel nem látom majd a kedvenc sorozatomat!!! Szeretném ha leírnád nekem a 4 rész tartalmát!Elõre is nagyon köszönöm! Ha nem akarod itt leírni akk az e-mail címem: fenyesdalma@freemail.hu! Dalma
----------
Dalma, a 36. és 37. részt már átküldtem a címedre, majd jön a másik kettõ is. :)
--------
Tud valaki egy olyan oldalt ahol az összes rész fent van magyarul?És esetleg le is lehet tölteni?Mert kb. még két hétig tudom nézni a sorozatot és utána költözünk és ott nem lesz Zone Romantica.Fontos lenne mert imádom ezt a sorozatot!!!!
---------
Sajnos errõl nincs tudomásom. :( Viszont tudok egy helyet, ahol megvan a sorozat zeneanyaga, és le is lehet tölteni, bár egy kicsit körülményesen, de jó minõségben.
--------
sziasztok, ha jól emlékszer valaki azt irta egyszer hogy Jadanak van a valós életben egy gyermeke Lucastól! ez igaz? és akkor õk házasok is? vagy már elváltak?
légyszi valaki válaszoljon
--------
Én voltam ez a bizonyos valaki. :) Igen, ez igaz, hogy Giovanna Antonellinek van egy fia Murilo Beniciótól, ugyanis „Zsádi” és „Lukasz” 6 évig éltek együtt és valamikor tavaly váltak külön, méghozzá békésen, botrányok nélkül és jó barátságban. Viszont „Maiza”, vagyis Daniella Eskobar és Jayme Montjardim, a sorozat fõrendezõje már régóta házasok és most is azok. „Szaidnak” a sorozatbeli szerepével ellentétben nincs egyetlenegy felesége sem, csak egy barátnõje híres brazíliai tévériporternõ személyében, és õk ketten már több mint tíz éve vannak együtt. Egyébként „Szaid” - polgári nevén Dalton Vígh – magyar származásúnak válja magát, teljes joggal, mert a nagyszülei annak idején Budapestrõl vándoroltak ki Brazíliába.
-------
és még egy kérdés! Ivett és Lucas apja még összejönnek?
-------
Még számtalanszor. :)
10/10
LillaXD 2008 jún. 22. - 16:20:32 10/10 Előzmény Hajniczy
(33/628)
Még összejönnek és a végén ikereik is születnek:)
10/10
Hajniczy 2008 jún. 21. - 21:02:25 10/10
(32/628)
és még egy kérdés! Ivett és Lucas apja még összejönnek?
10/10
Hajniczy 2008 jún. 21. - 21:00:01 10/10
(31/628)
sziasztok, ha jól emlékszer valaki azt irta egyszer hogy Jadanak van a valós életben egy gyermeke Lucastól! ez igaz? és akkor õk házasok is? vagy már elváltak?
légyszi valaki válaszoljon
10/10
Nusss......y 2008 jún. 21. - 13:10:57 10/10
(30/628)
Sziasztok!

Tud valaki egy olyan oldalt ahol az összes rész fent van magyarul?És esetleg le is lehet tölteni?Mert kb. még két hétig tudom nézni a sorozatot és utána költözünk és ott nem lesz Zone Romantica.Fontos lenne mert imádom ezt a sorozatot!!!!
poinsettia 2008 jún. 18. - 22:56:24
(29/628)
Nem lesz. :)