Téma: A klón

jade65 2009 febr. 15. - 11:57:17
(448/628)
Sziasztok!
már régóta nem olvastam , a levélfolyamot, de most bepótoltam.
1./ Arra voltam kiváncsi, Carla hogyan lett terhes Tavinhotól.(mert mivel a sorozat néha olyan vontatott, kihagytam részeket. Gondolom más is csinál ilyet :-).) Hát, rittig akkor lett terhes! De vajon hogyan?Nos a sejtésem igaznak bizonyult. mert elolvastam a Fórum korábbi hozzászólásait! Ravasz, nagyon ravasz :-))
2./olvastam azt is, hogy az UPC csomag nem tartalmazza valakinél a Zone Romantica tv csatornát. Ez sajnos ugy igaz, hogy itt Bp-en kerületenként változik a kinálat. Az alap általában ugyanaz de 1-2 csatorna más. Állitólag azért mert a lakosság összetétele, kiváncsisága más természetü, egyszerüen más érdekli. pl a 8. kerületben is van olyan csatorna, ami itt Zuglói kinálatban nincs.
3./Sajnos a drogos vonal nekem unalmas nagyon, és ha az ott valoban ilyen probléma nem értem mire vártak szegény Mel ügyében. De a sorozat a drogos téma miatt kapott Braziliában dijat. Sikerült a szerzõknek megutáltatni velem szegény Melt, korábban már kinem állhattam Alicinhát (még Albieriéknél lakott). Mostanában még a hangot is kikapcsolom, ahogy orránál vezeti még mindig szegény Holdkoros Tonhot (a Homok titkából). A 3 szülõ egyhelyen dolgozik Ferrázéknál és nem ülnek össze gyermekeik miatt, akik gyerek koruk óta barátok!!! Miért titkolják egymás elött a gyermekeik drog függõségét és annak megoldhatóságát???!! Maysa maga okozta Mel függõségét, mert nem fogadta el lánya viselkedését már gyerek kora óta.MIndig olyan ruhákat akart rá aggatni, amit Mel látni sem akart. Xandét sem fogadta el, mert nem milliomos családban nõtt fel. Az embert magát sohasem látta, csak a felszin érdekli Mayshát. Most hogy találkozott férje klónjával ugy látom helyre billent. De Mel miatt, én azt mondom õ a hibás.
10/10
offtopic
Mannamó 2009 febr. 11. - 20:26:12 10/10 Előzmény Kacatka01
(447/628)
Kedves Kacatka!
Hálásan köszönöm a segítségedet:):)Újra letöltöttem,majd (úgy tûnik)sikerült kicsomagolnom is.Köszönöm a kedvességedet neked és kymarának is.Jó éjszakát!
Kacatka01 2009 febr. 11. - 15:20:57
(446/628)
A számítógéped, vagy notebookod START menüjére ha ráklikkelsz, van ott alul egy olyan, hogy KERESÉS, egy kis nagyitó ikon van elõtte. Klikkelj arra, és azon belül arra, hogy fájlt, vagy mappát keressen, írd be azt a címet amit ide is bemásoltál, vagyis ami kb. a fálj neve lehet, és ha valóban letöltötted már a gépedre akkor meg fogja találni. Remélhetõleg. Ha megvan, kiírja az elérhetõségét is a fájlnak, vagyis, hogy hol találod. Total commanderben a legegyszerûbb ha megkereseb a fáljt, és utána felül kiválsztod a "Kicsomagolás' pontot és kész is. Sok sikert! :)
10/10
Mannamó 2009 febr. 11. - 12:48:46 10/10
(445/628)
Szia!
Köszönöm a gyors választ,de nem tudom kicsomagolni,mert hétfö óta nem találom,mint írtam nem vagyok valami szám.gépes zseni.Hol találhatnám meg v.mint írtam töltsem le újból és akkor tudom kicsomagolni?Valószinû ezt hétfõn nem tettem meg.Segítség!!!
kymara 2009 febr. 11. - 11:52:50
(444/628)
Ha letöltötted, ki kellene csomagolni egy mappába, és hallgathatod is.
10/10
Mannamó 2009 febr. 11. - 09:01:02 10/10
(443/628)
Üdvözlök mindenkit!
Még új vagyok a fórumon,de minden bejegyzést olvastam amit írtatok.Én is nagyon szeretem A Klónt,bár amikor még kezdték idegenkedtem tõle,attól függetlenül,hogy érdekel az arab kultúra.Az elején néztem is meg nem is...most már sajnálom,h.az elején nem figyeltem elég jól,vagy kimaradt rész is.Szokatlan sorozat,valami új,más,mint a megszokott sorozatok.Szépek a szereplõk,a tájak,érdekes dolgokat tanulhatok a filmbõl.A zenéjét is imádom.Itt kérném a segítségeteket.Sajnos nem vagyok egy "kompjúter zseni".Sajnos.Sikerült letölteni /rapidshare,freeuser,download/,ki is jött valami,h.sikerült,de akkor biztos nem jól csináltam valamit,nem mentettem vagy valami,mert azóta hiába keresem sehol sem találom.A levelezös letõltések listámon jelenik meg csak ikonja,de nem lehet megnyitni.Kérlek benneteket segítsetek nekem ha tudtok,mit tegyek?Töltsem le újra?
Innen töltöttem le:http://rapidshare.com/files/112333699/Novela_El_Clon_-_El_Clon.rar
Elõre is köszönöm a segítségeteket!Szép napot kívánok nektek!
poinsettia 2009 febr. 07. - 15:16:40
(442/628)
Pink Pearl, ez a Jade nevû lökött kalandornõ majd anyaként is leszerepel nullára, legalábbis az én szememben. :(

Más téma, a Klón alkotóival kapcsolatos. Idén januárban GLOBO bemutatta a Maysa Matarazzo énekesnõrõl szóló 9 részes sorozatot, Jayme Monjardim (a Klón rendezõje) új munkáját, ahol a rendezõ és Daniela Escobar (Klónbeli Maysa Ferraz) fia is szerepelt, méghozzá saját apját kellett alakítania, ugyanis a néhai világsztár Maysa Matarazzo az idõsebbik Monjardim édesanyja volt, és a srác állítólag kiköpött olyan, mint az apja fiatal kiadásban. :) Egyébként a sorozat nagyon jó, látványos, sok zenével és eléggé hitelesen ábrázolja a 60. évek világát, nem beszélve arról, hogy érthetõ módon igen nagy személyes motiváció is érzõdik benne. Itt van néhány ismertetõ klip, Maysa Matarazzo szerepében Larissa Maciel.

http://www.youtube.com/watch?v=lwcnqTlujk4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=anE9mcvtl28&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=v_5M9m5EiFU&feature=related

Itt meg az igazi Maysa Matarazzo és a híres rumba az Orpheo Negro címû filmbõl:

http://www.youtube.com/watch?v=22DEBZzi_vE&feature=related
10/10
Boyocka 2009 febr. 07. - 11:21:01 10/10 Előzmény monika0104
(441/628)
A drogosokat nem szanatóriumba viszik hanem elvonóra!! :DDD
Én majd vasárnap nézem meg a pénteki részt mert lemaradtam!
9/10
monika0104 2009 febr. 06. - 16:08:17 9/10
(440/628)
Hát igen Melt is végre elvihetnék a szanatóriumba, mert most otthon is folytatja azt amit elkezdett.Most kiváncsi vagyok mit akar mert azt mondta az anyáéknak segítsenek neki.
Kiváncsi vagyok eszébe jut-e valakinek, hogy elvigyék a szanatóriumba, vagy arra még várni kell.
Hát Jade egyre jobban belekeveredik a dolgokba és egyre jobban elvágja maga alatt a fát.Ezt megint jól elintézte.Most már várhat Zeinre.De most a Leó megint a sivatagba megy biztos találkoznak megint.
Hát én Beta helyébe biztos most lecsapnék Zeinre.
10/10
Boyocka 2009 febr. 06. - 14:45:28 10/10
(439/628)
Egyetértek veletek! Bár sajnos Jáde nem szerelmes Zeinbe, de szerintem elég butus volt, mert arra nem gondol, hogy mivan akkor ha nem Zein hívta? Ez annyira logikátlan...
Szóval Jáde ezt jól megcsinálta magának...
És most hirtelenjében Said mégis visszafogadná? (Legalábbis ezt mondta Kadizsának.)
Bár szerintem ebbõl sem lesz semmi...
Õszinte leszek, én már néha unom az egészet...
Unalmas... Olyan lassan történik minden, és csak húzzák az egészet, meg ez a Mel is egyre jobban kiakaszt. Lobatot is ki nem állhatom...
offtopic
Isad 2009 febr. 05. - 20:14:20
(438/628)
Köszi!
10/10
Pink Pearl 2009 febr. 05. - 20:13:22 10/10
(437/628)
Igen zeno91! :))))))
Jade egy buta liba, hogy eldob egy ilyen pasit :(
A történet meg egyre nyakatekertebb,hogy mikor végre igent mondana Zeinnek, az nem hallja :((((((((
Jajj hát ez már nagyon bosszantó :((((
10/10
offtopic
Pink Pearl 2009 febr. 05. - 20:11:19 10/10
(436/628)
Ez a jelszó: oclone.on.neobee.net
offtopic
Isad 2009 febr. 05. - 19:54:03
(435/628)
Sziasztok! Én nem vagyok nagy sorozat-rajongó, de "A KLÓN" kivétel. Még külföldön kezdtem el nézni (az elejét sosem láttam, sajnos), aztán itthon folytattam :-)
Általában hét közben felveszem a részeket, és hétvégén megnézem, mert úgy izgalmasabb, ha mindjárt 5 részt láthatok.
A gondom az, hogy töltögetem le a zenéket, de lejátszani nem tudom, mert jelszót kér, de azt nem tudom honnan venni? Tudtok ebben segíteni?
zeno91 2009 febr. 05. - 18:57:18
(434/628)
Csak most láttam a tegnapi rész végét.Nem hiszem el,hogy Zein nem hallhatta Jade szerelmi ígéretét!S amilyenek a forgatókönyvírók,tuti,hogy nem is fogja megtudni,hogy Jade érez iránta valamit. Pedig ez a pasi a tenyerén hordozná!
zeno91 2009 febr. 05. - 18:49:47
(433/628)
Zein aztán ért a romanticához!
Pink Pearl nem osztozkodsz?
10/10
offtopic
Annamari1 2009 febr. 04. - 21:53:50 10/10 Előzmény Pink Pearl
(432/628)
Szia!

Nekem nem jelenik meg az oldal, hanem alul egy kis lejátszó, ami nekem nem mûködik... Nem tudom, mi lehet a baj...
10/10
offtopic
Pink Pearl 2009 febr. 03. - 22:37:10 10/10
(431/628)
Szia!

Amikor rákattintasz a "download" feliratra a kiválasztott szám mellett, utána megjelenik egy másik oldal "RapidShare" felirattal.
Kicsit lejjebb tekerve az oldalt ott látsz 2 olyan óraszerûséget. A baloldali alatt kattints rá a "free user" gombra utána mutatja, hogy hány másodperc amíg megjelenik a "Download" gomb (kék színnel) amikor arra rákattintasz akkor már ténylegesen a gépedre tölti.
10/10
Annamari1 2009 febr. 03. - 22:30:30 10/10
(430/628)
Sziasztok!

Elkéne egy kis segítség... A megadott oldalon a lap alján lévõ zeneszámokat nem tudom letölteni. Van valami bravúrja? Elõre is köszi a választ.
poinsettia 2009 febr. 01. - 23:50:34
(429/628)
Boyocka, nincs mit. :)

Kacatka, nagyon helyes! :D Nem szabad egy ilyen klassz fickót csak úgy hagyni parlagon heverni. :DD Nem félsz a konkurenciától? :) Nem magamra gondoltam, nekem már megvan brazil kedvencem, sõt, kettõ is, és egyikük se színész, úgyhogy felõlem itt szabad a pálya. :D
Láttam "Karlát" új szerepében az Indiai Útak-ban, nagyon jól néz ki ott híndú jelmezben.