handi99 2015 aug. 18. - 09:18:04
(30/230)
Szia!

SPOILER


Adriano (a kopasz csávó) Valentinát szerette, aki terhes lett tõle. Raquel szerelmes volt Adrianoba és az egyik éjjel bemászott Adriano ágyába. Adrianonak mindkét lánytestvér megvolt.


SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2015 aug. 18. - 09:08:09 Előzmény suxel
(29/230)
Szia! Akkor ketten voltunk, mert én is visszaolvastam az összefoglalóinkat. :) ... és igen, jól elvoltunk akkor.
5/10
napraforgó 2015 aug. 18. - 08:14:27 5/10
(28/230)
Akkor a kopasz csávó (Annibal?) akkor két nõvérnek is udvarolt? Az egyik gyereket is szült tõle, a másik meg meghalt? Ez most megint nem világos.
7/10
suxel 2015 aug. 17. - 20:44:05 7/10
(27/230)
SPOILER

A harom fiu: Eduardo, Cristobal es Jorge apja, Juan Carlos mar a sorozat kezdetekor halott. Mult idoben beszelnek rola, szerepelni nem fog. A sorozat vegefele fognak kiderulni dolgok a halalaval kapcsolatban.
malvinkicska 2015 aug. 17. - 19:13:48
(26/230)
A kopasz csávó azért akar bosszút állni, mert õ udvarolt egykor Valentinának, Raquel testvérének, és valamilyen titokzatos módon a nõ eltûnt, és most azt nyomozza, hogyan halt meg azt hiszi, hogy Raquelék keze van a dologba, a másik a nõ terhes volt, és nem tudni mi született lány vagy fiú, és a gyerek tõle volt. A nõ aki régen R-éknek dolgozott az mondta el, hogya nõ terhes volt tõle. A furcsa az egészben nincs apjuk a 3 fiúnak aki Raquelé, csak nagyapa van, ezeket a fiúkat biztosan a gólya hozta.
5/10
napraforgó 2015 aug. 17. - 18:33:37 5/10
(25/230)
Megnéztem az elsõ részt, nekem túl sok volt ez a regeteg szereplõ így az elsõ részben. Nem is tudom, ki kicsoda, miért rohangálnak Memo lányai nyomozónak, meg ki tudja minek kiadva magukat., ki az a kopasz csávó, aki bosszút akar állni a meggyilkolt szerelme miatt, stb.
Nem vagyok meggyõzõdve, hogy egy nagy bállal kellene indítani... no de majd meglátjuk. Kialakul, mint pÚpos gyerek a prés alatt.
malvinkicska 2015 aug. 17. - 18:14:27
(24/230)
Teljes mértéken igazad volt a kavarásokat illetõen igaz én egy percig sem kételkedtem a véleményedben. Raquel és Adriano együtt biztos nagyon veszélyesek, amilyen szerepben láttam eddig. A szinkron hangok nekem valami borzalom, nem mindenkié, de legtöbb. Eduardo nem jó a fizimiskája a hang sem jó, mi lesz ebbõl várom, most ugye azzal lett vége megérkezett a halottnak hit feleség Mariana. A szereplõ sok ismerkedni kell, de fõleg ki, kivel van. A két fiú sokkal jobb a hang is meg úgy is.
mrtadomi 2015 aug. 17. - 15:18:55
(23/230)
Reménykedtem, hogy Raquel Altamira szinkron hangja Bertalan Ágnes lesz, de sajnos tévedtem.:( Szerintem nagyon nem illik hozzá, ami most van. Bár lehet azért furcsa számomra, mert megszoktam Az Örökségben Antonia Guerra hangját... Majd idõvel megszokom.:D
7/10
suxel 2015 aug. 17. - 11:28:05 7/10
(22/230)
Spoiler

Lesznek bizony! Ha Raquel Altamira azt mondja meg kell halni valakinek, jobb ha elkezdi asni a sirgodret magatol, mert elõbb-utobb megleli, es akkor jajj annak, foleg az aruloknak.

Kb az a kulonbseg kozte es Antonia Guerra kozott, hogy Raquelnek bar vannak berencei, hitmanjei o ha kell kerdes nelkul bepiszkolja a kezet mas ember verevel.
5/10
napraforgó 2015 aug. 17. - 06:55:46 5/10
(21/230)
Az örökséget nem hagytam félbe, csak a téma nem volt a kedvencem. A vad szívbõl láttam pár részt a hajnali ismétléseknél, és remekül szórakoztam Aracely Arámbula cinóberpiros és sárga parókáin, valamint a Dina nevû fórumozó által "ifjú" szerelmespárnak titulált 70-es zord atyán és anyán, akik ahogy meglátták egymást, már dõltek is be az ágyba. .
Lehet, hogy onnan ismerõs a srác neve, azt hiszem, a fõcímben szerepelt.
offtopic
ildimix 2015 aug. 16. - 23:32:09
(20/230)
Szerintem ha hasonlít a sorozat az örökséghez akkor Napraforgó neked nem fog tetszeni annak idején az örökséget is abbahagytad. Nekem viszont az egyik kedvenc sorozatom volt úgyhogy szerintem az új sorozat tetszeni fog. Feltétlenül belefogok nézni a 120 rész még elmegy még jó, hogy nem hosszabb. Itt is lesznek gyilkosságok?
7/10
suxel 2015 aug. 16. - 20:34:48 7/10 Előzmény napraforgó
(19/230)
Zuritara merget mertem volna venni, hogy neked nem lehet ismeros, mert nem nezed a Ceronica aranyat es nem lattad A szerelem nevebent sem. De lehet megis: a Vad szivben ez a srac volt a ciganylany parja. :)

Majd varom a velemenyed a holnapi resz utan. Az elejen en meg nagyon szerettem a sorozatot. :)
5/10
napraforgó 2015 aug. 16. - 17:29:25 5/10
(18/230)
Nem láttam az Acapulco szépét sem. Zurita neve ismerõsm de nem tudok arcot kapcsolni hozzá. Ha látom, kiderül, hogy ismertem-e valamibõl, vagy sem.
7/10
suxel 2015 aug. 16. - 12:46:57 7/10
(17/230)
Az Acapulco szepet lattad valamikor ezelott jo sok evvel ezelott? Lisette Morelos volt ott is a fohosno, es nagyon kedveltem, mara t szerintem halvany arnyeka lett regi onmaganak, olyan unottnak, faarcunak lattam, mint akire csak rasoztak a szerepet, hogy itt van nesze csinald meg. Kivancsian varom majd, hogy mas is igy latja e ezt, mint en. Sebastian Zuritarol meg annyit, hogy szamomra nem fohos alapanyag a srac, de majd eldontitek. Szerintem a masik ket tesot jatszo srac Jonathan Islas es Mauricio Henao sokkal jobbak tole, de majd ezt is eldontitek. Bar meglepo lett volna szamomra, hogy Christian Bach jelenlete mellett, o csak az egyik mellekszereplo teso lett volna.
Visszaterve a lenyegre, Christian Bachot ismerheted Az oroksegbol, ott Antonia Guerrat jatszotta. De a tobbiek tenyleg ismeretlenkent hathatnak, nekem is azpk voltak kb. 3/4 reszt.
5/10
napraforgó 2015 aug. 16. - 10:36:19 5/10
(16/230)
Köszi a választ, így már jobban el tudom képzelni. Alapból nem nagyon szeretem a megbosszulós történeteket, és kicsit sok a 80-100 rész a cselekmény kibontakozására is. De vajon hogy lesz hepiend, ha a maradék 20 rész meg a bosszúra megy el?
A szereplõk meg teljesen ismeretlenek számomra, de ez még akár jó is lehet.
Én nem szeretem azokat a sorozatokat sem, ahol mindig ugyanazokat a színészeket látom, hogy annyira univerzálisan jók, hogy minden szerepre alkalmasak....
Lehet, hogy én is úgy teszek, mint Malvinka, belefogok, aztán meg majd meglátom......Végül is bármikor abba lehet hagyni.... Ma már nem csinálok presztizskérdést abból, hogy befejezzem, amibe belekezdek.
malvinkicska 2015 aug. 16. - 08:10:34
(15/230)
Nem régen nézek sorozatokat , eleinte imádtam a Telemundo által készített sztorikat de az utóbbi idõkben tele van értelmetlen, dolgokkal, amit még egy óvodás sem hiszel, kitartok a véleményem mellett rengeteget romlott minõség, csak epizód szám van tele butaságokkal, most várom ezt az új sorozatot, nagy érdeklõdéssel. A vitát nem szeretem se bántani senkit egyet értek a más véleményével is , de nekem is van.
7/10
suxel 2015 aug. 15. - 16:38:14 7/10
(14/230)
Csak azt tudom mondani, amit a masodik hozzaszolasomban irtam. Egyszer nezheto, alapvetoen nem egy rossz sorozat, de nekem volt sok csalodast okozo elem, amely a sorozat nezese kozben jott elo, nehezkesen dr tullibbentem rajtuk, plusz a jo tarsasag is segitett a nezese kozben. :)

SPOILER

Kb az orokseghez tudnam hasonlitani a felepitest jol elcsusztatva
1-80: felvezetes, bar ez nem jo szo, inkabb cselekmeny kibontasa
80-100: a gonosz bosszuja a fohosnon
100-120: a fohosno megtorolja a serelmeit a gonoszon

Ez a felepites az orokseg eseteben kb igy nézett ki

1-20, majd 20-35, majd 35-121
5/10
napraforgó 2015 aug. 15. - 11:57:13 5/10
(13/230)
Sorry, engem ez a nagy körítés a Telemundoról, meg a sorozatairól nem érdekel. Csak azt mondjátok meg jó-e ez a telenovella, érdemes-e megnéznim, vagy sem. Ha erõsen felejthetõ, inkább bele sem nézek...
7/10
suxel 2015 aug. 14. - 23:24:55 7/10
(12/230)
Pont ma este kerestem vissza kommenteinket, osszefoglaloinkat a sorozatrol. Jol elvoltunk a sorozat nezese kozben. Lehet majd rola beszelni, az biztos, temat adhat. :)
offtopic
handi99 2015 aug. 14. - 22:39:48 Előzmény malvinkicska
(11/230)
Szia!
Suxel korrekt leírást adott a LI-ról, ehhez nincs is mit hozzátenni. Viszont megvédem a Telemundot. A mostani sorozatai egyáltalán nem rosszabbak, mint a régebbiek. Mások, de ez nem jelenti azt, hogy rosszabbak. Azért tûnhet úgy, hogy gyengébbek a sorozatai, mert 5-6 éve csak az igazán sikeres novellák jutottak el hozzánk. Az utóbbi 2-3 évben viszont a közepes, sõt a bukott novellákat is leadja valamelyik csatorna, de ezekbõl bõven volt régen is...

Az év elején felkerült egy lista a Telemundo 20 legnézettebb novellájáról:
https://twitter.com/ChapiSimia/status/555453933557383169
Ehhez képest csak annyi a változás, hogy azóta az El Señor de los Cielos 3. évada és a Señora Acero is pályzázik egy TOP5-ös helyre. + ha sikerül végig tartani ezt a színvonalat, akkor a Bajo el mismo cielo is be fog kerülni a TOP20-ba.