Téma: Won Joo

10/10
döncimama 2014 aug. 10. - 13:50:38 10/10
(2593/9773)
JYJ Gets Jelölt No.1 a "Inkigayo" Annak ellenére, hogy nem támogatta a televízióban

Csoport JYJ ért elég feat, a jelölést az elsõ helyen az egyik a három fõ mûsorszóró állomás zenei program, annak ellenére, hogy nem promóciók a televízióban.
Az augusztus 10 adás SBS "" Inkigayo "JYJ küzdött ez ellen csoportokkal SISTAR és B csoport az elsõ számú az e heti show.
JYJ tett a visszatérés, mint egy egész csoport számára az elsõ alkalommal három évre, a második teljes hosszúságú album címe "Just Us," július 29. A csoport bizonyult a változatlan népszerûségét, még azután is, a hosszú pihenõidõ, az ábrán látható a jelölést az elsõ helyen mindössze 10 napon belül a kiadás az új album, még nem broadcast tevékenységével, különösen.
"Csak mi" 120.000 példányban pre-order eladási számokat, és állítsa be egy teljesen megöli a zenei listákon azonnal a megjelenése is. Az album is vette a második helyen áll az Oricon heti rangsor chart Japánban, akár a koreai album.
Eközben JYJ kezdte 2014 Asia Tour "The Return of the King" augusztus 9-én.
10/10
döncimama 2014 aug. 10. - 13:42:44 10/10
(2592/9773)
WOW!!!

Eddig több, mint 4 millióan látták KNG filmjét, a Pirates-t !!!!!
Gratulálunk, kedves Bidam!
10/10
döncimama 2014 aug. 10. - 13:38:14 10/10
(2591/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 10. - 13:27:02 10/10
(2590/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 10. - 13:19:35 10/10
(2589/9773)
Good Morning
10/10
döncimama 2014 aug. 09. - 13:26:42 10/10
(2587/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 09. - 13:26:00 10/10
(2586/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 09. - 13:23:59 10/10
(2585/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 09. - 13:21:36 10/10
(2584/9773)
Minho bejelentette a szomorú hírt, hogy a SHINee nincsenek tervei a visszatérésre az idén

SHINee tag Minho bejelentette, hogy a SHINee nem lesz, hogy egy másik módszer, a többi 2014.
Szerint a különbözõ média források, Minho és a többi tag Key volt egy Etude House zászlóshajó üzlet megnyitóján Sanghajban. A szertartás alatt Minho kérdezték lehetséges SHINee comeback, amelyre azt válaszolta: "Nincs konkrét tervek a visszatérés, a többi évben. Úgy gondolom azonban, hogy jó lenne, ha több lehetõséget, hogy találkozzunk a rajongók Kínában. Remélem, hogy megfeleljen a rajongók egy jó album. "
Amikor a két tag arra kérték, a következõ SMTOWN koncert, azt válaszolta, hogy szeretné, hogy hagyja a meglepetés, és nem ad semmilyen részletet.
Minho, Key, és a többi SM Entertainment címke társ lesz, aki egy SMTOWN koncert augusztus 15-én Szöulban.
10/10
döncimama 2014 aug. 09. - 13:17:18 10/10
(2583/9773)
Színész Lee Min Ho azt mutatja, hogy nincs ideje a dátum az õ elfoglaltsága

Augusztus 8-án Hallyu csillag és színész Lee Min Ho részt vett egy promóciós esemény LG G3 Pekingben, Kínában.
A rendezvény ideje alatt, az MC megkérdezte Lee Min Ho a kérdés tekintetében a szerelmi életed, ami sok rajongó volt kíváncsi. Arra a kérdésre, a színész bevallotta: "Én vagyok annyira elfoglalt, hogy nincs ideje a mai napig. Igazából nincs gondolatai akar egyáltalán. Azt hiszem, én is akarom, a mai napig, ha elkezdek magányosnak érezte magát, annak ellenére, hogy egy csomó ember körülöttem. Most azt szeretnénk, hogy egy sok pihenés, ha van [szabad] idõ. "
Lee Min Ho hozzá tréfásan, "Én már annyi munkát, akkor is, ha volt egy barátnõje, [õ] valószínûleg megszökött."
A színész azt is feltárta, a jövõje színészi terveit külföldön: "Azt hiszem, ez nagyon szórakoztató a film a dráma egy másik országban. Ha lehetõséget kap arra, szeretnék csinálni egy koreai-kínai koprodukciós ".
Eközben Lee Min Ho, aki jelenleg a forgatás az új film "Gangnam Blues", majd nyit egy globális túra "Re: Minho" szeptemberétõl kezdõdõen, annak érdekében, hogy megfeleljen a hazai és a nemzetközi rajongók.
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 19:22:39 10/10
(2582/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 19:19:47 10/10
(2581/9773)
Chunni
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 19:11:15 10/10
(2580/9773)
Lee Dong Wook tárgyalásokat törvény mellett Shin Se Kyung New Drama "Iron Man"

Kimutatták, hogy a színész Lee Dong Wook készül a csillag KBS "új szerda-csütörtök dráma címe" Iron Man ", ahogy a vezetõ férfi szerepet.
Augusztus 8-án sugárzott tisztviselõ azt mondta OSEN, "Lee Dong Wook közepén véglegesítik az öntés, mint a fõ férfi karakter. Õ tárgyalt a szerepe pozitív a termelõkkel, és amíg nincsenek váratlan változások, õ lesz a fõszereplõ [a dráma]. "
Korábban, színésznõ Shin Se Kyung volt tárgyalásokat cselekedni "Iron Man", mint a vezetõ nõi, és õ még mindig a vezetõ jelölt. A színésznõ a hivatal közös, hogy õ is véglegesíti a döntést, hogy jelenik meg a dráma.
Eközben a közelgõ dráma a tervek szerint megy a forgatás, amint a leadott felállás megerõsítik és teljes. Ez lesz a levegõ az elsõ epizód szeptemberben befejezését követõ "The Joseon Shooter."
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 09:35:12 10/10
(2579/9773)
Összeállt a szereplõgárda.

Casts of Cantabile Romance
Joo Won
Shim Eun Kyung
Baek Yoon Shik
Min Do Hee
Ko Kyung Pyo
Park Bo Gum
Kim Yu Mi

Source: http://news.naver.com/main/read.nhn?mode=LSD&mid=sec&oid=108&aid=0002326756&sid1=001&lfrom=twitter
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 09:31:36 10/10
(2578/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 08. - 09:31:04 10/10
(2577/9773)
Joo Won's Photoshooting for VOGUE, July 2014

(elég gyenge minõség, remélem lesz jobb is)
10/10
döncimama 2014 aug. 07. - 17:01:02 10/10
(2576/9773)
Modell-színész Ahn Jae Hyun beszél megy keresztül retinaleválás sebészet High School

Egy interjúban OSEN, modell és színész Ahn Jae Hyun kiderült, hogy õ korábban kapott retinaleválás mûtét az õ középiskolában. Retinaleválás kritikus állapot okozta lyuk a retina és a legrosszabb esetben, ez vezethet a vakság.
Az õ két éve része a tartalék erõk (azaz õ befejezte a katonai szolgálat két évvel ezelõtt), Ahn Jae Hyun közös, "Én elvégeztem a katonai szolgálat korai. Abban az idõben az én sorozás, én tényleg nem volt sok munka [jön]. Tagja voltam a közszolgáltatások miatt szemem állapotát. Jelenleg szivacsok mindkét szemem. Egy bizonyos ponton, én nem tudtam, hogy az emberek, mert a fényerõ a fény túl erõs volt, így volt a mûtét során a második év a középiskolában. A mûtét volt július 1-jén, azon a napon az én születésnapom. Én nem is tudtam, hogy az utolsó vizsgákat, és ágyhoz kötött körülbelül két hónap. "
A modell-színész hozzátette: "Még most is, kapok rendszeres szûrések havonta egyszer. Hordok speciális lencséket naponta, ezért úgy érzem, nyomására akciójeleneteket. A forgatás alatt a "Te körülvéve," volt egy idõ, amikor elütötte a szem. Sok gondolat futott át az agyamon az alatt a 10 másodperc, hogy a követett. Szerencsére rendben volt, így nem mentem a kórházba. "
10/10
döncimama 2014 aug. 07. - 16:57:05 10/10
(2575/9773)
Hallyu csillag Lee Seung Gi tart jótékonysági esemény "KCON 2014" A hátrányos helyzetû nõi hallgatók

CJ E & M és a színész és énekes Lee Seung Gi, majd részt vesz egy jótékonysági rendezvény a nõi hallgatók az USA-ban, akiknek a családja alacsony jövedelmû.
Augusztus 9-én és augusztus 10-CJ E & M lesz, aki Észak-Amerika legnagyobb hallyu egyezmény "KCON 2014", és az egyezményt, akkor a beállítás egy stand a "Girls Education." A stand van beállítva a nõi hallgatók a kor 10-19, akik nem kapnak megfelelõ oktatást és ez lesz esélye azokat a fiatalokat, hogy kap egy jó minõségû oktatás.
CJ E & M elõkészíti a könyvek, tanszerek, különbözõ oktatási tartalmak és taneszköz. Ezt követõen fogják küldeni õket, hogy a civil szervezetek szervezet "WriteGirl [sic]" a nevét, a hallyu csillag, aki majd elõadásokon "KCON 2014-ben." "WriteGirl" egy nem kormányzati szervezet a középiskolás lányok, hogy tanítják õket a mûvészet kreatív írás és az önkifejezés.
Szintén július 10-én, a C E & M tervezi meghívásának Lee Seung Gi, hogy a fülkében, hogy ösztönözze a jótékonysági rendezvény. Mellett Lee Seung Gi és a diák önkéntesek, akik részt vesznek a jótékonysági rendezvény kap egy "KCON 2014" különleges kitûzõt. Minden 50. adományozó is kap egy pólót, amely Lee Seung Gi autogramot rajta.
A végrehajtó a CJ E & M, Shin Hyung Kwan azt mondta, "CJ agresszív támogatása tevékenységének CSV növelése érdekében ér az oktatás és a kultúra azoknak, akik hátrányos helyzetben vannak a társadalomban."
Idõközben ez a harmadik év, hogy a "KCON" tartják, és más, mint a koncert, ez egy hallyu egyezményt, amelynek tartalmát illetõen drámák, filmek, játékok, élelmiszer-, a divat, a szépség és bármely, a koreai kultúra. Képest a fülkék, hogy jött létre tavaly, akkor kétszer annyi az idén. Ezek tervezi agresszíven támogató koreai cégek, amelyek alapján hallyu tartalmat, hogy elõre a tengerentúlon.
Továbbá, mûvészek, mint a G-Dragon és a Girls 'Generation fog ellátni a "M! Countdown" koncert mindkét napon. Ott is egy rajongó találkozón, ahol a K-Pop csillag lesz találkozó a rajongók együtt a "Cover Dance Workshop" és a "koreai Cooking Class", amely kapott egy csomó pozitív visszajelzést az elmúlt évben. Ezek tervezi fokozza a másik program, hogy a rajongók képesek lesznek arra, hogy részt hüvelyk
Mivel a 40.000 helyiek részt vesz ebben a nagy egyezményt, sokan várnak CJ E & M, hogy fontos szerepet játszik, hogy bevezesse a hallyu kultúra és a vállalkozások kapcsolódó hallyu, be kell vezetni ezt a globális színtéren. "KCON 2014" kerül megrendezésre augusztus 9-augusztus 10-én a Los Angeles Memorial Sports Arena.
10/10
döncimama 2014 aug. 07. - 16:36:50 10/10
(2574/9773)
Színész Park Bo Gum Figyelembe véve, hogy csatlakozzon a leadott "Nodame Cantible"

Újonc színész, Park Bo Gum, azt fontolgatja, hogy csatlakozol a közelgõ koreai remake "Nodame Cantible", mint a szerepe Na Yoon Hoo.
Augusztus 7-én, szerint hivatalos a 8. csoport, a gyártó a koreai remake "Nodame Cantible," mondták, "Mi vagyunk koordináló Park Bo Gum megjelenését a dráma."
Park Bo Gum debütált 2011-ben a film, "Blind" játszotta a fiatalabb Lee Seo Jin a KBS 2TV hétvégi dráma "Wonderful Days", és szerepet játszott a Soo Bong a film, "Üvöltõ áramlatai." Sokan vajon milyen szerepet fog játszani a "Nodame Cantible."
Na Yoon Hoo, a karakter, Park Bo Gum javasolták, hogy játsszon, a koreai-amerikai, amely szakon a cselló. Õ jól néz ki, és tehetséges képességeit. Na Yoon Hoo a zene riválisa Cha Yoo Jin, akit Joo Won. Ugyanakkor a karakter jött létre a kedvéért a történet, és nem jelenik meg az eredeti történet a "Nodame Cantible."
Szintén õ építi a kapcsolatot Oh So Ri, akit Shim Eun Kyung, és sokan kíváncsiak, hogy milyen történetet Cha Yoo Jin, Oh So Ri és Na Yoon Hoo lesz.
Közben "Nodame Cantible" zajlik egy zenei egyetemen, ahol a történetek a zenészek álmok és a szeretet azt mondják. Shim Eun Kyung, Joo Won, Bae Yoon Shik és Dohee a Tiny-G is megerõsítette megjelenni.
A koreai remake "Nodame Cantible" lesz levegõ októberben, miután KBS 2TV új hétfõ-kedd dráma "Discovery of Love."