Téma: A kaptár

amatõõr 2006 júl. 24. - 18:26:31
(6/146)
Juj, naon nem szeretitek ezt a filmet, de én kiállok érte. A játékot nem ismerem, amibõl lett, csak a filmet láttam, és az szerintem szórakoztató volt.
Az "igénytelen" jelzõ meg elég fura számomra. A parlagfû az, ami igénytelen. Egy film max akkor igénytelen, ha rossz a kidolgozás, pocsék szereplõk vannak; vagás, rendezés, díszlet nem jó, a végén ferdén és helyesírási hibákkal jönnek fel a betûk stb.
Mindig a saját kategóriájukban kell értékelni a filmeket. Akciós-lövöldözõs zomibifimek küzül ez igenis király.
És megint itt van az "ahogy azt móriczka elképzeli" effektus, amit világéletemben nem fogok megérteni. Egy földalatti szupertitkos laborban zombik lézengenek, szuperintelligens számítógép lézerrel darabolja az embereket, ezzel minden oké, de az már hihetetlen, hogy a jócsaj ügyesebb a kommandósnál.
Ha Tomot ügy megüti a Jerry, akkor meg kiloccsanna az agyveleje.... Szóval értitek.
Newcastle United 2006 júl. 20. - 23:00:50
(5/146)
Uwe Bollnak hívják ezt a szutyok rendezõt, messzirõl ajánlatos kerülni a filmjeit!
Egyébként teljesmértékben egyetértek a hozzászólásoddal, a Resident Evil filmek az igénytelen nézõk "igényességét" próbálják kielégíteni.
3/10
Redfield 2006 júl. 20. - 20:56:18 3/10 Előzmény amatõõr
(4/146)
Ez nem film, hanem egy kirakati valami!!! Pontosan ugyanaz van, mint amikor valami híres filmbõl csinálnak sorozatot, és az egész el van b**zva! fú, akció, röpködnek a golyók, a nõ meg egymagában legyûr minden zombit, míg a különleges kommandós egység ott sz*rakszik. na ne már... még ha a kettõben meg is magyarázzák valamivel. Tudjátok mi ez? Az igénytelen nézõk igényeinek kitalált darab, hogy hozza a pénzt a konyhára, és közben a sztorit meg a földbe tiporják. Ennél csak egy rosszabbat láttam: az Alone In The Dark-ot. Amit azzal mûveltek, az már több, mint megszentségtelenítés. Állítólag a felénk közelgõ Bloodrayne, vagy mi is attól a rendezõtõl van, szóval kerüljétek a mozikat.
TDani 2006 júl. 20. - 20:48:59 Előzmény Newcastle United
(3/146)
Szerintem is kevés ez egy jó filmhez. Vannak benne gagyi részek, néha pedig nagyon unalmas. Jobbat is csinálhattak volna.
Newcastle United 2006 jún. 25. - 14:50:58
(2/146)
Ez még kevés egy jó filmhez, az akció legyen csak a keret, fõleg ha horrort csinálsz.
amatõõr 2006 jún. 25. - 14:11:02
(1/146)
Ez is tök jó film!:)
A világ legjobb nõje zombikat gyilkol, röpködnek a golyók folymatosan, közben karate, a mellékszereplõk hullanak, és sejtetõs befejezés, hogy jön a folytatás, õszintén, kell ennél több? Az amerikai film egy jó találmány.