Téma: A klón

10/10
cata 2009 jan. 05. - 16:50:03 10/10
(328/628)
Egyébként találtam egy filmet amit Glória Perez írt és játszik benne Jade, Yvete, Mohamed, Albieri, Amim, Dallva, Norma, Laurinda és Tavinho. Biztosan nem lehet rossz. A címe:(Amazonia: De Galvez a Chico Mendes)
10/10
cata 2009 jan. 05. - 16:20:41 10/10
(327/628)
Remélem nem haragszik rám senki! Légyszi!!!!!!!!
10/10
cata 2009 jan. 05. - 16:17:48 10/10
(326/628)
Bocsi a félreértésért!!!! Én ezzel senkit nem akartam megbántani. Persze én is jobban szeretném hogy folytassák! Ezzel elnézést kérek fõleg Pink Pearltõl és mindenkitõl!!!! Én nem akartam megbántani ezzel senkit! De tényleg! És remélem igaz amit mondott a Zone Romanticás nõ!
10/10
Boyocka 2009 jan. 05. - 16:01:35 10/10
(325/628)
Ez éved szerint van szerintem. a 176. résztõl ez a II. évad, azért jelzik mindenhol, hogy 1. rész. :)
Mindenesetre mindenki boldog most, hogy kiderült félreértettük az egészet, de hát félreérthetõ is volt.
...
poinsettia 2009 jan. 05. - 13:56:30
(324/628)
Boldog Újévet mindenkinek! :-)

Pink Pearl, osztom a Kacatka véleményét, hogy te félreértetted a Cata szavait. Szerintem sincs ott semmiféle rosszindulat, inkább egyfajta optimista beletörõdés, hogy ez van és ezt is lehet szeretni (pontosabban, nézni más híján), legalábbis addig, amíg Romantica nem kegyeskedik prezentálni nekünk a Klón folytatását. :) Egyébként ezt a 175 részes terjedelmet már a kezdettõl fogva jelezte a UPC-rendszer, és én akkor azt hittem, hogy itt a sorozatanyag tömörítésérõl van szó, akárcsak az olaszoknál, ahol a Klón 180 részbõl állt, mivel kivágtak onnan a fárasztó narkósdumákat meg hasonló feleslegeket, de késõbb kiderült, hogy a magyar verzióban a terjedelem megmaradt az eredeti formájában, és a 175. résznél még messze nincs vége a sztorinak. Remélhetõleg majd egyszer lesz, mert kötve hiszem, hogy Romantica darabszámra vásárolja Globo-tól a Klón egyes részeit és csak a 175 darabra tellett a pénzébõl, de az utolsó szakaszra már nem. :D
10/10
Boyocka 2009 jan. 05. - 12:37:18 10/10
(323/628)
HURRÁ ÉJJEN!!!!!!!!!!! :D
Feldobtad a napom a mai életemelsõ fogtömésem után!!! :D
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 05. - 12:33:34 10/10
(322/628)
Na visszahívtak és azt mondták NEM FOG MEGSZAKADNI SOROZAT :))))
A hölgy azt mondta, hogy az újságokban nem tévednek amikor azt írták, hogy ma esete 9-kor az elsõ rész lesz, csakhogy az a MÁSODIK ÉVAD ELSÕ RÉSZE, vagyis az egész sorozatnak a 176. része lesz ma:))))
Tehát a lényeg, hogy NEM FOG MEGSZAKADNI :))))))))

Hát remélem tényleg így lesz, hiszen a Zoneromantika képviselõje mondta! :))
A mûsort külföldön szerkesztik és tõlük kapta ezt az infot a hölgy amit nekem mondott.

Na akkor mély levegõ, nyugi és megnyugodhatunk :)))
10/10
Boyocka 2009 jan. 05. - 10:12:34 10/10
(321/628)
Sziasztok!!

Teljesen egyetértek Pink Pearl-el!
És igazából ezekhez annyi lenne a hozzászólásom, ha esetleg mégis elkezdik estétõl ismételni, hogy az egy dolog, hogy ismétlik de mi van akkor ha durván 8 hónap múlva se fejezik be? Hm? Vagy ha most megszakítanák és ha meg van az összes rész akkor folytatnák onnan ahonnan abbahagyjták.
Ez lenne a logikusabb nem az, hogy elölrõl kezdik..
Ez maximum csak még több nézõt vonz vagy pedig mindenki nézheti elölrõl aki nem látta az elsõ részeket de ez is butaság mert fenn van youtube-on még ha nem is magyarul de a lényeget mindenki felfoghatja...
Oltári nagy ÁTVERÉS lesz ez a nézõknek az biztos!!! De, hogy ennyire nem érdeklik õket, hogy a nézõk mit gondolnak, hogy a levelekre sem válaszolnak, akkor remélem telefonon már lesz valami, de Kedves Pink Pearl, ahogy a romanticát eddig megismertük, én már azon sem lepõdnék meg, ha nem hívnának vissza...Bár mint tudjuk a remény hal meg utoljára.
Sok sok sok sikert és nagyon szurkolok mert nagyon nem szeretném ha elõrõl kezdenék...:(:(:(
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 05. - 09:55:10 10/10
(320/628)
ÚJ FEJLEMÉNY!!!!!!!!
FIGYELEM!!!!

Felhívtam azt a számot ami a Zoneromantica oldalán található vagyis a 373-0806 -os telszámot!

Vázoltam a hölgynek, hogy mi lenne a kérdésem és, hogy IGAZ-E, hogy ma megszakítják a Klón címû sorozatot....mert ha igen az felháborító lenne és a NÉZÕK BECSAPÁSA!
A hölgy hangjából érzõdött, hogy fogalma sincs mirõl van szó....arra se tudott válaszolni, hogy igaz-e vagy sem és hogy MIÉRT kéne ezt megszakítani a 175. résznél amikor még hátravan 75 rész???
Azt javasolta írjak e-mail-t és majd válaszolnak.....nade erre mondtam, hogy ERRÕL IS HALLOTTAM, hogy soha nem válaszolnak a levelekre!
Kértem, hogy adja meg a vezetõ számát vagy azé az emberét aki ezt eldöntötte! Erre azt mondta a hölgy, hogy adjam meg a tel számomat és õ megkérdezi az illetékest és visszahív! Ez kb 20 perce történt vagyis ma délelõtt 9:30-kor.....VÁROM A VISSZAHÍVÁST!

DE TI IS TELEFONÁLJATOK!!!!! MINÉL TÖBBEN!!!!!!!!!!!
NE HAGYJUK EZT SZÓ NÉLKÜL!!! EZT NEM TEHETIK MEG, HOGY ESTE 9-kor MEGSZAKÍTJÁK ÉS ÚJRAKEZDIK A KLÓNT!!!

MNDENKI TELEFONÁLJON!!!!!!! 373-0806
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 05. - 05:49:50 10/10
(319/628)
Csináltam egy "A KLÓN" címû topikot a ZoneRomantica honlapján is! Írjatok oda is ti is!
Bár elég nyakatekert módon lehet ott megtalálni dolgokat és folyton hibaüzenetet ír ki a rendszer, de ettõl ne ijedjetek meg!

Tehát elõször kattintsatok ide: http://www.hu.zoneromantica.tv/Forum/
(felül a zászlóknál állítsátok be a magyar nyelvet ha elõször angolul jelenik meg az oldal)

Tehát ha bent vagytok a Fórumban, kattintsatok arra, hogy "Júdás asszonya" és utána már látszani fog az általam nyitott KLÓN topik.
Természetesen csak regisztrált tagok írhatnak oda is.
Az alap beírásom az volt, hogy csak annyit írtam, hogy "PRÓBA" és utána írtam egy kis szöveget.
Az egyes üzenetek olvasása is kissé nyakatekert ott....az alap üzenet alatt rá kell kattintani arra, hogy "RE:A KLÓN" vagy jobboldalt fölül arra a gombra, hogy "következõ üzenet" . Így lehet olvasni.
Ha reagálni akartok, akkor arra kell kattintani, hogy "válasz erre az üzenetre".
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 04. - 20:02:15 10/10
(318/628)
Kacatka!

Tudom, hogy Cata beírásában olyan mondat IS (!) volt ami csak azt sugallta amit te mondtál, vagyis csak arra utalt, hogy "ha már már félbeszakítják...jobb mintha egyáltalán le se adnák"

De volt 2 olyan mondat ami igenis egy ROSSZINDULATÚ megjegyzés volt! Ez a 2 mondat:
" Szerintem nem lenne rossz ha újrakezdenék!!"
" És különben is, annyi jó rész volt amit szerintem mindenki megnézne újra nem?"

Tudod Kacatka aki valóban a NORMÁLIS folytatást várja mint te vagy én és még sokan az SOHA NEM ÍRNA ilyet, hogy " Szerintem nem lenne rossz ha újrakezdenék!!"

Ez a mondat igenis azt bizonyítja, hogy Cata helyeselné az újrakezdést sõt még drukkol is érte. A mondat végén levõ kettõ darab felkiáltójel is ezt bizonyítja.Az ember olyan mondatok végére tesz több felkiáltójelet amit nyomatékosan akar kihangsúlyozni.

Az pedig, hogy "annyi jó rész volt benne" az nem jelenti azt, hogy EMIATT újranézné bárki szívesen úgy, hogy elõtte nem nézhette végig!
Az újranézéssel semmi gond de ELÕBB ADJÁK LE VÉGIG VAGYIS MIND A 250 RÉSZT!!!

HA FÉLBESZAKÍTJÁK AZ A NÉZÕK ÁTVERÉSE ÉS SEMMIBEVEVÉSE LENNE!!!!!
Kacatka01 2009 jan. 04. - 19:45:48
(317/628)
Pink Pearl! Szerintem te teljesen félre értetted a Cata hozzászólását. Nem annak drukkol, hogy elõrõl kezdjék, sõt még csak nem is kívánt rosszat, nem tudom te mit olvastál, már elnézésed kérem... :) Hisz õ csak annyit írt, hogy ha már választani kell aközött, hogy végleg leveszik mûsorról, vagy újra elkezdik, akkor inkább már jobb az, ha újra kezdik. És, hogy egyébként is biztos szívesen nézzük meg újra a régebbi részeket, de semmi rosszindulat nem volt a mondani valójában.

Zeno91: Teljesen egyet értek azzal amit írtál. Elég nagy öngól lenne a Romanticának. Fõleg mivel valóban rengeteg olyan ember nézi ezt a sorit, aki egyébként nem nézte eddig a Romantica csatornát. Meg úgy alapból én sem értem, nagyon nem értem, hogy mi ez az újra kezdés dolog??? Romantica nem szokott ilyet csinálni. Elõrõl kezdi késõbb, amikor már rég lement végig a sorozat, ahogy Pink Pearl is mondta. Szóval én amondó vagyok, hogy ez csak egy elírás lesz a port.hu részérõl... legalább is merem remélni...

p.monika14: ahogy már zeno91 is leírta a youtube-on fent vannak a spanyol szinkronos Klón részek, 9 perces részekben, ezek azonban csak "resumen"-ek, vagyis összefoglalók, a részek összefoglalói, a fontosabb történésekkel. Sajnos tehát nem egész részek. Azt nem néztem még meg eddig, hogy meddig vannak meg.
zeno91 2009 jan. 04. - 19:26:31
(316/628)
Igazad van Pink Pearl!Bele sem mertem gondolni.De így még borzasztóbb.Ez nem az érdeklõdés "ébrentatása" a romantica részérõl,hanem rohadt nagy kitolás a klón nézõivel szemben.Bánom is én,kezdjék el ismételni,de közben folytassák!!!!
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 04. - 19:18:06 10/10 Előzmény zeno91
(315/628)
Kedves zeno91!

Nem fél évet hanem nyolc hónapot kéne várni, ha tényleg elõrõl kezdenék!!! Hiszen május eleje óta vagyis nyolc hónapja megy már.Egy hét alatt 5 rész megy le, ha elosztod a 175-öt 5-tel az ugyebár 35 hét vagyis durván nyolc hónap....vagyis valamikor szeptember elején láthatnánk a folytatást...

Kedves cata!
Nagyon meglep amit ma írtál! Még, hogy "nem lenne rossz" ha újrakezdenék?????? DE IGENIS ROSSZ LENNE!!!!!!!! Hogy lehetsz ilyen rosszindulatú, hogy annak drukkolsz, hogy szakítsák félbe és kezdjék elõrõl??? Ha netán arról van szó, hogy te nem az elejétõl láttad és EMIATT mondod ezt, az egy ronda, önzõ és rosszindulatú dolog!!! A Romantica csatornán folyton ismételnek minden sorozatot úgyis.A Juan atyát is és jópárat leadtak már többször de VÉGIG!! Vagyis akkor kezdték újra amikor egyszer már lement VÉGIG!!

És reagálva erre a mondatodra ahol ezt írtad: " És különben is, annyi jó rész volt amit szerintem mindenki megnézne újra nem?"

Cata! NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Legalábbis így ebben a formában, hogy félbeszakítják a befejezés elõtt ÍGY NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Velem is elõfordult, hogy többször megnéztem egy filmet vagy sorozatot (napersze nem ilyen hosszú sorozatot csak kisebbet)ha nagyon tetszett, de nem úgy, hogy elõször megnézem félig vagy háromnegyedig és utána megint elõrõl......
Ha te lemaradtál az elejérõl kedves Cata akkor biztos lesz még módod máskor megnézni, mivel itt folyton ismételnek. De azért MERT TE nem láttad esetleg, azért nem illendõ másoknak rosszat kívánni! Mert ha te annak drukkolsz, hogy hétfõn kezdjék újra, azzal csak azt bizonyítod,hogy rettenetesen rosszindulatú ember vagy és rosszat kívánsz másoknak!!
zeno91 2009 jan. 04. - 19:13:51 Előzmény cata
(314/628)
Az ellen semmi kifogásom,hogy elkezdik újravetíteni.De az roppantul dühít,hogy a 176. részt és a végét csak több hónap múlva nézhetem meg.Ha igazán a nézõk igényeit vennék figyelembe,akkor du. 2-kor vagy este 6-kor indítanák az elejérõl,és este 9-kor pedig folytatnák tovább.Így azok is bekapcsolódhatnának ,akik lemaradtak az elejérõl,és azok is örülnének,akik eddig türelmetlenül várták a folytatást.Sõt szerintem,mi utóbbiak,még az elejét is szívesen megnéztük volna,vagyis a romantica nézettsége mindenképp nõtt volna.De ez a megoldás mindenképp csalódottságot okoz a klón rajongóinak.S a miértet végképp nem értem.Mert azt nem hiszem,hogy nem találják a végét.Az is elképzelhetetlen,hogy nem vették meg a végét.De ha ezzel a sorozattal ezt tényleg megtenné a romantica,na azal sikerülne egy jó nagy öngólt lõnie,mert ez a sorozat olyanokat is leültetett a romantica elé,akik egyébként rühellki a szappanoperákat,sõt rendszeres nézõikben is megkérdõjelezné a romantica sorozatainak megtekintésének értelmét.Minek,ha képesek hónapok után befejezés nélkül levenni a mûsorról?Remélem,azért ezt nem teszik meg.Roppant durva lenne!
10/10
cata 2009 jan. 04. - 16:44:16 10/10
(313/628)
Szerintem nem lenne rossz ha újrakezdenék!! Inkább mint hogy azt mondják hogy nem vetítik tovább!! Biztos azért mert nem találják a többi részét vagy elhagyták vagy ilyesmi. Most komolyan melyik lenne jobb? Õszintén!
És különben is, annyi jó rész volt amit szerintem mindenki megnézne újra nem?
Inkább 8 hónap várakozás minthogy sohatöbbé nem látás. Ezeket azért írom hogy ne legyetek annyira elkeseredve!!
www.oclone.eoldal.hu
zeno91 2009 jan. 04. - 15:39:40
(312/628)
Sziasztok!
Új vagyok még ezen a fórumon,de én is nagyon szeretem ezt a sorozatot.Különleges a hangulata,tetszenek a karakterek,lebilincselõ a cselekmény,fordulatos,az arab és brazil kultúra találkozása pedig csodálatos.
Megdöbbentett,amit itt olvastam: újrakezdik az egészet? Nagy kitolás lenne velünk szemben!Nap mint nap várjuk az újabb eseményeket,s akor még plusz min. fél évet kellene várni az utolsó harmadra?
Persze én is megkerestem a youtub-on/El Clon Resumen- azt hiszem a 652-ig lehet megnézni,utána már csak a Final van 10 részben,persze spanyolul.Nyilván azért ilyen sokszámjegyûek a részek ,mert 9 perces részletekben lehet megnézni.Így is érdekes,de azért már nagyon kíváncsi vagyok a szinkronizált részekre.Ez a sorozat még abban is különleges,hogy tényleg jó a szinkron.azért ez a romanticánál nem túl jellemzõ./
Õszintén szólva azt sem értem,hogy a romantica fórumán nincs a klónról topic,valószínûleg nem túlságosan éerdekli õket a nézõk vélmeménye.Sajnos!
pedig ez a sorozat messze a legjobb a romantica történetében.
p.monika14 2009 jan. 04. - 14:08:31 Előzmény Kacatka01
(311/628)
Szia engem is érdekel ez a sorozat,tényleg vége lesz?A yutubon hogyan lehet tovább nézni mert én csak részleteket találtam.
10/10
Pink Pearl 2009 jan. 03. - 18:45:28 10/10
(310/628)
Jól mondtad Boyocka "A remény hal meg utoljára"!
Én még hétfõ estig reménykedem, hogy ez az egész egy elírás csak!
Május eleje óta vagyis nyolc hónapja megy már a sorozat!!! Ez egy abszurdum lenne, hogy egy 250 részes sorozatból leadnak 175-öt és a 175. rész után elõrõl kezdik??? Még nyolc hónapot várni míg valóban FOLYTATÓDIK??? Én ilyet még nem is hallottam, hogy ilyet csináltak volna valahol egy sorozattal! De miután itt már többen is azt állítjátok, hogy már máskor is csináltak ilyet....most már elbizonytalanodtam.. :((((

A 2 SZINKRONDRAMATURG vagy fordító akik régebben írogattak ide?? Olvassátok még a topikot?? Ti tudtok errõl valamit? Mi az igazság??

Remélem a Romantica csatorna valamelyik embere is olvassa ezt és NEKIK üzenem, hogy ez NAGYON ALJAS DOLOG LENNE HA MEGSZAKÍTANÁK A SOROZATOT ÉS ELÕRÕL KEZDENÉK!!! EZ A NÉZÕK ÁTVERÉSE LENNE!!!

Ha valaki olvassa a Romantica csatorna emberei közül, akkor méltányolnám (és szerintem a többiek is) ha valami választ kapnánk.
Kacatka01 2009 jan. 03. - 16:28:34
(309/628)
Mondjuk azon a sorozaton nem is csodálkozom, mert abszolút nem volt nézettsége, nem véletlenül! Ilyen sorozatot amit egy csomó országban megcsináltak már, és aminek persze az eredetije ért valamit, na meg amit már mindenki tud kívülrõl belülrõl a történéseket illetõleg...

De ez a sorozat azért más, és azt se hinném, hogy nincs nézettsége. De ha nem lenne is, a Romantica csatorna azért nem oly mint egy olyan kereskedelmi tv, mint az rtl, vagy a tv2, ahol a nézettségre mennek leginkább.
Áhhh... érthetetlen ez számomra.