malvinkicska 2015 szept. 08. - 15:03:30
(90/230)
Mióta sorozatokat nézzek, azt látom, hogy a rendõrség a betegségek , aztán a vallás, olyan torz képeket adnak róla, ha ezek így mûködnének, feje tetején lenne a világ, vagy nem jól látom. A DNS tesztet nem igen szokták hamisítani, vagy még is de én sosem hallottam.
5/10
napraforgó 2015 szept. 08. - 07:51:06 5/10
(89/230)
Azért arra kíváncsi lennék, hogy Raquelnek ilyen DNS hamisításokra honnan van módja. Ennyire lefizethetõ lenne MINDEN orovos Mexikóban? Mert olyan sokan nem foglalkoznak egy-egy DNS vizsgálattal, talán egy orvos, egy-két asszisztens. Én nem hiszem, hogy mindenki ennyire korrupt lenne ott se.
malvinkicska 2015 szept. 07. - 14:52:38
(88/230)
Raquel arra is képes volt, hogy hamis DNS-t adjanak ki ezekért a lehetetlen dolgokért szoktam abba hagyni, itt is van kavarás rendesen.
5/10
napraforgó 2015 szept. 06. - 02:42:51 5/10
(87/230)
Én már azt se nagyon hiszem, hogy Raquel Altamira ne ellenõrizte volna tüzetesen, hogy létezik-e Peter és Victoria San Marino, meg a cégbirodalmuk. Már az is hihetetlen, hogy ezeknek a nem létezõ személyiségeknek Adrianoék valami internetes profilt, meg komplett hátteret tudtak volna kreálni, úgy, hogy az teljesen hihetõ is legyen. Azért ez nem egy társkeresõ oldal, ahová nem létezõ profillal is lehet regisztrálni. Meg a szolgáltató bármikor vissza tudja keresni, hogy ki, mikor, honnan, stb.
Szóval a milliomosok nem olyan hülyék (nem azért lettek gazdagok).
malvinkicska 2015 szept. 01. - 18:44:53
(86/230)
Nekem ez most nem nagy durranás, nem olyan eget rengetõ, semmi különös nem történik, csak a szokványos.
5/10
napraforgó 2015 szept. 01. - 18:20:49 5/10
(85/230)
Na, most elrabolták Blancát is. Gondolom a félszemû tüntette el, Franciscával együtt.

Eduardo és Jose is kezdi megismerni anyucit. Mariana is veszélyes. Rafael is egy alattomos dög. Alig van itt egy rendes ember.
malvinkicska 2015 aug. 31. - 14:49:48
(84/230)
Az , hogy nem szép Lisette, de nekem még olyan furán is játszik, nem olyan lelkes úgy jön le ezért a szerepéért, aztán Zurita, az a haj sokszor bugyi rózsaszín nadrágban szaladgál, a mai sokkal jobb volt rajta fehér, de az sincs a tudása magaslatán, a többi fiatal sokkal jobb nála,a legjobb Mariana és szép is.
5/10
napraforgó 2015 aug. 31. - 14:28:03 5/10
(83/230)
Lisette Morelos tok szep volt az Acapulco szerepében ----> Nem nagy kunszt, azt 15 évvel ezelõtt a sorozat elõtt forgatták.íakkor még valóban fiatal volt és szebb, mint most.
Mizsitimi 2015 aug. 31. - 13:35:03
(82/230)
Igen volt!
Pl: A bosszú álarcában Sarah ugyanaz a sárga ruha volt az egyik jelenetben, mint ami Manuelan az Ördögi körben, amikor meghívták vacsira Manuela szüleit, hogy bemutassa Angel-t nekik! :)
7/10
suxel 2015 aug. 30. - 20:33:39 7/10
(81/230)
Ennek minden valoszinusege megvan. Volt mar ra emlekeim szerint pelda.
7/10
suxel 2015 aug. 30. - 20:20:53 7/10
(80/230)
Hogyne tudnám ki a titokzatos gyerek, mivel anno szinte vegigkovettem a sorozatot.
SPOILER
Ezt a Blancas vonalat egyebkent nem fogjak tulsagosan sokaig nyujtani
Szereplok: Diego abszolut jelentektelen, o nem sokaig zavarja a vizet, egyszer csak eltunik majd a sorozatbol. Azt hiszem nem sokkal ezt a sorozatot kovetoen atment a Televisahoz, eljatszani A szenvedely szaz szine-beli karakteret. Ramon (hu, de gyulolom az orok luzernek lefestett sracot) es Catalina kesobb fontos szereplok lesznek, koszonhetoen egy szerelmi haromszognek. Carinat én szerettem, de idokozben meguntam a se veled, sem nelkuled jatekukat Jorgeval.
SPOILER VEGE
Alicante jol mondta, Lisette Morelos tok szep volt az Acapulco szepeben, nekem tetszett a szerepeben is, es a szinkronja is sokkal jobb volt Kokennyesy Agival, az ido elcsunyitotta. Es sokszor ugy erzem, hogy nincs is kedve eljatszani a szerepet, csak ugy rasoztak az egeszet. Zuritanal mindig volt egy olyan sejtesem, hogy az anyja keze lehetett a bekeruleseben, bar ez csak egy spekulacio a reszemrol. Miutan Az orokseg az egyik legnezettebb sorozat lett a Telemundo torteneteben, Aracely Arambula es Christian Bach szerintem befolyasos személyek lettek a Telemundonal, ok voltak ott a kozpontu szereplok. Bach es az ura, Zurita korabban producereskedtek is, es kisfiukat nagyon sokszor emlegetik ugy, hogy a neves szineszproducer hazaspar fia. Szerintem siman kerhette Bach, hogy a fianak adjak a foszerepet.
Annak orulok, hogy Socorro a szocsove Adrianonak, en a hangos gondolatokat nagyon kezdetleges, Gagyi eszkoznek tartom mar manapsag.

Feketen - feheren: asszem ez a telenovella nyert Emmy dijat. Nem ketelkedek egy percig sem abban, hogy minosegi sorozat lesz, allitolag csak 105 reszes vagott verziot kaptunk belole, kosztumos is. Es a brazil sorozatok szinte mindig minosegben allnak a mexikoi, mundos es egyeb latin amerikai sorozatok felett, mondom ezt ugy is, hogy en nem vagyok a brazil sorozatok fokedveloje. Elore is jo szorakozast hozza! :)
kikelet54 2015 aug. 30. - 18:52:09
(79/230)
Ruha 2.

Szerelem zálogba
Sajnos nem tudom melyik részben van, egy videó összeállításban találtam a legelején van.

https://www.youtube.com/watch?v=Mkes9Srj1Fw


Szerintetek ugyan az a ruha lehet?
kikelet54 2015 aug. 30. - 18:48:19
(78/230)
Ruha 1.

Beépített szépség
6. rész kb 43 perc 47 mp
5/10
napraforgó 2015 aug. 30. - 05:11:14 5/10
(77/230)
Szia Suxel!
Te annyira képben szoktál lenni a telenovellákban, gondolom az idevágó Wikipédiacikket is olvastad.
SPOILER:
https://hu.wikipedia.org/wiki/A_beépített_szépség
A szereposztásból már látni, ki is Valentina gyermeke...

Szép próbálkozás a Blanca vonal, de ezzel nyilván csak azt érik el, hogy Adriano még jobban vigyázzon rá.
A szereplõk az elején túl sokan vannak, nekem sok Diego, Catalina, Carina, Diego, meg még talán Ramon, meg Rafael is. Tök egyformák és tök jelentéktelenek a fõvonal szempontjából. Talán ha menet közben tûnnek fel, egyenként, amikor már a fõszereplõket jól megismertük...
A cselekmény pörgõs, az rendben is lenne, de a szereplõválasztás?! A fõszereplõ csaj se nem szép, se nem fiatal. De a fõhõs sem. Zurita nem egy sármos fickó, legalábbis számomra jelentéktelen, tucatkülsejû pasi. Landeta karizmatikus, õ tetszik, és a Mariánát játszó színéstnõ is. Simona gülüszemû és jócskán túl lehet a 18-on. Socorrora nyilván csak azért van szükség, hogy Adrianonak legyen kivel megosztania a gondolatait. Ha õ nem lenne, kénytelenek lennének "kihangosítani" Adriano gondolatait, amit valószínûleg nem akartak.
Mindent összevetve a sorozat nem is olyan rossz, remélem késõbb sem laposodik el.

Amúgy engem most jobban izgat a Dunán hétfõn kezdõdõ brazil Feketén, fehéren....
7/10
suxel 2015 aug. 29. - 23:53:48 7/10
(76/230)
Na meg annYit, hogy vetkozesbol nem volt hiany. Cristobal es Jorge is megmutattak, hogy mi lapul az ingek es a trikok alatt.
7/10
suxel 2015 aug. 29. - 21:15:42 7/10
(75/230)
Multidezo: valamikor a sorozat amerikai kezdetekor ennyire rajongtam erte, ami késõbb megfogyatkozott:

Micsoda izgalmak, fõleg ez a 9-10. rész. Valami szenzációs szerintem! :) A színészi alakításokról ez nem mondható szerintem el, nem sok értelmes arcot találok. 4-7 db kb, semmi több!
Engem Cristobal nem idegesít továbbra sem, én bírom a csávót az ostobaságával. Örülök, hogy Richie felbukkant a színen, s mozgatják a Marianas szálat is. Ramont is megsajnáltam, bár nekem Karina és Jorge a kedvenc párosom a sorozatban, azért szemétség volt, amit a fiúval mûveltek a háta mögött. Az Adriano-Fernanda szál sem tartozik a fõ érdeklõdési körömbe, annál inkább kíváncsi vagyok mi sül ki a Mariana-Adriano ismeretségbõl.
Simonanak érik a péklapát, meg egy ilyen kis görcsöt. A franc gondolta egyébként, hogy csak 18 éves a karaktere. Azért vannak nagyon gonosz megjegyzései, még egy a 7. részbõl: Jelenet: Lisette tesója bulizni akar menni, de a kisöcsivel otthon kellene lenni estére. Kitalálja, hogy ha elaludt lelép. Már menni is akar Rafaellel, az ambíciózus haverjával, amikor belép Fernanda Blanca egyik barátnõje, s közli, hogy nem hagyhatja egyedül a kisfiút a házban. Példának hozza, hogy mi van, ha valaki betör a házba, és a gyerek egyedül van. Erre elkezdi a tesó: ha ketten vagyunk mindkettõnket megölnek, így pedig legalább egyikünk (az az õ, mert elment otthonról) életben marad. :S :S
Socorronak nem sok értelmét látom eddig a sorozatban.
Melania viselkedése is érdekes, nem tudom, miért ennyire elkötelezett Raquel irányába. Azt hittem amolyan La Patrona Poncia féle karakter lesz.
Kezdek ténylegesen hinni abban, hogy Blanca lesz a lánya Adrianonak /akkor éreztem már a legerõsebben, amikor Leticia azt mondta emlékezteti valakire/ (bár a nagy csavarok a TM profiljába tartoznak), de azt akkor úgyis kiküszöbölik, hogy ne legyen Eduardo unokatestvére. Alig várom a szálak további kibontását.
Bár még egy olyan megfordult a fejemben, hogy esetleg Leticiát Blanca csak Memóra emlékezteti és senki másra. S Raquelék direkt hazudtak, amikor lányt mondtak, mert a gyereknek elvileg durván 20-21 évesnek kellene lennie, s most akkor a 30-on felüli színésznõ játssza a 20-21 év körüli nõt? Bár nem hiszem, hogy túl nagy problémát csinálnának ebbõl, ha kicsit vájkálnánk biztos lelnénk erre több példát is. Na megyek csekkolom a 11. részt!

Eddig tartott a multidezes. Most hozzatennem, azert az eleg erdekes lenne, ha a tenyleges gyerek 20 eves a sorozatban. Egyszerûen 30at kellett volna mondani és annyi.
5/10
napraforgó 2015 aug. 29. - 19:33:20 5/10
(74/230)
Kicsit öregecske ez a "beépített szépség" a 37 évével, féleg, hogy állandóan arról beszélnek, hogy Adriano szerelme, Valentina kb. 20 évvel ezelõtt gyereket szült. Hát Blanca már jócskán odébb van a 20 évtõl, de bizony a tényleges gyermek is.... Minek mondanak ennyire konkrét idõpontokat, ha 15 évvel idõsebb szereplõket használnak???

Eduardo sem az a kimondott szépfiú a lenyalt seszínû hajával. Igaz a felsõteste jó, mutogatta is, amikor az anyja pont akkor akart vele beszélni, amikor öltözködött. Aztán a következõ napon megláttam a felsõtestéhez nemigen illõ nyiszlett és görbe lábát, amikor rövidnadrágban ácsorgott a kertben.
Na mindegy, legalább összeillenek a címszereplõvel...
kikelet54 2015 aug. 29. - 08:05:18
(73/230)
Most kezdtem el nézni ezt a sorozatot, már 2 részig eljutottam, egyenlõre egy nagy káosz a számomra, ismerkedem a szereplõkkel /van bõven/, és a történettel.
De ami egyértelmûen kiderült számomra a beépített szépség nem is olyan szépség. Sõt!!! Annyira jelentéktelen azzal a beesett szemeivel, a sápkóros arcával, semmi feltûnõ nincs rajta.

Egyenlõre még folytatom, de ha nem lesz túl érdekes, pihentetem, mert számomra zavaró, hogy egy színészt két sorozatban nézzek egyszerre. Sebastian Zuritara gondolok, és egyértelmû, hogy a Veronica aranyát nézem tovább.
5/10
napraforgó 2015 aug. 28. - 20:09:42 5/10
(72/230)
Adriano sem piskóta, ahogy összeverette a félszemût.....
Blancának tényleg nem jó a sminkje, nemcsak fehérre van meszelve, de van két piros folt festve az arcára.... Eldolgozhatták volna a pirosítót. A mindig bõ, lebegõs ruhái is furcsák. Mintha terhes lenne...

Simona is egy pénzéhes kis k.rva. Ahogy megtudta, hogy Jorge gazdag, már feküdne is be az ágyába.
malvinkicska 2015 aug. 28. - 14:45:53
(71/230)
A mai részben bevitte az erdõbe a félszemû Adrianot az tuti hazudott, hogy ne ölje meg. Nekem Mariana sokkal hitelesebben alakit, mint Blanca, na meg olyan fehér, mint a meszelt fal, nagyon nem jó a sminkje, az az érdekes piros száj. Raquel azért itt nem olyan durva még mint amilyen tud lenni.